نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواستگار با سن بالا و فشار خانواده

1155
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگار با سن بالا و فشار خانواده

سلام. 30 سالمه .از طریق معرفی فردی 43 ساله معرفی شده که از نظر شرایط کار و رفتار و گفتار و فرهنگ و ... مناسب هست ولی مشکل من تفاوت سنی 13 سال هست.

با اینکه 30 ساله هستم از نظر چهره کوچکتر نشان میدم ولی ایشون نسبت به من بیشتر و پخته تر.من خودم تمایلی به ازدواج با تفاوت سنی زیاد ندارم و حتی نمیتونم تصور کنم چنین چیزی رو .من هنوز جوونی نکردم همیشه تو ذهنم شرط داشتم تفاوت سن نهایت بین 5 تا 7 سال باشه

ایشون از پدرم 10 سال کوچکتر هست. خانواده ام میگن زود رد نکن شرایط در نظر بگیر اگر فرد خصوصیات خوبی داشته باشه این مشکل دیده نمیشه.اگر رد کنم شاید بعدا چنین موردی پیش نیاد پشیمون بشی.
    ولی من هیچ حس پشیمونی تا الان نسبت به رد کردن خواستگارهای قبلی رو نداشتم و امیدوار هستم مورد های بهتری بعد ها پیدا میشه .

اینکه خانواده اصرار دارن زود رد نکن شاید بعد ها چنین موردی پیش نیاد بهم فشار وارد میکنه

2. کاربران زیر از marena بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خواستگار با سن بالا و شرایط خوب و فشار خانواده

چرا يك مدت باهاش با در جريان بودن خانواده در ارتباط نيستي؟
    اين طوري مي توني با يك سري اخلاق ها و روابط و خصوصياتش اشنا شي
    حداقل عجولانه براي رد كردن يا نكردنش تصميم نگرفتي
    بعد ها هم پشيمون نمي شي از اين كه چرا ردش كردي و اينكه چرا نسنجيده باهاش ازدواج كردي

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خواستگار با سن بالا و شرایط خوب و فشار خانواده

سلام

خب عزیزم از نظر خانوادت مورد خوبی هستن و می خوان که شما تمام موارد رو بررسی کنید

بعد جواب بدید

سن خیلی مهم هست اما خیلی ها هستن که با تفاوت سنی زیاد هم خوشبخت هستند

این بستگی به شما داره اگر فکر میکنید تفاوت سنی زیاد رو دوست ندارید خب انتخاب نکنید

و این رو هم بدونید همیشه به تمام ایده الهایی که در ذهن دارید کم پیش میاد که برسید

معمولا باید بخاطر معیارهایی که براتون ااولویت بیشتری دارند از معیارهایی که براتون الویت کمتری دارن چشم پوشی کنید

اما اگر این مورد که دوست دارید نهایت اختلاف سنتون7 سال باشه در اولوت براتون قبول نکنید

برای اینکه خانوداتون ناراحت نشن میتونین مدت زمان بیشتری رو فکر کنید بعد جواب قطعی رو بدید
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خواستگار با سن بالا و فشار خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط marena نمایش پست ها
    سلام. 30 سالمه .از طریق معرفی فردی 43 ساله معرفی شده که از نظر شرایط کار و رفتار و گفتار و فرهنگ و ... مناسب هست ولی مشکل من تفاوت سنی 13 سال هست.

با اینکه 30 ساله هستم از نظر چهره کوچکتر نشان میدم ولی ایشون نسبت به من بیشتر و پخته تر.من خودم تمایلی به ازدواج با تفاوت سنی زیاد ندارم و حتی نمیتونم تصور کنم چنین چیزی رو .من هنوز جوونی نکردم همیشه تو ذهنم شرط داشتم تفاوت سن نهایت بین 5 تا 7 سال باشه

ایشون از پدرم 10 سال کوچکتر هست. خانواده ام میگن زود رد نکن شرایط در نظر بگیر اگر فرد خصوصیات خوبی داشته باشه این مشکل دیده نمیشه.اگر رد کنم شاید بعدا چنین موردی پیش نیاد پشیمون بشی.
    ولی من هیچ حس پشیمونی تا الان نسبت به رد کردن خواستگارهای قبلی رو نداشتم و امیدوار هستم مورد های بهتری بعد ها پیدا میشه .

اینکه خانواده اصرار دارن زود رد نکن شاید بعد ها چنین موردی پیش نیاد بهم فشار وارد میکنه

تمام مواردی که گفتید به درک دو طرف برمیگرده ... با تفاسیری که شما بیان کردید

هیچ علاقه ای بین شما و ایشون وجود نداره و وقتی چنین حالتی باشه دلیلی برای ادامه دادن وجود نداره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)