صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 60

موضوع: مشکل بیبی فیس بودن(مرد 28 ساله)

39053
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل بیبی فیس بودن(مرد 28 ساله)

سلام دوستان من یه پسر مجرد 28 ساله هستم که تقریبا از همون دوران مدرسه با این مشکل درگیر بودم که همیشه ظاهرم کمتر از سنم نشون میده
    از نظر قد 177 و وزن 80 کیلو هستم اما صورتم خیلی کوچیکه و بچه سال نشون میده ، موهای صورتمم خوب رشد نکرد. دکتر غدد هم رفتم اما گفت مشکل غدد نداری. این موضوع واقعا واسم مشکل درست کرده و باعث شده شدیدا منزوی و افسرده بشم.
    حتی کسی که خیلی دوسش داشتم منو قبول نکرد گفت خیلی جوجه ایی!! نمیدونید شنیدن همچین حرفی از کسی که دوسش دارید چقدر سنگینه. یا مثلا باعث میشه خیلی جاها اندازه سنم باهام برخورد نشه و مثل یه مثلا آدم 20 ساله باهام برخورد بشه. یا هرکسی به خودش اجازه میده بهت زور بگه و بد برخورد کنه چون اون جذبه و مردونگی توی صورت نیست... جوری شده که واقعا از زندگی سیر شدم و فکرشم نمیتونم بکنم یه روز تشکیل زندگی بدم چون فکر میکنم نمیتونم از خانوادم تو این اجتماع دفاع کنم تازه اگر از این بگذزیم که یه دختری قبول کنه با همچین چیزی کنار بیاد چون همه اونایی که سنشون نزدیک منه میگه خیلی بچه ایی! اونایی هم که خیلی سنشون از من کمتره وقتی سنمو میشنون میگن سنت خیلی زیاده! دارم دیوونه میشم خیلی سخته آدم 28 سالش باشه اما توی اجتماع مث یه بچه باهاش برخورد بشه مخصوصا واسه یه مرد.
    اینجا مطرح کردم که شاید شما دوستان بتونید راهنماییم کنید که یجوری مشکلمو حل کنم که سنم بیشتر نشون بده. فقط نصیحت نکنید خواهشن ، این مشکل من روحی نیست یه واقعییته که خیلیا رک بهم گفتن و خودم هم این سالها واقعا عذابشو کشیدم و نمیشه با گول زدن خودم مشکلو حل کنم
    حتی حاضرم پول خرج عمل و اینجور چیزا کنم که یجوری چهرمو مردونه تر کنن اما نمیدونم همچین چیزی ممکنه یا نه
    ممنون از همتون
    ویرایش توسط farzad12 : 09-14-2016 در ساعت 10:51 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل بیبی فیس بودن(مرد 28 ساله)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad12 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه پسر مجرد 28 ساله هستم که تقریبا از همون دوران مدرسه با این مشکل درگیر بودم که همیشه ظاهرم کمتر از سنم نشون میده
    از نظر قد 177 و وزن 80 کیلو هستم اما صورتم خیلی کوچیکه و بچه سال نشون میده ، موهای صورتمم خوب رشد نکرد. دکتر غدد هم رفتم اما گفت مشکل غدد نداری. این موضوع واقعا واسم مشکل درست کرده و باعث شده شدیدا منزوی و افسرده بشم.
    حتی کسی که خیلی دوسش داشتم منو قبول نکرد گفت خیلی جوجه ایی!! نمیدونید شنیدن همچین حرفی از کسی که دوسش دارید چقدر سنگینه. یا مثلا باعث میشه خیلی جاها اندازه سنم باهام برخورد نشه و مثل یه مثلا آدم 20 ساله باهام برخورد بشه. یا هرکسی به خودش اجازه میده بهت زور بگه و بد برخورد کنه چون اون جذبه و مردونگی توی صورت نیست... جوری شده که واقعا از زندگی سیر شدم و فکرشم نمیتونم بکنم یه روز تشکیل زندگی بدم چون فکر میکنم نمیتونم از خانوادم تو این اجتماع دفاع کنم تازه اگر از این بگذزیم که یه دختری قبول کنه با همچین چیزی کنار بیاد چون همه اونایی که سنشون نزدیک منه میگه خیلی بچه ایی! اونایی هم که خیلی سنشون از من کمتره وقتی سنمو میشنون میگن سنت خیلی زیاده! دارم دیوونه میشم خیلی سخته آدم 28 سالش باشه اما توی اجتماع مث یه بچه باهاش برخورد بشه مخصوصا واسه یه مرد.
    اینجا مطرح کردم که شاید شما دوستان بتونید راهنماییم کنید که یجوری مشکلمو حل کنم که سنم بیشتر نشون بده. فقط نصیحت نکنید خواهشن ، این مشکل من روحی نیست یه واقعییته که خیلیا رک بهم گفتن و خودم هم این سالها واقعا عذابشو کشیدم و نمیشه با گول زدن خودم مشکلو حل کنم
    حتی حاضرم پول خرج عمل و اینجور چیزا کنم که یجوری چهرمو مردونه تر کنن اما نمیدونم همچین چیزی ممکنه یا نه
    ممنون از همتون

خیلی رک بهت میگیم خودوتو از این افکار بچگانه رها کن ...

امروز همه تلاش میکنن سنشون رو کمتر نشون بدن ... ولی شما چنین طرز فکری دارید ؟

اون کسی رو که دوست داشتید و چنین حرفی رو به شما زده همون بهتر که رها کنید ، چون چنین افرادی شایسته همراه شدن زندگی شما نیستند ...

بهترین توصیه به شما اینه که از زندگیتون لذت ببرید و واقعیت وجودی خودتون رو قبول کنید ...

چه انتظاری دارید که سن شما بیشتر نشون داده بشه ؟ یعنی میخوایت با گریم مشکلتون رو حل کنید ؟ مسلما" خیر ...

پس نگرشتون رو تغییر بدید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 10 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من اینهمه توضیح ندادم که شما بیای بگی افکار بچگانه!! خودم خوب میدونم که باید از زندگی لذت برد و از این حرفا! تا الانش هم تمام سعیم همین بوده! اما با پاک کردن صورت سوال که مشکل حل نمیشه! من دارم میگم من هرچی هم نگرش خودمو عوض کنم این موضوع یه واقعیته و واسه من مشکل ساز شده! به عنوان مثال توی محیط کاری هم مشکل ساز شده ، من یبار یه شرکت تاسیس کردم توان تخصصیش هم داشتم اما 90% مشتریا که میومدن واسه صحبت کردن تا منو میدیدن جا میخوردن و فکر میکردن با یه بچه بی تجربه سر و کار دارن! مجبور شدم با ضرر جمع کنم شرکتو!چون حاضر نمیشدن کارشونو تحویل من بدن! و هزار مشکل دیگه! من بچه نیستم که مشکلم فقط رفتن اون یه دختر باشه! اونو واسه نمونه گفتم فقط، رفت که رفت...درسته همه دوست دارن جوونتر باشن اما جوونتر نشون دادن توی سن 40-5- سالگی با بچه نشون دادن توی جوونی اونم واسه یه مرد خیلی فرق داره، منم نخواستم پیر بشمو شاید من سوالمو جای اشتباه مطرح کردم! چون گفتم که من مشکل روحی به خودی خود ندارم که نیاز به مشاوره روانشناسی داشته باشم! یه راهکار واسه حل مشکل میخواستم فقط
    به هر حال بازم ممنون
    ویرایش توسط farzad12 : 09-15-2016 در ساعت 12:02 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من اینهمه توضیح ندادم که شما بیای بگی افکار بچگانه!! خودم خوب میدونم که باید از زندگی لذت برد و از این حرفا! تا الانش هم تمام سعیم همین بوده! اما با پاک کردن صورت سوال که مشکل حل نمیشه! من دارم میگم من هرچی هم نگرش خودمو عوض کنم این موضوع یه واقعیته و واسه من مشکل ساز شده! به عنوان مثال توی محیط کاری هم مشکل ساز شده ، من یبار یه شرکت تاسیس کردم توان تخصصیش هم داشتم اما 90% مشتریا که میومدن واسه صحبت کردن تا منو میدیدن جا میخوردن و فکر میکردن با یه بچه بی تجربه سر و کار دارن! مجبور شدم با ضرر جمع کنم شرکتو!چون حاضر نمیشدن کارشونو تحویل من بدن! و هزار مشکل دیگه! من بچه نیستم که مشکلم فقط رفتن اون یه دختر باشه! اونو واسه نمونه گفتم فقط، رفت که رفت...درسته همه دوست دارن جوونتر باشن اما جوونتر نشون دادن توی سن 40-5- سالگی با بچه نشون دادن توی جوونی اونم واسه یه مرد خیلی فرق داره، منم نخواستم پیر بشمو شاید من سوالمو جای اشتباه مطرح کردم! چون گفتم که من مشکل روحی به خودی خود ندارم که نیاز به مشاوره روانشناسی داشته باشم! یه راهکار واسه حل مشکل میخواستم فقط
    به هر حال بازم ممنون

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    تشکر شده 634 بار در 364 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

اون کسی رو که دوست داشتید و چنین حرفی رو به شما زده همون بهتر که رها کنید ، چون چنین افرادی شایسته همراه شدن زندگی شما نیستند ...

بهترین توصیه به شما اینه که از زندگیتون لذت ببرید و واقعیت وجودی خودتون رو قبول کنید ...

چه انتظاری دارید که سن شما بیشتر نشون داده بشه ؟ یعنی میخوایت با گریم مشکلتون رو حل کنید ؟ مسلما" خیر ...

پس نگرشتون رو تغییر بدید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان
    زندگی تو فقط در خدا خلاصه کن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    میزان امتیاز
    9

به هر حال بازم ممنون
    این آقا مشاور هستن

شما هم دنبال گرفتن مشاوره هستین

منم کاملا حرفاشون رو تایید میکنم

و خط ب خط حرفاشون رو قبول دارم ، سعی کنین دیدتون ور تغییر بدین و اون عینک بدبینی رو از چشمتون بردارین
    امضای ایشان

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    میزان امتیاز
    9

بزرگی به ریش نیست داداش

رفتارتون بزرگ منشانه باشه ، همه چی حله داداش
    امضای ایشان

9. 4 کاربران زیر از nepo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

خب دوست عزیز راه حل نداره به قول خودت تنها راهش گریمه میتونی کلاه گیس بزاری یا ریش مصنوعی با یه عینک واقعا میخوای دوستان بهتون چه پیشنهادی بدن ؟ هرکسی بالاخره یه عیبی داره یکی قدش کوتاهه یکی دماغش مشکل داره یکی سرش مو نداره خدا همه چیزای خوبو یک جا به یکی نمیده اونی هم از نظر ظاهری خوشتیپه و مردونس مطمنن یه مشکلی داره هیچ کس کامل نیست باید قبول کنی. بعدشم همه چیز بستگی به اعتماد به نفس و طرز صحبت کردن داره اگر در این زمینه کار کنی اون نقطه ضعفات به چشم نمیاد ولی عوضش اون نفاط مثبتتت پررنگتر دیده میشه
    ویرایش توسط eli2 : 09-15-2016 در ساعت 12:13 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

11. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

کم بخند.

کم حرف بزن.

مغرور باش.

اینجوری همه ازتون حساب میبرن.

13. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

به هر حال بازم ممنون

سلام
    من احساس میکنم اقایون بهتر میتونن در این مورد راهنماییتون کنن تا خانوم ها
    چون این مسیله که شما از منظر مشکل بهش نگاه میکنین ؛از نظر خانوم ها اصلا مشکل حساب نمیشه .

مثلا من خودم بیبی فیس هستم و حداقل ده سال کوچکتر به نظر میرسم !!!!!
    شاید از لحاظ کنجکاوی و علامت سوال دیگران و پرسش هاشونو و ... خیلی کلافه بشم و حوصله جواب دادن نداشته باشم ..ولی خودم مشکلی با این موصوع ندارم بلکه راضی هم هستم .
    در مورد دیگران هم دیگه فقط سکوت میکنم و جوابشونو نمیدم ...بزار فک کنن اون سنی که به نظر میرسن هستم ..چه فرقی به حال من داره ...اصلا برام مهم نیست کی چی فکر میکنه و چی میگه ..
    تازه همشم فک میکنن که من بینیمو عمل کردم یا فلان کارو کردم ...به یکی جواب میدم به دو تا جواب میدم ..بعد دیگه میگم اررره اره عمل کردم ...دیگه برا مهم نیست ..بزار هرچی میخوان فکر کنن .
    مهم خودمم که مراقب افکارم و ذهنم باشم که دچار زوال نشه و مراقب باشم تا دچار غرور نشم یا بالعکس اگر ناراضی باشم منو از زندگی نا امید نکنه و سعی کنم باهاش کنار بیام .

شمام باید اینو بپذیرین که دیگران ؛همونجوری شما رو نگاه میکنن و در موردتون فکر میکنن ؛که خودتون در مورد خودتون فکر میکنید .

پس نه این مشکل ؛بلکه همه مشکلات رو از ؛منطر دیگه ای نگاه کنید و دنبال زوایای مثبتش بگردید ؛اونوقت میبینید که چطور خود به خود حل میشن .

15. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام فرزاد جان منم همسن تو هستم و چهرم کمتر از سنم نشون میده
    البته از نظر من مشکل که نیست خیلیم خوبه ، اینکه من ۲۸ سالمه و بم میخوره ۲۲،۲۳ سال داشته باشم ، بقیه وقتی میفهمن سن واقعیم رو چون دید خودم منفی نیست با یه لبخبد بهم میگن چقد خوب موندی حتما خیلی بهت خوش گذشته ، بعضیام میگن چون زن نگرفتی خوب موندی درسته اون موقع که ۲۰ ، ۲۲ ساله بودم خیلی کمتر میخورد و اذیتم میکرد و کسی ازم حساب نمیبرد ، ولی الان از اینکه اینقد جوون موندم و در آینده به جاش تو ۳۳، ۳۴ سالگی ۲۵ ساله به نظر میام کلیم کیف میکنم ، اتفاقا به نفعمم شد چون من دیرتر رفتم دانشگاه و اگه بین دانشجو ها دیگه سنم نشون میداد حس خوبی نداشتم . سر قضیه شرکتت مساله سنت نیست باور کن اعتماد به نفسه میگی چرا؟ چون برفرض سنت تو ۲۸ سالکی ۲۰ سال میخوره ، ولی من دارم کسی رو که ۲۰ سالشه و شرکت داره و کلی سفارش و قرارداد داره میگیره ، حتی کسیو میشناسم که ۱۸ سالشه و کسب و کار راه انداخته و با همون چهره چون اعتماد به نفس تو کارش داره مشتریاشم داره، اون آدمی که میاد سفارش بده نمیگه اگه ۲۰ سالت باشه سفارش نمیدم اگه ۲۸ سالت باشه میدم ، به تحصصت و اعتماد به نفسی که تو تو میبینه کار داره.
    البته اینم بگم که الان این مساله با توجه به سطح رفاه اجتماعی و ... خیلی زیاده و چیزه عجیبیم نیست خیلی هستن که من دیدم چهرشون از سنشون کمتر میخوره، البته در مورد شما شاید این مساله بیشتر باشه.در کل خواستم بگم شما تنها نیستی و خیلی ها مثل شما هسن و مشکلی هم ندارن ، نظر من اینه که شما رو این مساله خیلی خیلی حساس شدی واسه همین هر برخوردی باهات میشه رو به این موضوع نسبت میدی

17. 6 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

به هر حال بازم ممنون
    من با صحبت آقای فرخ موافق هستم

اینکه شرکت شما ضرر داد بخاطر بقول خودتون

بیبی فیس بودن شما نیست

من تو شرکتی مشغول بودم که مدیر شرکت ۲۵ سال بیشتر نداشت
    و حتی کوچیکتر از سنش بود اما انقدر

فن بیان عالی منش و رفتار محترمانه داشت

که رفتارش مردم رو به خودش جذب میکرد

درواقع رفتارو کردار و زبان بدن خیلی موثرتر از سن

و بیبی فیس بودن شماست

شما چون در این مورد ناراحت هستید هرچیزی رو به این موضوع

ربط میدید در صورتی که موضوع این نیست

موفق باشید
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

19. 6 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

و آخرین راه حلی که برای این دوستمون وجود داره استفاده از جراحی پلاستیکیه

تنها راهی که بتونن از این نگرانی خلاص بشن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

21. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز با توجه به روند جامعه فاکتور ظاهر بسیار بیشتر از قبل مورد توجه هست . به نظر من به حرف های بعضی ها که میگن مشکل مهمی نیست و اعتماد به نفس نداری توجه نکن (همین افراد تو شرایط مشابه برای خودشون تصمیمشون یه چیز دیگر است) برو دنبال درمان
    من خودم به دلیل قد کوتاهی که دارم امکان ازدواج ندارم و یا بسیار بسیار پایینه ولی مشکل شما قابل درمانه

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31067
    تشکـر
    27
    تشکر شده 36 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام داداش گلم خیلی ها هستن پیری زود رس دارن این که چهره جوونی داری خیلی خوب

خیلی ها هستن هزارتا عمل میکنن کم سن و سال بشن شما اینطوری میگین؟

خدواند برای هر مردی زنی افریده

کسی که واقعا شمارو دوست داشته باشه اصلا به این چیزا توجه ای نمیکنه

خدا رو شاکر باش بخاطر چیزی که هستی این که سلامتی خیلی ها بودن زیر تیغ عمل رفتن

مشکل پیدا کردن پس از چیزی که هستی ناراحت نباش

خودت باش .. کسی هم خوشش نیامد نیامد ... اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست (چگوارا)

ویرایش توسط CMD : 10-11-2016 در ساعت 08:43 PM
    امضای ایشان

24. 3 کاربران زیر از CMD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام دوست عزیز این نعمتی که شما دارید ناشکریش میکنید میتونم بگم 90 درصد مردم ارزو دارن صورتشون کمتر سنشون بزن

یه حسن خییلییییییی خوبی که داری. شاید الان ناراضی باشی ولی 10 سال دیگه تازه میفهمی چه نعمتی داری نسبت به همسن و سالات جوون تر و شاداب تر بزنی

من به شخصه خیلیی خوشم میامد همسرم کمتر سنش بزنه فکر چندین ساله دیگه میکنم

لطفا عاقلانه تصمیم بگیر و این افکار که بری زیر عمل و اینا از سرت بنداز بیرون

و این رفتار که باید بزرگ و مردونه باشه و ربطی به قیافه نداره همونطور که میشه دید یه جوون 18 سال مثل مرد رفتار میکنه و همینطور بقیه هم مردونه باهاش برخورد میکنن یه مرد 40 ساله هم هست انقد رفتارش بچگانه باشه بقیه هم اونجور که باید مثل سنش باهاش رفتار کنن نمیکنن

البته ظاهر. پوشش لباس هم به نوبه. خودش تاثیر و داره

موفق باشید
    ویرایش توسط پریماه. : 10-12-2016 در ساعت 12:31 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

CMD

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط پژمان نمایش پست ها
    سلام
    ظاهر بچگانه برا یه مرد 28 ساله اصلا خوب نیس
    اینایی که میگن مشکلی نیست و از خدات باشه و.. خودشون تو افکار کودکیشون هستن و اکثرشون دخترن چون برا دخترا مهم نیس.ولی یه پسر در حقیقت مرد خانواده هست و برای یه مرد سخته قیافش شبیه بچه ها باشه و بقیه ازش حساب نبرن
    ولی یه توصیه
    شما به هیچ وجه عمل و جراحی انجام نده چون خیلی هزینه بره و ریسکش بالاس
    ممکنه دراینده صورتت اصلا از فرم ادمیزاد بیاد بیرون
    یه نکته بگم حتما به یه متخصص مراجعه کنید تا بگه مشکل شما ارثی هست یا خیر
    اگر ارثی نیست میتونید با تغییر رفتار و کار و سبک زندگی ظاهر صوزتتون رو تغییر بدین
    ورزش هم خیلی موثره تو پختگی ظاهر صورت
    بخصوص ورزش گروهی
    یه. رفتار باید مردونه باشه

کم سن و سال تر از قیافه بزنن یه حسن خیلی خوب و ربطی به افکار بچگانه نداره ( این حرفتون خیلی بچگانه بود )

بله دقیقا یکی مثل من برام مهم نیست همسرم قیافش کم تر سنش برسه وقتی مثلا 50 سالش شد مثل یه ادم 40 ساله خورد میفهمید چه چیز خوبی
    اگر به شما مردانه برخورد نمیکنن بهتر تو رفتارتون تجدید نظر کنید یه مدت طول میکشه ولی حتما مردانه باهاتون برخورد میکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم این مشکل دارم . 31 سالمه ولی قیافم زیر 18 میزنه . نه بیکارم نه بد اخلاق نه دنبال دود و دم ولی متاسفانه اینا برای هیچ دختری مهم نیست و اینطور هست که مجرد موندم

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد . نمایش پست ها
    منم این مشکل دارم . 31 سالمه ولی قیافم زیر 18 میزنه . نه بیکارم نه بد اخلاق نه دنبال دود و دم ولی متاسفانه اینا برای هیچ دختری مهم نیست و اینطور هست که مجرد موندم
    نام کاربری جدید مبارک

مشتاق شدم عکست و ببینم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

ظاهر آدم مهم نیست. انقدر بیش از حد به ظاهر اهمیت ندین. خانم‌ها هم اخلاق و منش مردانه رو می‌بینن و براشون اهمیت داره نه ظاهر.
    خداروشکر کنید سلامت هستید و چهرتون مشکلی نداره، اینطور ناشکری نکنید.
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

31. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    برادر همسرم هم دقیقا مثل شماست الان 34 سالشه ولی نگاهش می کنید می گید 22 یا نهایتا 23 سالشه . اما خودش خیلی حال می کنه با این ویژگیش. همسرش 10 سال از خودش کوچیکتره اما وقتی کنار همن تازه می گی خانمه یکی دو سال بزرگتره . اما اونم اصلا براش مهم نیست دو تایی در کنار هم خوشن. به نظر من طرز فکرتون رو عوض کنید و خوشحال باشید که خدا یه نعمتی بهتون داده که همه دوست دارن داشته باشنش.

33. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    نام کاربری جدید مبارک

مشتاق شدم عکست و ببینم
    ممنون .عکس که نمیشه گذاشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    ظاهر آدم مهم نیست. انقدر بیش از حد به ظاهر اهمیت ندین. خانم‌ها هم اخلاق و منش مردانه رو می‌بینن و براشون اهمیت داره نه ظاهر.
    خداروشکر کنید سلامت هستید و چهرتون مشکلی نداره، اینطور ناشکری نکنید.
    منم تا چند سال پیش اینطور فکر میکردم . ولی ظاهر تیپ قد و هیکل هم برای دخترها جز ملاک های اساسی هست به ندرت میشه کسی پیدا کرد اینا براش ملاک نباشه من که فعلا ندیدم البته در واقعیت نه در فضای مجازی

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ممنون .عکس که نمیشه گذاشت.

منم تا چند سال پیش اینطور فکر میکردم . ولی ظاهر تیپ قد و هیکل هم برای دخترها جز ملاک های اساسی هست به ندرت میشه کسی پیدا کرد اینا براش ملاک نباشه من که فعلا ندیدم البته در واقعیت نه در فضای مجازی
    نه دیگه شما خیلی با اعتماد. به نفس میگید باید قیافتون و دید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه دیگه شما خیلی با اعتماد. به نفس میگید باید قیافتون و دید
    منظورتون متوجه نمیشم قصد مسخره کردن دارید ؟ شما پسر 15 ساله ندیدید تا حالا همون طوریه

من پارسال یه جا میخاستم خواستگاری برم مادر دختره منو دیده بود به مادر من گفته بود دختر من بزرگتره دانشگاه میره، فکر کرده من مدرسه میرم در حالی که من 6 سال بود ارشدمو گرفته بودم . تو دانشگاهم همه فکر میکردن جهشی خوندم بعضیا در هر صورت باور نمیکردن . اینم بالاخره یه مشکلیه

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نوع رفتار رو ظاهر هم تاثیر داره
    اونی که شما میگی فرق بین 40 ساله تا 50 ساله هست
    کسی که 20 ساله شد ظاهرش مردونه شده و دوس داره همون فرم بمونه
    ولی ایشون ظاهرشون بچگانس ینی زیر 15 سال
    میفهمید؟
    نه نمیفهمید چون پسر نیستید
    دقیقا فکر کنم بقیه بد متوجه شدن

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

منظورتون متوجه نمیشم قصد مسخره کردن دارید ؟ شما پسر 15 ساله ندیدید تا حالا همون طوریه

من پارسال یه جا میخاستم خواستگاری برم مادر دختره منو دیده بود به مادر من گفته بود دختر من بزرگتره دانشگاه میره، فکر کرده من مدرسه میرم در حالی که من 6 سال بود ارشدمو گرفته بودم . تو دانشگاهم همه فکر میکردن جهشی خوندم بعضیا در هر صورت باور نمیکردن . اینم بالاخره یه مشکلیه
    خیر قسد مسخره کردن ندارم گفتم کنجاو شدم ببینم

ببینید معلوم کسی بدون شناخت همچین فکری میکنه الان منم میبینن تو برخورد اول میگن دبیرستانی هستی ؟؟ من کلا تو طایفه ای زندگی میکنم. که اکثرن چه مرد چه زن کمتر از سنشون میزننن خدارشکر و خیلیم دوس داریم

مطمعن باشید حتی لباسی که میپوشید صحبتی که میکنید. تاثیر داره یه رفتار دیگه باهاتون دارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نوع رفتار رو ظاهر هم تاثیر داره
    اونی که شما میگی فرق بین 40 ساله تا 50 ساله هست
    کسی که 20 ساله شد ظاهرش مردونه شده و دوس داره همون فرم بمونه
    ولی ایشون ظاهرشون بچگانس ینی زیر 15 سال
    میفهمید؟
    نه نمیفهمید چون پسر نیستید
    نخیر من خودمم همینطوری هستم و اصلا برام مهم نیست. خیلیم دوس دارم

درضمن یه پسرای 20 ساله. الان رفتارشون هنوز بچگانست

حالا خیلییی خوب بود قیافت بالاتر از سن میزد ؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیر قسد مسخره کردن ندارم گفتم کنجاو شدم ببینم

ببینید معلوم کسی بدون شناخت همچین فکری میکنه الان منم میبینن تو برخورد اول میگن دبیرستانی هستی ؟؟ من کلا تو طایفه ای زندگی میکنم. که اکثرن چه مرد چه زن کمتر از سنشون میزننن خدارشکر و خیلیم دوس داریم

مطمعن باشید حتی لباسی که میپوشید صحبتی که میکنید. تاثیر داره یه رفتار دیگه باهاتون دارن
    در مورد لباس و طرز صحبت مشکلی وجود نداره حتی اون دخترهایی که خواستگاریشون رفتم تایید کردن ولی با قیافم کنار نیومدن در مورد دخترها این مشکلی نیست
    یعنی شما اگر الان کسی خواستگاریتون بیاد و قیافه اش کاملا بچه گونه باشه (مثل بچه ای که تازه وارد دبیرستان شده ) و اخلاق و بقیه فاکتورهاش مناسب باشه و معیارهای شما رو داشته باشه جواب مثبت میدید صادقانه جواب بدید من اصلا ناراحت نمیشم و به دختر حق میدم جواب منفی بده

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

در مورد لباس و طرز صحبت مشکلی وجود نداره حتی اون دخترهایی که خواستگاریشون رفتم تایید کردن ولی با قیافم کنار نیومدن در مورد دخترها این مشکلی نیست
    یعنی شما اگر الان کسی خواستگاریتون بیاد و قیافه اش کاملا بچه گونه باشه (مثل بچه ای که تازه وارد دبیرستان شده ) و اخلاق و بقیه فاکتورهاش مناسب باشه و معیارهای شما رو داشته باشه جواب مثبت میدید صادقانه جواب بدید من اصلا ناراحت نمیشم و به دختر حق میدم جواب منفی بده
    اره جواب مثبت میدم

مطمعن باشید اولین چیز در خاستگاری به ظاهر دل نشستن

اول به دلم بشینه بعدش بهش فکر میکنم

چون خاستگار دارم قیافش خیلی کمتر سنش میزنه.و کاملا خوشم میاد چون من فکر میکنم فردا شوهرم شد 50 سالش مثل یه مرد 35 خورد برا خودم خوبه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

ممنون از همتون

بقیه از حسودی بهت میگن برو خوشحا باش جوون بنظر میای
    امضای ایشان
    ​یا علی

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

من همسرم هم مثل شماست جوونه

27 سالشه

برو خدارو شکر کن کفر نگو

اونروز ی دخترر لبش ترکیده بود بخاطر این زیبا تر شدن

شما که قیافت خوبه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا
    امضای ایشان
    ​یا علی

45. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37263
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اه اه
    همه فقط شعار میدن ک خیلی خوبه و از اینجور چیزا
    خبر ندارن وقتی ۲۵ سالته ولی بهت میگن کلاس چندمی یعنی چی!!!
    نمیدونن وقتی حتی پسراهم نمیان باهات رفیق شن چی ب روزت میاد!!!
    دخترو ک دیگه ولش کن، هیچی نمیگم₩
    نمیدونن تنهایی یعنی چی!
    نمیدونن وقتی یکی پنج شیش سال ازت کوچیکتره ولی مثل بزرگترا باهات حرف میزنه و دستور میده چه حالی پیدا میکنی
    نمیدونن وقتی تو دانشگاه گروه بندی میکنن کلاسو همه دوتا ستا همدیگرو انتخاب میکنن ولی تو تهش تنها میمونی و هیشکی ورت نمیداره یعنی چی!!!!
    نمیدونن تو فامیل.
    ولش کن اصلن

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

بچه ها قدر صورت زیباتونا داشته باشید.

نمیخوام چسناله کنم ولی، من خودم صورتم گندمیه رو ب سفید هست

بعد بخاطر بیماری دوقطبی و فشار روحی روی من بود صورت من به یکباره سیاه لجنی شده بود و موهای سرمم پلشت و شلخته شده بودند که هرکسی من را میدید میگفت امیر روزا چیکار میکنی(( چیزی مصرف میکنی)) منم میگفتم منظورت چیه و میگفت هیچی

یا حتی همساده ها میرفتن به مادرم میگفتن که یکم حواست به بچت باشه و ی وخ جامعه خرابش نکنه.

خلاصه بین دوستان و فامیل شده بودیم یک معتادی ک اصلن چیزی مصرف نکرده...خداروشکر من همه حرفارو تو خودم تابوندم و گفتم هرچی به صلاحه الان صورتم برگشته به حالت قبل خداروشکر و اون حالت یک فرد معتاد را ندارم ولی خب بخاطر بیماری موها تا حدودی سفید شدن و صورت شکسته شده که بمن میخوره فردی 33ساله باشم تا جوون 26ساله.

مشکلی با یکم پیرتر شدن صورتمم ندارم چون یک واقعیت را باید ادم بدونه این ظاهرها یک روزی لجن زار میشن

مردم خیلی بیکارهستن و الکی به دیگران گیر میدن...دماغ من گندس یک ژن خانوادگیه بعد یک زمانی مشکل باهاش داشتم و میخواستم عمل بکنم بعد یکم تحقیق زدم دیدم زکی این نعمته و ما بیخبریم ازش خلاصه عشق ما گیر داد یک روز به دماغمون ک باید عمل کنی و من کوتاه نیمدم و گفتم امروز از دماغ من ایراد میگیریو فردا از جای دیگم و حتی گفت اگر قهر کنم چی؟ گفتم عشقی که بخاطر یک عمل بخواد از هم بپاشه بیشتر فانتزیه تا یک عشق و اینا بعدم که کلن کنسل شد و بماند....بقول سوسولا فعلا سینگلیم

حرف اخر، شما ، اگر صورتتم مثه مردها بشه با هر روشی ک پیش برید اخر سر انگشت اشاره میبرن به نقطع ضعف شما و میگن کسی که اینقدر ضعیفه (( اعتماد بنفس نداره ))برای چهره اش بعدا میخواد داخل سر و شیبی زندگی چه کنه؟؟ گرفتی چی میگم داداچ؟

عکس بچگیم نشون میده موها خرمایی و صورت گندمی...

براساس جدیدترین تحقیقات توسط پژوهشگران آمریکایی که در سال 2011 صورت گرفته است بینی بزرگ در حفره‌های خود می‌تواند بهتر جلوی ورود گرد و غبار و آلودگی‌ها به داخل بدن را بگیرد و فرد از این رو کمتر بیمار می‌شود.

همچنین بینی بزرگ با رساندن حجم بالاتری از اکسیژن به بدن، مغز و بویژه قلب باعث سلامت اعضای بدن و افزایش طول عمر می‌شود

در اخر منی ک ریش دارم، همیشه سه تیغه میکنم....مادرمم میگه الان ستاری و ته ریش مد شده ولی من همیشه سرکش و لجبارم و تفکرات خودم را پیور میدونم
    ویرایش توسط amir1370 : 11-27-2017 در ساعت 02:45 AM
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    تاپیک جدید نیست ولی من خواستم تجربه ی خودم رو در این باره بیان کنم
    البته از دید دخترانه ی خودم
    به نظرم تو هر موقعیتی آدم باید دنبال نقاط مثبت باشه
    نمیخوام شعار بدم، به هر حال گاهی موقعیت هایی توی زندگی هست که دست ماها نیست ولی باید باهاشون کنار بیایم
    پس بهترین راه اینه که موضوعات رو برای خودمون حل کنیم
    حالا اگه این تفاوت نشون دادن و وسن واقعی شما حدود 8 سال باشه
    به نظرم باز هم دلیلی نمیشه توی جامعه بقیه برخورد نامناسبی انجام بدن
    چون در این صورت ایراد از فرهنگ و درک اون افراد هست نه قیافه و سن شناسنامه ای شما
    چرا ما ایرانی ها همیشه یه جای کارمون میلنگه!؟ واقعا نمیدونم چند دهه یا سده های دیگه باید بگذره که ماها به اون درکی که باید برسیم
    که یاد بگیریم قیافه های اطرافیانمون هر چی که باشه قابل احترامه و شخصیت آدم ها به ظاهر و سن اون ها نیست
    به علاوه این مسئله هم چیزی نیست که یه مشکل خاصی باشه که با جراحی براتون حل بشه

ببخشید این رو عرض می کنم
    هر کسی نظری داره و قابل احترام ولی ما حق نداریم کسی رو مسخره کنیم به خصوص به خاطر فاکتورهایی که خودش دخالتی در انتخابشون نداشته
    اون دختر خانوم هم بهتر بود نظرشون رو به بیان دیگه ای اعلام میکردن
    خیلی از خانوم ها هستن مشتاقن همسراشون اینجوری باشن که همیشه جوون به نظر بیان.
    مطمئنن کسی هست که لیاقت شما رو به عنوان همسر داشته باشه و شما بتونید باهاشون خوشبخت بشین.

من 26 سالمه ولی قیافه ام تا حدودی بی بی فیس هست
    شاید تو ده نفر ، 8 تاشون سه چهار سال کمتر از سنم رو میگن، گاهی هم بقیه سن خودم رو حدس میزنن
    یه بار دانشجو بودم رفته بودم کلاس زبان، حدود چند وقت میگذشت، یه بار مدیرش ازم پرسید دبیرستانی هستی؟ کلاس چندمی؟
    منم گفتم دانشجو هستم.
    یا اینکه پارسال به توصیه ی یکی از استادامون رفته بودم جایی برای تدریس بپرسم
    مسئولش یه خانوم بود، وقتی سوال کردم، فکر کرد من اومدم آموزش ببینم و میخوام کلاس بیام
    گفت کلاس چندمی!؟
    من هم گفتم من دانش آموز نیستم، برای تدریس پرسیدم
    دیدم یه نگاه با لبخند بهم انداخت گفت آهااااان! منم خندیدم
    یا یکی ازاقوام که صمیمی هستیم ،همیشه به شوخی میگه هنوز کلاس نهمی؟ کی میخوای بزرگ شی دیگه!
    وقتی دانشگاه خواستم برم میگفت حالا من نگرانم تو این همه جمعیت تو دانشگاه گم بشی!
    منم گفتم نگران نباش گم نمیشم!

گاهی هم فکر می کنم اگه قیافه ام دقیقا همون سنم رو نشون میداد آیا برخوردهای بقیه باهام فرق میکرد؟ یا اینکه روی زندگی ام این موضوع تاثیر زیادی داشت
    ولی در این حد نیست که بخوام برای خودم بولدش کنم
    همیشه هم به شوخی میگم همه میدونن من 14 سالمه!
    تو این همه سال هم کسی با لحن بد چیزی بهم نگفته به این خاطر
    چون بحث قیافه یه موضوع هست و شخصیت و برخورد و رفتار ما یه مسئله ی مهمتر، چون ما هستیم که انتخاب می کنیم چطوری باشیم
    به نظرم بهتره همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه کنیم و اونقدر قدرتمون رو زیاد کنیم که از داشته هامون بهترین لذت ها رو ببریم.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 11-27-2017 در ساعت 10:54 AM

49. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید۴۷ نمایش پست ها
    اه اه
    همه فقط شعار میدن ک خیلی خوبه و از اینجور چیزا
    خبر ندارن وقتی ۲۵ سالته ولی بهت میگن کلاس چندمی یعنی چی!!!
    نمیدونن وقتی حتی پسراهم نمیان باهات رفیق شن چی ب روزت میاد!!!
    دخترو ک دیگه ولش کن، هیچی نمیگم₩
    نمیدونن تنهایی یعنی چی!
    نمیدونن وقتی یکی پنج شیش سال ازت کوچیکتره ولی مثل بزرگترا باهات حرف میزنه و دستور میده چه حالی پیدا میکنی
    نمیدونن وقتی تو دانشگاه گروه بندی میکنن کلاسو همه دوتا ستا همدیگرو انتخاب میکنن ولی تو تهش تنها میمونی و هیشکی ورت نمیداره یعنی چی!!!!
    نمیدونن تو فامیل.
    ولش کن اصلن

به نظرم برای پسر تا حدودی آسون نیست و درصد زیادش برمیگرده به برخورد و فرهنگ جامعه
    اما دیگه نباید اینقدر هم سخت باشه
    میبینید که توی مواردی که فرمودید، مسئله ی بولدتر برخورد جامعه و اطرافیان هست که ایراد داره
    نمیدونم نیک وی آچیچ رو میشناسید یا نه، یه آقای امریکایی هستن که مادرزادی به خاطر یه سندروم بدون دست و پا به دنیا اومدن و به مرد بی دست و پا شهرت دارن الان
    اگه داستان ایشون رو بخونید به خصوص در مورد ازدواج که برای ماها حالب تر هست
    همسرش با اینکه سالمه ولی ایشون رو برای زندگی انتخاب کرده
    و دلیل انتخابش هم این بود که تمام چیزهایی که از یه مرد انتظار داشته رو توی وجود و شخصیت نیک دیده و برای همین باهاش ازدواج کرده.
    حالا فکر کنید ما ایرانی ها چطوری برخورد داریم با این دسته آدم ها!

یا اون خاطره ی دکتر حسابی که تو دوران تحصیلشون تو امریکا بوده
    میگن : تو یه کارگروه با دختری به اسم کاترینا و یه پسر به اسم فیلیپ که نمیشناختم هم گروه شدم
    از کاترینا پرسیدم فیلیپ رو میشناسی؟
    گفت آره ، همون پسری که موهای بلوند قشنگی داره و ردیف جلو میشینه
    گفتم نمیدونم کیو میگی!
    گفت همون پسر خوشتیپ که معمولا پیرهن وشلوار روشن شیکی تنش میکنه
    گفتم نمیدونم منظورت کیه!
    گفت همون پسری که کیف و کفشش همیشه ست هست با هم
    باز هم نفهمیدم منظورش کی بود!
    کاترینا تن صداش رو یه کم پایین آورد
    و گفت فیلیپ دیگه، همون پسر مهربونی که روی ویلچر میشینه...
    این بار دقیقا فهمیدم کیو میگه ولی به طرز غیر قابل باوری رفتم تو فکر
    آدم چقدر باید نگاهش به اطراف مثبت باشه که بتونه از ویژگی های منفی و نقص ها چشم پوشی کنه
    چقدر خوبه مثبت دیدن
    اگر کاترین از من در مورد فیلیپ میپرسید چی میگفتم؟
    حتما سریع میگفتم همون معلوله دیگه!!
    وقتی نگاه کاترینا رو با دید خودم مقایسه کردم خیلی خجالت کشیدم!

حالا این موضوع متاسفانه میشه به خیلی از ما ایرانی ها تعمیمش داد
    حتی توی زندگی و مسائلی که داریم
    خیلی وقت ها هست قدر داشته ها رو نمیدونیم و همش شکوه میکنیم.
    به نظرم زندگی کردن یه هنر هست که باید آدم یاد بگیره این هنر رو که بتونه موفق عمل کنه و خوشبخت بشه.

یکی از پسرهای اقوام با دختری ازدواج کردن که قیافه ی ایشون معمولی هست
    ولی پسره خوشتیپ هست
    طوری که هر کسی این ها رو میبینه میگه پسره خیلی سرتره ، یقینا دختر خوشگلی براش پیدا میشده چرا با این دختر ازدواج کرده
    روز عقدشون همه ی پسرهای فامیل هر کدوم یه چیزی میگفتن که فلانی مغزش تاب برداشته دختر قحطی بود مگه!
    یکی میگفت حالا دماغش رو باید حتما عمل کنه حداقل!
    یکی میگفت باید براش رژیم غذایی خاصی بذارن یه ذره جون بگیره و ..

من هم گفتم علف باید به دهنم بزی شیرین بیاد! حالا لابد ایشون یه چیزی تو وجود این دختر دیدن که انتخابش کردن شما چرا حرص میخورین!
    نمیخوام منکر این باشم که دخترهای خوشگل با شخصیت خوب پیدا نمیشن
    ولی آدم وقتی با این دختر برخورد داره شخصیت و رفتارش انقدر خوب و متین و مهرون هست که اصلا زیاد خوشگل نبودن قیافه اش به چشم نمیاد.

ویرایش توسط یلدا 25 : 11-27-2017 در ساعت 11:21 AM

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39320
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم قشنگ کپی تو هستم داداش حرفاتو کامل میفهمم و درکت میکنم منم ۲۸ سالمه متولد ۶۸ ام اما چهرم به ۱۶ یا ۱۷ ساله ها میخوره صدامم نازکتر صورتمم مو نداره منم عین تو رفتم دکتر غدد و گفت مشکلی نداری و تمام اتفاقاتی که برای تو افتاده برای منم افتاده .از اینکه یکی هست که مثل خودم واقعا نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت اما فقط میخواستم بگم که درک میکنم حالتو حرص خوردناتو و همه ی حرفایی که زدی.بقیه ام چون جای ما نیستن فقط حرف میزنن و درک نمیکنن

51. کاربران زیر از Arash.2600 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همتون

داداش برو باشگاه بدن سازی از تستسترون استفاده کن تاثیر خودشو داره البته زیر نظر مربی
    تستسترون هم باعث میشه ریشات در بیاد هم یخورده رو قیافه تاثیر داره

53. کاربران زیر از آمیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

با درمان پزشکی میتونی مشکل ریش رو حل کنی و ریش و سیبیل در بیاری
    و با گذاشتن ریش یا سیبیل سنتو بالاتر نشون بدی

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43511
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همتون
    سلام دوست عزیز شما فقط برو مستند آخرین روز های زمستان رو ببین که داستان زندگی شهید حسن باقری هست اونم مثل شما بوده فقط ببین چیکار میکنه تو هم میتونی برادر

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43673
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همتون
    سلام
    با وجود اینکه من دخترم اما خیلی خوب درکتون میکنم
    چون از طرف اجتماع جدی گرفته نمیشم!
    و خیلی هم دارم رنج میبرم از این موضوع
    این سوالو شما سال ۲۰۱۶ پرسیدی نمیدونم الان تو چه وضعیتی هستین
    ولی اگه وزنتون بره بالاتر
    مدل موهاتونو عوض کنید
    تیپ و استایلتونو عوض کنید مثلا از رنگای تیره استفاده کنید
    تیپ رسمی بزنید
    ساعت مچی بندازید رو دستتون
    اینا تاثید داره

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43673
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

پس نگرشتون رو تغییر بدید

021-88422495
    هنوزم روی حرفتون هستید !!؟؟؟
    فکر کنم با گذر زمان همچین حرفی دیگه معنایی نداره

58. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه ام نمایش پست ها
    هنوزم روی حرفتون هستید !!؟؟؟
    فکر کنم با گذر زمان همچین حرفی دیگه معنایی نداره
    تاپیک قدیمیه ! لطفا نظرات خودتونو پای تاپیک های قدیمی نگزارین
    چون باعث میشه تاپیک های جدیدپایین بره
    ویرایش توسط Saltanat : 10-21-2020 در ساعت 12:36 AM

59. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام فرزاد جان منم همسن تو هستم و چهرم کمتر از سنم نشون میده
    البته از نظر من مشکل که نیست خیلیم خوبه ، اینکه من ۲۸ سالمه و بم میخوره ۲۲،۲۳ سال داشته باشم ، بقیه وقتی میفهمن سن واقعیم رو چون دید خودم منفی نیست با یه لبخبد بهم میگن چقد خوب موندی حتما خیلی بهت خوش گذشته ، بعضیام میگن چون زن نگرفتی خوب موندی درسته اون موقع که ۲۰ ، ۲۲ ساله بودم خیلی کمتر میخورد و اذیتم میکرد و کسی ازم حساب نمیبرد ، ولی الان از اینکه اینقد جوون موندم و در آینده به جاش تو ۳۳، ۳۴ سالگی ۲۵ ساله به نظر میام کلیم کیف میکنم ، اتفاقا به نفعمم شد چون من دیرتر رفتم دانشگاه و اگه بین دانشجو ها دیگه سنم نشون میداد حس خوبی نداشتم . سر قضیه شرکتت مساله سنت نیست باور کن اعتماد به نفسه میگی چرا؟ چون برفرض سنت تو ۲۸ سالکی ۲۰ سال میخوره ، ولی من دارم کسی رو که ۲۰ سالشه و شرکت داره و کلی سفارش و قرارداد داره میگیره ، حتی کسیو میشناسم که ۱۸ سالشه و کسب و کار راه انداخته و با همون چهره چون اعتماد به نفس تو کارش داره مشتریاشم داره، اون آدمی که میاد سفارش بده نمیگه اگه ۲۰ سالت باشه سفارش نمیدم اگه ۲۸ سالت باشه میدم ، به تحصصت و اعتماد به نفسی که تو تو میبینه کار داره.
    البته اینم بگم که الان این مساله با توجه به سطح رفاه اجتماعی و ... خیلی زیاده و چیزه عجیبیم نیست خیلی هستن که من دیدم چهرشون از سنشون کمتر میخوره، البته در مورد شما شاید این مساله بیشتر باشه.در کل خواستم بگم شما تنها نیستی و خیلی ها مثل شما هسن و مشکلی هم ندارن ، نظر من اینه که شما رو این مساله خیلی خیلی حساس شدی واسه همین هر برخوردی باهات میشه رو به این موضوع نسبت میدی
    من بخاطر این مسئله مشروط شدم از دانشگاه دلسرد شدم از ادامه تحصیل. کلاسارو نمیرفتم روزانه قبول شدم اما حیف

60. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خانومم و چهره‌م به سنم میخوره، با یه آقا آشنا شدم که همسن خودمه(هردو 28 سالمونه) و از نظر رفتار و منش خیلی دوسش دارم اما اون بیبی فیس هست و سنش از من کمتر میخوره، این یکم منو دلسرد میکنه و واقعا نگران کننده هست....

61. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharam نمایش پست ها
    من خانومم و چهره‌م به سنم میخوره، با یه آقا آشنا شدم که همسن خودمه(هردو 28 سالمونه) و از نظر رفتار و منش خیلی دوسش دارم اما اون بیبی فیس هست و سنش از من کمتر میخوره، این یکم منو دلسرد میکنه و واقعا نگران کننده هست....
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز

دراین مورد درصورتی که قصد شما ازدواج هستش باید گفت نکات مهم در این زمینه شناخت از یکدیگر و تحقیق و مشاوره پیش از ازدواج هستش تا بتونید با شناخت کافی در مسیر درست گام بردارین
    در مورد ظاهر ایشون باید ببینید دقیقا از چی ناراحت هستید
    اینکه شما سالخورده تر از این آقا هستید
    یا اینکه نگرانی دارید بعدا از شما جون تر باشه و مشکلاتی پیش بیاد
    یا اینکه اصلا با ظاهرش و بیبی فیس بودنش مشکل دارید
    اگر نمیتونید به نتیجه برسید پیشنهاد میشه مشاوره حضوری دریافت کنید

62. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : مشکل بیبی فیس بودن(مرد 28 ساله)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز

دراین مورد درصورتی که قصد شما ازدواج هستش باید گفت نکات مهم در این زمینه شناخت از یکدیگر و تحقیق و مشاوره پیش از ازدواج هستش تا بتونید با شناخت کافی در مسیر درست گام بردارین
    در مورد ظاهر ایشون باید ببینید دقیقا از چی ناراحت هستید
    اینکه شما سالخورده تر از این آقا هستید
    یا اینکه نگرانی دارید بعدا از شما جون تر باشه و مشکلاتی پیش بیاد
    یا اینکه اصلا با ظاهرش و بیبی فیس بودنش مشکل دارید
    اگر نمیتونید به نتیجه برسید پیشنهاد میشه مشاوره حضوری دریافت کنید

بله قصدمون ازدواج هست، آشنایی و تحقیق و مشاوره انجام شده و مشکلی نیست... تنها مشکل این هست که من تمایل دارم چهره‌اش از خودم پخته تر باشه ولی نیست. اگه خودمم بیبی فیس بودم مشکلی نبود اما الان با این شرایط موجود یکم نسبت به این قضیه ناراحتم و اصلا هم منطقی و درست نیست که تنها به این دلیل ازدواج نکنیم

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharam نمایش پست ها
    بله قصدمون ازدواج هست، آشنایی و تحقیق و مشاوره انجام شده و مشکلی نیست... تنها مشکل این هست که من تمایل دارم چهره‌اش از خودم پخته تر باشه ولی نیست. اگه خودمم بیبی فیس بودم مشکلی نبود اما الان با این شرایط موجود یکم نسبت به این قضیه ناراحتم و اصلا هم منطقی و درست نیست که تنها به این دلیل ازدواج نکنیم
    دوست عزیز مشاوره شناختی به صورت حضوری دزیافت کنید
    دراین شرایط مشاور به شما کمک میکنه تا راحت تر به پذیرش برسید
    و به قول خودتون برای این موضوع منطقی نیست ازدواج نکنید
    پس با مشاوره شناخای بهتر با قضیه کنار میاین

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45757
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه ، من یک بیبی فیس ۳۸ ساله با چهره ۲۵ ساله هستم . در کل مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه وارد کار و اجتماع شدم . الان هم در بسیاری از موارد مشکلی نیست ولی گه گاهی برخورد با آدمهای بیشعور سخت اذیت میشوم . بچه هایی که بی احترامی میکنند و آنچنان که لازمه سن و سال شماست ، مورد توجه قرار نمی گیرید. در نتیجه در بسیاری از مسائل کارها دشوار میشود ‌. و گاهی منجر به گوشه گیر شدن !
    شاید هم خسته شدم دیگه ، آنقدر خسته که در نت دنبال راهکار شدم .
    در کل همه چیز طبیعی باشه بهتره کسی این آرزو را نداشته باشه که بیبی فیس باشه ، چون مشکلاتش زیاد است .

خصوصا برای مردها
    ویرایش توسط Asad61 : 11-20-2020 در ساعت 04:03 PM

65. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Asad61 نمایش پست ها
    سلام به همه ، من یک بیبی فیس ۳۸ ساله با چهره ۲۵ ساله هستم . در کل مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه وارد کار و اجتماع شدم . الان هم در بسیاری از موارد مشکلی نیست ولی گه گاهی برخورد با آدمهای بیشعور سخت اذیت میشوم . بچه هایی که بی احترامی میکنند و آنچنان که لازمه سن و سال شماست ، مورد توجه قرار نمی گیرید. در نتیجه در بسیاری از مسائل کارها دشوار میشود ‌. و گاهی منجر به گوشه گیر شدن !
    شاید هم خسته شدم دیگه ، آنقدر خسته که در نت دنبال راهکار شدم .
    در کل همه چیز طبیعی باشه بهتره کسی این آرزو را نداشته باشه که بیبی فیس باشه ، چون مشکلاتش زیاد است .

خصوصا برای مردها
    بیبی فیس بودن برا خانم ها که کاملا مزیت محسوب میشه
    ولی آقایون بستگی داره چطوری فکر کنند
    مرد بیبی فیس باشه از نظر خیلی خانوم ها جذابه نمیگم اکثر خانوم ها ولی هستند کسانی که از مرد بیبی فیس خوششون میاد
    به نظرم حساس شدید که لازمه سن شما با شما برخورد نشده البته نمیگم اشتباهه وشما دچار سو تفاهم شدید ولی میگم حساس شدین
    چون خودتون به چشم یک مشکل نگاه میکنید بهش
    اتفاقا برعکس باید دید خودتان رو عوض کنید
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

66. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47065
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post پاسخ : مشکل بیبی فیس بودن(مرد 28 ساله)

درود بر شما. به نظرم شما باید روی سایر مهارت های اجتماعی مثلا قدرت بیان و زبان بدن و اینها کار کنید و اون رو تقویت کنید تا بتونه این مشکلتون رو جبران بکنه. شما میتونید از طریق پرورش مهارت هاتون جور دیگه ای روی مخاطبون تاثیر بگذارید. چهره افراد برای موفق شدنشون در زندگی ملاک نیست. سلایق افراد هم متفاوته من خودم از پسرهای بیبی فیس بیشتر خوشم میاد تا چهره مردونه و این بستگی به سلیقه افراد داره

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)