نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: علاقه شوهرم به تجرد

1742
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30981
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه شوهرم به تجرد

سلام. همسر من از ابتدای ازدواج به متاهل بودن علاقه ای نداشت و الان با گذشت 5 سال از زندگی مشترک قصد متارکه دارد. من به شدت همسرم رو دوست دارم و ایشون هم طبق گفته هاشون من رو دوست داره و من همسر کاملی هستم اما نمیخواد به اصطلاح زن داشته باشه .من گفتم چون خودش قصد جدا شدن داره خودش اقدام کنه . الان 4 روز هست منزل پدرشون رفتند. من با مادرشون در ارتباط هستم ایشون همسرم رو مشاوره بردند و نظر مشاور این بود که دو هفته تنها باشه بعد مجدد با من و خود همسرم صحبت کنند. همسرم به گفته ی خودش میگه اگر جدا شدی من ماهی 3 تا 4 میلیون بهت میدم تو با من باش فقط و ازدواج نکن. حرفها خیلی نابالعانه و بچه گانه هست. من گفتم که تا زمانی که شوهر من باشه من همه جوره کنارش هستم اما اگر جدا شد دیگه برای من تموم میشه و حتی نمیخوام ببینمش. امروز بعد از 3 روز که نبودن اومد خونه یه کاری داشت و توی خونه یه دوری زد و با دقت همه جا رو نگاه کرد. احساس کردم نگران هست که در غیابش مرد دیگه ای اومده باشه خونه. میگه میخواد حداقل 5 تا 6 سال فقط پول در بیاره و مجرد باشه. من زنی هستم که به عنوان یک زن کامل هستم اما پول چندانی ندارم. همسر من مسایل مالی براش خیلی خیلی مهمه. قرار بود دو روز پیش اقدام کنند برای طلاق که مادرش گفت که گفته فعلا صبر کنم ببینم چی میشه. من خیلی شرایط سختی دارم. از طرفی وضع مالی خانوادم معمولی هست و من تک فرزند خانواده هستم و خیلی تنها. غصه رفتن همسرم خیلی برای من بزرگ هست مخصوصا اینکه 11 سالهست میشناسمش و 8 سال از نامزدی و ازدواجم میگذره. لطفا کمکم کنید تا با رفتارم بتونم حس دوست داشتن همسر" onclick="replacer_hook(93)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f132">دوست داشتن همسرم رو برگردون و دلش برام تنگ بشه. هر لحظه ممکنه تصمیمش رو بگیره پس لطفا راه حلی به من بدید که بتونه کمکم کنه توی این فرصت . در ضمن ایشون دی ماهی هستند و به شدت یخ

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18897
    تشکـر
    23
    تشکر شده 92 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه شوهرم به تجرد

چند سالشه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون از ابتدا قصد ازدواج نداشتن یا الان نظرشون عوض شده؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

چقدر بد .

این چندمین مورده که دارم میشنوم که آقا بعد چندسال ( یه مورد 9 سال یه مورد 5 سال ) زندگی به همسرش میگه طلاق بگیریم ولی همچنان با هم درارتباط باشیم ، مثل دوست دختر دوست پسر .

نمیدونم دلیل این پیشنهادا چیه ولی فکر میکنم اینجور آدما قبل ازدواجشون این دوستیارو تجربه کردن و بعد از ازدواج دیدن خیلی مسئولیت به گردنشون افتاده و از طرفی شاید از رابطه ی دوست دختر پسری بیشتر لذت میبرن .

یا حتی اگه هم قبل ازدواجشون این رابطه هارو تجربه نکرده بودن الان با دیدنه اینهمه رابطه ی دوستی میخوان تجربه کنن رابطه ی دوستی رو .

به هر حال هروقت مناسب دیدید شرایط رو باهاش صحبت کنید ببینید شاید از مسئولیت زندگی متاهلی واهمه داره .

امیدوارم مشاوره ای که داره میره نتیجه بخش باشه و برگردن سر خونه و زندگیشون .

5. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Nedabarati نمایش پست ها
    سلام. همسر من از ابتدای ازدواج به متاهل بودن علاقه ای نداشت و الان با گذشت 5 سال از زندگی مشترک قصد متارکه دارد. من به شدت همسرم رو دوست دارم و ایشون هم طبق گفته هاشون من رو دوست داره و من همسر کاملی هستم اما نمیخواد به اصطلاح زن داشته باشه .من گفتم چون خودش قصد جدا شدن داره خودش اقدام کنه . الان 4 روز هست منزل پدرشون رفتند. من با مادرشون در ارتباط هستم ایشون همسرم رو مشاوره بردند و نظر مشاور این بود که دو هفته تنها باشه بعد مجدد با من و خود همسرم صحبت کنند. همسرم به گفته ی خودش میگه اگر جدا شدی من ماهی 3 تا 4 میلیون بهت میدم تو با من باش فقط و ازدواج نکن. حرفها خیلی نابالعانه و بچه گانه هست. من گفتم که تا زمانی که شوهر من باشه من همه جوره کنارش هستم اما اگر جدا شد دیگه برای من تموم میشه و حتی نمیخوام ببینمش. امروز بعد از 3 روز که نبودن اومد خونه یه کاری داشت و توی خونه یه دوری زد و با دقت همه جا رو نگاه کرد. احساس کردم نگران هست که در غیابش مرد دیگه ای اومده باشه خونه. میگه میخواد حداقل 5 تا 6 سال فقط پول در بیاره و مجرد باشه. من زنی هستم که به عنوان یک زن کامل هستم اما پول چندانی ندارم. همسر من مسایل مالی براش خیلی خیلی مهمه. قرار بود دو روز پیش اقدام کنند برای طلاق که مادرش گفت که گفته فعلا صبر کنم ببینم چی میشه. من خیلی شرایط سختی دارم. از طرفی وضع مالی خانوادم معمولی هست و من تک فرزند خانواده هستم و خیلی تنها. غصه رفتن همسرم خیلی برای من بزرگ هست مخصوصا اینکه 11 سالهست میشناسمش و 8 سال از نامزدی و ازدواجم میگذره. لطفا کمکم کنید تا با رفتارم بتونم حس دوست داشتن همسرم رو برگردون و دلش برام تنگ بشه. هر لحظه ممکنه تصمیمش رو بگیره پس لطفا راه حلی به من بدید که بتونه کمکم کنه توی این فرصت . در ضمن ایشون دی ماهی هستند و به شدت یخ
    سلام

با توجه به گفته های شما این خواسته همسرتون عاقلانه نیست

وقتی چند سال از زندگی میگذره و آدم افتاده در جاده آسفالت ، دیگه چرا باید علاقه مند باشن بزنن به خاکی ...

احتمالاً دوستان ناباب ، ماهواره ، دنیایی مجازی ... ، بهش الگوی غلط دادن که چنین دید اشتباهی نسبت به زندگی و ازدواج پیدا کردن .

اگر مسئله مادی باشه خب با هم دوتای همین مسیر را میتونید برید و دوتای پیشرفت کنید و لذت ببرید ، به هر حال آدم پول در میاره تا زندگی کنه نه اینکه زندگی کنه تا پول در بیاره .

به راحتی تسلیم جدای نشین ، مشکلی ندارین ، هر دو علاقه مند به یکدیگر ، با کمک مشاورین و بزرگان ریشه مسئله را پیدا کنید و حلش کنید.

چندین سال با هم زندگی کردین ، جدا بشین که آینده شاید ازدواج کنید و ... اصلاً عاقلانه نیست ، طلاق با اینکه حلاله ، نزد خدا خیلی منفوره ...

انشالله که موفق باشید

7. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

فقط میتونم بگم شما هر تصمیمی بگیرید درسته

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Nedabarati نمایش پست ها
    سلام. همسر من از ابتدای ازدواج به متاهل بودن علاقه ای نداشت و الان با گذشت 5 سال از زندگی مشترک قصد متارکه دارد. من به شدت همسرم رو دوست دارم و ایشون هم طبق گفته هاشون من رو دوست داره و من همسر کاملی هستم اما نمیخواد به اصطلاح زن داشته باشه .من گفتم چون خودش قصد جدا شدن داره خودش اقدام کنه . الان 4 روز هست منزل پدرشون رفتند. من با مادرشون در ارتباط هستم ایشون همسرم رو مشاوره بردند و نظر مشاور این بود که دو هفته تنها باشه بعد مجدد با من و خود همسرم صحبت کنند. همسرم به گفته ی خودش میگه اگر جدا شدی من ماهی 3 تا 4 میلیون بهت میدم تو با من باش فقط و ازدواج نکن. حرفها خیلی نابالعانه و بچه گانه هست. من گفتم که تا زمانی که شوهر من باشه من همه جوره کنارش هستم اما اگر جدا شد دیگه برای من تموم میشه و حتی نمیخوام ببینمش. امروز بعد از 3 روز که نبودن اومد خونه یه کاری داشت و توی خونه یه دوری زد و با دقت همه جا رو نگاه کرد. احساس کردم نگران هست که در غیابش مرد دیگه ای اومده باشه خونه. میگه میخواد حداقل 5 تا 6 سال فقط پول در بیاره و مجرد باشه. من زنی هستم که به عنوان یک زن کامل هستم اما پول چندانی ندارم. همسر من مسایل مالی براش خیلی خیلی مهمه. قرار بود دو روز پیش اقدام کنند برای طلاق که مادرش گفت که گفته فعلا صبر کنم ببینم چی میشه. من خیلی شرایط سختی دارم. از طرفی وضع مالی خانوادم معمولی هست و من تک فرزند خانواده هستم و خیلی تنها. غصه رفتن همسرم خیلی برای من بزرگ هست مخصوصا اینکه 11 سالهست میشناسمش و 8 سال از نامزدی و ازدواجم میگذره. لطفا کمکم کنید تا با رفتارم بتونم حس دوست داشتن همسرم رو برگردون و دلش برام تنگ بشه. هر لحظه ممکنه تصمیمش رو بگیره پس لطفا راه حلی به من بدید که بتونه کمکم کنه توی این فرصت . در ضمن ایشون دی ماهی هستند و به شدت یخ
    سلام یکی از دوستهام وقتی ازدواج کرد شوهرش روی اورد به دوستهای مجردش

به تفریحات با دوستهای مجردش به بازی های انلاین تک نفره در صورتی که دوران نامزدی اصلا اینطوری نبود

دوستم مشاوره مراجعه کرد مشاوره

بهش گفت اصلا بهش سخت نگیر شوهرت بهش شک وارد شده و

احساس میکنه چون متاهل شده زندانی شده و داره خودش رو خالی میکنه

فعلا بزار هرکاری دوست داره بکنه بهش سخت نگیر وگرنه تا اخر عمر از تاهل بدش میاد

و حتی ممکنه طلاق بگیره ایشون هم همین کارو کرد

بعد چند ماه شوهرش به وضعیت نرمال برگشت و دنیای تاهلش رو هضم کرد

شما خیلی از زمان ازدواجتون گذشته فکر میکنید همسرتون دلش می خواد چه کارهایی

انجام بده که وقتی متاهل هست نمیتونه ؟

اگر می خواید شوهرت رو به خودت علاقمند کنی تایپیک زیر رو مطالعه کن

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/

موفق باشی
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

10. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30981
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

36 ساله هستند.
    ایشون وارد دنیای بازاریابی شبکه ای شدند. میدونم که تغییرات سبک زندگیس باعث این اتفاقات شده. اما من واقعا هر کاری از دستم ساخته بود انجام دادم .

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30981
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و تشکر از پاسخ دوستان. من تمامی موارد رو رعایت میکنم. حتی خود ایشون میگن که مشکلی با من ندارن و به قول خودشون هرکاری میخوان انجام میدن و من گیر نمیدم .الان به این نتیجه رسیدم که خودش باید با خودش کنار بیاد. البته پیش مشاور میرن . مادرشون همکاری میکنه

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    تشکر شده 216 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    9

پس مشکل خودشونن بزارید جلسه های رو ادامه بدن اگر مشتاق به تغییر باشن تغییر میکنن اگر نه هم که باید منتظر بمونین تصمیم قطعی بگیرن اگر تصمیمشون طلاق بود مقاومت نکنید چراکه بزور نمیشه با کسی زندگی کرد خدا جای حق نشسته تقاص کار مردیو که تعهد زندگی مشترک میده به یه زن یهو ترکش میکنه و دلش زندگی تجردی می خواد

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30981
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طبق گفته خودش از ابتدا علاقه به تجرد داشته و از زنها خوشش نیومده اما وقتی با من آشنا شده نظرش عوض شده.

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30981
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی و دلسوزی شما دوستان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد