نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: انحراف جنسی

1204
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

انحراف جنسی

با درود

من پسری 22 ساله هستم که زندگی دگرگونی رو در طول این سالها گذروندم 10 سال است در یک کابوس بزرگ به سر میبرم از دوران کودکی من ی گرایش های نا موزونی داشتم و بعدا سالها طول کشید تا بفهمم این انحرافات یا دگراندیشی جنسی چی هست از سن 13 سالگی با عکس زنان یا دخترانی که دارن یک پسر رو تحقیر میکنند وسوسه میشدم و کم کم با سایت های اشنا شدم که فیلم های گسترده ای از فمدام یا همون سلطه گرایی بانوان بر مردان داشت فقط باید یک نفر کنارم بود تا بفهمید چه دردی میکشم روزی نبود که 5 بار خودارضایی نکنم بعد ها خیلی علاقه پیدا کردم این نوع رابطه رو با یک خانوم تجربه کنم ولی هیچ کس پیدا نشد بنظرم من اگر خواستید یک نفر رو نابود کنید بهش درد شهوت جنسی وارد کنید تا مرز مرگ خواهد رفت دوستانی که این مشکل دارن که البته تعداد کم هست میفهن چه سختی داره این نوع بیماری ولی فکر نکنید ادم هرزه ای بودم یا هستم من کسی بودم که بدون کمک شخص یا استادی به درجات خوبی در علوم سیاسی و ادبیات رسیدم ولی این بیماری اجازه هیچ پیشرفتی بهم نمیده نمیتونم برم تو خیابون و کفش یا پاهای بعضی از خانوم ها رو که ان زیبایی مد نظرم رو داره ببینم واسه همین خودم در خونه یه جورایی میشه گفت زندانی کردم

ایا راهی برای درمان هست ؟ نیاز جنسی بزرگترین حق بشریت هست که من از ان محروم هستم

سپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انحراف جنسی

سلام باید ریشه ی شکل گیری این حالت در شما پیدا بشه .به نظرم یه مشاوره حضوری و با تجربه برید.

3. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز هموطن
    بنده کل عمرم گذاشتم پای کتاب مطالعات
    ببینید خودارضایی دو دسته است کسانی که چیزی را میبینند و ارضا خودشون میکنن و دسته دوم کسانی که از یه تخیل و فکر رنج میبرند یعنی مانند یه روح پلید در جسم انها نهفته و در مورد حق بشریت باید بگم بله شما درست میگید ازاد اندیشه و تفکر صحیح و انسانیت همه اینها متشکلات یک زندگی انسانیست ولی اگر این نیاز انسان رفع نشه خود به خود از رده انسانیت خارج میشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا مردم همش میگن از این نیاز دوری کن
    دور شدن شدن از خطرات باعث نابودی خطر نمیشه خطر رو باید ریشه کن کرد من بخاطر همین مشکلاتم الان نمیتونم برم سربازی کلی دارم به این در ان در میزنم که معافی بگیرم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.vt نمایش پست ها
    با درود

من پسری 22 ساله هستم که زندگی دگرگونی رو در طول این سالها گذروندم 10 سال است در یک کابوس بزرگ به سر میبرم از دوران کودکی من ی گرایش های نا موزونی داشتم و بعدا سالها طول کشید تا بفهمم این انحرافات یا دگراندیشی جنسی چی هست از سن 13 سالگی با عکس زنان یا دخترانی که دارن یک پسر رو تحقیر میکنند وسوسه میشدم و کم کم با سایت های اشنا شدم که فیلم های گسترده ای از فمدام یا همون سلطه گرایی بانوان بر مردان داشت فقط باید یک نفر کنارم بود تا بفهمید چه دردی میکشم روزی نبود که 5 بار خودارضایی نکنم بعد ها خیلی علاقه پیدا کردم این نوع رابطه رو با یک خانوم تجربه کنم ولی هیچ کس پیدا نشد بنظرم من اگر خواستید یک نفر رو نابود کنید بهش درد شهوت جنسی وارد کنید تا مرز مرگ خواهد رفت دوستانی که این مشکل دارن که البته تعداد کم هست میفهن چه سختی داره این نوع بیماری ولی فکر نکنید ادم هرزه ای بودم یا هستم من کسی بودم که بدون کمک شخص یا استادی به درجات خوبی در علوم سیاسی و ادبیات رسیدم ولی این بیماری اجازه هیچ پیشرفتی بهم نمیده نمیتونم برم تو خیابون و کفش یا پاهای بعضی از خانوم ها رو که ان زیبایی مد نظرم رو داره ببینم واسه همین خودم در خونه یه جورایی میشه گفت زندانی کردم

ایا راهی برای درمان هست ؟ نیاز جنسی بزرگترین حق بشریت هست که من از ان محروم هستم

سپاس
    سلام

عزیز راه درمان هست ولی تخصصی و کمی طولانی (البته بستگی به شدت و یا ضعف کیس داره)

اگر تهران هستید به واحد کلنیک روانپزشکی دانشگاه تهران(انستیتو) مراجعه کنید.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)