نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از شروع شغل

927
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31906
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از شروع شغل

سلام
    بنده تقریبا 31 سالم هست,مجرد و البته بیکار
    از طرف خانواده تحت فشار خیلی زیادی هستم برای سرکار رفتم و اط طرفی هم خودم دیگه واقعا از این وضعیت خسته شدم.منم دوست دارم برای خودم کار و درامد داشته باشم
    ولی علاقه ای برای کار کردن برای دیگران ندارم.البته این کار رو هم کردم ولی با روحیات من سازگار نیست که کسی بهم امر و نهی کنه.
    دوست دارم برای خودم کار کنم,ولی نمیدونم تصمیم بگیرم چه کاری رو شروع کنم
    یک هفته تصمیم میگیرم فست فود بزنم.میرم تمام زیر و رو و مسائل لازم رو در میارم و در موردش تحقیق میکنم,ولی بعد پشیمون میشم
    هفته بعد میرم سراغ یک کار دیگه و ......
    مشکل من ترس از کار کردن نیست من میترسم یکاری رو شروع کنم بعد توش شکست بخورم و این اندک سرمایه ای رو هم که پدرم بعد از مدت ها زندگی جمع کرده از دست بدم, یا از پس اجاره های سنگین ماهی چند میلیون بر نیام و باز شکست بخورم
    واقعا نمیدونم باید چکار کنم, زندگیم شده فقط استرس و نگرانی
    البته میدونم الان میگید ببین به کدوم علاقه داری,من نقریبا به همه نوع کاری علاقه دارم و برام نوع کار مهم نیست
    ممنون میشم شم یک راهی پیش پای من بزارید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : درخواست راهنمایی

سلام
    میخوای پولت هدر نره و واسه شروع یک ماشین پرایت دسته دوم بخر و برو آژانس اینجوری اگه پشیمون هم بشی راحت میای بیرون چون پولی سرمایه گذاری نکردی و خرج شروع کاری نکردی ماشین دست دوم هم همیشه میتونی به همون قیمت بفروشی
    تازه کسی هم بهت دستور نمیده و یخورده هم باافراد مختلف آشنا میشی و تصمیم گیری راحت میشه .

یا علی مدد

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : درخواست راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    میخوای پولت هدر نره و واسه شروع یک ماشین پرایت دسته دوم بخر و برو آژانس اینجوری اگه پشیمون هم بشی راحت میای بیرون چون پولی سرمایه گذاری نکردی و خرج شروع کاری نکردی ماشین دست دوم هم همیشه میتونی به همون قیمت بفروشی
    تازه کسی هم بهت دستور نمیده و یخورده هم باافراد مختلف آشنا میشی و تصمیم گیری راحت میشه .

یا علی مدد
    سلام . میتونید کارهای خدماتی مثل تعمیرات رو انجام بدید، اینجور کارها به سرمایه اولیه زیادی نیاز ندارند و سرمایه ای هم از دست نمیدید

5. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ترس از شروع شغل

آیا شما بیش از حد به شکست اهمیت نمی دهید؟ ما بیش از حد بر آن تأکید می کنیم و شکست را به عنوان نتیجه نهایی می بینیم؛ به عنوان نتیجه نامطلوب چیزی که سخت برای آن تلاش کرده ایم. ما نکته اصلی را فراموش می کنیم که شکست تنها بخشی از یک فرآیند بزرگتر است: فرآیند یادگرفتن و رشد کردن. آیا تابحال متوجه شده اید که بعضی از مردم _غیر از این همه استثنا_ فقط زمانی قوی تر می شوند که شکست می خورند؟ چگونه این کار را می کنند؟ اگر عمیقتر نگاه کنید، متوجه می شوید که آنها این طرز تفکر را در خود پرورش داده اند که شکست، بخشی طبیعی، از موفقیت است. متوجه شده اند که هر زمانی که شکست می خورند، از اشتباهات خود درس می گیرند. شکست، تنها پیامی است که می گوید چیزی را می توانستیم بطور متقاوتی انجام دهیم، پس هنوز جای برای پیشرفت است. این همان دلیلی است که این افراد کمتر به شکست توجه می کنند؛ هیچوقت شکست را به عنوان یک حادثه ی مجزا نمی دانند بلکه آن را بخشی از یک فرآیند بزرگتر می دانند. در زندگی، شکستهای ما نقاط پایان نیستند بلکه پله های ترقی هستند. فقط زمانی دائمی می شوند که شما به آن اجازه می دهید. فقط در صورتی نقطه پایان می شوند که آنها را بپذرید و دست از تلاش کردن بردارید.بهتر است طرز تفکر شکست خود را بشناسید و سعی کنید آن را به سمت پیروزی تغییر دهید.نگران نباشید با افراد خبره در حرفه ای که می خواهید مشورت نمایید.موفق باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)