صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 86

موضوع: احتمال بارداری

23060
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    8

احتمال بارداری

سلام دوستان خوبین . من دختری هستم 19 ساله . حدود دو سال و دو ماهه که عقدم . آخر این ماه عروسیمه . شوهرم چون اغلب شب کاره شب ها خونه نی. هفته پیش سه روز مرخصی گرف و رفتیم روستا . شب چهارشنبه هفته پیش باهم رابطه داشتیم. فقط در حدمالش بود . که یکدفعه مایع منی ریخته شد روی اطراف آلت تناسلی من . ولی سریع پاکش کردیم و رفتم سریع شستم . من سیکل دوران قاعدگیم 28 روزه اس . دقیقا 4 روز بعد نزدیکیمون باید پریود میشدم . که فرداش یعنی بعدازظهر پنج شنبه لکه های قرمز رنگ روی لباس زیرم مشاهده کردم . درد های دوران قاعدگی رو دارم ولی میترسم لکه بینی دوران حاملگی باشه . اگه خانوادم بفهمن میکشن منو . توروخدا بگید چیکار کنم . دلدرد و کمر درد زمان پریودیم تا چند روز طول میکشید الآنم همونطور . گاهی اوقات سرگیجه دارم . اما حالت تهوع ندارم و دردی در نوک سینه هام هم مشاهده نشده . بگید من چیکار کنم دارم میمیرم از استرس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : ترس

سلام

عزیزم نگران نباش چهار روز قبل پریود بوده رابطت و تو دوره ی تخمکگذاریت نبوده .

میگی فردای اون روز لکه بینی داشتی که ربطی به بارداری نداره و فقط مال اینه که این ماه زمان پریودت جلو افتاده و چون سر تایم همیشگی نیست اولش با لکه بینی داره خودشو نشون میده .

پس نگران نباش .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام

میگی فردای اون روز لکه بینی داشتی که ربطی به بارداری نداره و فقط مال اینه که این ماه زمان پریودت جلو افتاده و چون سر تایم همیشگی نیست اولش با لکه بینی داره خودشو نشون میده .

پس نگران نباش .
    آخه از دلدرد و کمر درد و اینکه گاهی اوقات سرم گیج میره میترسم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

سلام

پس نگران نباش .
    خودم که میترسم شوهرمم ترسش زیاد شده . من که خیلی غصه میخورم . نمیشه سقط کنم یجوری؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahil1375 نمایش پست ها
    خودم که میترسم شوهرمم ترسش زیاد شده . من که خیلی غصه میخورم . نمیشه سقط کنم یجوری؟
    وا فداتشم میگه تایم تخمک گذاریت نیست باردار نیستی میگی چجوری سقط کنم ؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

عزیزم خبری نیست ، خیالت راحت . این دلدرد و کمر درد هم مال پریودیته نگران نباش .

نیازی به سقط نیست تا روزای آینده پریود میشی .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    وا فداتشم میگه تایم تخمک گذاریت نیست باردار نیستی میگی چجوری سقط کنم ؟
    آخه میگم اگه کاری سده باشه الآن پیشگیری کنم . میترسم روز عروسیم حالت تهوع داسته باشم و یهو باردار باشم.خداکنه اتفاقی نیوفتاده باشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

عزیزم خبری نیست ، خیالت راحت . این دلدرد و کمر درد هم مال پریودیته نگران نباش .

نیازی به سقط نیست تا روزای آینده پریود میشی .
    الآن پریودم خو ولی نمیدونم این لکه بینیه یا پریود

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

الآن پریودم خو ولی نمیدونم این لکه بینیه یا پریود
    میدونم . منم منظورم اینه که صبر کن ، روزهای آینده کامل پریود میشی .

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

میدونم . منم منظورم اینه که صبر کن ، روزهای آینده کامل پریود میشی .
    عزیزم من یه جایی خوندم لکه بینی دوره بارداری یک یا دو روزه و بعد از یک هفته هم بروز میکنه . من فردای رابطمون خون اومده و امروز که سومین روزه داره خون میاد ولی درد زیر شکم و کمردرد و سرگیجم داره دیوونم میکنه

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : احتمال بارداری

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    سلام
    هرچی بیشتر استرس داشته باشین بدتره دوست عزیز
    بیخیالش بشین و نگران نباشید طبق گفته دوستان مشکلی پیش نمیاد
    الان دیگه بیخیال شدم . ممنون از همگی

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

دوستان یه سوال دارم کسی میتونه جواب بده

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

دوستان یه سوال دارم کسی میتونه جواب بده
    بپرسید اگه کسی میدونست جواب میده .

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

بپرسید اگه کسی میدونست جواب میده .
    من عادت ماهیانم 10 روز بوده اما امروز 5 روز مریضیه منه و خیلی کم میاد مثل روزای آخر تقریبا . کسی میدونه چرا یهو اینقد کم شده؟

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

من عادت ماهیانم 10 روز بوده اما امروز 5 روز مریضیه منه و خیلی کم میاد مثل روزای آخر تقریبا . کسی میدونه چرا یهو اینقد کم شده؟
    عزیزم به نظره من بهتره حتما دکتر زنان برید تا معاینتون کنه .

خوردن قرص های جلوگیری یا هورمونی باعث میشه خونریزی کم بشه .

کیستهای تخمدانی

استرس سفرو خستگی.

اینا گاهی باعث کم شدن میشه

اگه دکتر برید تکلیفتون مشخص میشه

اگه هم میخواید صبر کنید ببینید ماههای دیگه هم کم هست یا نه اونوقت برید .

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

عزیزم به نظره من بهتره حتما دکتر زنان برید تا معاینتون کنه .

خوردن قرص های جلوگیری یا هورمونی باعث میشه خونریزی کم بشه .

کیستهای تخمدانی

استرس سفرو خستگی.

اینا گاهی باعث کم شدن میشه

اگه دکتر برید تکلیفتون مشخص میشه

اگه هم میخواید صبر کنید ببینید ماههای دیگه هم کم هست یا نه اونوقت برید .
    استرس که زیاد دارم برای لجرای مراسم عروسی و اینا . مخصوصا برا اینکه حامله هستم یا نه . من معمولا اوایل مریضیم قرص هایی مثل ژلوفن یا ایبوپروفن میخورم که درد شکم و کمر و پا نکشم . ممکنه ازون قرصا هم باشه؟؟

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

استرس که زیاد دارم برای لجرای مراسم عروسی و اینا . مخصوصا برا اینکه حامله هستم یا نه . من معمولا اوایل مریضیم قرص هایی مثل ژلوفن یا ایبوپروفن میخورم که درد شکم و کمر و پا نکشم . ممکنه ازون قرصا هم باشه؟؟
    نه عزیزم قرصای مسکن تاثیری ندارن توی کم شدنش

ولی همین استرسا خیلی تاثیر میزاره روی مقدارش یا زمانش .

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم نگران نباش منم این ماه همینطوری شدم با این که 5 روز مونده بود به پریودیم ولی بازم شک کردم و دوتا قرص جلوگیری خوردم .واسه من تایمش خیلی دقیقه اما ایبار ی روز جلو افتاد . و روز اول مثل همیشه که خیلی خونریزی داشتم نبود .تاثیرات قرص هست .ولی واسه اینکه خیالت راحت بشه ی دکتر برو اتفاقا ی چک کاپ قبل از عروسی بشی خیلی خوبه .دیگه خیالتم راحت میشه که کیست یا عفونتی نداری .شما فقط میگی خونریزی مقدارش کمه پس یعنی شما پریودی ولی ممکنه اینبار تحت عواملی قرار گرفته باشی (مثل استرس و قرص که خودت میگی ) که باعث شده خونریزی کم باشه همین .دوستمون خیلی خوب توضیح دادن نمیدونم چرا اینقدر نگران هستید
    در ضمن اینقدر استرس واستون خوب نیست .کاری کنید شب عروسیتون بهترین شب زندگیتون باشه و فقط به این فکر کنید که چقدر قراره بهتون خوش بگذره .ایشالا خوشبخت بشی

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نه عزیزم قرصای مسکن تاثیری ندارن توی کم شدنش

ولی همین استرسا خیلی تاثیر میزاره روی مقدارش یا زمانش .
    من شنیدم اگه این قرصای مسکنو بخورم در آینده نمیتونم بچه دار شم درسته؟من حوصله درد شکم و کمر و پا ندارم . استرس که معمولا زیاد دارم . مخصوصا برای عروسی و اینکه بخوبی برگزار بشه . من خیلی میترسم که مراسمم بنابه دلایلی خوب اجرا نشه یا مشکلی بوجود بیاد که عروسیمون به تاخیر بیوفته . نمیدونم چیکار کنم تازه استرس اینکه نکنه تو عقد حامله باشم هم داشتم گرچه الآنم دارم ولی کم شده . من دو سال و دوماه عقد بودم مسکلی بوجود نیومد حالا یه هفته دیگه عروسیمه میترسیدم اتفاقی افتاده باشه .دکتر بهم گفت تالاسمی مینور دارم و ممکنه نتونم بچه دار شم . ازینم میترسم اگه صاحب بچه نشم مردم درموردم چی میگن . میخوام گریه کنم دیگهمن بدبختم . ازینکه آرومم میکنین ممنون

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

من شنیدم اگه این قرصای مسکنو بخورم در آینده نمیتونم بچه دار شم درسته؟من حوصله درد شکم و کمر و پا ندارم . استرس که معمولا زیاد دارم . مخصوصا برای عروسی و اینکه بخوبی برگزار بشه . من خیلی میترسم که مراسمم بنابه دلایلی خوب اجرا نشه یا مشکلی بوجود بیاد که عروسیمون به تاخیر بیوفته . نمیدونم چیکار کنم تازه استرس اینکه نکنه تو عقد حامله باشم هم داشتم گرچه الآنم دارم ولی کم شده . من دو سال و دوماه عقد بودم مسکلی بوجود نیومد حالا یه هفته دیگه عروسیمه میترسیدم اتفاقی افتاده باشه .دکتر بهم گفت تالاسمی مینور دارم و ممکنه نتونم بچه دار شم . ازینم میترسم اگه صاحب بچه نشم مردم درموردم چی میگن . میخوام گریه کنم دیگهمن بدبختم . ازینکه آرومم میکنین ممنون
    عزیزم قرصای مسکن باعث ناباروری نمیشه .

اونی که میگن باعث ناباروری میشه مصرف طولانی مدت قرصهای جلوگیریه . شاید اشتباه متوجه شدید .

الان هم استرستون زیاده ، پریودتون هم شاید این ماه اینجور شده بخاطر استرسه ، اگه ماههای دیگه عادی نشد دکتر برو .

ان شالله الان هم باردار نیستید و عروسیتون مطابق میلتون برگزار میشه ، نگران نباش عزیزم

درمورد تالاسمی مینور و بچه دار شدن هم ، حتما زیر نظر پزشک باش قبل از باردار شدن که کنترل بشی و مشکلی بوجود نیاد .

نگران نباش عزیزم .
    ویرایش توسط love : 09-07-2016 در ساعت 01:27 AM

21. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

وای چقدر ذهن شما انباشته از ترس و انرژیه منفیه...عروس خانمممممم راجبه بارداری که گفتن هیچ مشکلی پیش نمیاد حرفای loveهمیشه درسته شک نکنید که باردار نیستین...همه ی اتفاقای بد از ذهن آدم میان و اینکه پیش سازشو ما تو ذهنمون ساختیم وانقدر بهشون فکر کردیم که تو واقعیت عیان شدن...بس کنید این افکاره پوچ و باطل رو...تمام ذهنتونو متمرکز کنید روی یک شب رویایی در کنار کسایی که دوستتون دارن تا همین اتفاقم بیوفته...خوشبخت باشین
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

22. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رها75 نمایش پست ها
    سلام عزیزم نگران نباش منم این ماه همینطوری شدم با این که 5 روز مونده بود به پریودیم ولی بازم شک کردم و دوتا قرص جلوگیری خوردم .واسه من تایمش خیلی دقیقه اما ایبار ی روز جلو افتاد . و روز اول مثل همیشه که خیلی خونریزی داشتم نبود .تاثیرات قرص هست .ولی واسه اینکه خیالت راحت بشه ی دکتر برو اتفاقا ی چک کاپ قبل از عروسی بشی خیلی خوبه .دیگه خیالتم راحت میشه که کیست یا عفونتی نداری .شما فقط میگی خونریزی مقدارش کمه پس یعنی شما پریودی ولی ممکنه اینبار تحت عواملی قرار گرفته باشی (مثل استرس و قرص که خودت میگی ) که باعث شده خونریزی کم باشه همین .دوستمون خیلی خوب توضیح دادن نمیدونم چرا اینقدر نگران هستید
    در ضمن اینقدر استرس واستون خوب نیست .کاری کنید شب عروسیتون بهترین شب زندگیتون باشه و فقط به این فکر کنید که چقدر قراره بهتون خوش بگذره .ایشالا خوشبخت بشی
    شماهم مثل من عقد هستید؟دوست من مث من عقده . پارسال که تو مدرسه باهم بودیم بهم میگفت دوماهه مریض نشده و میترسید . بعد دوماه بهم گفت بازم مریض نشده . منو اون باهم مطمئن بودیم که بارداره اما رفت دکتر گفتن تنبلی تخمک داره و عادیه . من که اینقد میترسم فرداش روی لباس زیرم خون دیدم که فک کردم لکه بینیه دوران بارداریه . الآنم که کم شده بدتر میترسم . ممنون از راهنمایی های شما و بقیه دوستان عزیز.استرس زیاد دارم از همون بچگی برای درس و امتحان و حالا هم عروسی . برم دکتر بهش چی بگم؟بگم یه چکاب کامل میخوام انجام بدم؟؟

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

عزیزم قرصای مسکن باعث ناباروری نمیشه .

اونی که میگن باعث ناباروری میشه مصرف طولانی مدت قرصهای جلوگیریه . شاید اشتباه متوجه شدید .

الان هم استرستون زیاده ، پریودتون هم شاید این ماه اینجور شده بخاطر استرسه ، اگه ماههای دیگه عادی نشد دکتر برو .

ان شالله الان هم باردار نیستید و عروسیتون مطابق میلتون برگزار میشه ، نگران نباش عزیزم

درمورد تالاسمی مینور و بچه دار شدن هم ، حتما زیر نظر پزشک باش قبل از باردار شدن که کنترل بشی و مشکلی بوجود نیاد .

نگران نباش عزیزم .
    پس بمن که گفتن اینارو میخور بچه دار نمیشم و اینا . بقول شما شاید من اشتباه متوجه شدم .ماه های دیگه اینجوری بوده ولی از روز پنجم به بعد کم میشده این دوره نه از روز سوم کم شده . ان شاءالله که الآن باردارنباشم . میترسم بگن نمیتونم بچه دارشم. میگن اگه بچم بدنیا بیاد تو شش ماهگی کبدش بزرگ میشه چون خون بهش نمیرسه من چیکار کنم

25. کاربران زیر از Rahil1375 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman... نمایش پست ها
    وای چقدر ذهن شما انباشته از ترس و انرژیه منفیه...عروس خانمممممم راجبه بارداری که گفتن هیچ مشکلی پیش نمیاد حرفای loveهمیشه درسته شک نکنید که باردار نیستین...همه ی اتفاقای بد از ذهن آدم میان و اینکه پیش سازشو ما تو ذهنمون ساختیم وانقدر بهشون فکر کردیم که تو واقعیت عیان شدن...بس کنید این افکاره پوچ و باطل رو...تمام ذهنتونو متمرکز کنید روی یک شب رویایی در کنار کسایی که دوستتون دارن تا همین اتفاقم بیوفته...خوشبخت باشین
    من تا عروسی نکنم میترسم هر دلدرد و کمردرد و سرگیجه و خون رو جز علائم بارداریم میدونم . استرسم میگیره آروم و قرار ندارم .من از شما و دوست عزیزم loveکه همیشه منو راهنمایی میکنید و سایر دوستان عزیز ممنون و سپاسگزارم

27. کاربران زیر از Rahil1375 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

پس بمن که گفتن اینارو میخور بچه دار نمیشم و اینا . بقول شما شاید من اشتباه متوجه شدم .ماه های دیگه اینجوری بوده ولی از روز پنجم به بعد کم میشده این دوره نه از روز سوم کم شده . ان شاءالله که الآن باردارنباشم . میترسم بگن نمیتونم بچه دارشم. میگن اگه بچم بدنیا بیاد تو شش ماهگی کبدش بزرگ میشه چون خون بهش نمیرسه من چیکار کنم
    نه عزیزم این قرصا فقط مسکن هستن باعث جلوگیری نمیشن .

درمورد تالاسمی هم چرا انقدر نگرانی ؟ الان انقدر علم پیشرفت کرده که درمان این مشکل مثل آب خوردنه .

یکی از اقوام ما هم مثل شما بود یک نفر بهش نگفت نمیتونی بچه دار شی ولی قبل باردار شدنش دکتر رفتو آزمایشای لازم رو انجام داد الان یه پسر سالم خدا بهش داده . شما اگه تحت نظر متخصص باشی مشکلی بوجود نمیاد عزیزم .

آرامش خودتو حفظ کن

29. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نه عزیزم این قرصا فقط مسکن هستن باعث جلوگیری نمیشن .

درمورد تالاسمی هم چرا انقدر نگرانی ؟ الان انقدر علم پیشرفت کرده که درمان این مشکل مثل آب خوردنه .

یکی از اقوام ما هم مثل شما بود یک نفر بهش نگفت نمیتونی بچه دار شی ولی قبل باردار شدنش دکتر رفتو آزمایشای لازم رو انجام داد الان یه پسر سالم خدا بهش داده . شما اگه تحت نظر متخصص باشی مشکلی بوجود نمیاد عزیزم .

آرامش خودتو حفظ کن
    چشم گلم . ممنون که اینقد بهم انرژی میدی . ان شاءالله برا منم درمونی باشه تا بچه دارشم بعد عروسی . خانواده ها میگن دوماه بعد عروسیم بفکر بچه باید بشم که کسی حرفی پشت سرمون نزنه . من اگه برم متخصص فک میکنم چندین ماه شایدم یکسال تحت درمان باید باشم . من توکلم بخداست ولی دلیل اینهمه استرسو نمیفهمم چیه

30. کاربران زیر از Rahil1375 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

سلام دوستان خوبین؟

32. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

سلام دوستان خوبین؟
    سلام راحیل جان

ما خوبیم شما خوبی ؟

چه خبرا ؟ حال و احوال ؟

33. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

سلام راحیل جان

ما خوبیم شما خوبی ؟

چه خبرا ؟ حال و احوال ؟
    بد نیستم عزیزم . فعلا که همونجور ترس دارم . بخاطر مریضیم که از روز چهارم کم شده بود . هفته دیگه عروسیمه استرس دارم . میترسم دوباره مریض بشم . سرماخوردم شدید. آبریزش بینی،گرفتگی بینی،سردرد،عطسه های پشت سرهم،گلومم درد گرفته موندم چیکار کنم . شوهرمم سرماخورده مث من

34. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

بد نیستم عزیزم . فعلا که همونجور ترس دارم . بخاطر مریضیم که از روز چهارم کم شده بود . هفته دیگه عروسیمه استرس دارم . میترسم دوباره مریض بشم . سرماخوردم شدید. آبریزش بینی،گرفتگی بینی،سردرد،عطسه های پشت سرهم،گلومم درد گرفته موندم چیکار کنم . شوهرمم سرماخورده مث من
    ای بابا چرا انقدر استرس عروس خانم پوستت خراب میشه هااااا

فرض کن عروسیه یکی از اقوامه که قراره بری شام بخوری و برگردی

خب حق داری استرس داشته باشی ولی دیگه کاری نکن که از پا بیفتی مثل الان . دارو بخور زودتر سرماخوردگیت خوب بشه که شب عروسیت آبریزش نداشته باشی . همسرت هم همینطور ، چون باید سرحال بشه که کلی کار داره روز عروسی .

ان شالله عروسی هم تموم میشه به خوبی و خوشی دیگه استرسهات هم تموم میشه

35. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

ای بابا چرا انقدر استرس عروس خانم پوستت خراب میشه هااااا

فرض کن عروسیه یکی از اقوامه که قراره بری شام بخوری و برگردی

خب حق داری استرس داشته باشی ولی دیگه کاری نکن که از پا بیفتی مثل الان . دارو بخور زودتر سرماخوردگیت خوب بشه که شب عروسیت آبریزش نداشته باشی . همسرت هم همینطور ، چون باید سرحال بشه که کلی کار داره روز عروسی .

ان شالله عروسی هم تموم میشه به خوبی و خوشی دیگه استرسهات هم تموم میشه
    خداکنه گلم. خخخ چه راحت میگی عزیزم . من و شوهرم باهم سرماخوردیم اینم از شانس ما میبینی. باهمم دندونامون درد میگیره خخخ . استرس که باید داشته باشم خووو واییی

36. کاربران زیر از Rahil1375 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

کسی نیس بحرفیم

38. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

سلام دوستان
    یکی میشه بیاد بگه علائم حاملگی چیه؟از دیشب ناحیه زیر شکمم درد میکنه میترسم

39. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام گلم
    این چرخه قاعدگی را تو جه کن اگه اون دوره ک مقاربت امن هست اگه رابطه داشته باشی باردار نمیشی
    علایم بارداری:
    حالت تهوع موقع صبح ک از خواب بیدار میشی
    یا بوی غذا بهت میخوره
    عادت ماهانه نشدن
    درد زیر شکم
    (اما این علایم همیشه نشانه بارداری نیست)
    uploadfromtaptalk1473914050667.jpg

40. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام گلم
    این چرخه قاعدگی را تو جه کن اگه اون دوره ک مقاربت امن هست اگه رابطه داشته باشی باردار نمیشی
    علایم بارداری:
    یا بوی غذا بهت میخوره
    عادت ماهانه نشدن
    درد زیر شکم
    سلام گلم من فقط ناجیه زیر شکمم درد گرفته . براهمین میترسم . هیچ یک از علایمو ندارم

41. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام گلم من فقط ناجیه زیر شکمم درد گرفته . براهمین میترسم . هیچ یک از علایمو ندارم
    پ نگران نباش

42. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

سلام دوستان من خوبین عید گذشتتون مبارک

43. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

سلام دوستان من خوبین عید گذشتتون مبارک

سلام عروس خانم

عروسیتون مبارک

44. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام گلم
    علایم بارداری:
    یا بوی غذا بهت میخوره
    عادت ماهانه نشدن
    درد زیر شکم

چه تصویر خوبی ..من بهش نیاز داشتم ..نمیدونستم اینارو بلد نبودم

45. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

سلام عروس خانم

عروسیتون مبارک
    سلام گلم خوبی ممنونم . ولی یه مشکلی پیش اومده

46. کاربران زیر از Rahil1375 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    چه تصویر خوبی ..من بهش نیاز داشتم ..نمیدونستم اینارو بلد نبودم
    خخخخ حالا برا خودت سیوش کن خانمی

48. کاربران زیر از Rahil1375 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

دوستان کسی هست جواب سوالمو بده

50. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

من روز سه شنبه عروسیم بوده .شب زفاف شوهرم آلتشو به داخل رحم من برد . اون شب اصلا خونی نیومد . شب بعد که شوهرم انجام داد دهانه واژن از هم باز شده بود و کمی خون همراه آب خیلی کم بیرون آمد . صبح روی لباس زیرم لکه های خون مایل به قهوه ای مشاهده کردم . میشه بگید این لکه ها چی بوده؟دارم از استرس میمیرم

51. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

شوهرم میگه حالت ارتجاعی بوده هایمن من ولی من هنوزم میترسم . نکنه لکه بینی بارداری باشه. خداکنه نباشه

52. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

شوهرم میگه حالت ارتجاعی بوده هایمن من ولی من هنوزم میترسم . نکنه لکه بینی بارداری باشه. خداکنه نباشه

سلام عزیزم

نگران نباش راحیل جان . این لکه ها تا چند روز طبیعیه . حتی بعضیا تا یه هفته بعد عروسی هم لک میبینن .

پس نگران نباش .

53. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم

نگران نباش راحیل جان . این لکه ها تا چند روز طبیعیه . حتی بعضیا تا یه هفته بعد عروسی هم لک میبینن .

پس نگران نباش .
    جدی؟من یکم ترسیدم همین . پس باید چیکار کنم؟تا کی ادامه خواهد داشت؟

54. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

جدی؟من یکم ترسیدم همین . پس باید چیکار کنم؟تا کی ادامه خواهد داشت؟
    اینکه تا کی ادامه داره ، تو افراد مختلف متفاوته . یکی فقط دو سه ساعت بعدش لک میبینه ، یکی تا دو سه روز یکی یه هفته ، یکی ده روز . حسابی روش نیست . ولی خیلی بهش فکر نکن . کم کم خوب میشه .

55. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

اینکه تا کی ادامه داره ، تو افراد مختلف متفاوته . یکی فقط دو سه ساعت بعدش لک میبینه ، یکی تا دو سه روز یکی یه هفته ، یکی ده روز . حسابی روش نیست . ولی خیلی بهش فکر نکن . کم کم خوب میشه .
    آخه عزیزم شب اول که دخول انجام شد هیچ خونی نیومد . پریشبم که دخول انجام شد کمی خون آغشته به آب که کمرنگ باشه بیرون اومد . دیشبم شوهرم فقط سر آلتشو توی رحم کرد و صبح که رفتم دستشویی دیدم رو لباسم لکه های مایل به قهوه ای دیده شد . آخه بعد دو روز چطوری ممکنه؟درصورتی که قبل عروسیم اصلا خونی روی لباس زیرم مشاهده نشد .

56. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30751
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

فقط بارداری نباشه ترسی ندارم . آخه میخوام برم زیر نظر دکتر برا کم خونیم .

57. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نه بارداری نیست عزیزم .

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد