نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اشتباه از کیه؟

1139
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30964
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه از کیه؟

سلام من 18سالمه و با یه نفر که خیلی دوسش دارم سه ساله ارتباط دارم اما در حده مشروع ...تازگیا حس کردم با اطرافیانه من نمیتونه خوب ارتباط بگیره بطور مثال انتقاد تندی به دوستام میکنه و اونجا سریع جبهه میگیرن و دلخوری پیش میاد حالا خیلی برام سواله که مشکل از منه وانتخاب دوستام یا مشکل از اونه و نحوه ارتباط برقرار کردنش یا مشکل از اطرافیانه که جبهه میگیرن ممنون میشم کمکم کنین حل کنم مشکلمو ایشون م 22سالشونه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30963
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اشتباه از کیه؟

سلام دوست عزیز

من نمیتونم بگم مشکل از شماست یا دوستتون.هیچ اظهار نظری هم نمیکنم.شما برای اطمینان از این مسیله به نظرم بهتره هم رفتار خودتونو بازبینی کنید هم رفتار دوستتونو و اگه از هر لحاظی به شما ثابت شد که مشکل از رفتار طرفتون هست دیگه باید بدونید رفتارش همینجوریه که شما دیگه دارین میبینش و اگه نه سعی کنید مشکل رو پیدا کنید و علتشو کشف کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30963
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز

من نمیتونم بگم مشکل از شماست یا دوستتون.هیچ اظهار نظری هم نمیکنم.شما برای اطمینان از این مسیله به نظرم بهتره هم رفتار خودتونو بازبینی کنید هم رفتار دوستتونو و اگه از هر لحاظی به شما ثابت شد که مشکل از رفتار طرفتون هست دیگه باید بدونید رفتارش همینجوریه که شما دیگه دارین میبینش و اگه نه سعی کنید مشکل رو پیدا کنید و علتشو کشف کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30964
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط logical_thinking نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من نمیتونم بگم مشکل از شماست یا دوستتون.هیچ اظهار نظری هم نمیکنم.شما برای اطمینان از این مسیله به نظرم بهتره هم رفتار خودتونو بازبینی کنید هم رفتار دوستتونو و اگه از هر لحاظی به شما ثابت شد که مشکل از رفتار طرفتون هست دیگه باید بدونید رفتارش همینجوریهکه شما دیگه دارین میبینش و اگه نه سعی کنید مشکل رو پیدا کنید و علتشو کشف کنید.
    آخه من هم دوستانی ندارم زیاد که با سلایقش جور باشه خیلی معتقد هست و منم همینطور ولی متاسفانه دوستان اطرافم کمتر دلخاه اونن ممکنه اینجوری میخاد نارضایتیشو بهم نشون بده؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30963
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما باید مشکل رو کامل توضیح بدید که بتونیم راهنماییتون کنیم.مثلا برای چی تند رفتار میکنن سلایقشون از چه نظر با دوستانتون فرق داره دقیقا چه رفتارهایی میکنه و چه صحبت هایی میکنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد