نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: میخوام معلم بشم!

5513
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام معلم بشم!

سلام دوستان من 23 سالمه لیسانس رشته مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی دارم. این رشته رو به اصرار بابام انتخاب کردم چون میگفت تو مدرک بگیری کارتو تو جهاد کشاورزی پیش خودم درست میکنم... ولی الان که تازه فارغ التحصیل شدم هرجا رو زدیم واسه رشته ام کاری پیدا نشد. بابامم خیلی حساسه نمیزاره تو کارخونه کار کنم و هرجایی.... تا اینکه دو هفته پیش از یه مدرسه غیرانتفاعی دبیرستان دوره اول بهم زنگ زدن و گفتن دبیر هنر میخوایم واسه کلاس هفتم . هشتم و نهم. منم خیلی کارای هنری میکنم و تقریبا تو همه گرایشاش موفقم. الان دو هفته اس میرم مدرسه ارتباطم با دانش آموزا خیلی خوب شده اصلا فکرشو نمیکردم همچین فضایی بوجود بیاد واسم خلاصه که خیلی از محیط و شرایطش راضی ام. ولی حقوقش خیلی کمه شاید زیر 100 تومنه چون 6 ساعت در هفته اس کارم اما مامانم میگه برو واسه سابقه کاریت خوبه!!! نمیدونم الان دقیقا باید چکار کنم چون یه بخش نامه اومده گفتن مدرک معلما به درس تدریسیشون بخوره ولی من مشکل دارم.... مامانم میگه از ترم بهمن دانشگاه آزاد برو آموزش ابتدایی بخون. حالا موندم چکار کنم کسی هست راهنماییم کنه و از تجربیاتش بگه؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2067
    تشکـر
    51
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میخوام معلم بشم!

سلام مگه ساعتی چند میدن؟
    100 تومن که خیلی کمه، من رشتم جغرافیا هست اما از جغرافیا گرفته تا آمادگی دفاعی درس میدم از این لحاظ مشکلی نداره
    برای سابقه خوبه اما توی ایران هیچ چیزی حساب کتاب نداره، در مورد آموزش ابتدایی هم دیدم افرادی بعد یکی دو سال تدریس ابتدایی الان دارن توی دبیرستان درس میدن.
    شما به عنوان نیروی آزاد هستین؟
    این استخدامی که جدیدا آموزش و پرورش گذاشته رشته شما هم هست، برید دفترچش یه مطالعه کنید

sent from Huawei mate 8

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbg نمایش پست ها
    سلام مگه ساعتی چند میدن؟
    100 تومن که خیلی کمه، من رشتم جغرافیا هست اما از جغرافیا گرفته تا آمادگی دفاعی درس میدم از این لحاظ مشکلی نداره
    برای سابقه خوبه اما توی ایران هیچ چیزی حساب کتاب نداره، در مورد آموزش ابتدایی هم دیدم افرادی بعد یکی دو سال تدریس ابتدایی الان دارن توی دبیرستان درس میدن.
    شما به عنوان نیروی آزاد هستین؟
    این استخدامی که جدیدا آموزش و پرورش گذاشته رشته شما هم هست، برید دفترچش یه مطالعه کنید

sent from Huawei mate 8
    ساعتیشو نمیدونم نپرسیدم ازشون. فقط نمیدونم الان چکار کنم بهمن ماه برم اموزش ابتدایی بخونم یا نه با همین مدرک ادامه بدم!!! تو استخدامی جدید رشته منو داره ولی شهرمو نداره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    در حال حاضر آموزش و پرورش اکثر نیروهای مورد نیازش رو از طریق دانشگاه فرهنگیان تامین می‌کنه، به خصوص آموزش ابتدایی و تضمین قطعی نیست از دانشگاه دیگه شما رو پذیرش کنند یا نه، و البته اینطور هم نیست که بگیم اصلا امکان استخدامیتون نیست.
    در مورد علاقه‌تون به هنر، آموزش ابتدایی بخونین آموزگار ابتدایی میشین و باید هر روز کلاس باشید و دروس مختلف ابتدایی رو تدریس کنید نه فقط درس هنر رو، در این مورد هم فکر کنید.

در مورد اینکه گفتید توی استخدامی جدید رشته شما هست اما شهر شما نه، باید بگم اینکه آموزش ابتدایی بخونید هم قطعی نیست شهر خودتون باشید برای خدمت رسمی، مگر اینکه امتیاز بالایی در حین تحصیل کسب کنید و یا متاهل باشید؛ در غیر این صورت سایر شهر‌های استان محل زندگی‌تون میفتید و قاعدتا مناطق محروم.

اگرآموزش هنر بخونید در مقطع متوسطه، ممکنه دبیر هنر متوسطه بشید، و اگر آموزش ابتدایی یخونید ممکنه آموزگار ابتدایی بشید. می‌گم ممکنه چون استخدام رسمی ازسایر دانشگاه‌ها به جز دانشگاه فرهنگیان توسط آموزش و پرورش قطعی نیست و موردی بنا به نیاز آ.پ اعلام نیروی و رشته مورد نیاز برای استخدام می‌کنن.

و اما در کل، اگر به معلمی و آموزش دادن علاقه دارید، معلم با همه سختی‌ها و مشقت‌هاش شغل بسیار دلچسب و شیرینی هست
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 851571004 نمایش پست ها
    سلام
    من زیاد مطلع نیستم ولی به نظرم فعلا برای خوندن آموزش ابتدایی عجله نکنین. من خودم فارغ التحصیل رشته ی کامپیوترم و چون نتونستم کار پیدا کنم برای ارشد رشته ی زبان انگلیسی رو انتخاب کردم اما الان از تغییر رشته م پشیمونم. در بین همکلاسیام کسانی هستن که دو مدرک لیسانس و یک مدرک فوق لیسانس دارن اما هنوز هم سر در گم هستن. به نظرم بیشتر مشورت کنین تا عمرتون پای هر رشته ای هدر نره.در ضمن حرف مادرتون در مورد سابقه ی کار کاملا درسته. در ضمن معلمی بهترین شغل برای خانم هاست چون هم محیط سالمی داره و هم ساعت کاریش مناسبه.
    یه نکته ی دیگه هم باید خدمتتون بگم. مثل من زود از پیدا کردن کار ناامید نشین. جوینده یابنده است.
    سلام بله درست میگید. باید تحقیقاتم رو بیشتر کنم.... خیلی ممنون از راهنماییتون موفق باشید انشاالله.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    سلام.
    در حال حاضر آموزش و پرورش اکثر نیروهای مورد نیازش رو از طریق دانشگاه فرهنگیان تامین می‌کنه، به خصوص آموزش ابتدایی و تضمین قطعی نیست از دانشگاه دیگه شما رو پذیرش کنند یا نه، و البته اینطور هم نیست که بگیم اصلا امکان استخدامیتون نیست.
    در مورد علاقه‌تون به هنر، آموزش ابتدایی بخونین آموزگار ابتدایی میشین و باید هر روز کلاس باشید و دروس مختلف ابتدایی رو تدریس کنید نه فقط درس هنر رو، در این مورد هم فکر کنید.

در مورد اینکه گفتید توی استخدامی جدید رشته شما هست اما شهر شما نه، باید بگم اینکه آموزش ابتدایی بخونید هم قطعی نیست شهر خودتون باشید برای خدمت رسمی، مگر اینکه امتیاز بالایی در حین تحصیل کسب کنید و یا متاهل باشید؛ در غیر این صورت سایر شهر‌های استان محل زندگی‌تون میفتید و قاعدتا مناطق محروم.

اگرآموزش هنر بخونید در مقطع متوسطه، ممکنه دبیر هنر متوسطه بشید، و اگر آموزش ابتدایی یخونید ممکنه آموزگار ابتدایی بشید. می‌گم ممکنه چون استخدام رسمی ازسایر دانشگاه‌ها به جز دانشگاه فرهنگیان توسط آموزش و پرورش قطعی نیست و موردی بنا به نیاز آ.پ اعلام نیروی و رشته مورد نیاز برای استخدام می‌کنن.

و اما در کل، اگر به معلمی و آموزش دادن علاقه دارید، معلم با همه سختی‌ها و مشقت‌هاش شغل بسیار دلچسب و شیرینی هست

سلام من به هنر علاقه دارم ولی توانایی تدریس دروس دیگه هم دارم. پس بهتره فعلا عجله نکنم در این مورد و درست جلو برم.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze.m نمایش پست ها
    سلام دوستان من 23 سالمه لیسانس رشته مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی دارم. این رشته رو به اصرار بابام انتخاب کردم چون میگفت تو مدرک بگیری کارتو تو جهاد کشاورزی پیش خودم درست میکنم... ولی الان که تازه فارغ التحصیل شدم هرجا رو زدیم واسه رشته ام کاری پیدا نشد. بابامم خیلی حساسه نمیزاره تو کارخونه کار کنم و هرجایی.... تا اینکه دو هفته پیش از یه مدرسه غیرانتفاعی دبیرستان دوره اول بهم زنگ زدن و گفتن دبیر هنر میخوایم واسه کلاس هفتم . هشتم و نهم. منم خیلی کارای هنری میکنم و تقریبا تو همه گرایشاش موفقم. الان دو هفته اس میرم مدرسه ارتباطم با دانش آموزا خیلی خوب شده اصلا فکرشو نمیکردم همچین فضایی بوجود بیاد واسم خلاصه که خیلی از محیط و شرایطش راضی ام. ولی حقوقش خیلی کمه شاید زیر 100 تومنه چون 6 ساعت در هفته اس کارم اما مامانم میگه برو واسه سابقه کاریت خوبه!!! نمیدونم الان دقیقا باید چکار کنم چون یه بخش نامه اومده گفتن مدرک معلما به درس تدریسیشون بخوره ولی من مشکل دارم.... مامانم میگه از ترم بهمن دانشگاه آزاد برو آموزش ابتدایی بخون. حالا موندم چکار کنم کسی هست راهنماییم کنه و از تجربیاتش بگه؟؟؟
    باسلام.اول که شما باید به فکر علاقه خودت میبودی.که الان به این مشکلات بر نخورین.ولی تبریک میگم بهتون بخاطر اینکه شانس اوردین و قبول شدین واسه معلمی.والا ما که میخواستیم اما قسمت نشد معلم شیم.اما خب به نظر من اگه میگین رشته شما رو تو استخدامی داره رشته خودتون رو بخونید چون اگه بخواین وقت بذارین اموزش ابتدایی بخونین انگار این رشته ی فعلیتون رو الکی و بی فایده خوندین.میتونین وقتی رو که میذارین واسه خوندن اموزش ابتدایی بذارید واسه تحصیل ارشد تو رشته خودتون حینی ک تدریسم میکنید .اینجوری با یه تیر دو نشون میزنید.چون هم فعلا هرچند کم یه حقوق دارین،استخدامم که مطمئنا میشین و این جزءسابقه کاریتون رد میشه.و حین تدریس کردن که مدرک ارشد رشته خودتونم بگیرین ممکنه یه کار متناسب بارشته خودتون که پر درامد ترم باشه گیرتون بیادو خوشبختانه بخاطر تدریس اینجور دیگه سابقه کاری هم که دارین و استخدام تو جاهای دیگه واستون کمی راحت تر میشه.پس بهتره ریسک نکنین.البته این نظرشخصی من هست.موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد