نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با این شوهر چیکار کنم

796
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21334
    تشکـر
    41
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

با این شوهر چیکار کنم

من دو ساله که ازدواج کردم ولی رفتارهای خشن همسرم و عادت ها ی بچگانه اش آزارم میده..خیلی کینه ای و لجبازه آرامش رو ازم گرفته سر کوچکترین چیزی دعوا میکنه و خیلی هم بددهنه و فحش های ناجور میده..چند بار هم تو خیابون و تو ماشین دست روم بلند کرده..الانم با خانواده ام مشکل داره و فحش های خیلی بدی به پدر و مادرم میده..خانواده اش هم اطلاع دارن ولی فقط پشت اونو میگیرن..پدر و مادرم اجازه ندارن بیان خونه ی ما یا وقت هایی که اون خونه است زنگ بزنن..با خواهر برادرهای خودش هم مشکل داره..زود عصبانی میشه و هر چیز ی رو به هم ربط میده..وقتی دعوامون میشه تو این دوسال هر اتفاقی افتاده دوباره میکشه وسط اصلا منطق حالیش نیست نمیشه تو کلمه باهاش حرف زد فقط حرف حسابش حال اینو میگرم و سرجاش میشونم و این حرفهاس..تو رو خدا چیکار کنم؟خودمم پیش مشاور رفتم ولی چیزی جز اینکه سکوت کن نگفت..من الان دوساله که سکوت کردم و بدتر شده..لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : با این شوهر چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra mehr نمایش پست ها
    من دو ساله که ازدواج کردم ولی رفتارهای خشن همسرم و عادت ها ی بچگانه اش آزارم میده..خیلی کینه ای و لجبازه آرامش رو ازم گرفته سر کوچکترین چیزی دعوا میکنه و خیلی هم بددهنه و فحش های ناجور میده..چند بار هم تو خیابون و تو ماشین دست روم بلند کرده..الانم با خانواده ام مشکل داره و فحش های خیلی بدی به پدر و مادرم میده..خانواده اش هم اطلاع دارن ولی فقط پشت اونو میگیرن..پدر و مادرم اجازه ندارن بیان خونه ی ما یا وقت هایی که اون خونه است زنگ بزنن..با خواهر برادرهای خودش هم مشکل داره..زود عصبانی میشه و هر چیز ی رو به هم ربط میده..وقتی دعوامون میشه تو این دوسال هر اتفاقی افتاده دوباره میکشه وسط اصلا منطق حالیش نیست نمیشه تو کلمه باهاش حرف زد فقط حرف حسابش حال اینو میگرم و سرجاش میشونم و این حرفهاس..تو رو خدا چیکار کنم؟خودمم پیش مشاور رفتم ولی چیزی جز اینکه سکوت کن نگفت..من الان دوساله که سکوت کردم و بدتر شده..لطفا راهنماییم کنید

1. سعی‌ کنید همواره‌ در منزل‌ و در برابر شوهر و فرزندانتان‌ نکات‌ مثبت‌همسرتان‌ را یادآور شوید؛ مثلاً همین‌ که‌ مراقب‌ لوازم‌ خانه‌ است‌ و یا این‌ که‌ایشان‌ به‌ خویشان‌ خود بسیار احترام‌ می‌گذارد و... این‌ کار موجب‌ خواهد شدنقاط‌ مثبت‌ در ایشان‌ تقویت‌ گردد.

2. پذیرفتن‌ ریاست‌ شوهر در خانه‌ کار بدی‌ نیست‌ و پذیرفتن‌ ریاست‌ایشان‌ در خانه‌ ضرری‌ ندارد و از نظر روانی‌ ایشان‌ را تامین‌ کرده‌ و آرامش‌ را به‌خانه‌ باز می‌گرداند.

3. کارهای‌ بد او را به‌ خوبی‌ پاسخ‌ دهید؛ مثلاً اگر انسان‌ حرف‌ زشت‌ زدشما ذکر خدا بگویید و عکس‌ العمل‌ نشان‌ ندهید.

4. از زندگی‌ خود برای‌ اطرافیان‌ چیزی‌ نگویید و سخن‌ دل‌ خود را تنهابرای‌ خدا بگویید و با گفتگوی‌ با او دل‌ خود را آرام‌ سازید.

5. محیط‌ زندگی‌ را به‌ گونه‌ای‌ در آورید که‌ رغبت‌ همسرتان‌ برای‌ گفتگو بافرزندان‌ بیشتر شود و حتی‌ الامکان‌ از تشنجات‌ و بگومگوها دوری‌ کنید هرچند حق‌ به‌ جانب‌ شما باشد.

به یک مشاور خوب هم مراجعه کنید و مطمئن باشید این کار شماد(صبرتان) اجر بسیار زیادی نزد خدا دارد تا حدی که ممکن است با حضرت زهرا(س) به بهشت بروید.
    ویرایش توسط JOY : 09-16-2016 در ساعت 09:13 AM
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19934
    تشکـر
    120
    تشکر شده 49 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با این شوهر چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra mehr نمایش پست ها
    اینا خصلتهاییه که نمیشه تغییرشون داد شاید بتونی کنترلشون کنی ولی تغییر نه

یه مشاره مراجعه کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد