نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: گذاشتن عکس در فضای مجازی

1536
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

گذاشتن عکس در فضای مجازی

سلام
    خواهر من ۲۲ ساله است و مرتب در شبکه های اجتماعی از خودش عکس میگذاره این عکسها برای همه قایل دیدن هستن و وضع پوششی که داره اصلا مناسب نیست یعنی این عکسها رو نامحرم تحت هیچ شرایطی نباید ببینه.
    من با پدر و مادرم صحبت کردم و اونها کمی بیخیال هستند اصلا چیزی بهش نگفتند. البته مادرم سعی کرد باهاش صحبت کنه ولی فقط بهش گفت مراقب باشه. اصلا نگفت اجازه نداره از این عکسها بگذاره.
    من آدم بی غیرتی نیستم اصلا نمیتونم بیخیال باشم نسبت به این قضیه ببینم خواهرم عکس نامناسب بگذاره و مردهای غریبه زیرش کامنت میذارن و حرفهایی میزنن که واقعا خون من بجوش میاد. نمیتونم ببینم اینها رو ولی کاری نکنم.
    با خودش سعی کردم مستقیما صحبت کنم ولی همش بهم قول میده ولی بعد کار خودشو میکنه. این دفعه میخوام بهش بگم اگه همه اش رو پاک کنه و قول بده تکرار نکنه میبرمش مسافرت هرجا که بخواد نمیدونم این روش خوبی هست؟
    لطفا راهنمایی کنین.

2. کاربران زیر از مهدی۶۸ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خواهرم عکس های نامناسب در شبکه های اجتماعی میگذاره

سلام

اولا به خواهرتون تبریک میگم که برادر غیرتی داره که رو رفتارهاش حساسه

دوما خودتون باهاش صحبت کنید خیلی دوستانه صحبت کنید

نوع صحبتتون خیلی مهمه اینکه بادادو بیدار بگید حق نداری اینکارو کنی خب حتما براش عقده میشه و در اینده دور چشم شما بیشتر انجام میده

بهش نزدیک بشید بهش محبت کنید از عکساش تعریف کنید بگید تو خیلی دختر زیبایی هستی من دوست ندارم زیباییت رو برای ادمای نامحرم

نشون بدی

دوست دارم زیباییت رو برای شوهرت نگه داری.

مادربزرگم یه حرف جالبی میزد میگفت دخترهایی که خودشون رو دم دست بقیه میزارن (البته دور از جون خواهر شما)

مثل ماستهای قدیمن که دم در میزاشتن هرکسی میومد یکم ازش مزه میکرد و میرفت قیمت کمی ام داشت

اما جواهرو میزاشتن پشت ویترین و هرکسی نمیتونست مزش کنه شخصی میتونست که قیمت بالاش رو پرداخت میکرد.

بهش سرنوشت خانم لیلا عرب رو نشون بدید که همجا عکسهاش رو پخش کرد(البته ایشوت مدل هستن)

و الان تو مصاحبه ها گفتن که پشیمونن چون مردها با دیدن عکسهاش به به چه جه میکنن اما حاضر نیستند باهاش ازدواج کنن..

از در محبت وارد شید

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

4. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    تشکر شده 216 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    سلام
    ایول داداش دمت گرم به این غیرتت
    اگه داداش بزرگترشی که ابتدا با یه لحن خوب و محترمانه باهاش صحبت کن و ازش درخواست بده که این کار رو دیگه نکنه
    سه چهار باری لحن خوش برخورد استفاده کن اکه دیدی جواب نداد
    جدی برخورد کن و گوشیشو پرت کن تو دیوار و اون عکس هایی که پخش کرده رو از پیچش پاک کن
    مشاور درست بدید گوشی پرت کن تو دیوار یعنی جی؟چرا اتیشش رو تند میکنید ؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

اینستاگران!

حتما خودتون و خواهرتون این کلیپ رو ببینید
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من سعی کردم باهاش صحبت کنم منطقی براش توضیح بدم چرا این کارها خوب نیست و حتی خودش هم قبول میکنه. من بهش گفتم اگه دوست داره شیک بپوشه و باکلاس باشه میشه بود ولی حدود رو هم مقابل نامحرم رعایت کرد و حتی من مشکلی ندارم با لباسهای باز از خودش عکس بگیره به شرطی که عکسها رو نامحرم به هیچ وجه نبینه و جایی پخش نشه. خودش همیشه قبول میکنه حق با منه ولی بعدش حرف گوش نمیده.
    من نمیخوام باهاش دعوا کنم یا طوری که گفتین گوشیشو بشکنم آخه اینطوری بهم بی اعتماد میشه فردا مشکلی داشت به جای اینکه بیاد به من بگه میره به یه پسر غریبه که قطعا هدفش سو استفاده است میگه اعتماد میکنه و براش خیلی بد تموم میشه.
    من انتظار زیادی ازش ندارم هرچی میگم برای خودش هست من میخوام از خطر دور باشه و میخوام به عنوان برادر بزرگتر ازش مراقبت کنم تو این جامعه من خودم نگاه بد به هیچ دختری نکردم چون نمیخوام کسی به خواهرم نگاه بد کنه ولی همه مثل من نیستن بین رفیقای دانشگاه خودم میدیدم خیلی ها چطور هستن. آخه خواهرم نباید الان به من اعتماد کنه و به حرفم گوش کنه؟ من که بدشو نمیخوام حرف ناحق هم نمیزنم.
    نمیدونم بهش رشوه بدم شاید جواب بده. راستش اکثرش تقصیر دوستش هست توی دانشگاهشون که دو ساله باهاش دوست شده این دختر بود که پای خواهرمو به شبکه های اجتماعی باز کرد و همش ترغیبش کرد فعال بشه. نمیدونم چکار کنم رابطه اش رو با این دوستش قطع کنه.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

شما به عنوان یک برادر فهمیده و با درک هستید که واقعا جای تقدیر داره که اینقدر به فکر خواهرتون هسید و میخواین ازدر محبت و احترام راهنماییش کنید. فقط یه سوال از نظر مذهبی خانواده شما در چه سطی هسند؟با توجه به اینکه اشاره کردید که پدرومادرتون خیلی به این موضوع توجه نکردن . اگرم میخواین مسافرت ببرینش به نظرم مشهد یا مکان های مقدس ببرین
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    شما به عنوان یک برادر فهمیده و با درک هستید که واقعا جای تقدیر داره که اینقدر به فکر خواهرتون هسید و میخواین ازدر محبت و احترام راهنماییش کنید. فقط یه سوال از نظر مذهبی خانواده شما در چه سطی هسند؟با توجه به اینکه اشاره کردید که پدرومادرتون خیلی به این موضوع توجه نکردن . اگرم میخواین مسافرت ببرینش به نظرم مشهد یا مکان های مقدس ببرین
    راستشو بخواین پدر و مادر من با اینکه مذهبی هستن ولی بیخیال هستن. مثلا مادرم خودش همه چیز رو رعایت میکنه ولی به خواهرم هیچی نمیگه. برای مسافرت هم نمیدونم به نظرم هر جا که خودش خواست ببرمش حداقل خودم باهاش باشم و خوش بگذرونیم با هم شاید اینطوری یکم بشتر به من اعتماد کنه و حرف شنویش نسبت به من بیشتر بشه. خودش مناطق کوهستانی و جنگلی رو دوست داره.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

خب به نظرم حالا اگرم مسافرت میخواین با سلیقه اون باشه حداقل هر ازگاهی مکان های مذهبی برید اینجوری ارتباطش با خدا بیشتر میشه شاید تلنگری زده بشه تا جلوی گناهش گرفته بشه و یا با دیدن افراد مذهبی و جوش کمی به فکر بیفته تا ازین کارا دست برداره البته.بنظرم هراز گاهی به صورت اینکه مثلا میخوای داستان تعریف کنی (نه اینکه مثلا میخای نصیحتش کنی ) خاطرات رفیقاتو بگو که چه جوری ازین طریقا با دخترا دوست میشن و عواقب بدی براشون ایجاد میکنه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خب به نظرم حالا اگرم مسافرت میخواین با سلیقه اون باشه حداقل هر ازگاهی مکان های مذهبی برید اینجوری ارتباطش با خدا بیشتر میشه شاید تلنگری زده بشه تا جلوی گناهش گرفته بشه و یا با دیدن افراد مذهبی و جوش کمی به فکر بیفته تا ازین کارا دست برداره البته.بنظرم هراز گاهی به صورت اینکه مثلا میخوای داستان تعریف کنی (نه اینکه مثلا میخای نصیحتش کنی ) خاطرات رفیقاتو بگو که چه جوری ازین طریقا با دخترا دوست میشن و عواقب بدی براشون ایجاد میکنه
    فکر خوبیه مسیرها رو طوری انتخاب کنم که مکانهای مذهبی سر راه باشن.

12. کاربران زیر از مهدی۶۸ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : گذاشتن عکس در فضای مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی۶۸ نمایش پست ها
    سلام
    خواهر من ۲۲ ساله است و مرتب در شبکه های اجتماعی از خودش عکس میگذاره این عکسها برای همه قایل دیدن هستن و وضع پوششی که داره اصلا مناسب نیست یعنی این عکسها رو نامحرم تحت هیچ شرایطی نباید ببینه.
    من با پدر و مادرم صحبت کردم و اونها کمی بیخیال هستند اصلا چیزی بهش نگفتند. البته مادرم سعی کرد باهاش صحبت کنه ولی فقط بهش گفت مراقب باشه. اصلا نگفت اجازه نداره از این عکسها بگذاره.
    من آدم بی غیرتی نیستم اصلا نمیتونم بیخیال باشم نسبت به این قضیه ببینم خواهرم عکس نامناسب بگذاره و مردهای غریبه زیرش کامنت میذارن و حرفهایی میزنن که واقعا خون من بجوش میاد. نمیتونم ببینم اینها رو ولی کاری نکنم.
    با خودش سعی کردم مستقیما صحبت کنم ولی همش بهم قول میده ولی بعد کار خودشو میکنه. این دفعه میخوام بهش بگم اگه همه اش رو پاک کنه و قول بده تکرار نکنه میبرمش مسافرت هرجا که بخواد نمیدونم این روش خوبی هست؟
    لطفا راهنمایی کنین.

در این مورد حتما " با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)