نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: شیک ترین بچه های هالیوودی

5304
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31594
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شیک ترین بچه های هالیوودی

Honor Warren
    دختر جسیکا آلبا بازیگر معروف آمریکایی

Kingston Rosdalle
    پسر خواننده معروف Gwen Stefani

Cruz Beckham
    پسر دیوید بکهام

Moses Martin
    پسر کریس مارتین خواننده معروف گروه coldplay

Suri Cruise
    دختر
    تام کروز که یکی از معروفترین بچه های هالیوودیه و از همون کودکی به خاطر لباس ها و تیپش مورد توجه بوده !

Shiloh Jolie Pit
    دختر آنجلینا جولی و برد پیت
    خیلی جالبه که همیشه تیپ هاش کاملا پسرانه اس و علاقه ای به [replacer_a] نداره !

Romeo Beckham
    پسر دیوید بکهام که به نظر میاد توی لباس پوشیدن پدرش رو الگو قرار داده !

Mercy James
    دختر خوانده Madonna

امضای ایشان
    فروشگاه اینترنتی دلبند

2. 3 کاربران زیر از delband بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : شیک ترین بچه های هالیوودی

فقط پسرای دیوید بکهام
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    همشون بسیار زیبا و دوست داشتنی و بامزه هستن....
    خیلی هم شیک پوش ....در کل لاو...
    راستی نیام ببینم طبق معمول ایرانیا این بچه ها ...طفلای معصوم رو زشت و حال به هم زن خطاب کنین
    چون تو هر سایت ایرانی همینطوریه...نه به بزرگا رحم میکنن نه به کوچیکا..
    در ضمن عکس اون بچه رنگین پوست رو حذف کن چون ایرانیا وقتی رنگین پوستی میبینن پدرشو در میارن....
    فک میکنن خودشون نژاد روس هستن....لعنتیا..
    من تاحالا ندیدم کسی توهین کنه به بچه سیاه پوست مخصوصا ایرانی ها چون از سفید تا سیاه پوست داریم تو کشور

کشورای اروپا و امریکایی زیاد به این مسئله اهمیت میدن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خانم پریماه شما در جریان نیستین...برید اسم ویل اسمیت و لوپیتانیانگو...و نایومی کمپل و ریحانا رو تو گوگل به فارسی سرچ کنید...اونوقت درد ما رو میفهمن....به انگلیسی هم سرچ کنید اونوقت تفاوت سطح فرهنگ رو میفهمین خانمی که میگین اروپا و آمریکا اهمیت میدن..
    اونا همون اونایی هستن که لوپیتا نیانگو رو کردن زیباترین زن2013
    اونا به افراد سیاه پوست حق قائلن....شما ایرانیا یه چندتا افغانی به اینجا مهاجرت کرده میگن تو مدارس به خاطر صورت هامون آزارمون میدن
    تو ایران اگه سیاه پوست ببینن با دست به هم نشون میدن حتی خود شما!!!که مدعی هستید...
    در ضمن من فقط منظورم سیاه پوست یا سفید پوست نبود...در کل شما ایرامیا تو سایتاتون چپ و راست به قیافه طرف توهین میکنیین که خیلی زشته....
    منظورم فقط سیاه پوست نبود...منظورم فقط سیاه پوست نبود...منظورم فقط سیاه پوست نبود.....این 10000بار.....
    میگم شما ایرانیا مبتلا به ocd هستین
    ....چون وقتی به نفر میاد جلوتون فقط راجع به قیافش حرف میزنین ...و تکثر اوقات رو همه عیب میزارین......
    این چیزی که شما میگین قبل انقلاب مارتین لوتر کینگ تو دهه 60 میلادی بود
    خانم ...اول اطلاعات عمومی. ....بعد حرف....
    نمیگم اونجا به سیاهپوست توهین نمیشه....تو همه جا از این بحثا هست....
    ولی ای کاش مشکل شما ایدانیا فقط با ییاهپوستا بود شما به قیافه هیچ کس اعم از سفید پوست و سیاه پوست رحم نمیکنین..و همه رو زشت و بیریخت خطاب میکنینن..لعنتیا....
    توریستای سیاه پوست میگن ما از کشورهای شرقی بیزاریم...از طرز نگاه کردنشون بیزاریم...
    اینجا یه نفر سبزه باشه انقدر اذیتش میکنن که پودر سفید کننده رو سرش خالی میکنه...من یه دوست سبزه داشتم که الان تو بیمارستان روانی تحت درمانه...میگفت همه به من میگن تو خیلی سیاه و زشتی....
    اونوقت شمایی که به سبزه تر از خودتون و افغانی توهین میکنی مدعی اینی که سیاه پوست تو ایران بش توهین نمیشه....
    این سیاه پوست ها اگه تو ایران بودن همین الانم روشون آشغال پرت میکردن..
    در ضمن ای کاش این ضعف فرهنگ ایرانیا که رو هنه عیب میزارن فقط برای سیاه پوستا بود....شما به سیاه پوست و سفید پوست و رنگین پوست و همه توهین میکنین و رو همه عیب میزارین و همه رو زشت وبیریخت خطاب میکنین
    برای بار 1000 میگم مشکل فقط سیاه پوستا نیس مشکل شما باهمه اس
    و منظور من فقط سیاه پوستا نبود....منظورم فقط سیاه پوستا نبود..
    در ضمن شما که تا من چیزی مخالفتون مینویسم میتوپید بهم...حتما قبل از توپیدن برو اسم اون چندتا دوست رنگین پوستمون رو سرچ کن....و بعدش ببین وضع ایرانی های با فرهنگ و انسان های آزاد اندیش و دلسوز که نه در اونا تبعیض جنسیتی و نه دینی و نه اعتقادی و نه نژادی و نه قومی وجود داره رو ببین...مسخره ها....
    البته دیدم که به روس ها و ژرمن ها هم میگن زشت....کلن دیدشون فقط زشتی میبینه....اصن هر کی دوس داری سرچ کن همه زیرشون کامنت دادن که اینا همه و همه زشتن.....همه زشت...همه
    و شما پریماه جون شما میتونین مث همیشه جزو اون فرد10درصد بافرهنگ و باشعور باشین...من از شما فاکتور گرفتم
    اون 90 درصد ایرانیا دیگه ....
    اولا درست صحبت کن من و با بقیه جمع نبند

شما ادعا فقط میکنید اطلاع عمومی دارید ولی هیییچ اطلاعی ندارید

دوما. منم خودم به شخصه هییییچ وقت مسخره رنگ پوست قیافه کسی نمیکنم بخاطر همینم فکر میکنم اکثر ایرانی ها مثل من باشند. چون همه نوع نژادی داخلمون هست

گفتی سیاه پوست حرف زدی پس انقد نگو منظورم فقط سیاه پوست نبود

بله منکر این نمیشم ایرانی ها هم مسخره میکنن

ولی کشور های مثل المان به این نژاد ها خیلی توهین میکنن

همه جا همه جور ادمی هست که مسخره کنه

شماهم انقد سنگ سینه اونا رو به سینه نزنید شما داخلشون زندگی نمیکنید که حسرت اونا رو میخورید

همههههه جا همههههه جور ادمی هست
    ویرایش توسط پریماه. : 10-15-2016 در ساعت 09:21 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خوب منم گفتم شما جزو اون 10درصد باش...
    شما هر کامنتی که من مینویسم زیرش مینویسین تو اطلاعات نداری کلا تکیه کلامت اینه که میگی تو اطلاعات نداری.....من کی گفتم من اطلاعات دارم؟؟؟؟من میگم ما ایرانیا هیچ کدوممون اطلاعات درس حسابی نداریم حالا شما به دلیل غرایض شخصی از این جمله استفاده میکنین....منم منکر این جمله نیستم....من کی گفتم اطلاعات دارم.....من دارم میگم شما که افراد خیلی باهوش و باشعوری هستین شما چرا؟؟؟؟؟
    در ضمن مگه شما تو آلمان بودین و اینا رو به چشم خودتون دیدید که به قول خودتون بهشون توهین میکنن....در ضمن سیاه پوست تو آلمان کمه...نمیگم نیست..دارم میگم کمه یه 25 درصد باشه شاید....تو آمریکا هست ینی این نمیدونید؟؟؟؟؟
    من به اندازه کافی با فرهنگشون آشنایی دارم از 10 سالگی من کلن دنبال فرهنگشون بودم با دیدن فیلماشون و رسانه هاشون....و کلن عاشقشونم ...مشکلی داری؟؟؟
    چرا به خاطر اینکه من یه فرد غرب زدم خودتون رو اذیت میکنید؟؟؟اروپا و آمریکا لاو های من و سرزمین های رویایی منن
    برای بار هزارم مشکل شما فقط سیاه پوستا نیس کاشکی مشکلتون همین بود ....به قیاف هی همه حتی روس و ژرمن و سفید پوست توهین میکنیی...
    شما که اینقد با فرهنگ و با اطلاعات هستین به من جواب بده چرا ایرانیا مث ocd ها رو قیافه همه(به جز سیاه پوست) عیب میزارین؟؟؟؟دارم میگم از بحث سیاه پوست بیا بیرون

این حرفی که شما زدید

خانم ...اول اطلاعات عمومی. ....بعد حرف....

پس انقد نگو گفتم من اطلاع دارم شما نداری. چون این که تو همه پست هات داری به بچه ها میگی اطلاع ندارید حرف نزنید

شما حتی حرف خودتم قبول نداری

بله المان نرفتم ولی کیلیپی دیدم دقیقا برای برقراری رابطه دوستی بین تمام نژاد ها

از تمام نژاد ها سوال میپرسیدن اگثرنشون ( اروپایی) میگفتن سیاه پوست ها علاقه ای نداریم به شدت یه پسر المانی بود که میگفت بعدش ژنتیکش گرفتند چند درصد مال اونجاهایی بودن که ازشون متنفر. بودند میخواستن ثابت کنن که همه ما برادر و خواهر هستیم. البته تمام ملیت ها میپرسیدن و هرکدومشون میگفتن از یه جایی متنفریم که بعدش درصد اینکه چقد اونجایی هستند و بهشون نشون میدادن

تنها این نیست خیلی از المانی های دیگه هم دیدم

درضمن شما خیلی ادعات میشه که اصلا توهین نمیکنی و مخالف توهین اون کشورا ولی عملا داری به کشور و مردم ایران توهین میکنی و صفت بیشعوری درقالب اینکه توهین میکنن به کشورای دیگه میچسبونی

شما هرجوری مایل هستید باش ولی حق توهین به کشور دیگه ای رو نداری میخوای پیرو امریکایی باش افغانی باش یا اروپایی

درضمن اونا عاشق چیشم ابرو تونیستن فکر میکنی کارت ندارن

در تمام ملیت ها به همه ملیت های دیگه بهم بی احترامی میکنن پس انقد شور الکی نزن

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من عاشقشونم......مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟
    عاشق...دلباخته...مجنون....مشکل ؟؟؟؟؟؟طرفدار افغانی هستیم ما....مشکل؟؟
    غرب زده غرب زده غرب زده...مریض غرب زده
    به ایران توهین خاصی نمیکنم فقط دارم بهشون هشدار میدم که هنوز یه کشور جهان سوم هستین و در حد جهان سومیتون دفتار باید بکنین
    بله دو سه نفر مثل شما. تو ایران باشن با این رفتارا صدرصد کشورمون تو جهان سومی هم میمونه

عاشق هرکیم میخوای باش ولی حق نداری وقتی عاشق چیز دیگه ای هستی به چیز دیگه ای که مخالفشی توهین کنی

تو خودتم دقیقا توهین میکنی بعد ادعات هم میشه. واقعا جالبه و خنده دار
    شب خوش بابای
    ویرایش توسط پریماه. : 10-15-2016 در ساعت 10:17 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30750
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 391 بار در 213 پست
    میزان امتیاز
    8

خانم پریماه شما در جریان نیستین...برید اسم ویل اسمیت و لوپیتانیانگو...و نایومی کمپل و ریحانا رو تو گوگل به فارسی سرچ کنید...اونوقت درد ما رو میفهمن....به انگلیسی هم سرچ کنید اونوقت تفاوت سطح فرهنگ رو میفهمین خانمی که میگین اروپا و آمریکا اهمیت میدن..
    اگه آخرش ده درصد و نود درصد و اینا نمیگفتین فک میکردم شما خارجی هستین
    به نظر من به این شوری ای که شما میگین هم نیست. همین الان ترکیه یه سریال پخش میکنه دختره سیاهه عاشق یه پسر سفیده پسره دختره رو چون سفیده رد میکنه بعدها عاشق دختره میشه . میخام بگم چرا این ذهنیت هست که چون سیاهه زشته و مورد تحقیر قرار میگیره ؟ یکی از اعضای خانواده پسر با این وصلت مخالف بود چون خودشم سیاه بودو وقتی عروس شد خیلی سختی کشید نمیخواست اون دخترم سختی بکشه. چرا واقعا ؟ این یه تفکر غلطه .
    من این چیزی که شما میگی رو اونجوری تو اطرافم درک نکردم به نظر خودم سیاه ها خیلی جذاب تر هم هستن و یه دوست داشتم میگفت آرزو داره با یه سیاه پوست دوست شه . موضوع افغانی ها هم اون طور نیست.
    یه تصور و خاطره بد میتونه باعث ذهنیت بشه یه افغانی میشناختم این انقدر با سلیقه و تمیز و هنرمند بودا اصلا اسم افغانی میاد من تصور اولیه ام یه آدم با شخصیت مثل اونه یا حتی دبیرستان یه دوست داشتم افغانی بود رابطه ی همه ی بچه ها باهاش خوب بود اونم راحت برای ما از همه چی میگفت روزای تعطیل میرفت کشورشون و...
    اما اتفاقاتی که واسه دوستان شما پیش اومده نمیدونم واقعا شاید اگر خودش انقدر اعتماد به نفس داشت این مشکلات براش پیش نمیومد شاید بعضی از مسایل رو بیش از حد بزرگ کرده یا شاید حساس شده وو هزار تا احتمال دیگه من نمیگم فرهنگمون خیلی غنیه ولی به این شوریه 90 درصدی هم که شما میگی نیست.
    من این عیب گذاشتن رو دیگران در یه شرایط بیشتر از هموطنام ندیدم اونم تو صفحه های مجازی اگه کسی خواسته از خودش دراد یا مسخره بازی دراره آره زیاد خوندم که قیافه اش رو مسخره کردن ولی در حالت عادی نه ندیدم.
    ویرایش توسط Aza : 10-15-2016 در ساعت 10:51 PM
    امضای ایشان
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

من عاشق بچه های خوش تیپ و خوش لباسم.
    همیشه سعی می کنم که پسرم بهترین مارکهای لباس و بهترین دیزاین لباس تنش باشه. انقدر که برام اون مهمه تیپ خودم مهم نیست. خدا رو شکر همه هم می گن که خیلی خوشتیپه.
    خدا قسمت همه بکنه از این بچه های خوش تیپ و زیبا.

15. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

ماشاءالله الان اکثرا بچه ها تیپ شون اینجوریه دیگه !
    ویرایش توسط omidd : 10-20-2016 در ساعت 12:14 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)