نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: زن بددهن و بی منطق

1790
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زن بددهن و بی منطق

سلام.
    خانمم برام اعصاب نزاشته. یک ذره منطق نداره. همش دنبال بهونه میگرده که هی به خانوادم گیر بده. البته من فقط سکوت میکنم
    در شرایطی که خانواده ی خودش سراپا ایرادن. ولی من بخاطر اینکه خانمم و دوست دارم و نمیخوام زندگیمون همش ناراحتی باشه تا جایی که
    بتونم سکوت میکنم. البته من اگه بخوامم چیزی از خانوادش بهش بگم دیگه واویلا میشه, و میگه تو منو سرکوفت میکنی و از این جور
    حرفا.
    دیوانم کرده. نمیدونم چکارکنم. خیلی نمک نشناسه
    تا کوچکترین مخالفتی با درخواستش کنم برمیگرده میگه تو به من که میرسه نداری, برا مادرت که خوب فلان کارو انجام میدی.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : زن بددهن . بی منطق.کمی عصبی. و متاسفانه بی شعور

مثلا چه خواسته ای داره که مخالفت کردی یا چه کاری برا مادرت کردی که به روت میاره و مقایسه میکنه؟

3. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

داره به خونوادتون حسادت میکنه
    با حرف قانعش کنید
    زنا با گوششون عاشق میشن.
    اگه اونجوری باشه ک من فهمیدم شما اگه کوهم واسه خونوادتون جاب جا کنید ولی واسه خانومتون از زبون و دلتون مایع بذارید اون راضیه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

زن بددهن . بی منطق.کمی عصبی. و متاسفانه بی شعور

سلام.شما همسرتون رو میگید دوست دارید تعجبم چطور از این الفاظ استفاده میکنید!
    شما چیزی از زندگیتون نگفتید پس افراد هیچ شناختی ندارن که بخوان نظر کارشناسانه بدن به نظرم یه مشاوره حضوری برید.

6. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

دوست عزیز بیاید منطقی و منصفانه به قضیه نگاه کنیم .

نباید یه طرفه به قاضی رفت .

ناراحتیتون قابل درکه اما عذرمیخوام از شما ولی مطمئنم همسر شما هم دل پری از شما و خانوادتون داره

من فکر میکنم این رفتارایی که داره علاوه بر اینکه داره اشتباه میکنه و سیاست نداره یه مقداریشم بخاطر اینه که به ستوه اومده .

امکان داره خانواده ی شما اون برخوردی که لازمه و توام با احترام باشه باهاشون ندارن .

امکان داره هراز گاهی طعنه متلکی ازشون میشنوه .

یه زن یه بار تحمل میکنه گوشه کنایه ی خانواده ی همسر رو

دو بار تحمل میکنه و با خنده رد میکنه

سه بار تحمل میکنه و با یه جواب سطحی رد میکنه

ولی وقتی دیگه از حد گذشت صداش درمیاد

دیگه اونم جواب میده ( اول متنمم اشاره کردم احتمالا سیاست ندارن و نمیتونن مدیریت کنن این برخوردارو )

یه زن بهش برمیخوره که خانواده ی همسرش هرچی که دلشون خواست بهش بگن

یه زن با امید میاد خونه ی شوهرش انتظار حرف و تیکه و کنایه از خانواده ی همسر نداره پس اگه عصبی میشه بهش حق بدید و شما هم باید مدیریت این تنشها رو یاد بگیرید

من نمیگم خانوادتون خیلی بدی کردن در حقش ولی مطمئنن برخورد و رفتار صلح جویانه ندارن .

خانواده به کنار

شما خودتون چی ؟

تاحالا شده بشینید پای حرفا و درد دلای همسرتون ?!

تا حالا شده اگه از ناراحتیه خودش ، اومده پیش شما درد دل کنه تا آروم شه ، تا تمام انرژیای منفیش خالی شه شما با آغوش باز ازش استقبال کنید ?! ( حتی اگه درمورد خانوادتون باشه )

تاحالا شده یکبار بهش بگید عزیزم حق با توه ، خانوادم نباید اینکارو میکردن ولی تو نشنیده بگیر ، بخاطر زندگیمون ، بخاطر عشقی که به هم داریم ( چون میگید دوسش دارید ) ، به خاطر من .

تاحالا اینکارو کردید که بعد عکس العمل همسرتون رو ببینید و ببینید اینکار و این حرف شما آب رو آتیش هست ?!

دوست عزیز بهتره توی فرصت مناسب یکم پای حرف دل خانمتون هم مثل یه دوست بشینید و بشنوید بدون اینکه تعصبی برخورد کنید و از همسرتون هم بخواید که به حرفای شما گوش بده بدون جنگ و دعوا و عصبی شدن .

چون حال شماهم قابل درکه که میگید دیوونه شدید و در کل آقایون هم گناه دارن چون بین همسرشون و خانوادشون گیر میکنن و نمیتونن حرفی بزنن .

تمام حرف من اینه که پیش مشاوره حضوری برید تا خانمتون هم حرفاشو بزنه ، شما هم تمام حرفاتونو بزنید ، هردوتون باید پیش یه آدم بی طرف حرفاتونو بزنید تا آروم شید و بعد تصمیم بگیرید بدون دخالت خانواده ها ، بدون اولویت قرار دادن خانواده ها زندگیتون رو با عشق و گذشت و همچنین محبت کردن به هم ادامه بدید .
    ویرایش توسط love : 09-11-2016 در ساعت 10:44 PM

8. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3964
    تشکـر
    50
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام به احتمال زیاد مدت زیادی از ازدواجتون نگذشته اکثر خانمها اوایل زندگی به خاطر عجول بودن در رو براه شدن اوضاع کمی زیاده روی میکنن . اما خودشونم نمیدونن دارن چه اسیبی به زندگیشون میزنن و ممکنه حتی ایشون از شما هم ناراحتتر باشه .بهتره اگر ایشون سیاست نداره شما به خاطر عشق و علاقتون و وجدانتون سیاست بیشتری به خرج بدین . مدارا کنید و به دنبال این بگردین که چطور میشه به خانمتون بفهمونید که تفکر و رفتارش درست و منطقی نیست . و خودتون هم مورد قضاوت و سنجش قرار بدین تنها و بدون حضور کسی خودتون و خداتون ببینید چرا خانمون همچین کارهایی میکنه؟ دلیل اصلی رو پیدا کنید واقعا شما و خانوادتون هییییچچچچ ایرادی نداشته و ندارید که تحریکش کرده باشه و زمینه منفیی درموردشون در ذهنش ایجاد کرده باشه؟حتما هم به سن و سال و مدت ازدواج و اطرافیانتون هم دقت کنید.
    امضای ایشان
    از حکیمی پرسیدند:
    چرا از کسی که اذیتت میکند انتقام نمی گیری؟
    با خنده جواب داد:
    آیا حکیمانه است سگی که گازت گرفته گاز بگیری؟!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد