نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کلاهبرداری در ازدواج

1579
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30764
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Thumbs up کلاهبرداری در ازدواج

سلام خدمت دوستان عزیز. خواهش میکنم اگر راهکاری برای این مشکل دارید ارائه بدید.
    خواهر من سال 94 از شوهرش طلاق گرفته. پس از آن با مردی که 23 سال تمام ادعا میکرد که عاشق او بوده و هست (ضمن اینکه ایشون زن و دو فرزند 29 و 25 ساله دارد) و به اصرار و پافشاری خود اون آقا که ادعا کرده بود میخواد زنش رو طلاق بده, ازدواج کرد. ایشون اردیبهشت 95 با خواهر بنده ازدواج رسمی کرد. پس از یکی دو ماه زندگی علاوه بر اینکه همسر قبلیشو طلاق نداد با فریب دادن خواهر من و همدستی زن اولش با این عنوان که زن اول من مهریه را بخشیده و گفته برای رعایت مساوات تو هم مهریه را باید ببخشی, خواهر من را راضی کرده که مهریه را ببخشد. بعدا باز هم پنهانی و با همدستی همسر اولش غیابی تقاضای طلاق داده و هر سه باری که احضاریه برای خواهر من آمده آنها رو مخفی کرده و تونسته مهر 95 غیابی طلاقش بده. پس از انجام گرفتن طلاق خواهر بنده را با این کلک که می خوام ببرمت خارج که از دست مزاحمت های همسر اولم خلاص بشیم و همه این قضایا ساختگی هست, فرستاده خونه پدرم و تمام وسایل منزلشون رو فروخته. هنوز هم با پررویی تمام با خواهر بنده در ارتباط هست و همچنان با فریب سعی میکند جلوی هر اقدامی رو از طرف خانواده بگیرد. خواهرم ماههاست که افسردگی گرفته, خواهش میکنم اگر هنوز ما راه به جایی داریم یا میتونیم حقی از این مرد نامرد برای خواهرم بگیریم راهنماییمون کنید. (آیا اگر هنوز مایل به برقراری ارتباط زناشویی با خواهر من باشه, میشه کلک قانونی زد بهش و تا حدی گیرش انداخت؟)
    دوستان خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات حقوقی دارید , برای احقاق حق خواهرم ما رو راهنمایی بفرمایید و کمی تحمل این پیشامد تاسف بار را برامون راحت تر کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : کلاهبرداری ازدواج

سلام مسئله شما مسئله ای نیست که بچه های اینجا بتونن راهنمایی کنند حتما با یه وکیل مجرب مشورت کنید یا با تلفنهای همین مشاوره تماس بگیرید یا مشاوره حقوقی بهتون بدن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم فوق لیسانس حقوق دارم خواستم بگم از لحاظ قانونی که مهریه رو بخشید کاریش نمیشه کرد طلاقم که داده اونم که کاریش نمیشه کرد وسایل خونه هم که فروخته متاسفانه
    ولی شما هنوز ادعا میکنین که با خواهرتون از نظر احساسی تموم نکرده پس حالا نوبت شماس سعی کنین با هر ترفندی اونو وادار به ازدواج با یه مهریه بالا کنین البته خواهرتون نه با عشق فقط با انتقام ازدواج کنه چون عشق واحساس کارو خراب میکنه سعی کنه با ترفندای زنونه خودشو عاشق نشون بده ودوباره ازدواج کنه اما اینبار با شرایط خاص!!!!!! شما راهکار بدین بهشون....!بد که ازدواج کرد اونوقت وقت وقت انتقامه!!!حالا دیگه شما مهریه میزارین اجرا واون باید بدو بدو دنبال شما

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30764
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون آیلین جان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد