نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: آیا طلاق بگیرم؟

2861
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31541
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا طلاق بگیرم؟

سلام.خسته نباشید.من خانم 31 ساله هستم 5 سال باهمسرم زندگی کردم الان 4 ناه اومدم خونه مادرم همسرم حرف نامربوطی بهم زده اما حالا میگه اشتباه فکر میکردم و دچار اشتباه بودم.میگه مهریتو میدم برگرد. قبول دارم همسرم 90 درصد اشتباه داشته اما یکسری بی مهارتها نیز تغصیر من بوده.نمیدونن چیکار کنم همه میگن جدا شو خواهش میکنم کمک کنید احساس میکنم تو برزخم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31541
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آیا طلاق بگیرم؟

.متاسفانه ایشون به من گفتن بنده در شب ازدواج ظاهرا باکره نبودم.البته الان بعده 4 ماه میگه با تحقیقاتش متوجه شده اشتباه تصور میکرده.من میگم حالا چرا بعد 5 سال.خیلی اوضاع بعدی.ترخدا دعا کنید از این برزخ نجات پیدا کنم.فعلا در خونه پدری هستم و منتظر پرونده مهریه.ارتباط با همسرم ندارم.خانوادم من و جدا شده دیگه میبینن.چقدر راحت همسرم زندگیمونو خراب کرد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31541
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

و اینم بگم خانواده من همهشون من و جدا شده فرض میکنن و میگن حق نداری برگردی.اگه برگردی هر دوتانو میکشیم.و خیلی حرف دیگه.تر خدا برام دعا کنید من نمیدونم دارم جواب کدام کارمو اینجوری پس میدم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم تنها نمایش پست ها
    و اینم بگم خانواده من همهشون من و جدا شده فرض میکنن و میگن حق نداری برگردی.اگه برگردی هر دوتانو میکشیم.و خیلی حرف دیگه.تر خدا برام دعا کنید من نمیدونم دارم جواب کدام کارمو اینجوری پس میدم.
    حالا که شوهرتون پشیمونه برگردید سر خونه و زندگیتون همین.
    یعنی چی که اینقدر راحت حرف از طلاق میزنید. خانوادتون اشتباه میکنن، اگه دوسش داری برگرد.

5. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

http://forum.moshaver.co/f140/ایا-طل...01/#post210950

خانم لطفا ادامه حرفهاتون تو تایپک قبلی ادامه بدید و تایپک جدید ایجاد نکنید مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31541
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیزارن برگردم.دوتا برادرام و مامان و بابام مخالفن.اما دوسش دارم.اخه یکی از برادرام گفته اگر برگردی میکشمتون.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

محکم جلوش وایسا و بهش بگو حق نداری تو زندگی شخصی من دخالت کنی تا حد خودشو بدونه به برادرات اهمیت نده اصلا با مامان و بابات با آرامش صحبت کن هر دوشونو صدا کن و تنهایی باشون صحبت کن بگو دوسش داری بگو پشیمونه از حرفش بگو میخوام برگردم و دوست دارم برام ارزش قایل باشین و اجازه بدین دخترتون درباره زندگیش که حقشه تصمیم بگیره بگو میخوام یه فرصت دیگه به هردومون بدم تا بعدا جای پشیمونی باقی نمونه، بهشون بگو جلوی برادراتو بگیرن تا توی سرنوشتت دخالت نکنن بگو بعنوان برادر پیشنهاد بدن ولی حق دخالت ندارن.

10. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31541
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون.اما من دوست ندارم خانوادم ازم دلگیر باشن بهتر نیست چند وقت صبر کنم تا کم کم خود خانوادم متوجه بشن که همسرم مایل به جدایی نیست.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31541
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من هر کاری میکنم یا همسرم میکنه خانوادم نمیزارن برگردم.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام خانم
    من به برادرات حق میدم چون اون تهمتی که شوهرت به تو زده،اونقدر که برای برادرات سنگین بوده برای خودت نبوده،ماخانوما زوتر فراموش میکنیم تا یه مرد ،چه برسه درمورد ناموسش اینجوری حرف بزنن،مطمعن باش از روی علاقه به تو عصبی شدن و تند برخورد کردن
    اما کلا نزار هیچ برخوردی(چه خوب چه بد)روی تصمیم خودت تاثیر بزاره،قشنگ بشین فکراتو کن که
    1اگه برگردی شوهرت دیگه اینجورحرفایی بهت نمیزنه؟
    2 واقعا از روی علاقش پشیمونه یا چون مردم گفتن باکره بودی اینم پشیمونه
    اگه مطمعن شدی که شوهرت از صمیم قلبش پشیمونه برو به خانوادت بگو:من80درصد حق تصمیم دارم و با برگشتن موافقم به دلایل،،،شماهم20 درصد حق تصمیم دارید و نظرتون برام مهمه(اگه مخالفت کردن دلیل بخاه ازشون)...ببین چی میگن
    اینجوری هم به خانوادت احرام میزاری هم فردا پس فردا هرچی شد فقط رو دوش خودت نیست و اوناهم شریکن

14. کاربران زیر از زهرا.ا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا هر اتفاقی میفته، اولین کاری که میکنیم اینه که تلفن رو برمیداریم و به تمام خانواده اطلاع میدیم؟ بعد هم که هرکسی بنا بر سلیقه و افکار شخصیش نظر میده و گاهی حتی نظراتش رو به ما تحمیل میکنه، توقع داریم به جای اینکار سکوت کنه و مارو به حال خودمون بذاره و تازه وقتی عصبانیتمون فروکش کرد، توقع داریم بقیه براحتی همه چیزو فراموش کنن و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده؟!!!!!

اگه زن و شوهرا یاد بگیرن هیچ اطلاعاتی از چارچوب خونه شون بیرون نره، 90% مشکلاتشون حل میشه.

حرف اختلافات شما مطمئنا به گوش خاله و عمو هم رسیده. در اینده هم نگاهشون صددرصد به شما تغییر میکنه. اما خود کرده را تدبیر نیست.
    شاید اینجوری براتون یه تجربه شد که دیگه پای هرکسی رو به اختلافاتتون باز نکنین.
    الان هم اگه واقعا قصد بازگشت دارین، قاطعانه جلوی همه بایستین و یه فرصت دیگه به خودتون بدین. خانواده شما در درجه اول همسرتونه، نه برادرتون. نهایتا برادراتونم میرن سر زندگی خودشون. پدر و مادرتونم که تا ابد زنده نیستن. اون وقت شما میمونین و کلی ناکامی و تنهایی.

16. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزيز شما به يك شرط برگرد سرخونه خودت واينكه از اين آقا تعهدنامه محضري بگيركه ديگه اينطوري رفتار نكنه وشما مهرتم بگير چون حقت هست به برادرتم فرصت بده آروم ميشه ولي صحبتهاي شوهرتون هم خيلي عصبي كننده بود لذا به نظر بنده همون كاري گفتم انجام بدين انشا الله درست ميشه

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38895
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام شما خودت تصمیم ات و گرفتی و معلومه که دوست داری برگردی به حرف بقیه گوش نده البته احترام بگذار و قانع شان کن برادرت هم داره غریزی تصمیم می گیره ولی موقع برگشت با شوهرت هم عهد و پیمون کن که دفعه بعد تهمت یا حرف غیر اخلاقی بزنی این اخرین شانس هست و بدون با هر مرد دیگه ای هم بری هر کدوم یه مشکلاتی دارن برای خراب کردن همیشه راحته ولی
    ساختن زندگی مشکله

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار طهماسبی پور نمایش پست ها
    با سلام شما خودت تصمیم ات و گرفتی و معلومه که دوست داری برگردی به حرف بقیه گوش نده البته احترام بگذار و قانع شان کن برادرت هم داره غریزی تصمیم می گیره ولی موقع برگشت با شوهرت هم عهد و پیمون کن که دفعه بعد تهمت یا حرف غیر اخلاقی بزنی این اخرین شانس هست و بدون با هر مرد دیگه ای هم بری هر کدوم یه مشکلاتی دارن برای خراب کردن همیشه راحته ولی
    ساختن زندگی مشکله
    تاپيك خيلي قديميه دوستم

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم تنها نمایش پست ها
    مقصر خودت بودی که این ماجرا رو به همه گفتی و بین خودت و شوهرت حلش نکردی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد