نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بر سر دوراهي انتخاب برای ازدواج

793
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27198
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بر سر دوراهي انتخاب برای ازدواج

با سلام و وقت بخير
    من يك دختر ٣٥ ساله هستم كه ساكن يكي از كشورهاي اروپايي هستم . يك مشكلي برخوردت كه نياز به كمك شما دوستان دارم.
    من چندين سال قبل با پسري دوست بودم كه به دلايل خيلي مسخره اون رابطه تموم شد و من از ايشون خبر نداشتم ولي به ايشون علاقه داشتم و به يادش بودم، در طول اين سالها كه ايشون نبودند من وارد رابطه ايي شدم كه با اطلاع خانواده بود و خيلي رابطه جدي شد و در حدي كه همه منتظر ازدواج ما هستند.
    در اين بين دوست قديمي من به طور خيلي اتفاقي من رو پيدا كرد و دوباره با هم در تماس هستيم.
    مشكل بزرگ من اين است كه بين دو راهي قرار گرفته ام ، خانواده و دوستان به هيچ وجه با دوست قديمي ام كه دوباره پيداش كردم براي ادامه رابطه موافق نيستند ولي خودم ايشون رو بيشتر دوست دارم و شرايط تحصيلي و موقعيت اجتماعي فردي كه در حال حاضر در زندگيم وجود داره خيلي بهتر از دوست قديمي ام است.
    عقلن ميگه بايد بي خيال دوست قديمي ام بشم ولي احساسم نميذاره... به نظر شما دوستان چه كار ميتونم انجام بدم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بر سر دوراهي

سلام

عزیزم میدونی که بعد از ازدواج این شورو شوق وصال که کم میشه احساس

نرمال میشه و بقیه چیزها نقششون پررنگتر میشن مثل اخلاق رفتار موقعیت اجتماعی و....

بنظر من معیارهای ازدواجت رو طبق اولویت روی کاغذ بنویس پایینش مشخصات این دونفر رو بنویس و مشخص کن که کدومشون معیارهات رو

بیشتر دارن

اگر احساست به نفر دوم بیشتره ببین میتونی از یکسری از معیارهات چشم پوشی کنی بخاطرش؟

اگر دیدی معیارهات اونقدر برات مهم هستن که بعد از ازدواج ممکنه حسرت بخوری فرد اول رو انتخاب کن
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27198
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون عزيزم از نظرت.. مشكل بزرگ من الان خانواده است اونها خيلي مشكل دارن و واسه اونها موقعيت اجتماعي و ... خيلي مهمه و كلا دوست قديمي من رو قبول ندارن ولي من خودم احساس ميكنم با اون خيلي خوشحال ترم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Nafas1 نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخير
    من يك دختر ٣٥ ساله هستم كه ساكن يكي از كشورهاي اروپايي هستم . يك مشكلي برخوردت كه نياز به كمك شما دوستان دارم.
    من چندين سال قبل با پسري دوست بودم كه به دلايل خيلي مسخره اون رابطه تموم شد و من از ايشون خبر نداشتم ولي به ايشون علاقه داشتم و به يادش بودم، در طول اين سالها كه ايشون نبودند من وارد رابطه ايي شدم كه با اطلاع خانواده بود و خيلي رابطه جدي شد و در حدي كه همه منتظر ازدواج ما هستند.
    در اين بين دوست قديمي من به طور خيلي اتفاقي من رو پيدا كرد و دوباره با هم در تماس هستيم.
    مشكل بزرگ من اين است كه بين دو راهي قرار گرفته ام ، خانواده و دوستان به هيچ وجه با دوست قديمي ام كه دوباره پيداش كردم براي ادامه رابطه موافق نيستند ولي خودم ايشون رو بيشتر دوست دارم و شرايط تحصيلي و موقعيت اجتماعي فردي كه در حال حاضر در زندگيم وجود داره خيلي بهتر از دوست قديمي ام است.
    عقلن ميگه بايد بي خيال دوست قديمي ام بشم ولي احساسم نميذاره... به نظر شما دوستان چه كار ميتونم انجام بدم؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nafas1 نمایش پست ها
    ممنون عزيزم از نظرت.. مشكل بزرگ من الان خانواده است اونها خيلي مشكل دارن و واسه اونها موقعيت اجتماعي و ... خيلي مهمه و كلا دوست قديمي من رو قبول ندارن ولي من خودم احساس ميكنم با اون خيلي خوشحال ترم
    سلام

عزیز با توجه به توضیحاتتون باید عرض کنم:

با وجود اینکه 35 سالتون دیدگاه درستی و علمی نسبت به انسان و عشق و خانواده ندارید!

بین ازدواج سنتی و جدید گیر کرده اید در حالی که در خارج از ایرانید

35 سالتونه و اگر مقصودتون ازدواجه و بچه دار شدن خوب وقت زیادی ندارید

ازدواج بدون علاقه یعنی اشتباه و غلط!؟ ازدواج برای موقعیت یعنی فروش و خرید و اشتباه وغلط!؟

نتیجه و پیشنهاد:

بیشتر بخوانید و بدانید

از یک مشاور آگاه در آن کشور(ایرانی باشند ) کمک بگیرید

دلایل مخالفت خانواده رو از روی عقل بررسی کنید

موفق باشید

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد