نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: دعوا با نامزدم

2106
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دعوا با نامزدم

سلام دوستان راستش من یک سالی میشه که نامزد کردم ولی متاسفانه این روز ها اخلاق نامزدم کاملا عوض شده و سر هر چیز کوچکی با من سر دعوا راه میندازه مثلا ما بین هم قرار گذاشتیم که هر کدوم به چند جا نریم چون از اون جا ها به دلایلی بدمون میاد اما این. این روز ها بدون این که به قوانین مون ارزشی بگذاره به هر جایی که میخواد میره و وقتی هم که بهش میگم چرا به اونجا رفتی به جای جواب قانع کننده بهم میگه که تو نمی تونی بهم بگی که من کجا برم یا نرم چون من هنوز خونه پدرم هستم .و سر این موضوع ما با هم یک دعوای مفصل کردیم که متاسفانه بین دعوا حرف های خیلی بدی به هم زدیم و بعد از دعوا حدود یک هفته است که با هم قطع رابطه کردیم. و متاسفانه خانواده همسرم هم سر هر دعوای ما خودشون رو میندازن وسط و دعوای ما بزرگتر میشه . راستش دیگه نمیدونم چیکار کنم دیگه خسته شدم لطفا راهنماییم کنید.؟ در ضمن متاسفانه همسرم همیشه دروغ تحویل خانوادش میده.

2. کاربران زیر از صابر22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دعوا با نامزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط صابر22 نمایش پست ها
    سلام دوستان راستش من یک سالی میشه که نامزد کردم ولی متاسفانه این روز ها اخلاق نامزدم کاملا عوض شده و سر هر چیز کوچکی با من سر دعوا راه میندازه مثلا ما بین هم قرار گذاشتیم که هر کدوم به چند جا نریم چون از اون جا ها به دلایلی بدمون میاد اما این. این روز ها بدون این که به قوانین مون ارزشی بگذاره به هر جایی که میخواد میره و وقتی هم که بهش میگم چرا به اونجا رفتی به جای جواب قانع کننده بهم میگه که تو نمی تونی بهم بگی که من کجا برم یا نرم چون من هنوز خونه پدرم هستم .و سر این موضوع ما با هم یک دعوای مفصل کردیم که متاسفانه بین دعوا حرف های خیلی بدی به هم زدیم و بعد از دعوا حدود یک هفته است که با هم قطع رابطه کردیم. و متاسفانه خانواده همسرم هم سر هر دعوای ما خودشون رو میندازن وسط و دعوای ما بزرگتر میشه . راستش دیگه نمیدونم چیکار کنم دیگه خسته شدم لطفا راهنماییم کنید.؟ در ضمن متاسفانه همسرم همیشه دروغ تحویل خانوادش میده.

دوران طلایی نامزدی برای این مواقع هست که شناخت خوبی از نامزدتون بدست بیارید

پس در این یک سال اونقدر با هم معاشرت داشتید که امروز بهتر از هر کسی میدونید مشکل از کجاست

و بهتر از هر کسی میتونید تصمیم گیری کنید که این رابطه به نفع هر دوی شماست یا خیر ؟

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

صابر عزیز شما میخوای با فردی ازدواج کنید که الان دارید میبینید به امید این نباشید که تغیبر. کنه فکر نکنید با ازدواج کردن عوض میشه که کاملا فکر اشتباهی ببینید میتونید بعد ها هم این خصلت همسرتون و تحمل کنید ؟
    دوران نامزدی هم گذاشتن دقیقا برای همین چیزا این عرف غلطی که تو جامعه افتاده فکر میکنن با نامزدی حتما طرف دیگه ازدواج میکنه خیر اینجور نیست نامزدی دوران شناخت که اگر به درد هم خوردید تونستید تفاوت هارو پیدا کنید اخلاق هارو تونستید درک کنید به مراحل بعدی میرید ولی اگر دیدین تو همین دوران نامزدی به مشکل های زیادی برخوردید جدا میشید که فردا تو ازدواج خدایی نکرده با دوتا بچه جدا نشید

امیدوارم تصمیم عاقلانه بگیرید و زندگیتون برپایه ای احساسات پیش نبرید وقتی بر پایه احساسات باشه بعد یه مدت باز شروع میشه ولی منطقی تصمیم بگیرید میتونید زندگی خوبی رو بعد ها داشته باشید

موفق باشید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پریماه عزیز اگه شما خودتون به جای من بودید چه کاری رو انجام می دادید یا کدام مسیر زندگی رو در پیش میگرفتید

8. کاربران زیر از صابر22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام

صابر عزیز شما میخوای با فردی ازدواج کنید که الان دارید میبینید به امید این نباشید که تغیبر. کنه فکر نکنید با ازدواج کردن عوض میشه که کاملا فکر اشتباهی ببینید میتونید بعد ها هم این خصلت همسرتون و تحمل کنید ؟
    دوران نامزدی هم گذاشتن دقیقا برای همین چیزا این عرف غلطی که تو جامعه افتاده فکر میکنن با نامزدی حتما طرف دیگه ازدواج میکنه خیر اینجور نیست نامزدی دوران شناخت که اگر به درد هم خوردید تونستید تفاوت هارو پیدا کنید اخلاق هارو تونستید درک کنید به مراحل بعدی میرید ولی اگر دیدین تو همین دوران نامزدی به مشکل های زیادی برخوردید جدا میشید که فردا تو ازدواج خدایی نکرده با دوتا بچه جدا نشید

امیدوارم تصمیم عاقلانه بگیرید و زندگیتون برپایه ای احساسات پیش نبرید وقتی بر پایه احساسات باشه بعد یه مدت باز شروع میشه ولی منطقی تصمیم بگیرید میتونید زندگی خوبی رو بعد ها داشته باشید

موفق باشید
    عزیز اگر شما خودتان به جای من بودید کدام راه یا گزینه را برای ادامه زندگیت انتخاب می کردی لطفا راهنماییم بکنید
    پریماه

10. کاربران زیر از صابر22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پریماه عزیز اگه شما خودتون به جای من بودید چه کاری رو انجام می دادید یا کدام مسیر زندگی رو در پیش میگرفتید

ببینید اگر جای شما بودم چون تو دوران نامزدی هستم خب مسلما دستم خیلیییی باز تره که طرفمو بشناسم به هرحال یه معیار هایی دارم ممکن تو جلسات خاستگاری پی نبردم. ببینم طرفم داره یا نه یا تو جلسات خاستگاری قول هایی بهم بده ولی ممکن بعد ها زیرش بزن که به راحتی میشه تو دوران نامزدی بشناسمش باهاش نامزد میشم اگر دیدیم یه خصلت های داره نتونم تحمل کنم میرم پیش مشاور اگر دیگه حتما دیدم رفتاراش عوض نمیشه و تو. اینده باعث ازارم شد مطمعن باشید نامزدی رو بهم میزنم
    ویرایش توسط پریماه. : 08-28-2016 در ساعت 06:23 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید اگر جای شما بودم چون تو دوران نامزدی هستم خب مسلما دستم خیلیییی باز تره که طرفمو بشناسم به هرحال یه معیار هایی دارم ممکن تو جلسات خاستگاری پی نبردم. ببینم طرفم داره یا نه یا تو جلسات خاستگاری قول هایی بهم بده ولی ممکن بعد ها زیرش بزن که به راحتی میشه تو دوران نامزدی بشناسمش باهاش نامزد میشم اگر دیدیم یه خصلت های داره نتونم تحمل کنم میرم پیش مشاور اگر دیگه حتما دیدم رفتاراش عوض نمیشه و تو. اینده باعث ازارم شد مطمعن باشید نامزدی رو بهم میزنم
    از راهنماییت خیییییییییییییییییییییییی ییییییلی ممنون لطف کردی خواهر گلم

14. کاربران زیر از صابر22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30585
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من به عنوان کسی که دوساله زیر یه سقفم بهت میگم تمام حرفاشون درسته الان زمانیه که خیلی قول ها داده میشه خیلی شرطا پذیرفته میشه اما زمانی که رفتی سرخونه زندگیتون مسخره ترین مشکلات براتون میشه سنگی بزرگ برای پای لنگ با خودتو رو راست باشید به این فکرکن اگه الان مشکل داری جدا بشی خیلی کمتر ضربه میخوری تا 1سال دیگه پس باهم سنگاتون رو وابکنید.

16. 2 کاربران زیر از EHSAN_k2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شما نمیتونید نظرتون رو به دیگران تحمیل کنید و اونا رو تغییر بدید اما میتونید کسی رو انتخاب کنید که باهاش تفاهم دارید من خودم اگه ازدواج کنم اصلا دستور همسرم برام معنی نداره ینی حرف غیر منطقی یا غیرت های بیهوده که اکثر اقایون به خرج میدن رو قبول نمیکنم.حالا نمیدونم شما چجور هسید اما الان زمان مناسبی هست که ببینید تفاهم دارید یا نه تفکر ادما متفاوته شما م کسی رو انتخاب کنید که باهاش تفاهم دارید.

18. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام شما نمیتونید نظرتون رو به دیگران تحمیل کنید و اونا رو تغییر بدید اما میتونید کسی رو انتخاب کنید که باهاش تفاهم دارید من خودم اگه ازدواج کنم اصلا دستور همسرم برام معنی نداره ینی حرف غیر منطقی یا غیرت های بیهوده که اکثر اقایون به خرج میدن رو قبول نمیکنم.حالا نمیدونم شما چجور هسید اما الان زمان مناسبی هست که ببینید تفاهم دارید یا نه تفکر ادما متفاوته شما م کسی رو انتخاب کنید که باهاش تفاهم دارید.
    سلام صبا خانم . این درسته که هیچکس حق نداره به کسی چیزی رو تحمیل کنه ولی وقتی با یکی ازدواج میکنی و بین هم قوانینی رو وضع میکنید باید هر دو طرف برای احترام به طرف مقابل قوانین رو رعایت بکنند نه این که هرکس هرطور دلش خواست رفتار کنه.
    از این که نظر دادید ممنون خواهرم

20. کاربران زیر از صابر22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    صبا؟
    یچیز بهت بگم ؟
    بهت میگم
    من نمیشناسمت نمیدونم حتی چندسالته
    ولی گاها ناخواسته کامنتاتو خوندم و تقریبا چیزی که دستم اونده دختر با اعتماد بنفس و مغرور و با علایق خاص و از پیش تعیین شده ای هستی ..اهداف و فیووریت هایی داری که اصرار دهری اینده رو روی اونها بسازی ..
    در مورد همسراینده هم فیووریتها و خط قرمزهاتو از الان مشخص کردی و قطعا میخوای تو اون چارچوب حرکت کنی ....
    حالا
    تو
    با این خصوصیات
    عجیب منو یاد خودم میندازی ...خصوصا تمام این کامنت بالات
    خواستم بهت بگم یه روزی یه جایی یه وقتی برای یکی دلت جوری میلرزه که نه تنها شلبیه فانتزی هات نیست بلکه 8اضری غرورتو بندازی توی اب دریا و برای چشم چشم گفتن بهش تمام جونتم بدی ...

برای خواسته هاش لحظه شماری کنی و برای خنده هاش برنامه ریزی کنی و و یه روزی که خیلی دیره به امروزت فکر کنی و بگی : واقعا من همون صبای قبل هستم ؟؟؟؟؟؟

خانوادت از تغییر و بلای شیرینی که سرت اومده هر روز متعجب بشن و اشک شوق تو چشمای مادرت جمع بشه که دخترک مغرور وسر به 6وای من کی انقدرر بزرگ و بخشنده شد ؟؟

منتظر شیرین ترین بلای زندگیت باش
    شاید در یک نگاه و شاید به تدریج تو رو اسیر خودش کنه ...

شاید هم "من" اشتباه میکنم و اتفاق من "تکرار" نشه و خاص بمونم : )

22. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

سلام به شما
    در مورد شما باید بگم اصلا نمیتونیم یک طرفه قضاوت کنیم !
    حرف های همسرتون ودفاعیاتشون در برابر اینکه چرا بعد یک سال قانون شکنی کردن حتما شنیدن داره !
    اگر شما از اعتراضات و حرف دلشون در جریانید میتونید بیان کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد وگرنه یک طرفه به قاضی رفتنه !

24. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    سلام به شما
    در مورد شما باید بگم اصلا نمیتونیم یک طرفه قضاوت کنیم !
    حرف های همسرتون ودفاعیاتشون در برابر اینکه چرا بعد یک سال قانون شکنی کردن حتما شنیدن داره !
    اگر شما از اعتراضات و حرف دلشون در جریانید میتونید بیان کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد وگرنه یک طرفه به قاضی رفتنه !
    سلام دوست عزیز . از این که میخوای به من کمک کنی خیلی ممنونم . اما در مورد نامزدم هر چند که یک هفته است کاملا قطع رابطه کردم ولی قبل از قطع رابطه فردای همن روز که دعوامون شد رفتم پیشش و دلیل کارش رو پرسیدم در جواب فقط سکوت کرد سکوت همین.و بعدش ازم معذرت خواهی کرد ولی چون که مطعا بودم باز هم تکرارش میکنه ( چون چندین ماهه مدام داره تکرار میکنه) برای همین دیگه نبخشیدمش و الان درست 8 روزه قطع رابطه کردم

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

ببینید دوست عزیز
    شما سال پیش یه سری قانون گزاشتید.
    امسال هم بشینید یه ری قانون جدید بزارید یا اصلا قانون نزارید
    اون جایی که خانمتون رفته کجا بوده ؟ بدترین دروغی که به خونوادش گفته چی بوده ؟ اخلاق همسرتون چطوره در کل ؟

دوران دوران نامزدیه. اینو در نطر داشته باشید که خیلیا از این که شما به نتیجه نرسید خوشحال بشن .

دوری نکنید از هم. چرا دوری کردی ؟ برو خونشون. حداقل کنار هم باشید
    همین الان برو خونشون فردا بیا بگو چی شد
    اگر کسی قانونیو شکسته حتما. راضی نیست یا پشیمون شده چرا هرچی میشه همه میگن طلاق ؟ دوست عزیز بخای طلاق بدی نصف مهریه روباید بدی. بعضی خانواده ها کوتاه. نمیان.

زود هم ناراحت نشو یکم خونسرد باش و توی دعوا هر حرفیو نزن هرکسی حرمت داره

در مواردی هم که افسار پاره میکنه. به پدرش بگید چه در این دوره چه وقتی ازدواج کردید

کم نیار زندگیته. زندگیتو بساز کی میدونه طلاق گرفتی باز دوباره اعتماد کنی ؟ّّ
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram54 نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز
    شما سال پیش یه سری قانون گزاشتید.
    امسال هم بشینید یه ری قانون جدید بزارید یا اصلا قانون نزارید
    اون جایی که خانمتون رفته کجا بوده ؟ بدترین دروغی که به خونوادش گفته چی بوده ؟ اخلاق همسرتون چطوره در کل ؟

دوران دوران نامزدیه. اینو در نطر داشته باشید که خیلیا از این که شما به نتیجه نرسید خوشحال بشن .

دوری نکنید از هم. چرا دوری کردی ؟ برو خونشون. حداقل کنار هم باشید
    همین الان برو خونشون فردا بیا بگو چی شد
    اگر کسی قانونیو شکسته حتما. راضی نیست یا پشیمون شده چرا هرچی میشه همه میگن طلاق ؟ دوست عزیز بخای طلاق بدی نصف مهریه روباید بدی. بعضی خانواده ها کوتاه. نمیان.

زود هم ناراحت نشو یکم خونسرد باش و توی دعوا هر حرفیو نزن هرکسی حرمت داره

در مواردی هم که افسار پاره میکنه. به پدرش بگید چه در این دوره چه وقتی ازدواج کردید

کم نیار زندگیته. زندگیتو بساز کی میدونه طلاق گرفتی باز دوباره اعتماد کنی ؟ّّ
    از این که راهنماییم کردید خیلی ممنون . ولی یه مشکلی هست پدر زنم رو چیکار کنم متاسفانه هر وقت دعوامون میشه خودش رو میندازه وسط معرکه همیشه هم منو مغصر میبینه یه بار نشده با صداقت بشینه قضاوت کنه

با خانوادش رفته بود باغ یکی از فامیل هاشون که بین خودمون قرار بود هیچ وقت اونجا نره .و اما در مورد دروغ هر وقت دعوامون میشه هیچ موضوعی رو راستش رو به خانوادش نمیگه همیشه چیزی رو میگه که من کردم یا گفتم ولی حتی یه کلمه از رفتاراش یا حرفاش رو به خانوادش نمیگه واسه همین خانوادش همیشه با من جرو بحث میکنن.و در مورد اخلاقش اول ها خیلی خوب بود ولی چند ماهی هست که روز به روز بد و بدتر میشه دیگه به جایی رسیده که قابل تحمل نیست. در ضمن من 25 سالمه و مغازه خدمات کامپیوتری دارم.
    ویرایش توسط صابر22 : 08-29-2016 در ساعت 07:26 PM

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

چند سالتونه. ؟شغلتون چیه؟
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز . از این که میخوای به من کمک کنی خیلی ممنونم . اما در مورد نامزدم هر چند که یک هفته است کاملا قطع رابطه کردم ولی قبل از قطع رابطه فردای همن روز که دعوامون شد رفتم پیشش و دلیل کارش رو پرسیدم در جواب فقط سکوت کرد سکوت همین.و بعدش ازم معذرت خواهی کرد ولی چون که مطعا بودم باز هم تکرارش میکنه ( چون چندین ماهه مدام داره تکرار میکنه) برای همین دیگه نبخشیدمش و الان درست 8 روزه قطع رابطه کردم
    این دوری و قطع رابطه چیزی رو درست نمیکنه!
    باید با هم به توافق برسید !
    حرف های نامزدتون رو بشنوید ؛شاید شما زیادی سخت گیری کردید !
    شاید شما ایشون رو مجبور به پذیرفتن اون قوانین کردید !
    اجبتر باعث میشه اولش ادم تحمل کنه ولی از یه جایی به بعد نتونه ادامه بده !
    زنها موحودات پیچیده ای هستن ..وقت میبره هر کسی زن خودش رو بلد بشه !
    گاهی میگن نه ؛درصورتی که جوابشون بله هست !و گاهی نه نیگن نرو میگن نمیخوام میگن ؛در صورتی که ته دلشون میخوام و بمون و بله هست !!!!

پس بخاطر یک سری شرط و شروط اگر واقعا بنیان خانوادتون رو در خطر نمیندازه سخت گیری های بیش از حد نکنید !

شما مسلما باید توی همین دوران خط و مشی خاصی برای زندگی مشترکتون تعسین کنید و خط قرمز های هم رو برای همدیگر مشخص کنید !ولی منوط به این که این قدانین و خط و مشی ها بر مبنای تغییر طرفین صورت نگیره !

دز واقع برای ازدواج ؛قبل از نانزدی ؛باید فردی رو انتخاب کنید که مغایر با اون خط قرمز ها و اهداف و علاقمندی هاتون و قوانین ذهنتون نباشه .
    نه که با هر کسی ازدواج کردید بعد بشینید دروزهای اوج عشق و علاقه ؛ از همدیگه قول هایی بگیرید که فردا با کنار رفتن اون اوج ؛نتونید به قول هاتون پایبند بمونید !

پس بجای دعوا ؛فاصله و هر کاری که تا بحال کردید بشینید و مهربانانه با نامزدتون صحبت کنید و اونقدر صحبت کنید تا اخلاقش دستتون بیاد ...
    تا ببینید ایا برای پذیرفتن اون قوانین باید تغییر کنه و سختی تحمل کنه ؟؟
    حرفم اینه که :بیشتر بشناسیدش ..خیلی بیشتر همدیگر رو توی همین دوران بشناسید .
    این فاصله و قطع ارتباط ها و بزرگ تر کردن مسایل این حق شناخت رو ازتون میگیره .
    بهش فکر کنید .

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30570
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    این دوری و قطع رابطه چیزی رو درست نمیکنه!
    باید با هم به توافق برسید !
    حرف های نامزدتون رو بشنوید ؛شاید شما زیادی سخت گیری کردید !
    شاید شما ایشون رو مجبور به پذیرفتن اون قوانین کردید !
    اجبتر باعث میشه اولش ادم تحمل کنه ولی از یه جایی به بعد نتونه ادامه بده !
    زنها موحودات پیچیده ای هستن ..وقت میبره هر کسی زن خودش رو بلد بشه !
    گاهی میگن نه ؛درصورتی که جوابشون بله هست !و گاهی نه نیگن نرو میگن نمیخوام میگن ؛در صورتی که ته دلشون میخوام و بمون و بله هست !!!!

پس بخاطر یک سری شرط و شروط اگر واقعا بنیان خانوادتون رو در خطر نمیندازه سخت گیری های بیش از حد نکنید !

شما مسلما باید توی همین دوران خط و مشی خاصی برای زندگی مشترکتون تعسین کنید و خط قرمز های هم رو برای همدیگر مشخص کنید !ولی منوط به این که این قدانین و خط و مشی ها بر مبنای تغییر طرفین صورت نگیره !

دز واقع برای ازدواج ؛قبل از نانزدی ؛باید فردی رو انتخاب کنید که مغایر با اون خط قرمز ها و اهداف و علاقمندی هاتون و قوانین ذهنتون نباشه .
    نه که با هر کسی ازدواج کردید بعد بشینید دروزهای اوج عشق و علاقه ؛ از همدیگه قول هایی بگیرید که فردا با کنار رفتن اون اوج ؛نتونید به قول هاتون پایبند بمونید !

پس بجای دعوا ؛فاصله و هر کاری که تا بحال کردید بشینید و مهربانانه با نامزدتون صحبت کنید و اونقدر صحبت کنید تا اخلاقش دستتون بیاد ...
    تا ببینید ایا برای پذیرفتن اون قوانین باید تغییر کنه و سختی تحمل کنه ؟؟
    حرفم اینه که :بیشتر بشناسیدش ..خیلی بیشتر همدیگر رو توی همین دوران بشناسید .
    این فاصله و قطع ارتباط ها و بزرگ تر کردن مسایل این حق شناخت رو ازتون میگیره .
    بهش فکر کنید .

خواهر گلم از راهنماییت خیلی ممنون
    ویرایش توسط صابر22 : 08-30-2016 در ساعت 10:50 AM

31. کاربران زیر از صابر22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)