نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شغل مناسب خانم ها

836
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28639
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شغل مناسب خانم ها

سلام من خانمی 31 ساله هستم فارغ التحصیل رشته کامپیوتر در مقطع ارشد هستم خیلی خسته و نا امید هستم از کار کردن واسه ای شرکت و اون شرکت هم خسته شدم کار دولتی هم نمستونم پیدا کنم باتوجه به اینکه تو زاهدان موقعیت شغلی هم کم هست میخوام خودم کسب درآمد کنم برنامه نویسی هم دوست ندارم بدم میاد ازش لطفا راهنماییم کنید چه در زمینه رشته ام و چه در زمینه غیر رشته . ممنون
    خیلی افسرده و نا امیدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شغل مناسب خانم ها

سلام
    روی توانایی هاتون تمرکز کنید و ببینید چه کاری میتونید انجام بدید به هرحال هرکسی یه سری توانایی منحصر به فرد داره.این میتونه شروع خوبی باشه
    و با جمع کردن سرمایه در نهایت برای خودتون یه بیزینس راه بندازید.اگر الان حرفه خاصی نمیدونید سراغ فراگیری یه حرفه برید و با تمرین و پشتکار زمینه رو ایجاد کنید.میتونید تحقیق کنید ببینید در شهر شما بیشتر چه نوع شغلی درآمد زاست.
    کمی مشکله ولی شدنی هست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شغل مناسب خانم ها

اگه تو تهران بودید کلی موقعیت شغلی بهتون پیشنهاد می کردم اما من از موقعیت اجتماعی و بازار کار اونجا اطلاعی ندارم . اما راحتترین کار اینکه یه سایت بزنید و توش تواناییهاتون رو بگید و تبلیغ کنید و یه شماره تماس بدید . تا بهتون مراجعه کنن برای کار.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد