نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: علاقه پسر به مرد سن بالا

42384
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31436
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه پسر به مرد سن بالا

سلام پسری هستم 28 ساله که به دلیل کمبود محبت پدر و تحقیر شدن از ناحیه او ، به پیرمردان و مردان علاقه زیاد دارم (علاقه عاطفی و جنسی ) تقریبا از دوازده سالگی این حس رو داشتم . اما چیزی که میدونم همجنسگرا نیستم یعنی کوچکترین علاقه ای به همجنس همسن خودم ندارم !

یک نفر گفت باید پیش روان شناس بالینی برم . اما از اونجا که این مشکل خیلی حاد و نادر هست فکر نمی کنم توی یک یا دو جلسه حل بشه و هزینه بر هست برام ! و میدونم که کمتر روانشناسی میتونه این مورد یا حالت من رو عوض کنه ( بیشتر از 15 سال درگیرشم)

پس لطفا فقط کسانی که با این مورد برخورد داشتن یا راه حل واقعی رو میدونن منو راهنمایی کنند ممنون میشم چون خودم خیلی علت و شرایط رو بررسی کردم .

در اصل مشکل من این هست که نمی توانم عاشق یک دختر بشوم ( چه از نظر عاطفی چه از نظر جنسی) و محبت را در آغوش یک مرد جستجو میکنم و تا این خلا برطرف نشود درون من ارام نمی گیرد.
    ویرایش توسط boyjun : 10-07-2016 در ساعت 07:03 PM

2. کاربران زیر از boyjun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : علاقه پسر به مرد سن بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط boyjun نمایش پست ها
    سلام پسری هستم 28 ساله که به دلیل کمبود محبت پدر و تحقیر شدن از ناحیه او ، به پیرمردان و مردان علاقه زیاد دارم (علاقه عاطفی و جنسی ) تقریبا از دوازده سالگی این حس رو داشتم . اما چیزی که میدونم همجنسگرا نیستم یعنی کوچکترین علاقه ای به همجنس همسن خودم ندارم !

یک نفر گفت باید پیش روان شناس بالینی برم . اما از اونجا که این مشکل خیلی حاد و نادر هست فکر نمی کنم توی یک یا دو جلسه حل بشه و هزینه بر هست برام ! و میدونم که کمتر روانشناسی میتونه این مورد یا حالت من رو عوض کنه ( بیشتر از 15 سال درگیرشم)

پس لطفا فقط کسانی که با این مورد برخورد داشتن یا راه حل واقعی رو میدونن منو راهنمایی کنند ممنون میشم چون خودم خیلی علت و شرایط رو بررسی کردم .

در اصل مشکل من این هست که نمی توانم عاشق یک دختر بشوم ( چه از نظر عاطفی چه از نظر جنسی) و محبت را در آغوش یک مرد جستجو میکنم و تا این خلا برطرف نشود درون من ارام نمی گیرد.
    سلام

دوست عزیز مشکل شما اصلا حاد یا نادر نیست

شما از طرف پدرتون ارضای عاطفی نشدید و این باعث تمایل داشتن شده

بعضیا برعکس شما دچار حس خصومت میشن نسبت به پدر و افرادی که شبیه پدر باشن

این طبیعی هست

اما گفتید نیاز جنسی و همجنس گرا نیستید....باید بگم همین که شما حس جنسی دارید یعنی دچار انحراف جنسیتی شدید فرق نمیکنه با همجنس همسن خودتون یا بالاتر...

