با سلام من خانمی 27 ساله هستم پنج ساله ازدواج کردم و سه ساله عروسی کردم همسرمو خیلی دوست دارم ولی ایشون ایراد گیره و طبق تایپیکی که تو همین سایت خوندم فهمیدم کمالگرا هستن برا همین بعد یه مدت از کسی دلزده میشه الان دو سال هست که به فکر طلاق افتاده پارسال به مدت سه ماه منو ترک کرد رفت خونه باباش من صبر کردم با اینکه خیلی غصه خوردم البته این وسط بزرگترها چندبار باهاشون صحبت کردن جواب پیام منو درست نمیدادن یه مدت که بقیه بیخیال شدن خودشون پیام دادنو برگشتن یک سالی با هم بودیم و دوباره سه ماهه منو ول کردن البته خشمشون مثل پارسال نیست و هفته ای بار سر میزنن یا پیام میدن دلیلشون اینه که ما به درد هم نمیخوریمو هرکدوم جدا شاید زندگی پر روح تری داشته باشیم کلا ارمانگرا هستن وگرنه زندگی ما مشکل خاصی نداره من ادم سازگاری هستم اوایل این سه ماه زیاد ارتباط نداشتیم ولی یک ماهیه بیشتر شده من دیگه واقعا خسته شدم از این وضعیت نه منو طلاق میده نه میاد زندگی کنه فقط هفته ای یه بار اونم برا یه ساعت که در همون حین رغبت به میل جنسی نشون میدن من هم به خاطر نیاز خودم هم اینکه سردتر نشه تن میدم ولی بعد که میره یکی دو روز بعدش که سراغی ازم نمیگیره ازخودم بدم میاد حالا میخواستم بپرسم من جوری مودبانه بهشون بگم دیگه رابطه جنسی این مدلی نمیخوام تا زمانی که تکلیفم مشخص کنن که درستو حسابی زندگی کنن یا درست طلاق بدن اخه احساس میکنم اینطوری هم سر زندگی نیست هم نیاز جنسیش برطرف میشهایشوناز نظر جنسی قوی هستن الان دارن میرن مشاورهالبته من توی فشار زمانی گذاشتمشون که تکلیفمو مشخص کنین رفتن مشاوره حالا واقعا نمیدونم در مقابل نیاز جنسیشون چکار کنم تروخدا کمکم کنین ممنون