نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فیلم مستهجن

1165
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31571
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فیلم مستهجن

سلام
    من 20 سالمه شوهرم 24 یکسال و نیم عقد بودیم ده ماهم هست که ازدواج کردیم از کرج هردو دیپلمیم
    شوهرم به گروه تلگرامی خانوادگی ما دو فیلم مستهجن فرستاده به قول خودش دستش خورده تازه وارد اون کانال شده بوده و اینا
    دایی و خاله ها بچه هاشون با خانواده من اون فیلمارو دیدن
    من بعد این موضوع اومدم خونه پدرم
    به خودش گفتم حلش کن گوشیتو بده من . خودت ثابتش کن .نکرد بعدش رفتم از خونه
    یکبار هم تو دوران عقد عکس مستهجن دیدم انکار کرد که مال من نبوده چون گوشی دست دوم بود قبلا مال زنداداشش بوده که بهش نمیخوره اینطوری باشه
    یکبارم اوایل ازدواج خیلی اتفاقی صحبتشو با یه دختری دیدم با پیامک اونم انکار کرد مال من نبوده گوشیمو سرکار دست کسی دیگه دادم
    بخاطر کارش دوتا گوشی داره که دوتاش رمزی دارن که من نمیدونم تا حالا نزاشته سر انگشتم به گوشیش بخوره تو دستشویی و حموم هم میبردشون
    نمیگم دوساله اعتماد کامل کردم چون یه مواقعی که شک کردم بحثی میکردیم ولی بعدش به خودم میگفتم حسن ظن اعتماد داشته باش
    شوهرم یه مقدار عصبی هم هست تو دعواهامون داد و بیداد میکنه دست بزن داره تا حالا چندبار دستم مو برداشته و بدنمو کبود کرده چه دوران عقد چه الان من ناراحتی قلبی دارم اصلا ملاحضه منو نمیکنه
    من برای شوهرم سعی کردم هیچی کم نذارم ولی دیگه واقعا موندم چه کار کنم
    طلاق؟ بخشش؟
    خیلی فوریه زیاد نمیتونم خونه پدرم بمونم چون همه فهمیدن البته اونایی که تو گروه بودن ما به هیچکس نگفتیم
    بلاتکلیف موندم همونطور که گفتم شوهرم عصبیه صبر و تحملش خیلی کمه اگه قراره تموم بشه زودتر اگر نه...
    لطف بزرگی میکنین در صورت امکان جوابمو بدین

2. کاربران زیر از زینب00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : فیلم مستهجن

سلام

بهتره برای این مسائلی که پیش اومد به یک کارشناس یا یک مشاور مراجعه کنید، و بهتره اول در تلاش حل کردن این مسائل باشین تا پاک کردن صورت مسئله.

تا وقتی که در وضعیتون تغییر مثبتی ایجاد نشده بهتره که فرزند دار نشین، تا مسائل پیچیده و سخت تر نشه...

حتما پیش یک مشاور خوب و با تجربه برین.

4. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام با این رفتارهایی که از همسرتون گفتید به احتمال زیاد یه جای کار مشکل داره چون وقتی ریگی به کفشش نیست لزومی نداره چیزی رو از شما پنهان کنه و کوشیش رو با خودش حموم و دستشویی ببره. شما میگید ازحالا دست بزن داره حالا چه برسه به اون روزی که بخوایید باهم زیر یه سقف برید!!ایشون شخصیت درست و حسابی نداره که روی شما دست بلند میکنه و بلد نیست برای همسرش احترام قائل بشه و حقوقشو رعایت کنه .به نظرم با این توصیفات شما باید به جدایی فکر کنید تا وارد زندگی نشدید و اسیب ندیده اید. منتها بهتره به یه مشاوره حضوری هم مراجعه کنید.

6. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    ایشون شما رو در حد کبودی مو برداشتن دستتون کتک میزنه.
    گوشیشو تو حموم و دستشوییم با خودش میبره و رمز گذاشته!!

دوست عزیز اینا مسائلی عادی نیستن.
    به راحتی از کنارش نگذر و تکلیفتو با خودت روشن کن یا حلش کن و بمون یا اگه حل شدنی نبود واسه بقیه زندگیت یه تصمیم جدید بگیر.

با خودش حرف بزن٬ پیش مشاور برو و از بزرگترای مورد اعتماد و فهیم خونوادتون کمک بگیر.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)