روانشناسی بالینی حتما میتونه بهتون کمک کنه

و اولین راهکار اینکه شما خودت بخوای درست بشه این حس و عجیب و غریب و حل ناشدنی ندونیش

تا وقتی تو فکرت این هست که نمیشه درستش کرد و یه حس خاصه در برابر درست شدن مقاومت میکنی

پس اولین راهکار این هست که بپذیری بخاطر اشتباه پدرت دچار این حس شدی و بپذیری که صد در صد این حس اشتباه هس و عواقب خودش رو داره

من به شما اطمینان میدم که اگر به یه روانشناس خوب مراجعه کنید حتما نتیجه میگیرید

فقط باید با ایشون همکاری کنید و راحت باشید و مشکل خودتون رو حل ناشدنی ندونید

4. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31436
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام

این طبیعی هست

اما گفتید نیاز جنسی و همجنس گرا نیستید....باید بگم همین که شما حس جنسی دارید یعنی دچار انحراف جنسیتی شدید فرق نمیکنه با همجنس همسن خودتون یا بالاتر...

و اولین راهکار اینکه شما خودت بخوای درست بشه این حس و عجیب و غریب و حل ناشدنی ندونیش

تا وقتی تو فکرت این هست که نمیشه درستش کرد و یه حس خاصه در برابر درست شدن مقاومت میکنی

پس اولین راهکار این هست که بپذیری بخاطر اشتباه پدرت دچار این حس شدی و بپذیری که صد در صد این حس اشتباه هس و عواقب خودش رو داره

بله خودم اطلاع دارم و میدونم که میلیون ها پسر در سراسر جهان مثل من هستن حاد از این نظر گفتم که سنم بالا رفته و خیلی مدت میگذره و تقریبا عادت کردم .

گفتم که شرایط روانشناس ندارم اگه کسی اطلاعات داره اینجا راهنماییم کنه !

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز مسئله شما ناشی از تحقیر توسط پدر و یا...... نیست!!!!

چند سوال لطفا با کمی دقت پاسخ دهید؟

تحصیلات پدر و مادر و شغل آنها؟

تحصیلات و رشته خود شما و شغل شما؟

تعداد خواهران و برادران و ترتیب و فاصله سنی؟

سابقه تجاوز و یا تعرض جنسی؟

داشتن سابقه نزدیکی جنسی چه با مردان و چه زنان؟

سابقه خود ارضایی در صورت بله مشغولیت فکریتان در آن وقت زنان هستند و یا مردان؟

لطفا به صورت نقل قول پاسخ دهید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31436
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز مسئله شما ناشی از تحقیر توسط پدر و یا...... نیست!!!!

چند سوال لطفا با کمی دقت پاسخ دهید؟

تحصیلات پدر و مادر و شغل آنها؟

تحصیلات و رشته خود شما و شغل شما؟

تعداد خواهران و برادران و ترتیب و فاصله سنی؟

سابقه تجاوز و یا تعرض جنسی؟

داشتن سابقه نزدیکی جنسی چه با مردان و چه زنان؟

سابقه خود ارضایی در صورت بله مشغولیت فکریتان در آن وقت زنان هستند و یا مردان؟

لطفا به صورت نقل قول پاسخ دهید

سپاس
    دکتر
    4- سابقه تجاوز نداشتم
    5- سابقه نزدیکی با دختر نداشتم چون گفتم از 12 سالگی اصلا تو فکرش نبودم ولی با پسرای فامیل در حد شیطنت هایی که همه انجام میدن ! وقتی نوجوان بودیم
    6- خود ارضایی از همون سن 12 شروع شد و تا امروز ادامه داره . فکر هم معلومه دیگه مرد سن بالا !

سپاس
    ویرایش توسط boyjun : 10-08-2016 در ساعت 12:31 AM

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

1- مادر دیپلم (خانه دار)- پدر لیسانس (بازنشسته)
    2- لیسانس برق - دانشجو
    3- 1 برادر - 5 سال فاصله (من کوچکترم)
    4- سابقه تجاوز نداشتم
    5- سابقه نزدیکی با دختر نداشتم چون گفتم از 12 سالگی اصلا تو فکرش نبودم ولی با پسرای فامیل در حد شیطنت هایی که همه انجام میدن ! وقتی نوجوان بودیم!!!??
    6- خود ارضایی از همون سن 12 شروع شد و تا امروز ادامه داره . فکر هم معلومه دیگه مرد سن بالا !

سپاس
    ببینید عزیز سوال پنجمی که جواب داده اید بخشی رو که هایلات کردم همه نوجوانان انجام نمیدن! بلکه شامل دو گروه میشه همجنسگرایان و هم جنس بازان که اولین گروه فرض بر اختلالات و تغییرات جنینی

هست که شخص در کالبد جنس مخالف متولد میشه و در رفرنسها به عنوان یک بیماری و اختلال از اون نام برده نمیشه!

ولی هم جنس بازان که شما نیز به ظاهر و با مختصر توضیحاتی که داده اید و نوع سوالاتی که مطرح میکنید بیشتر در این کتگوری قرار میگیرید یک نوع اختلال و انحرافه که قابل کنترل و یا درمانه منتها حتما نیاز به مشاورات و بررسیهای بالینی و حضوری هست و تا ریشه یابی نشه کاری براش نمیشه کرد.

کوتاه سخن

فرمودید نمیتوانید حضوری رجوع کنید و...... ولی متاسفانه چاره ای جز این نیست اگر واقعا به دنبال درمان باشید.

جلساتتون حتما بالای یکسال زمان میبره

باید در درمان راسخ باشید

با آرزوی موفقیت در درمان برای شما

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31436
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ببینید عزیز سوال پنجمی که جواب داده اید بخشی رو که هایلات کردم همه نوجوانان انجام نمیدن! بلکه شامل دو گروه میشه همجنسگرایان و هم جنس بازان که اولین گروه فرض بر اختلالات و تغییرات جنینی

هست که شخص در کالبد جنس مخالف متولد میشه و در رفرنسها به عنوان یک بیماری و اختلال از اون نام برده نمیشه!

ولی هم جنس بازان که شما نیز به ظاهر و با مختصر توضیحاتی که داده اید و نوع سوالاتی که مطرح میکنید بیشتر در این کتگوری قرار میگیرید یک نوع اختلال و انحرافه که قابل کنترل و یا درمانه منتها حتما نیاز به مشاورات و بررسیهای بالینی و حضوری هست و تا ریشه یابی نشه کاری براش نمیشه کرد.

کوتاه سخن

فرمودید نمیتوانید حضوری رجوع کنید و...... ولی متاسفانه چاره ای جز این نیست اگر واقعا به دنبال درمان باشید.

جلساتتون حتما بالای یکسال زمان میبره

باید در درمان راسخ باشید

با آرزوی موفقیت در درمان برای شما

سپاس
    دکتر
    دوست عزیز تمام اون هایی (دوست ها یا فامیل ) که من باهاشون این شیطنت ها رو انجام میدادم همه الان ازدواج کردن یا عاشق هزاران دختر شدن ! کلا این نوع شیطنت ها در همه کودکان و نوجوان وجود داره .مثلا تو محیط مدرسه اردو مهمانی و...
    دلیل نمیشه تمام این کودکان یا نوجوانان همجنس گرا باشن !! شاید یک نوع همجنس بازی باشه فقط نه همجنس گرایی ! و اگه شما میگید همجنس بازی بوده چرا فقط در من ادامه دار شده و نه در میلیون ها بچه ی دیگر که اینکارو انجام میدن !

و شما به من بگید چرا من به همسن خودم یا کمی بیشتر هیچ علاقه ای ندارم ؟!
    ویرایش توسط boyjun : 10-07-2016 در ساعت 09:28 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

دوست عزیز تمام اون هایی (دوست ها یا فامیل ) که من باهاشون این شیطنت ها رو انجام میدادم همه الان ازدواج کردن یا عاشق هزاران دختر شدن ! کلا این نوع شیطنت ها در همه کودکان و نوجوان وجود داره .مثلا تو محیط مدرسه اردو مهمانی و...
    دلیل نمیشه تمام این کودکان یا نوجوانان همجنس گرا باشن !! شاید یک نوع همجنس بازی باشه فقط نه همجنس گرایی !

و شما به من بگید چرا من به همسن خودم یا کمی بیشتر هیچ علاقه ای ندارم ؟!
    ببینید عزیز خیلی از نوجوانان و جوانان مواد مخدرهای ساده مثل ماری جوانا و حشیش و.... رو امتحان و مصرف میکنند ولی نه همه جوانان و نوجوانان و انهایی این کارها رو میکنند که یا اسیب دیده اند و یا اختلالت روانی و مغزی و هورمونی دارند و خیلی نیز درگیری شدید و اعتیاد شدید پیدا میکنند, که خارج از صحبت ماست

شما مشکلت گرایش به همجنسه که باید ریشه یابی بشه در وحله اول و بعد چرا به مردان مسن علاقه داری که میتواند ناشی از آسیب دوران کودکی باشه همانطور که خیلی از دختران به مردان مسن و پسران به زنان مسن علاقه دارند

ولی بازم عرض میکنم بهتره به یکی از همکاران مشاور حاذق ما در شهر خودتان رجوع کنید والا درگیرید

سپاس

دکتر
    ویرایش توسط شهرام2014 : 10-07-2016 در ساعت 09:41 PM
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بله خودم اطلاع دارم و میدونم که میلیون ها پسر در سراسر جهان مثل من هستن حاد از این نظر گفتم که سنم بالا رفته و خیلی مدت میگذره و تقریبا عادت کردم .

گفتم که شرایط روانشناس ندارم اگه کسی اطلاعات داره اینجا راهنماییم کنه !
    من آمارش رو خبر ندارم که میلیون هست یا نه

اما هرچه هست اون کمبود محبت شما باعث انحراف جنسی شده

و حالا چیزی که مهمه کمبود محبت شما از طرف پدر نیست

بلکه انحراف جنسی هست که ریشه گرفته و ادامه پیدا کرده و ظاهرا داره توجیه میشه

شما تو هر سن و سالی که باشید مشکلتون قابل هست اگر خودتون بخواید!

این تفکر رو هم بذارید کنار که میلیون ها نفر اینجوری هستن

شاید میلیون ها نفر بخوان برن خودشون رو بندازن تو دریا

شما هم این کارو میکنید؟

به نظر من مشکل شما قابل حل هست اگر پیگیر باشید و بخواید که حلش کنید

خودتون هم میگید عادت کردید! پس میشه رفعش کرد بخصوص وقتی عادت ناپسندی هست

مانع و کوه نذارید سر راه خودتون....حل شدنی هست .

14. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31436
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون به هرحالا کسی اگه دوست داشت کمکم کنه برام پیغام خصوصی بفرسته .

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ممنون به هرحالا کسی اگه دوست داشت کمکم کنه برام پیغام خصوصی بفرسته .
    اگه کسی بتونه کمکتون کنه همینجا تو تاپیک میگه نگران نباشید

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31436
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا مشاوره آنلاین یا تلفنی مفید و اثر بخش هست یا حتما باید حضوری اقدام کنم ؟

لطفا در پی وی شماره تلفن یا اکانتی که بتونه در این زمینه منو یاری بده بفرستید

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

دوستی دارم که مثل شما به دلیل نگرفتن محبت از سمت پدرش جذب مردهای سن بالا میشد
    خودش دلیلش رو نمیدونست تا با یه مردی که ۱۹ سال از خودش بزرگتر بود عقد کرد
    این دوست من هیچ کشش جنسی به این شخص نداشت و هیچ رابطه بااون برقرار نمیکرد و فقط حمایت و محبتشو میخاست
    بعد کلی کش مکش جدا شدند و جلسات طولانی با مشاوره گذروند و فهمید شوهرشو به چشم پدر میدیده نه شوهر...
    اولش غیر عادی نبود چون جذب نامجنس شده بود ولی کم کم غیر عادی شد چون رابطه سالمی نداشت و روانشناس میگفت عقده های ارضا نشدن نیازاش از سمت پدرش بوده...
    دوست من زمانی که موضوع رو فهمید ازین رو به اون رو شد
    ۵ سال بعد عاشق پیری شد همسن خودش...
    درسته نیازهای پدریش هنوز براش اغنا نشده و تا اخر عمرش این عقده براش میمونه
    اما قبول کرد که مردهای سن بالارو به چشم پدر میدیده نه عشق...
    الان میگه عشقی ک الان داره زمین تا اسمون حالش با اون قبلی فرق داره...
    شما اینو خودت میدونی پس بنظر من سعی کن عاشق دخترا بشی
    حواستو بزار رو این موضوع شاید بتونی
    شاید یه پدرزن خوب گیرت بیادو نیازای پدرانتو تا حدودی برطرف کنه برات
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

19. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام دوست عزیز
    مشکل شما حل شدنی هست و نباید سخت گرفت چون در این دنیای فانی برای انسان هیچ کاری نشد ندارد مشکل شما با پدرتون ممکن برای اکثریت جوانها پیش بیاید ولی قرار نیست همه به مشکل شما دچار بشن خدا همه کارهای هستی را بر روی اصول انجام داده است وهیچ جای اشکالی در ان نیست مرد با وجود زن به ارامش میرسد وزن با وجود مرد این در ذات انسان هاست.اول از همه باید توکل بر خدا ومعصومین و خود ما که بخواهید تغییر کنید نه اینکه تغییرتان بدهند این اولین گام ومهم ترین گام هست ..به امید خدا که مشکل شما حل بشود ببخشید اگه زیاد حرف زدم.

21. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36737
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز منم دقیقا مشکلی که تو داری رو دارم تقریبا هم با تو همسنم 27 سالمه خیلی به این فکر کردم که ریشه این انحرافات چیه و به بن بست رسیدم. خاستگاری هم رفتم ولی چون دیدم اصلا هیچ حسی به شخص ندارم بهم زدم.تا حالا دوست دختر هم نداشتم نمیدونم باید چیکار کنم اگه کسی میدونه که با جلسات روانشناسی این مشکل حل میشه بهم یه روانشناس خوب معرفی کنه محل زندگی من اطراف اصفهان هست

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام، منم همین مشکل رو دارم. دارم میرم تو25سالگی ولی هنوز نتونستم با هیچ زنی رابطه برقرار بکنمدلم به حال خودم میسوزه. هر کی منو میبینه فکر میکنه با این ظاهر و هیکل حداقلش یه روز در میون س ک س دارم ولی دریغ از یه بار بعضی وقتا حس میکنم خیلی بدبختم ولی باز به خدا توکل میکنم ولی فقط خدا میدونه که تا به این سن‌ رسیدم چه سختی ها و چه ضربه هایی که نخوردم از این حس. امیدوارم یه روزی برسه که دستم پر بشه و بتونم برم یه روانشناس خوب و خودم رو درمان کنم. فقط اونایی که این حس رو دارن میدونن چقدر سخته که به جا اینکه به دخترا فکر بکنن، به باباها کشش دارنبه جا اینکه عشق اولشون دختر باشه، عاشق یه مرد میشنو تازه وقتی سختر میشه که همه دوستات ازدواج میکنن ولی تو حتی نمی تونی دوست دختر داشته باشیخدایا خودت کمک کن که جز تو پناهی ندارم.

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41690
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Chris نمایش پست ها
    سلام، منم همین مشکل رو دارم. دارم میرم تو25سالگی ولی هنوز نتونستم با هیچ زنی رابطه برقرار بکنمدلم به حال خودم میسوزه. هر کی منو میبینه فکر میکنه با این ظاهر و هیکل حداقلش یه روز در میون س ک س دارم ولی دریغ از یه بار بعضی وقتا حس میکنم خیلی بدبختم ولی باز به خدا توکل میکنم ولی فقط خدا میدونه که تا به این سن‌ رسیدم چه سختی ها و چه ضربه هایی که نخوردم از این حس. امیدوارم یه روزی برسه که دستم پر بشه و بتونم برم یه روانشناس خوب و خودم رو درمان کنم. فقط اونایی که این حس رو دارن میدونن چقدر سخته که به جا اینکه به دخترا فکر بکنن، به باباها کشش دارنبه جا اینکه عشق اولشون دختر باشه، عاشق یه مرد میشنو تازه وقتی سختر میشه که همه دوستات ازدواج میکنن ولی تو حتی نمی تونی دوست دختر داشته باشیخدایا خودت کمک کن که جز تو پناهی ندارم.
    دوست عزیز من ۲۹ سالمه و مشکلم تا حدودی شبیه شماست..من چون از بچگی از سمت پدرم همیشه تحقیر شدم و اینکه مادرم را خیلی دوست داشتم و پدرم همیشه مادرم را کتک میزد و من ازین موصوع عذاب میکشیدم و در کودکی هم هیچوقت مورد تعرص قرار نگرفتم بچه فرزی بودم از پس خودم برمیومدم.الان که ۲۹ سالمه نه پدری برام مونده و نه مادری هردو فوت شدند که علت فوت مادرمم پدرم بود حالا بماند که چطور...ولی الان که ۲۹ سالمه تا قبل از این حدود ۴ تا دوست دختر داشتم ولی هیچوقت رابطم محکم نبوده و خیلی هم تمایل از سمت من برای ارتباط و ************ نبوده و چون چهره و تیپم جدابه (دیگران میگن نمیدونم) همیشه دخترا برای دوستی با من پیش قدم میشدن و منم فقط بخاطر فرار از تنهایی ب مدت خیلی کوتاه دوست میشدم و نهایت یکبار ************ داشتم ک خیلیم لذت نبردم و بعد کات کردم...حالا از سن ۲۲ سالگی تمایلم به سمت مردای سن بالاس و از اینکه با ی مرد سن بالا ************ کنم البته به عنوان اینکه من فاعل باشم لذت میبرم چون حتی تصور مفعول بودنم حالم بد میکنه و حتی وقتی توی سایتهای پورن سرچ میکنم همیشه دنبال مرد سن بالا با دختر سن پایین هستم و بیشتر توجه من روی مرد هست تا دختر توی کلیپا...و اینکه من خارج از ایران زندگی میکنم تجربه زندگی حدودا یکساله با مرد مفعولی۵۵ساله خارجی را دارم که از لحاط مالی منو ساپورت میکنه که حدود ۶ بار اوایل من فقط بعنوان فاعل باهاش ************ داشتم و لذت میبردم باهاش ولی بعد از مدتی دیگه رابطمون مثل پدر فرزندی شده و هیچگونه ************ی باهم نداریم و خیلی از لحاظ روحی بهم وابسته شدیم طوری که ترک کردن برای جفتمون سخت شده...بخدا خسته شدم منم میخام مث بقیه هم سن و سالام زندگی تشکیل بدم خودم پدر بشم اصن یک درصدم دیگه هیچ دختری جذبم نمیکنه با اینکه پیشنهادای زیادی برای دوستی بهم میکنن..همه ازم میپرسن چرا زن نمیگیری چرا ازدواج نمیکنی ولی کی میدونه درد من چیه کی میتونه من درک کنه ..الان ک دارم مینویسم تو غربت اشک تو چشام جم شده بخدا...

25. کاربران زیر از Sinjim بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Sinjim نمایش پست ها
    دوست عزیز من ۲۹ سالمه و مشکلم تا حدودی شبیه شماست..من چون از بچگی از سمت پدرم همیشه تحقیر شدم و اینکه مادرم را خیلی دوست داشتم و پدرم همیشه مادرم را کتک میزد و من ازین موصوع عذاب میکشیدم و در کودکی هم هیچوقت مورد تعرص قرار نگرفتم بچه فرزی بودم از پس خودم برمیومدم.الان که ۲۹ سالمه نه پدری برام مونده و نه مادری هردو فوت شدند که علت فوت مادرمم پدرم بود حالا بماند که چطور...ولی الان که ۲۹ سالمه تا قبل از این حدود ۴ تا دوست دختر داشتم ولی هیچوقت رابطم محکم نبوده و خیلی هم تمایل از سمت من برای ارتباط و ************ نبوده و چون چهره و تیپم جدابه (دیگران میگن نمیدونم) همیشه دخترا برای دوستی با من پیش قدم میشدن و منم فقط بخاطر فرار از تنهایی ب مدت خیلی کوتاه دوست میشدم و نهایت یکبار ************ داشتم ک خیلیم لذت نبردم و بعد کات کردم...حالا از سن ۲۲ سالگی تمایلم به سمت مردای سن بالاس و از اینکه با ی مرد سن بالا ************ کنم البته به عنوان اینکه من فاعل باشم لذت میبرم چون حتی تصور مفعول بودنم حالم بد میکنه و حتی وقتی توی سایتهای پورن سرچ میکنم همیشه دنبال مرد سن بالا با دختر سن پایین هستم و بیشتر توجه من روی مرد هست تا دختر توی کلیپا...و اینکه من خارج از ایران زندگی میکنم تجربه زندگی حدودا یکساله با مرد مفعولی۵۵ساله خارجی را دارم که از لحاط مالی منو ساپورت میکنه که حدود ۶ بار اوایل من فقط بعنوان فاعل باهاش ************ داشتم و لذت میبردم باهاش ولی بعد از مدتی دیگه رابطمون مثل پدر فرزندی شده و هیچگونه ************ی باهم نداریم و خیلی از لحاظ روحی بهم وابسته شدیم طوری که ترک کردن برای جفتمون سخت شده...بخدا خسته شدم منم میخام مث بقیه هم سن و سالام زندگی تشکیل بدم خودم پدر بشم اصن یک درصدم دیگه هیچ دختری جذبم نمیکنه با اینکه پیشنهادای زیادی برای دوستی بهم میکنن..همه ازم میپرسن چرا زن نمیگیری چرا ازدواج نمیکنی ولی کی میدونه درد من چیه کی میتونه من درک کنه ..الان ک دارم مینویسم تو غربت اشک تو چشام جم شده بخدا...
    تاپیک قدیمیه
    لطفا واسه مطرح کردن مشکلتون تاپیک جدید بزنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام

این طبیعی هست

درود
    خدمت حاجیه بانو رزمریم (س) عارض بشوم همجنسگرایی انحراف نیست (از لحاظ علمی ) {طبیعتا از دید شما حوزویون انحراف است }
    به نظرمان وقتی نظری میدهید لااقل تمایزی بین اینکه از لحاظ علم چه درست است و از لحاظ دین این را متمایز کنید!!!
    از لحاظ دینی ایشان باید کشته شود و از لحاظ علمی ایشان هیچ مشکلی ندارد بنشیند زندگیش را با یک هم جنس بکند

28. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question پاسخ : علاقه پسر به مرد سن بالا

...!
    ویرایش توسط waitsv2015 : 11-08-2019 در ساعت 08:38 AM

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من هم دقیقا مثل شماهام 30 سالم شده.دورو بریا اکثرا ازدواج کردن و دائما با هم خوشن اما من اصلا نمیتونم عاشق دخترا بشم یا با دوستام بچرخم از کوچکی از سمت پدرم خیلی تحقیر می شدم فقط خدا می دونه چقدر غربت و آوارگی کوچه ها کشیدم از این کمبود.چند سال پیش بهتریم و پاکترین دختر زندگیم.با این که چند تا خواستگارشون رو به خاطرم رد کردن بالاخره ازدواج کردن و خدا رو شکر خوشبخت شدن.من قبول نمی کردم برم خواستگاریشون چون بهشون عشقی نداشتم و فکر میکردم من هنوز مرد زندگی نشده بودم.هیچ وقت مشکلم رو به کسی غیر خدا نگفتم .
    البته الان دیگه سعی میکنم ظاهر و تفکرم شبیه پدرا بکنم و خودم رو تو زندگی جای پدرا ببینم اونوقت کم کم فکر میکنم بتونم عاشق دخترا بشم. شاید خیلی سخت باشه ولی فکر میکنم ظاهرا باید با این درد عمیق هم هر جوری شده کنار بیایم.و ازش بگذریم تا بتونیم انسان بزرگی بشیم.و گرنه شخصیت ما به فساد کشیده خواهد شد.
    فکر میکنم ظهور امام زمان داره میرسه برای پایان همه دردها.

یا علی
    ویرایش توسط waitsv2015 : 11-18-2019 در ساعت 05:33 PM

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط waitsv2015 نمایش پست ها
    سلام
    من هم دقیقا مثل شماهام 30 سالم شده.دورو بریا اکثرا ازدواج کردن و دائما با هم خوشن اما من اصلا نمیتونم عاشق دخترا بشم یا با دوستام بچرخم از کوچکی از سمت پدرم خیلی تحقیر می شدم فقط خدا می دونه چقدر غربت و آوارگی کوچه ها کشیدم از این کمبود.چند سال پیش بهتریم و پاکترین دختر زندگیم.با این که چند تا خواستگارشون رو به خاطرم رد کردن بالاخره ازدواج کردن و خدا رو شکر خوشبخت شدن.من قبول نمی کردم برم خواستگاریشون چون بهشون عشقی نداشتم و فکر میکردم من هنوز مرد زندگی نشده بودم.هیچ وقت مشکلم رو به کسی غیر خدا نگفتم .
    البته الان دیگه سعی میکنم ظاهر و تفکرم شبیه پدرا بکنم و خودم رو تو زندگی جای پدرا ببینم اونوقت کم کم فکر میکنم بتونم عاشق دخترا بشم. شاید خیلی سخت باشه ولی فکر میکنم ظاهرا باید با این درد عمیق هم هر جوری شده کنار بیایم.و ازش بگذریم تا بتونیم انسان بزرگی بشیم.و گرنه شخصیت ما به فساد کشیده خواهد شد.
    فکر میکنم ظهور امام زمان داره میرسه برای پایان همه دردها.

یا علی
    سلام
    احسنت ، درسته

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43292
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من علاقه زیادی به افراد چندین سال بزرگتر از خودم دارم 17 ساله هستم اسمم علی است و بیشتر علاقه ی جنسی دارم. لطفا راهنمایی کنید

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47474
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم دقیقا مشکل شما رو دارم
    چند سالی هست ک از نوشتن پیامتون میگذره پس احتمالا راه حلش رو پیدا کردین به امید خدا. لطفا اگه درمان شدین راه حلشو هم بگین مام استفاده کنیم . چون بد دردیه و دارم دیوونه میشم

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47957
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم ۲۷ سالمه
    من تو بچگی تحقیر نشدم و رابطه خوبی هم با مادر هم با پدرم دارم. اما من هم میلی به دخترهای جوان ندارم و به مردای بالای پنجاه سال علاقه مندم، البته فقط در حد فانتزیه و هیچوقت با کسی در رابطه نبودم. خواستم بگم همش به خاطر کمبود محبت و تحقیر شدن نیست دلیل دیگه‌ای هم داره که من هنوز جوابشو پیدا نکردم نه تو وبسایتای خارجی نه داخلی. نمیدونم، من که دیگه بیخیال شدم. خیلی وضعیت مسخره‌ایه پیشنهاد دوستی دارم ولی چون میلی ندارم قبول نمی‌کنم، از اون طرف هم همش دوست دارم با یه مرد سن بالا باشم اما هم می‌ترسم هم اینکه چنین موردی پیدا نمیشه . امیدوارم درست شه من که بیخیال شدم همینجوری میرم جلو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)