نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: واکنش همسرم به بارداری

6907
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31797
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واکنش همسرم به بارداری

سلام وقت بخیر
    من 28 ساله هستم و 3 ساله ازدواج کردم شوهرم همیشه میگفت که دوست داره بچه دار بشیم و حتی براش اسم انتخاب میکرد ولی برای بارداری اقدام نکرده بودیم تا اینکه هفته پیش متوجه شدم باردارم وقتی خبر رو به همسرم دادم خیلی ناراحت و عصبی شد و گفت باید بچه رو سقط کنیم اصلا مهلت نداد حرف بزنم فورا لباس پوشید و گفت پاشو بریم دنبال یجا بگردیم که بچه سقط کنن اصلا دلیل این واکنش رو نمیفهمم اینجا کسی تجربه مشابه داره اصلا میشه که یه مرد همچین چیزی از همسرش بخواد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : واکنش همسرم به بارداری

نقل قول نوشته اصلی توسط گلرو نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من 28 ساله هستم و 3 ساله ازدواج کردم شوهرم همیشه میگفت که دوست داره بچه دار بشیم و حتی براش اسم انتخاب میکرد ولی برای بارداری اقدام نکرده بودیم تا اینکه هفته پیش متوجه شدم باردارم وقتی خبر رو به همسرم دادم خیلی ناراحت و عصبی شد و گفت باید بچه رو سقط کنیم اصلا مهلت نداد حرف بزنم فورا لباس پوشید و گفت پاشو بریم دنبال یجا بگردیم که بچه سقط کنن اصلا دلیل این واکنش رو نمیفهمم اینجا کسی تجربه مشابه داره اصلا میشه که یه مرد همچین چیزی از همسرش بخواد؟

بارداری یک تصمیم دوطرفه است و برای این اتفاق باید هر دوی شما با هم به توافق میرسیدید

صرف گذشته همسر شما و حرفهایی که گفته ملاک رفتار امروزش نیست چون مشکلات زیادی میتونه مرتب با همین تولد کودک به وجود بیاد

پس لازمه در زمانی مناسب با ایشون صحبت کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31797
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

البته که این یک تصمیم دو طرفه هست ولی واقعا برای من سواله که چند درصد مردها تو مواجهه با این مسئله به این شکل واکنش نشون میدن؟همسر من تا همین یک هفته قبل از این جریان همیشه میگفت که دوست داره هرچه زودتر بچه داشته باشیم،مسئله من نگه داشتن بچه نیست فقط میخوام دلیل این رفتار رو بدونم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

ببینید درسته که حرفش رو زده و گفته که دوس داره زود صاحب فرزند بشید ولی بنظر من هم بهتر بود قبل از اینکه بخواید اجازه بدید باردار بشید باهاش در میون میزاشتید
    بالاخره همسرتون خرج خونه و زندگی رو میده از قبل باید برنامه ریزی کنه باید حساب دو دوتا چهارتاشو کنه
    ممکنه مشکلی داره که بصورت آنی همچین تصمیمی رو گرفته
    بشینید با آرامش باهاش صحبت کنید ببینید دلیل این حرفش و این کارش چی بوده و از خطراتی که سقط جنین داره آگاهش کنید اینجوری بهتر میتونید متوجه دلیل این رفتارش بشید
    اینکه بگی چن درصد مردها ممکنه همچین رفتاری کنن اندازه گیری نشده و نمیشه گفت

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31797
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این مسئله اصلا عمدی نبود به هیچ وجه و کاملا ناخواسته پیش اومد در ضمن من خودم شاغل هستم و از نظر موقعیت شغلی و مالی کاملا مستقل هستم و مشکل مالی نداریم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط گلرو نمایش پست ها
    این مسئله اصلا عمدی نبود به هیچ وجه و کاملا ناخواسته پیش اومد در ضمن من خودم شاغل هستم و از نظر موقعیت شغلی و مالی کاملا مستقل هستم و مشکل مالی نداریم
    با عرض سام و تبریک
    درست فکر میکنی عزیزم ، با توجه به عقیده قبلیشون ، این واکنششون جای تعجب داره !
    ولی خودتون چی فکر میکنید ؟ شاید جدیدا اهدافش و برنامه ایندش عوض شده و بچه دار شدن رو تو مراحل بعدی گزاشته !
    شاید اوضاع و شرایط حالا یا مادی یا خانوادگی و ... تون جدیدا دچار نابسامانی شده و فکر میکنه الان وقتش نیست !
    به هر حال بهتره که با ارامش ایشونو به صحبت کردن و مشورت دعوت کنین و با توجه به رگ خوابشون دلیلشو ازشون بخواین ، حتما دلیل و نگرانی خاصی وجود داره ، وگرنه این واکنش کاملا بعید بود .
    پس بدون متهم کردنش به نوع واکنش و گله و شکایت کردن ، با روحیه ای مهربان و منطقی باهاشون مشورت کنین .

طوری که مطمین باشن با گفتن حرف دلشون مورد شماتتون قرار نمیگیرن .

پس اول ارامش خودتونو حفظ کنین و بعد ایشونو اروم کرده و از دلیل بخواین .

7. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد