نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انتخاب رشته

847
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب رشته

سلام
    خسته نباشید
    من تو کنکور سراسری شرکت کرده بودم و الان میخوام انتخاب رشته کنم.
    چند تا سوال دارم:

• اگه من الان تو دانشگاه آزاد ثبت نام کنم بعد از اونطرف تو کارنامه نهایی کنکور سراسری قبول شده باشم (دانشگاه های مجازی-پیام نور-غیرانتفاعی) میتونم دانشگاه آزاد نرم و برم این دانشگاهها ؟
    • من نمیدونم که تو کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنم یا کارشناسی پیوسته...چرا اکثرا تو کارشناسی ثبت نام میکنن؟
    • من وقتی تو دانشگاه ثبت نام کردم,میتونم یکبار دیگه تو کنکور شرکت کنم؟اگه خواستم تو کنکور شرکت کنم باید انصراف بدم؟چه زمانی باید اینکار رو بکنم؟(به من گفتن کسایی میتونن تو حین تحصیل در کنکور شرکت کنن که تا پایان شهریور اون سالی که کنکور برگزار میشه مدرک کاردانی شون رو گرفته باشن...)
    • اگه انصراف دادم و تو کنکور شرکت کردم در صورت قبولی,دیگه نمیتونم تو همون رشته و مقطع تحصیل کنم؟(مثلا اگه رشته من کاردانی مدیریت بود بعد از قبولی تو کنکور دیگه نمیتونم تو کاردانی مدیریت حالا ایندفعه تو یه دانشگاه بهتر تحصیال کنم؟)
    • آزمون کاردانی به کارشناسی یه چیزی شبیه به کنکوره؟ یعنی کسایی که قبول میشن میتونن دانشگاهشون رو عوض کنن؟(مثلا از پیام نور یا آزاد بیان دولتی)

خواهشا تو اولین فرصت به سوالاتم پاسخ بدید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : انتخاب رشته

درمورد سوال اولت اره میتونی آزاد نری و بری اون دانشگاه ک قبول شدی

سوال دومت
    ببین اگه کارشناسی انتخاب کنی وقتی نصف واحدهات را گذروندی میتونی اقدام کنی بری مدرک کاردانی را بگیری اما کاردانی ک انتخاب کنی دیگه برای ادامه باید دوباره کنکور بدی

سوال سومت
    نه نیازی به انصراف نیست و میتونی مثله سال قبل تو کنکور شرکت کنی فقط موقعی ک رتبه کنکورت اومد و انتخاب رشته کردی باید انصراف بدی.
    و درمورد سوال چهارمت میتونی تو همون رشته تو دانشگاه دیگه تحصیل کنی اما از اول میشه ینی اگه ی ترم یا دو ترم تو اون دانشگاه گذروندی تو سال قبلش دیگه میپره اما همون رشته میتونی انتخاب کنی

سوال اخرتون هم جواب بله هست.میتونی دانشگاه عوض کنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انتخاب رشته

خیلی ممنمونم بخاطر پاسختون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد