نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: وابستگی شدید و فکر مشغول

1504
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    326
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی شدید و فکر مشغول

با سلام
    من یه پسر ۱۷سالم که چند وقتی میشه با دختر خالم رابطه دارم من و اون خیلی به هم وابسته شدیم و فکرم همیشه درگیر اونه ما خواستیم رابطمونو قطع کنیم اما ۱ماه بیشتر طول نکشید و وقتی دوباره دیدمش اس هامون و...شروع شد خالمم که تنها کسیه که میدونه خیلی مهربونتر شده از وقتی فهمیده دخترشو میخوام به اون یکی دو روز بیشتر گوشی نمیدن تا درسشو بخونه و تو همون روزا با هم در ارتباطیم ولی این هفته که ۱هفته باهم بودیم از صبح تا نصفه شب پیام میدادیمو وحرف میزدیم و زمانیکه قرار شدواسه دو سه هفته ارتباط نداشته باشیم فهمیدم گریه میکنه و اونم گفت که فکرش درگیر حتی دیگه خجالتی واسمون نمونده و از هرچیزی حرف میزنیم
    نمیتونم درس بخونم سر کلاسم بهش فک میکنم
    چیکار کنم فکرم کمتر درگیرش بشه
    کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1121
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وابستگی شدید و فکر مشغول

نقل قول نوشته اصلی توسط 0122mostafa نمایش پست ها
    با سلام
    من یه پسر ۱۷سالم که چند وقتی میشه با دختر خالم رابطه دارم من و اون خیلی به هم وابسته شدیم و فکرم همیشه درگیر اونه ما خواستیم رابطمونو قطع کنیم اما ۱ماه بیشتر طول نکشید و وقتی دوباره دیدمش اس هامون و...شروع شد خالمم که تنها کسیه که میدونه خیلی مهربونتر شده از وقتی فهمیده دخترشو میخوام به اون یکی دو روز بیشتر گوشی نمیدن تا درسشو بخونه و تو همون روزا با هم در ارتباطیم ولی این هفته که ۱هفته باهم بودیم از صبح تا نصفه شب پیام میدادیمو وحرف میزدیم و زمانیکه قرار شدواسه دو سه هفته ارتباط نداشته باشیم فهمیدم گریه میکنه و اونم گفت که فکرش درگیر حتی دیگه خجالتی واسمون نمونده و از هرچیزی حرف میزنیم
    نمیتونم درس بخونم سر کلاسم بهش فک میکنم
    چیکار کنم فکرم کمتر درگیرش بشه
    کمکم کنید
    سلام دوست عزیز
    شما سن دختر خالتون رو نگفتی !
    به نظر من بین شما رابطه خوبی شکل گرفته اما شما هنوز کاملا پخته و با تجربه نیستین اگه دختر خالتون رو واسه ازدواج میخواین یکم زوده لااقل تا 20 سالگی باید صبرکنی و بعد تصمیم بگیری
    در حال حاضر بهترین کار اینه که با یکی از اعضای نزدیک خانواده خودت موضوع رو در میون بذاری و نظر اونو هم بپرسی
    از نوع رابطتون هم مشخصه هر دو احساسی هستید و این نوع وابستگی در صورتیکه احیانا قرار نباشه بهم برسین شما رو اذیت میکنه
    پیشنهاد میکنم حتما با یکی از اعضای خانواده یا فامیل نزدیک که مورد اعتماد و عاقل و بالغه صحبت کنی و نظرشو راجع به شما دو نفر و رابطه و حسی که بینتون هست بپرسی
    ایشالا نتیجه میگیری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    326
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وابستگی شدید و فکر مشغول

هم سنیم یکم ازم کوچیکتره درسته خالم که مامانش بشه تقریبا یکم میدونه باهم در ارتباطیم و گفته من پسر خوبیم و اشکالی نداره بابامم همش اونو امتحان میکنه و پیش اون در موردمن حرف میزنه اخه ما ۱هفته شمال رفتیم و دختر خالم دیوانه وار بهم محبت کرد طوریکه خالم فهمید و بابامم شک کرده
    به اونم گفتم رابطمون کم بشه ولی اونم گفت که نمیتونه و رابطمون از هفته ای به هرشب کشیده شده و خودشم گفت فکرش پیش منه نمیدونم چیکار کنم تا این وابستگی کم بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)