نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: یش دانشگاهی

1254
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یش دانشگاهی

سلام . یه سوال داشتم ممنون میشم افرادی که واقعا بلدن جواب بدن . ن پیش دانشگاهی تجربی 3 تا امتحان افتادم یه دونش نهایی هست که شهریور امتحان دادم . احتمالا قبول نمیشه . نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم و سر کلاس آزاد بشینم ؟ دانشگاه شهر قدس ثبت نام میخوام بکنم ولی مثل اینکه باید پیش داشته باشم . تکلیفم چیه الان باید چی ار بکنم تا بشینم سر جلسه ؟ یکی بهم گفت باید بیای بری بزرگسالان تا دیماه ؟ این به چه معناست کلاس هاش چه فرقی داره ؟ /کسی شماره مشاوره رایگان هم داره بزاره لطفا دارم روانی میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : یش دانشگاهی

احتمالا نمیشه.چون برای هر دانشگاهی بخوای ثبت نام کنی باید دیپلم و گواهی پیش داشته باشی.اما راجع به رفتن به بزرگسالان بنده اطلاعی ندارم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30791
    تشکـر
    54
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام این مشکل منم هست من دو امتحان ریاضی و زیست رو افتادم.....خیر سرم خواستم سال دوم بشینم بخونم سال اول خو کنکور رو با رتبه 70000داغون کردم....حالا این بزرگسالان چه جوریه یکی تو رو خدا یه جواب درست حسابی به ما بده دیوونه شدم از بس تو مغزم ارزیابی کردم دوستان گرامی.....کمکم کنید.....جونیم داره از دست میره....دنیای لعنتی.....گندت بزنن
    سلام.
    پسرای خوب مدرسه شبانه هیچ فرقی با روزانه نداره. بسیاری از مدارس همون شیفت بعدازظهر مدارس کلاس دایر هست و با دانش آموزانی مثل خودتون. توی هر منطقه چند تا از مدارس رو شیفت عصر بزرگسالان تشکیل میدن و دانش آموزانی که مثل شما هستن مراجعه میکنن . سن دانش آموزا بالا نیس و فک نکنین محیطش فرق میکنه. خیلی از دبیران همون معلمای خودتون هستن.خلاصه بجای اینهمه نگرانی و استرس یه سر برین مدرسه و از مشاور و یا معاون اجرایی مدرسه راهنمایی بگیرین.
    بدون داشتن مدرک دیپلم اجازه ثبت نام در هیچ دانشگاهی ندارین.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من دیپلم تحربی دارم فقط مشکل پیش دارم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Up

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin123 نمایش پست ها
    سلام . یه سوال داشتم ممنون میشم افرادی که واقعا بلدن جواب بدن . ن پیش دانشگاهی تجربی 3 تا امتحان افتادم یه دونش نهایی هست که شهریور امتحان دادم . احتمالا قبول نمیشه . نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم و سر کلاس آزاد بشینم ؟ دانشگاه شهر قدس ثبت نام میخوام بکنم ولی مثل اینکه باید پیش داشته باشم . تکلیفم چیه الان باید چی ار بکنم تا بشینم سر جلسه ؟ یکی بهم گفت باید بیای بری بزرگسالان تا دیماه ؟ این به چه معناست کلاس هاش چه فرقی داره ؟ /کسی شماره مشاوره رایگان هم داره بزاره لطفا دارم روانی میشم
    الان شما ثبت نام کنین به کنکور 96 میرسید دیگه !.
    مدرسه بزرگسالانم یه کمکیه به امثال شما که شهریور رد میشن و تغییر رشته ای ها و افرادی که ترک تحصیل کردن قبلا !

مثل مدرسه خودتون با سخت گیری کمتر منتهی !
    مهر شروع شد که !سریعتر برید ثبت نام کنید .
    باید پیش رو اونجا بخونین و وقت کنکور هم دانش اموزم بودید باز مهلت برا اراعه مدرک پیش میدن دانشگاهها.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29466
    تشکـر
    176
    تشکر شده 51 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin123 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با مدرک دیپلم برخی رشته های خاص در دانشگاه های پیام نور ، علمی کاربردی ، آزاد میتونید ثبت نام بدون آزمون کنید ولی نه همه ی رشته ها در مورد اون رشته ها باید از دانشگاه سوال کنید.
    من سال قبل دانشگاه دولتی قبول شدم و انتخاب رشته رو انجام ئائه بودم که شهریور درس هندسه تحلیلی رو افتادم و جریمه شدم امسال هم نتونستم کنکور دانشگاه دولتی بدم رفتم سازمان سنجش مرکز کرج بهم گفتن نباید انتخاب رشته رو انجام میدادی.
    من هم که با کلی زحمت رفته بودم کرج یه درخواست بخشش دادم و اونها گفتن باید مدرک پیش دانشگاهی رو بگیری ارسال کنی تا توی تجدید نظر بررسی کنیم.
    با این حال در مرکز آموزش بزرگسالان ثبت نام کردم اگه درسخونی دولتی هاشو برو که پول الکی ازت نگیرن اگه نیستی غیر انتفاعی
    دیماه اونجا امتحان دادم و قبول شدم و بعدم رفتم یه دانشگاه دیگه ثبت نام کردم.
    الآن هم پیگیر باش اما روانی نشو

8. کاربران زیر از Tabnak7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد