نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اعتیاد همسرم

1456
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد همسرم

با سلام
    کاش میشد گریه هامو اینجا میکشیدم خسته شدم خیلی خسته شدم تمومی نداره این روزا همه جونیم حروم شد پیش یه معتاد به خدا دارم دیونه میشم .همش خودزنی میکنم سرمو محکم میزنم به دیوار یه معتادبیکار الاف که داره با خرج باباش منو اداره میکنه همش بیرونه تمام فکر وذکرش شده مواد خستم کرده تمام وقت روزم شده گریه کردن کاش میتونستم ولش کنم اما عاشقشم حتی نمیتونم ولش کنم اخه منم معتاد اونم بدون اون زندگی برام جهنمه واقعا جهنمه ولی این شرایطم نمیتونم تحمل کنم شما بین چیکار کنم اون قصد ترک کردن نداره منم نمیتونم این شرایظ رو تحمل کنم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30790
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اعتیاد همسرم داره منو ذره ذره اب میکنه.....

با درود هموطن گرامی

بنده به خوبی شما را درک میکنم بله زندگی با یک بیمار سخت است ولی گریه دوای درد نیست عمل است میدونم ترک مواد مخدر بسیار بسیار سخت است وقتی بدن انسان به ان مواد عادت کرد نرسیدن مواد به بدن بسیار درد ناک است خماری توهم ولی هر بیماری قابل درمان است
    شما با همسرتون صحبت کنید که اول بره زیر نظر دکتر که یکم بهش اراده بده حتی در موارد حاد دکترای هستن که هیبنوتیزم این اراده ترک را در او قرار میدن و بعد به یک کمپ ترک اعتیاد ببرینش

اعتیاد بیماری کشنده است روح را میکشد و جسم را ذره ذره پودر میکند گریه درد را کنار بگذاره از فردا ببرینش پیش یک روانشناس چون اگه خودتون بخوایید ببرینش مرکز ترک به هیچ وجه قبول نمیکنه پس اول یک روانشناس ان ارام کنه بهتره

3. کاربران زیر از ebrahim.vt بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتیاد همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ailin90 نمایش پست ها
    با سلام
    کاش میشد گریه هامو اینجا میکشیدم خسته شدم خیلی خسته شدم تمومی نداره این روزا همه جونیم حروم شد پیش یه معتاد به خدا دارم دیونه میشم .همش خودزنی میکنم سرمو محکم میزنم به دیوار یه معتادبیکار الاف که داره با خرج باباش منو اداره میکنه همش بیرونه تمام فکر وذکرش شده مواد خستم کرده تمام وقت روزم شده گریه کردن کاش میتونستم ولش کنم اما عاشقشم حتی نمیتونم ولش کنم اخه منم معتاد اونم بدون اون زندگی برام جهنمه واقعا جهنمه ولی این شرایطم نمیتونم تحمل کنم شما بین چیکار کنم اون قصد ترک کردن نداره منم نمیتونم این شرایظ رو تحمل کنم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اعتیاد همسرم داره منو ذره ذره اب میکنه.....

سلام
    خیلی خیلی ممنونم از صحبتاتون راستش الان با هم این پیامتون رو خوندیم کاش یکم دیگه با خودش حرف میزدین یعنی مخاطبتون خود بیمار باشه ممنون میشم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام دوست عزیز

خیلی ناراحت شدم که شرایطتون رو خوندم

ای کاش به خودتون آسیب نمیزدید ، هرچند میدونم وقتی آدم خودش رو بدبخت ترین بدونه و زندگیشو ته خط بدونه امکان داره هر کاری بکنه .

تو یکی از پستاتون گفتید 2 ساله باردار نمیشید ، عزیزم دست نگه دار فعلا ، لطفا تا تکلیفتون مشخص نشده تو فکر باردار شدن و بچه نباش .

متاسفانه یه سریا درگیر اعتیاد میشن و فرصت زندگی کردن رو از خودشون میگیرن

یعنی خودشون انتخاب میکنن که عمرشون رو کوتاه کنن با یه خوشیه زودگذر و خانمان سوز

ولی عزیزم باید باهاش صحبت کنید

باید بهش بگید که سلامت زندگیتون درخطره با اینکار .

با اعتیاد چی عایدشون شده ?!

غیر از اینه که زندگیشو نابود کرده

زندگی که قرار بود پر از عشق و انرژی باشه ، زندگی که قرار بود پر از روزای خوب و آرامش باشه ، الان تبدیل شده به چی ?!

یه زندگی پر از بدبختی

علاوه بر این سلامتیشونه که در خطره ، هیچ تضمینی وجود نداره که تا یکساعت دیگه حالو روزشون چیه ?! این عهد و پیمانی بود که با شما بستن ?! یا عهد بستن که تا آخر عمر مثل کوه پشتتون باشن ?!

خیلی از آدما هستن ( یعنی اکثرا ) مدام ورزش میکنن که بدنشون سلامت بمونه ، از مواد غذاییه سالم استفاده میکنن که به سلامتیشون کمک کنن ، چقدر به پوستشون میرسن که پوست با طراوت و شاداب داشته باشن ، چون ارزش یک انسان خیلی بالاتر از این حرفاست که بخواد با اعتیاد پایین بیاریمش .

باهاشون صحبت کنید و بهشون بگید که دوست دارید قهرمان زندگیتون بشه و اعتیاد رو شکست بده و قطعا میدونید که میتونه و بهش بگید چقدر دوسش دارید و دوست دارید بهترین روزها و بهترین ساعتهارو درکنار هم سپری کنید

حیفه بخاطر مواد و اعتیاد که هیچی براشون نداره زندگیتون نابود شه ، چون واقعا هیچکس نمیتونه با یه آدم معتاد که فکرو ذکرش مواده زندگی کنه .

امیدوارم زندگیتون پر از عطر گلها بشه

7. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست عزیز زندگی با آدم معتاد سخت وسخت بودنش بیشتر به این خاطر اینکه جلو چشمت روز به روز شاهد ازبین رفتن عزیزت هستی ولی لطفاً به خاطر عشقت صبرداشته باش باگریه و خودزنی کاری نمیشه کرد پیشنهاد من اینکه به کمپ(na)محل زندگیتون مراجعه بکنین واز اونها کمک بخواین که از هرمرکز ترک اعتیادی بهتره با صحبت وآرامش تشویق بکنین که شوهرتون خودش به اونجا مراجعه بکنه اگرهم قبول نکردن بعد ازکمی فاصله طوری که شوهرتون ندونن وشک نکنن به کمپ اجباری اطلاع بدین بازم تاکید میکنم همسرتون نفهمن چون ممکن باعث کینه ویا لجبازی ایشون بشه ولی تمام سعیتون بکنین تا با صحبت همسرتون با پای خودش بره چون ممکن توی کمپ اجباری اذیت بشن وضربه ببینن به کسی که شوهرتون قبولش داره یا روش حساس بگین تا باهاش صحبت بکنه توکلتون به خدا باشه وبه خاطر تعهدی که بهش دارین صبرکنین وتو این شرایط سخت تنهاش نذارین ایشون هم نوعی بیمار هستن که بیماریشون دست خودشون نیست اما با راهنمایی درست ميشه معالجه شد

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ailin90 نمایش پست ها
    با سلام
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)