صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 97 از 97

موضوع: مثل یه دختر

10821
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : مثل یه دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    تو راحت باش خدا بزرگه درست میشی
    انشالله. .خدا میتونست کمتر بیافرین ولی با کیفیت تر ولی خب هیچ کار خدا بی حکمت نیست شما هارو افرید گل من
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

بعد از حادثه اسید پاشی به جای ایجاد ارامش و تاسف شدید برای این برخورد حیوانی اقایون باغیرت که احترامم خیلی سرشون میشه برا ترسوندن اب میپاشیدن توی صورت دختر ها.صحبت اصلا از اسلام نیست صحبت از فرهنگ تک تک مردای جامعه هست.
    ویرایش توسط saba95 : 08-28-2016 در ساعت 11:10 PM

3. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    گفتم که تو ایران هم خیلی از مردا قبل ازدواج رابطه دارن.من صحبتم اینه که اونجا(نمیگم همه جای دنیا)که پسر دایی مادرم هست خیلی احترام قائلن حتی موقع طلاق بچه رو به مادر میدن چون میگن مادر اون رو زحمت کشیده به دنیا اورده و به این مسائل ارزشی خیلی بها میدن.من هر روز از روزهام شاهد بی احترامی مردهای شهرم هسم نمیگم مملکت چون شهر های دیگه رو ندیدم ولی از خیابون رد شدن گرفته تا برخوردای توی همین جا و...حتی دختر خالم از همین حادثه خیابون که میگم تا پای مرگ رفت فقط به خاطر تفریح یه عده علاف.اون ماجرا که یه مدت پسر ها توی صورت دخترا برای خنده بعد حادثه اسید پاشی اب میپاشیدن نمونه بارزی نگه داشتن احترامه!!!!!!که در حدی بد انعکاس کرده بود که خیلیا میترسیدن ایران بیان!اینا مثال هایی بود که دقیقا در ارتباط با بحث براتون زدم دیگه نظر شمام کاملا محترمه وشمام نظر خودتون رو دارید.من هم همه ی کشور های غربی رو نگفتم چون ندیدم فقط گفتم اونطور که ایشون تعریف میکنه با ایران تفاوت داره.
    موقع طلاق بچه به مادر دادن مگه میشه احترام یا ندادنش بی احترامی!!! خب اینم از احکام اسلام هستش الان می خواهید چی کار کنیم ؟

خوب و بد پس همه جا هست پسر دایی هم یک شهر اش بوده

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    نه گللل من منطق تو دقیقا چیه خانم ها نرن سرکار بلکه اقا امید یه کاری گیرش امد این ازادی باید از خانم ها گرفته شه خیلی خنده داره که کار کردن خانم ها ازادی میبینی چیزی که یه روال عادی تو کل دنیا
    من درد تورو میدونم گل من

گل من تو احترام نمیذاری هیچ بدتر بی احترامی هم میکنی

تو که هیچ همه چی دان هستی ....

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

انشالله. .خدا میتونست کمتر بیافرین ولی با کیفیت تر ولی خب هیچ کار خدا بی حکمت نیست شما هارو افرید گل من
    پیناکیو ادم شد تو هم تلاش کنی می تونی

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بعد از حادثه اسید پاشی به جای ایجاد ارامش و تاسف شدید برای این برخورد حیوانی اقایون باغیرت که احترامم خیلی سرشون میشه برا ترسوندن اب میپاشیدن توی صورت دختر ها.صحبت اصلا از اسلام نیست صحبت از فرهنگ تک تک مردای جامعه هست.
    خوبه کلیپی که گذاشتی خارجی هستش!! خو اونجا این دید هست که می خواهند فرهنگ سازی کنند!!

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خوبه کلیپی که گذاشتی خارجی هستش!! خو اونجا این دید هست که می خواهند فرهنگ سازی کنند!!
    اتفاقا جالبه میدونی چرا چون این مسائل که به نظر ما پیش پا افتادس اینقدر بهش بها میدن!!!!!!!ولی حیف شد از همین جریان فجیع اسید پاشی نه تنها کیلیپ نساختن بلکه اوضاع رو به تمسخر گرفتن!!!!!!جالبه اتفاقا این جا بها دادن مشخص میشه دیگه.
    ویرایش توسط saba95 : 08-28-2016 در ساعت 11:23 PM

9. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

وای امید ترخدا چرا انقد چرت میگی
    کیلیپ خارجی باشه چه ربطی داره خصلت و خوی تو وجود زنانه ربطی به اروپا افریقا امریکا. شرقی نداره یه چیزی که مخصوص همه خانم هاست.. .که کاملا واضح. میگه احترامشون نگهدارید حساس هستند نگید مثل دخترا انگار که دارید مسخره میکنید چون تو یه بحران سنی باعث افت اعتماد به نفس میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19871
    تشکـر
    170
    تشکر شده 68 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

تاحالا به این دید ندیده بودم جالب بود
    یه همکار داریم که همه بهش میگن مثل دخترا راه میره
    البته واسه نازو عشوه ای که میاد موقع راه رفتن به دخترا برنخوره لطفا (صرفا جهت فان)

13. کاربران زیر از sasan88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

با تایید حرف خانمها و دوستای گلم باید بگم متاسفانه آقایون ایرانی 95% اصلا نه فرهنگ دارن و نه می دونن که با یه بانو باید چجوری رفتار کنن.
    با بچه تو خیابون راه می ری هزار جور حرف باید بشنوی . بعضی وقتها خسته می شم انقدر به بعضیاشون می گم برید گم شید.
    واقعا فکر می کنم اگه مملکت ما حکومتی بالای سرش نباشه خانمها دیگه نمی تونن زندگی کنن. اصلا خانمی سالم می تونه بمونه . یعنی بعضی از آقایون از اسرائیلی هام بدترن. ناموس که هیچی، هیچی براشون اهمیت نداره.
    ولی تو کشورهای دیگه اینطوری نیست حتی فکر نکنم تو عراق و افغانستان هم اینجوری باشه. ( هر چند که من به این کشورها سفر نکردم) ، اما چند سال پیش دبی که رفته بودم با همسرم داشتیم قدم می زدیم آخرهای شب بود ، یه دختر خانم و دیدم که از کلاب دراومد و خیلی مست بود یه آقا پسر هم دنبال ایشون بود، از اونجائیکه اونجا شبها پر مامورین انتظامی هست ، دیدم که یکی از مامورین سریع خودش رو به دختر رسوند و بهش گفت که اگه اون آقا پسر موجب آزار ایشون شدند کاری از سوی پلیس انجام بشه . و اون دختر خانم با سر تایید کردن و مامور پلیس پسر رو گرفت و برد اداره پلیس.
    این دبی هست یه کشور اروپایی هم نیست. حالا اینجا من ساعت 8 صبح می خوام پسرم رو بزارم مهدکودک باید کلی انا انزلنا و آیت الکرسی بخونم به خودم وپسرم بفرستم که کسی مزاحممون نشه. آخه اینم شد مملکت اسلامی؟!!!

15. 5 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تو که هیچ همه چی دان هستی ....
    پیناکیو ادم شد تو هم تلاش کنی می تونی
    من این حرفهات و الان دیدم

شاعر میگه: همه دنیا یه طرف تو یه طرف عزیزم

همه بدن فقط امید ایرانی خوبه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

من دخترم...

از تبار حـــــوا . . .

سرچشمه احساســـــم . . .

و آتشفشان غــــرور . . .

عشوه های ناخودآگاهم وجودت را می لرزاند . . .

صدای لطیفم احساساتت را به غلیان در می آورد . . .

من یک دخترم !

بانوی بهشتم . . .

از جنس آتشــــــم . . .

ســـــوزان . . .

داغــــــــ . . .

وجودت را به آتـــــش می کشم با گرمای وجــــــودم . . .

زندگی می بخــــــشم به روزگار یخــــــ زده ات . . .

اما بازهم من دخـــــــترم . . .

از آنچه می اندیشــــــــی فاصله دارم . . .

من غرقـــــم . . .

غرقـــــــــ در دریای احساســــــــم . . .

تن پوشــــــــم از ابریشم عشــــق است . . .

هوس در دایره لغات زندگیـــــــم نقشی ندارد . . .

حرمت نمی شــــــکنم . . .

هوسرانی نمیـــــــــکنم . . .

دل نمی شکــــــــــنم . . .

نگاهم هرز نمــــــــی رود . . .

دنیایم با تو فرقــــــــــ دارد . . .

از زمین تا به آســــــــــــمان . . .

منبع آرامشـــــــــــم تنهاییست . . .

بی کسیم را با آغوش نامحرم برطرف نمی کـــــــــــــنم . . .

اگر قادر به لمـــــس و درک حرف هایم شدیــــــــــ ،

بدان:

ضعيفــــــــــــ نيستم

من دخـــــــــــــترم...
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

19. 6 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا جالبه میدونی چرا چون این مسائل که به نظر ما پیش پا افتادس اینقدر بهش بها میدن!!!!!!!ولی حیف شد از همین جریان فجیع اسید پاشی نه تنها کیلیپ نساختن بلکه اوضاع رو به تمسخر گرفتن!!!!!!جالبه اتفاقا این جا بها دادن مشخص میشه دیگه.
    اینا هنوز دارند فرهنگ سازی می کنند ولی دین و مذهب و مرام ما میگه کسی مسخره نکنیم و ناموس و محرم و نامحرم و خونه و مدرسه و دانشگاه گفته میشه کو گوش شنوا ،.....

خب کسانی که این کار انجام می دهند ساده ترین اصول دینی و فرهنگی رعایت نمی کنه براش فرقی نداره اینجا باشه یا کشور دیگه .

21. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

وای امید ترخدا چرا انقد چرت میگی
    کیلیپ خارجی باشه چه ربطی داره خصلت و خوی تو وجود زنانه ربطی به اروپا افریقا امریکا. شرقی نداره یه چیزی که مخصوص همه خانم هاست.. .که کاملا واضح. میگه احترامشون نگهدارید حساس هستند نگید مثل دخترا انگار که دارید مسخره میکنید چون تو یه بحران سنی باعث افت اعتماد به نفس میشه
    تو کارت این وسط بحث میای بیانه میدی و میری

من میگم کشور ما خوبه ولی صبا میگه نه کشور ما و اسلامی بد اند و اروپا خوبه و فلان و..... منم گفتم خوبه خود کلیپ خود اونا ساختند پس اونجا هم این کارها هست....

اره این روحیه خوب اومدی !! مرد هم مرد هست فرق نمی کنه اروپا یا ایران !! اینارو به اونای بگو که میگن پسرای اروپا ال و بل اند و....

22. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    با تایید حرف خانمها و دوستای گلم باید بگم متاسفانه آقایون ایرانی 95% اصلا نه فرهنگ دارن و نه می دونن که با یه بانو باید چجوری رفتار کنن.
    با بچه تو خیابون راه می ری هزار جور حرف باید بشنوی . بعضی وقتها خسته می شم انقدر به بعضیاشون می گم برید گم شید.
    واقعا فکر می کنم اگه مملکت ما حکومتی بالای سرش نباشه خانمها دیگه نمی تونن زندگی کنن. اصلا خانمی سالم می تونه بمونه . یعنی بعضی از آقایون از اسرائیلی هام بدترن. ناموس که هیچی، هیچی براشون اهمیت نداره.
    ولی تو کشورهای دیگه اینطوری نیست حتی فکر نکنم تو عراق و افغانستان هم اینجوری باشه. ( هر چند که من به این کشورها سفر نکردم) ، اما چند سال پیش دبی که رفته بودم با همسرم داشتیم قدم می زدیم آخرهای شب بود ، یه دختر خانم و دیدم که از کلاب دراومد و خیلی مست بود یه آقا پسر هم دنبال ایشون بود، از اونجائیکه اونجا شبها پر مامورین انتظامی هست ، دیدم که یکی از مامورین سریع خودش رو به دختر رسوند و بهش گفت که اگه اون آقا پسر موجب آزار ایشون شدند کاری از سوی پلیس انجام بشه . و اون دختر خانم با سر تایید کردن و مامور پلیس پسر رو گرفت و برد اداره پلیس.
    این دبی هست یه کشور اروپایی هم نیست. حالا اینجا من ساعت 8 صبح می خوام پسرم رو بزارم مهدکودک باید کلی انا انزلنا و آیت الکرسی بخونم به خودم وپسرم بفرستم که کسی مزاحممون نشه. آخه اینم شد مملکت اسلامی؟!!!
    ویرایش شد!!

لحن نوشتنم تند بود ویرایشش کردم.

ولی شما هم یکم انصاف داشته باش 95 درصد!!
    ویرایش توسط omidd : 08-30-2016 در ساعت 08:54 PM

23. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اینا هنوز دارند فرهنگ سازی می کنند ولی دین و مذهب و مرام ما میگه کسی مسخره نکنیم و ناموس و محرم و نامحرم و خونه و مدرسه و دانشگاه گفته میشه کو گوش شنوا ،.....

خب کسانی که این کار انجام می دهند ساده ترین اصول دینی و فرهنگی رعایت نمی کنه براش فرقی نداره اینجا باشه یا کشور دیگه .
    من اگر قرار باشه تعصب داشته باشم مظمئنا روی کشور خودم تعصب دارم چون خودم ایرانی ام ولی واقعیتی که دیدم رو نمیتونم انکار کنم و خودم رو با دروغ گول بزنم حالا شما هم نظر خودتون رو دارید با این که تا به حال میگید کشور های دیگه رو ندیدید ولی قضاوت میکنید.منم نظر خودم رو دارم و هیچ وقت چشمم رو به روی واقعیت ها نمیبندم میدونم فرهنگ ما هنوز مشکل داره و تغییرش زمان بره.مثال اسید پاشی رم زدم دیگه بستگی به خودتون داره تا چه حد منطقی قضاوت کنید یا تعصبی!!این نظر من هست چون واقعیت رو دیدم شمام نظر خودتون رو دارید.

25. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

تو کارت این وسط بحث میای بیانه میدی و میری

من میگم کشور ما خوبه ولی صبا میگه نه کشور ما و اسلامی بد اند و اروپا خوبه و فلان و..... منم گفتم خوبه خود کلیپ خود اونا ساختند پس اونجا هم این کارها هست....

اره این روحیه خوب اومدی !! مرد هم مرد هست فرق نمی کنه اروپا یا ایران !! اینارو به اونای بگو که میگن پسرای اروپا ال و بل اند و....
    من اصلا نگفتم کشوری که اسلامی هست بده به هیچ وجهه به بی شک اسلام منطقی ترین دینه اما شما صحبت های من را بدون دقت میخونید و منظورم رو متوجه نمیشید ومن مجبورم چن بار بگم یه چیزو.من گفتم فرهنگ مردم خرابه از اسلام ایراد نگرفتم تز شیوه ی اجرای اسلام ایراد گرفتم توی کشورای خارجی حتی بعضی قوانین اسلام بیشتر رعایت میشن شما خودتون پسر هستید و در اجتماع بیشترید باید بهتر از من بدونید که ایران همش تقلب و پارتی بازیه و به افراد بر اساس توانایی و لیاقت شغل نمیدن بلکه پارتی را اولویت میدن ولی سمیراه خانم اتفاقا یه تاپیک چن روز پیش حتی زد در این مورد که اونجا مردم بر اساس توانایی کار میکنن و همش در تلاش اند.اینجا همه چی قر و قاطیه.به همین دلیل با وجود تمدن غنی که قبلا داشتیم الان در این جایگاه ایستادیم.
    ویرایش توسط saba95 : 08-30-2016 در ساعت 09:56 PM

27. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

ویرایش شد!!

لحن نوشتنم تند بود ویرایشش کردم.

ولی شما هم یکم انصاف داشته باش 95 درصد!!

نمی دونم ، من آمار دقیقی ندارم ، ولی خیلی زمونه بدی شده. هر جا می شینی و بلند می شی حرف از خیانته. دیگه برای هیچ پسر یا مردی مهم نیست که خانمی ازدواج کرده باشه یا نه. دیگه مهم نیست که خانم اصلا بخواد دوست بشه یا نه ، اصلا اهل این کارا باشه یا نه . یعنی ماهواره و اینترنت چه بر سر جامعه من اورد؟
    انقدر ناراحتم به این خاطر که فکر می کنم شاید اینجا دیگه جای مناسبی برای زندگی کودک من نباشه.

29. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من اگر قرار باشه تعصب داشته باشم مظمئنا روی کشور خودم تعصب دارم چون خودم ایرانی ام ولی واقعیتی که دیدم رو نمیتونم انکار کنم و خودم رو با دروغ گول بزنم حالا شما هم نظر خودتون رو دارید با این که تا به حال میگید کشور های دیگه رو ندیدید ولی قضاوت میکنید.منم نظر خودم رو دارم و هیچ وقت چشمم رو به روی واقعیت ها نمیبندم میدونم فرهنگ ما هنوز مشکل داره و تغییرش زمان بره.مثال اسید پاشی رم زدم دیگه بستگی به خودتون داره تا چه حد منطقی قضاوت کنید یا تعصبی!!این نظر من هست چون واقعیت رو دیدم شمام نظر خودتون رو دارید.
    مشکل شما و امثال شما این که اروپا بهشت و هیچ مشکلی نداره نمی دونم شاید راست می گید شما اروپا دیده هستین ما ندیدیم !!

تف به این شبکه های بیگانه مثل بی بی سی بی شرف ها چند وقت پیش خبری دادند که اماری مبنی بر اینکه که از 3 زن یک زن در اروپا مورد ازار و خشونت قرار گرفته نامرد ها می خواهند وجه اروپا خدجه دار کنند و ما رو نسبت به اونا بدبین تا نریم اروپا!!

31. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    نمی دونم ، من آمار دقیقی ندارم ، ولی خیلی زمونه بدی شده. هر جا می شینی و بلند می شی حرف از خیانته. دیگه برای هیچ پسر یا مردی مهم نیست که خانمی ازدواج کرده باشه یا نه. دیگه مهم نیست که خانم اصلا بخواد دوست بشه یا نه ، اصلا اهل این کارا باشه یا نه . یعنی ماهواره و اینترنت چه بر سر جامعه من اورد؟
    انقدر ناراحتم به این خاطر که فکر می کنم شاید اینجا دیگه جای مناسبی برای زندگی کودک من نباشه.
    خانوم اگر پسرا و مردها زیادی بد هستند پس زن های بد هم کم نیستند ، منکر نیستم بیرون مزاحمت ایجاد نمیشه ولی دلیل نمیشه بگیم 95 درصد مطمینا خیلی از الین مردها لب مرز و پادگان ها هستند و بیمارستان و ازمایشگاه و معادن و .....کار می کنند و وقت این ندارند که بیان بیرون به ناموس مردم شماره بدهند و یا مزاحم بشند.

32. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مشکل شما و امثال شما این که اروپا بهشت و هیچ مشکلی نداره نمی دونم شاید راست می گید شما اروپا دیده هستین ما ندیدیم !!

تف به این شبکه های بیگانه مثل بی بی سی بی شرف ها چند وقت پیش خبری دادند که اماری مبنی بر اینکه که از 3 زن یک زن در اروپا مورد ازار و خشونت قرار گرفته نامرد ها می خواهند وجه اروپا خدجه دار کنند و ما رو نسبت به اونا بدبین تا نریم اروپا!!
    هههههه خیلی باحالی حداقلش میدونی چیه که ایران عزیز انقد این اتفاق ها توش میشه که نمیان بگن ولی اونا انقد براشون عجییب که میگن....

کشور های اروپاییی درمقایسه با کشور شرقی خیلی هم. امنیت تره چون تو کشوری مثل هند هر 20 دیقه به یه دختر تجاوز میشه ....
    از زبون کسایی که اونجا ها زندگی میکنن و اینجا هم زندگی کردن..

درضمن این اماری که تو میدی فیلمش و دیدم از هر سه دختر یکیش بهش تجاوز میشه یه امار جهانی ..از هر 4تا پسر هم به یکیش تجاوز میشه و اکثرن سنین کم هستند
    ویرایش توسط پریماه. : 09-12-2016 در ساعت 08:10 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چی بگم. قبلا حرفامو زدم. من والا اروپا نرفتم تصورم نکردم بهشته. اما اقوامیم که اونجا هسن برام شاهدن.شاهد واقعی.چیزی رو که باید بدونم فهمیدم البته با تحقیق و پرس جو نه تعصب!

35. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

هههههه خیلی باحالی حداقلش میدونی چیه که ایران عزیز انقد این اتفاق ها توش میشه که نمیان بگن ولی اونا انقد براشون عجییب که میگن....

کشور های اروپاییی درمقایسه با کشور شرقی خیلی هم. امنیت تره چون تو کشوری مثل هند هر 20 دیقه به یه دختر تجاوز میشه ....
    از زبون کسایی که اونجا ها زندگی میکنن و اینجا هم زندگی کردن..

درضمن این اماری که تو میدی فیلمش و دیدم از هر سه دختر یکیش بهش تجاوز میشه یه امار جهانی ..از هر 4تا پسر هم به یکیش تجاوز میشه و اکثرن سنین کم هستند

در مورد کشوره ای اروپای و اتحادیه اروپا هستش اپارات هم هست بزنی میاره.

خواستی این سایت هم هست ببین

http://fa.euronews.com/2016/07/29/fi...-on-all-fronts

37. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چی بگم. قبلا حرفامو زدم. من والا اروپا نرفتم تصورم نکردم بهشته. اما اقوامیم که اونجا هسن برام شاهدن.شاهد واقعی.چیزی رو که باید بدونم فهمیدم البته با تحقیق و پرس جو نه تعصب!

خواستی کلیپ اش ببین سوید هم بین شون هست.

38. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

در مورد کشوره ای اروپای و اتحادیه اروپا هستش اپارات هم هست بزنی میاره.

خواستی این سایت هم هست ببین

http://fa.euronews.com/2016/07/29/fi...-on-all-fronts
    پسرم تجاوز همه جا اتفاق میافته .....خب ؟؟؟ ولی اینجا امار نمیدن چون میدونن چقد امنیت افتضاح ولی اروپا به راحتی امار میده چون براش وحشتناک ...

واقعا چرا ایران امار نمیده ......

بعله کشور ما دربرابر حمله بیرونی کشورهای دیگه امنیت داره ولی داخل کشور اصلا امینت نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پسرم تجاوز همه جا اتفاق میافته .....خب ؟؟؟ ولی اینجا امار نمیدن چون میدونن چقد امنیت افتضاح ولی اروپا به راحتی امار میده چون براش وحشتناک ...
    کلیپ ببین بعد حرف بزن.

منم نگفتم سایر جاها امن و امان و چیزی نیست.

صبا سوید مثال زد اینم یک کلیپی که میگه وضع حقوق زنان اونجا هم خیلی خوب نیست به خصوص تحصیل کرده و شاغل.

41. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کلیپ ببین بعد حرف بزن.

منم نگفتم سایر جاها امن و امان و چیزی نیست.

صبا سوید مثال زد اینم یک کلیپی که میگه وضع حقوق زنان اونجا هم خیلی خوب نیست به خصوص تحصیل کرده و شاغل.
    الان منظورت این زنا تحصیل نکنم شاغل هم نشن لاببببد ؟؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

ایران ما یک کشوره و توش به دنیا اومدیم اما الان نمیتونیم راجع به کلیتش نظر قاطعی بدیم
    چون خیلی فرهنگ های مختلف و دیدگاه های متفاوتی وجود داره
    پس به همین سادگی نمیشه 50 تا کشور رو که شاید نزدیک به 200 ملیت جمعیتش رو تشکیل میده به همین سادگی قضاوت کرد
    تجاوز در همه جای دنیا هست ؛ کسی منکرش نیست
    اما این آماری که 1 نفر از هر 3 نفر مورد تجاوز قرار گرفتن کاملا دروغه
    بعد از پارتی های شبانه و مصرف مشروبات الکلی تو مهمانی های شبانه ؛ رابطه یه چیز کاملا عادی ای هست
    و با رضایت 2 طرف انجام میشه و تو اون بین شاید بعضی حرکت هایی انجام بشه که به علت مست بودن و سایر داستان هاست
    بعد از این شاید اون خانوم که به حالت عادی برمیگرده از این موضوع دلخور باشه ( که قاعدتا نیست ) و این اسمش میشه آزار !
    پس نمیشه این فرهنگ اونا رو با ما مقایسه کرد

43. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

الان منظورت این زنا تحصیل نکنم شاغل هم نشن لاببببد ؟؟؟؟
    چیزی در مورد این که کار کنند و نکنند نگفتم !! بحث عوض نکن صبا گفت ال و بل منم گفتم ببین بعد قضاوت کن

45. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    ایران ما یک کشوره و توش به دنیا اومدیم اما الان نمیتونیم راجع به کلیتش نظر قاطعی بدیم
    چون خیلی فرهنگ های مختلف و دیدگاه های متفاوتی وجود داره
    پس به همین سادگی نمیشه 50 تا کشور رو که شاید نزدیک به 200 ملیت جمعیتش رو تشکیل میده به همین سادگی قضاوت کرد
    تجاوز در همه جای دنیا هست ؛ کسی منکرش نیست
    اما این آماری که 1 نفر از هر 3 نفر مورد تجاوز قرار گرفتن کاملا دروغه
    بعد از پارتی های شبانه و مصرف مشروبات الکلی تو مهمانی های شبانه ؛ رابطه یه چیز کاملا عادی ای هست
    و با رضایت 2 طرف انجام میشه و تو اون بین شاید بعضی حرکت هایی انجام بشه که به علت مست بودن و سایر داستان هاست
    بعد از این شاید اون خانوم که به حالت عادی برمیگرده از این موضوع دلخور باشه ( که قاعدتا نیست ) و این اسمش میشه آزار !
    پس نمیشه این فرهنگ اونا رو با ما مقایسه کرد
    این بحث از اونجای شروع شده که من گفتم کشور خودمون خیلی بهتره و بیشتر به زن ها احترام میزارند !! بعد بقیه اومدن که فلان و بهمان و سوید این طوریه و ..... منم حالا میگم این یک اماری که خودشون دادند حداقل ببینید بعد قضاوت کنید.
    ویرایش توسط omidd : 09-12-2016 در ساعت 10:26 PM

46. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چیزی در مورد این که کار کنند و نکنند نگفتم !! بحث عوض نکن صبا گفت ال و بل منم گفتم ببین بعد قضاوت کن
    نگفتی ...ولی موزی اقا من منظورت خوب فهمیدم دقیقا هم منظورت همین بود
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

47. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

این بحث از اونجای شروع شده که من گفتم کشور خودمون خیلی بهتره و بیشتر به زن ها احترام میزارند !! بعد بقیه اومدن که فلان و بهمان و سوید این طوریه و ..... منم حالا میگم این یک اماری که خودشون دادند حداقل ببینید بعد قضاوت کنید.
    اصلاااا هم کشور ما به زن ها احترام نمیذارن پسرم اگرم میبینی خانمی مثلا میره سرکار تو فکر میکنی احترام لطفه که دارن میکنن نخیر پسرم این وظیفست و یه چیز خیلی عادی که به زن ها داده شده ..پس نه احترام نه لطف
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

من حرفم رو برای شما چن بار تکرار کردم از اول تاپیک که همه جا خوب و بد هست منتها شدتش فرق داره.کلیپ رو هم دیدم چیز عجیبی نبود اگر اونجا از 15 سالگی افراد مزاحمت دارن چه پیامک و.. اینجا از 9 سالگی هم دارن!دختر خاله من 9 سالش بود یه مریض پیامک افتضاح بهش میدادو چشم . گوش بچه رو باز کرد!تو ایرانم به خصوص تو قم که حجاب مردم عالیه هر روز شاهد شنیدن متلک هستیم !بدتر از اینا تو ایران هست! خب اونجا فرقش اینه این به عنوان یه اسیب مطرح میشه و درصدد رفعش سعی میشه و همچنین گفته میشه.منتها تو ایران پنهان کاری زیاده مرده پنهانی صیغه و فحشا میکنه هیچ کی هم بو نمیبره!تو ایران همه چیو مخفی میکنن که بگن ما خوبیم بقیه بد هسن.من هزاران موارد بدترشو به جای کلیپ واقعی تو ایران شنیدم .چیز عجیبی نیست همه جا ادم کثیف پیدا میشه.

50. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بیاد بالا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

52. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    تشکر شده 130 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    0

ب نظر من آزادی ب لختی گشتن و بی بند و باری نیست .کشور ما واقعا زنها امنیت دارن .البته بعضیا شورشو دراوردن

54. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه‌ی‌عشق نمایش پست ها
    ب نظر من آزادی ب لختی گشتن و بی بند و باری نیست .کشور ما واقعا زنها امنیت دارن .البته بعضیا شورشو دراوردن
    اصلاا هم امنیت ندارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

55. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    میزان امتیاز
    0

اصلاا هم امنیت ندارن
    والا اگه انقد خودشونو قری فری نکنن دارن

57. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

یه قری فری چه نه قرفری ندارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

58. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

بیاد بالا
    تایپیک قدیمی نیار بالا خانوم
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

60. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    تایپیک قدیمی نیار بالا خانوم
    تایپک های اطلاعی مهم نیست بیاد بالا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

61. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

تایپک های اطلاعی مهم نیست بیاد بالا
    پری من چندتا داستان بود خوندم کامنت تشکر گذاشتم دعوا کردن گفم منم یکی دعوا کنم دلم خنک شه
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

63. 2 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

بیاد بالا

65. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ازادی چیست؟
    ازادی لخت گشتن در خیابان نیست...
    ازادی بی بندباری را روشنفکری نامیدن نیست...
    ازادی یعنی تو کافری ولی به دین من احترام میذاری
    ازادی یعنی یکی در خیابان باحجاب یا بیحجاب بود تو تمسخر یا اذیتش نمیکنی!
    یعنی هر کس که حجاب ندارد هرزه نیست
    ازادی یعنی هیچ کس مزاحم اخلاق و عقیده و امنیت کسی نشود.

67. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

فکری که مریض باشه به این چیزا کاری نداره .من برخوردم تو جامعه از مرد جماعت خشن تره به خاطر شرایط قم هم چادر سر میکنیم و حجاب کاملی داریم پس چه دلیلی داره مزاحمت ایجاد کنن؟!! ما که تازه اینقدر ادعای باغیرتی داریم!اما دیدم بسیار کسایی رو که از زیرچادر چنان انالیز میکنن طرفو که شاخ در میاری .چرا توی عربستان که همه زیر چادرن مردا با وجود داشتن 4 تا زن باز هم به زنای دیگه نگاه های هوس الود میکنن؟!!همش مشکل از فکر ادم هاست.اگر فکر درست باشه دیگه همه چیز درسته .متاسفانه ما به جای اینکه یاد بدیم و فرهنگ سازی کنیم که مردم طرز تفکرشونو درست کنن چسبیدیم حجاب زن ها.عربستان یه نمونه که زناشون باحجابن مرداشون مثل قرون وسطی هستن.
    ویرایش توسط saba95 : 12-25-2016 در ساعت 11:36 PM

69. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    میزان امتیاز
    0

فکری که مریض باشه به این چیزا کاری نداره .من برخوردم تو جامعه از مرد جماعت خشن تره به خاطر شرایط قم هم چادر سر میکنیم و حجاب کاملی داریم پس چه دلیلی داره مزاحمت ایجاد کنن؟!! ما که تازه اینقدر ادعای باغیرتی داریم!اما دیدم بسیار کسایی رو که از زیرچادر چنان انالیز میکنن طرفو که شاخ در میاری .چرا توی عربستان که همه زیر چادرن مردا با وجود داشتن 4 تا زن باز هم به زنای دیگه نگاه های هوس الود میکنن؟!!همش مشکل از فکر ادم هاست.اگر فکر درست باشه دیگه همه چیز درسته .متاسفانه ما به جای اینکه یاد بدیم و فرهنگ سازی کنیم که مردم طرز تفکرشونو درست کنن چسبیدیم حجاب زن ها.عربستان یه نمونه که زناشون باحجابن مرداشون مثل قرون وسطی هستن.
    سلام .ممنون بابت نظرتون و کاملا درسته .اما منظور منو احتمالا بد برداشت کردید.کشور ما ایران یه کشور مذهبیه و مسلمان کاری ب عربا یا اروپا ندارم .
    قبول کنید خیلی از خانوم های همین جامعه انچنان تو نظر ظاهر میشن که واقعا خوشایند نیست.من خودم تا قبل از بارداری لباسای تنگ و کوتاه میپوشیدم اما الان خیلی شیک لباسای مناسب میپوشم و مورد اذیتم واقع نمیشم .من کاری ام ب کسی که فکرش مریضه ندارم‌.اونو نمیشه درست کرد
    اما خیلی از خانوما میتونن رو پوششون کار کنن بلکه افراد سالمو گم راه نکنن اینجوری واقعا امنیت دارن .
    البته نظرهمه محترمه این دیدگاه من بود چیزی که خودم دیدم

71. 2 کاربران زیر از الهه‌ی‌عشق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام .ممنون بابت نظرتون و کاملا درسته .اما منظور منو احتمالا بد برداشت کردید.کشور ما ایران یه کشور مذهبیه و مسلمان کاری ب عربا یا اروپا ندارم .
    قبول کنید خیلی از خانوم های همین جامعه انچنان تو نظر ظاهر میشن که واقعا خوشایند نیست.من خودم تا قبل از بارداری لباسای تنگ و کوتاه میپوشیدم اما الان خیلی شیک لباسای مناسب میپوشم و مورد اذیتم واقع نمیشم .من کاری ام ب کسی که فکرش مریضه ندارم‌.اونو نمیشه درست کرد
    اما خیلی از خانوما میتونن رو پوششون کار کنن بلکه افراد سالمو گم راه نکنن اینجوری واقعا امنیت دارن .
    البته نظرهمه محترمه این دیدگاه من بود چیزی که خودم دیدم
    ممنون عزیز بابت نظرتون.

73. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    میزان امتیاز
    0

ممنون عزیز بابت نظرتون.

75. کاربران زیر از الهه‌ی‌عشق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد