نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: خیانت پدر و مادر به هم

2116
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question خیانت پدر و مادر به هم

سلام چندین ساله که متوجه شدم پدرو مادرم بهم خیانت میکنن ولی خب هیچکدوم از اون یکی جواب نمیخواد و جفتشون متوجه هستن چون جفتشون دایماً سرشون تو گوشیه من خیلی وقته این موضوع رو میدونم و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم و مجبور بودم کنار بیام البته تو روی هم پدر و مادرم باهم خوبن و مشکلی ندارن ولی روابط پنهانی دارن با کس دیگه تا امروز ک ی سری تصاویر از مامانم دیدم ای کاش کور میشدمو نمیدیدم دارم دیوونه میشم نمیدونم به روش بیارم ک من اون عکسارو دیدم و ازش بخوام از رابطش دست بکشه یا چیزی نگم فقط دارم خودمو از تو میخورم دستو پام میلرزه من ی دخترم و18 سالمه و امسال کنکور دارم بخاطر این موضوع نمیتونم درس بخونم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خیانت پدر و مادر به هم

شما بهتره اصلا گوشی یا لپ تاپ پدر و مادرتون رو نگاه نکنید بخصوص که در یکسال خیلی حساس هستید. اصولا مشاوران در همین سایت هم بارها گفته اند که فرزندان نباید در روابط والدین دخالت و یا کنجکاوی کنند. کار شما در چک کردن گوشی مادرتون اشتباه بوده.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من گوشیشونو چک نکردم از من خواستن که عکسای گوشیشونو خالی کنم تو لپ تاپ خودم ک من موقع خالی کردن اتفاقی دیدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    شما بهتره اصلا گوشی یا لپ تاپ پدر و مادرتون رو نگاه نکنید بخصوص که در یکسال خیلی حساس هستید. اصولا مشاوران در همین سایت هم بارها گفته اند که فرزندان نباید در روابط والدین دخالت و یا کنجکاوی کنند. کار شما در چک کردن گوشی مادرتون اشتباه بوده.
    من گوشیشونو چک نکردم از من خواستن که عکسای گوشیشونو خالی کنم تو لپ تاپ خودم ک من موقع خالی کردن اتفاقی دیدم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Specific girl نمایش پست ها
    از کجا مطمئن هستید که اون عکس ها برای یه نفر دیگه فرستاده شده؟ یعنی احتمال این نیست که واسه خودشون عکس گرفتن؟ در هر صورت به نظر من از این قضیه چشم پوشی کنید حداقل در این یکسال و اصلا هم وسوسه نشید که بعد از این یک نگاهی به گوشی مامان بندازید

6. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از کجا مطمئن هستید که اون عکس ها برای یه نفر دیگه فرستاده شده؟ یعنی احتمال این نیست که واسه خودشون عکس گرفتن؟ در هر صورت به نظر من از این قضیه چشم پوشی کنید حداقل در این یکسال و اصلا هم وسوسه نشید که بعد از این یک نگاهی به گوشی مامان بندازید
    من عکس جفتشونو باهم دیدم خیلی ذهنم درگیره عکس همش جلو چشممه حالم داره از همه چی بهم میخوره وقتی مامانمو میبینم اعصابم خورد میشه واقعا دارم عذاب میکشم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی....
    منم دخترم و همسن شمام و کنکور دارم....جفت شون ینی کی پدر و مادر یا مادرتون و یکی دیگه؟؟؟
    ینی مادرم با ی اقای دیگه و پدرم با یه خانوم دیگه ولی من امروز عکسای مامانمو دیدم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

ینی مادرم با ی اقای دیگه و پدرم با یه خانوم دیگه ولی من امروز عکسای مامانمو دیدم
    شرایط سختی هست ولی آیا ممکن هست که تو دچار سو تفاهم شده باشی؟ به ذهن منم این میاد که اگه مادر شما با اون آقا عکس گرفته و عکس ها تو گوشی هست چطور جرات میکنه به تو بگه عکس ها رو از گوشی بزن به لپ تاپ؟! نمیگه شاید تو عکس ها رو ببینی و همه چیو بفهمی؟

10. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شرایط سختی هست ولی آیا ممکن هست که تو دچار سو تفاهم شده باشی؟ به ذهن منم این میاد که اگه مادر شما با اون آقا عکس گرفته و عکس ها تو گوشی هست چطور جرات میکنه به تو بگه عکس ها رو از گوشی بزن به لپ تاپ؟! نمیگه شاید تو عکس ها رو ببینی و همه چیو بفهمی؟
    عکسا داخل پوشه ی تلگرام بود و اصلا حواسش به این موضوع نبود بعد از چند ساعت لپ تاپو ازم گرفت و اون عکسارو پاک کرد و فکر کرد که من ندیدمشون،سوتفاهم نیست من از همه چی مطمئنم متاسفانه

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

عکسا داخل پوشه ی تلگرام بود و اصلا حواسش به این موضوع نبود بعد از چند ساعت لپ تاپو ازم گرفت و اون عکسارو پاک کرد و فکر کرد که من ندیدمشون،سوتفاهم نیست من از همه چی مطمئنم متاسفانه
    اگه پدر و مادرت از کارای هم خبر دارن

حتی اگه خبر ندارن

شما هیچ چیزی نگو

میدونم برات سخته

ولی هیچی نگو

و صبح که بیدار شدی فک کن همه ی اینا کابوس بوده و فراموشش کن

میدونم برات سخته

ولی گفتنش چیزی رو عوض نمیکنه و شرایط رو بدتر میکنه

اگه میتونی یکی دو روز برو خونه ی مادربزرگت یا یه جایی که بهت آرامش بده

ولی من فکر میکنم این مسئله بازگو شدنش هیچی رو عوض نمیکنه و فقط همون یه ذره حرمتی که مونده رو از بین میبره

13. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست قدیمی...اگه این ماجرا از صحتش مطمئنین پس به احتمال زیاد کانون خانواده تون از هم پاشیده اس....شاید خودشون میدونن و نمیخوان کاری کنن تا شما کنکورتون رو بدی....در آرامش و بعدش هر کدومشون این رابطه رو تموم کنن...شما چیزی نگو چون اگه بگی دعوا بزرگی میشه و به قول رز مریم عزیزم حرمت از بین میره....در ستون رو بخونین که هر اتفاقی هم که افتاد بتونین رو پا خودتون وایسین.....این ینی اینکه شما دیکه به اندازه کافی بزرگین درس بخونین برین دانشگاه و مستقل شین.سعی کنین اهمیت ندین و یکم خود خواه باش!!!!آره خودخواه!!!!فقط به خودت فک کن....اونا زندگی خودشون رو دارن شاید به این نتیجه رسیدن که بهتره جدا شن...شما هم باید به تصمیم شون احترام بزارین....ولی شاید نمیخوان الان جدا شن شاید دارن 1 سال صبر میکنن که شما مستقل شی و بعدش این کارو انجام بدن....به درست فک کن....من حالا که پشت کنکورم به این نتیجه رسیدم که نباید نگران هیچ چیز تو دنیا بود حداقل برای یک سال هم که شده میخوام خود خواه ترین فرد دنیا باشم و فقط به آینده خودم فک کنم....شما هم همین کارو کن.....خودخواه باش!!!!!اگه بری بگی دعوا بزرگی میشه.....دیگه نمیشه درست درس بخونی و همش خودتو تقصیر کار میدونی....ول کن بابا.....زندگی خودشنه ..اونا شما رو بزرگ کردن به اندازه کافی شما دیگه مستقلین....اصن تو خارج بچه بعد 18 از خونه میره.....دیگه هم سرش تو کار پدر مادر نیس...فقط دوست شون داشته باش ....
    ای کاش میتونستم صد بار این تصمیمو پیش خودم گرفتم ولی وقتی باز میبینم مامانمو چیزایی ک دیدم میاد جلو چشمم اصلا تمرکز ندارم برام دعا کنید نمیدونم چیکار کنم

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اونا تو رو اونقدر دوس داشتن که نخواستن تو بفهمی و بهت ضربه بخوره...صد در صد هر دوشون میدونن که با کس دیگه ای هستن....
    اگه کسیو دوست داشته باشی نمیذاری بهش اینجوری ضربه بخوره چی بگم واقعانمیدونم چی بگم دربارشون ولی انقدری ضایع عمل کردن ک من از بچگی میدونم اینا دارن خیانت میکنن فقط تو این سن شواهدشو دیدم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32032
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست قدیمی...اگه این ماجرا از صحتش مطمئنین پس به احتمال زیاد کانون خانواده تون از هم پاشیده اس....شاید خودشون میدونن و نمیخوان کاری کنن تا شما کنکورتون رو بدی....در آرامش و بعدش هر کدومشون این رابطه رو تموم کنن...شما چیزی نگو چون اگه بگی دعوا بزرگی میشه و به قول رز مریم عزیزم حرمت از بین میره....در ستون رو بخونین که هر اتفاقی هم که افتاد بتونین رو پا خودتون وایسین.....این ینی اینکه شما دیکه به اندازه کافی بزرگین درس بخونین برین دانشگاه و مستقل شین.سعی کنین اهمیت ندین و یکم خود خواه باش!!!!آره خودخواه!!!!فقط به خودت فک کن....اونا زندگی خودشون رو دارن شاید به این نتیجه رسیدن که بهتره جدا شن...شما هم باید به تصمیم شون احترام بزارین....ولی شاید نمیخوان الان جدا شن شاید دارن 1 سال صبر میکنن که شما مستقل شی و بعدش این کارو انجام بدن....به درست فک کن....من حالا که پشت کنکورم به این نتیجه رسیدم که نباید نگران هیچ چیز تو دنیا بود حداقل برای یک سال هم که شده میخوام خود خواه ترین فرد دنیا باشم و فقط به آینده خودم فک کنم....شما هم همین کارو کن.....خودخواه باش!!!!!اگه بری بگی دعوا بزرگی میشه.....دیگه نمیشه درست درس بخونی و همش خودتو تقصیر کار میدونی....ول کن بابا.....زندگی خودشنه ..اونا شما رو بزرگ کردن به اندازه کافی شما دیگه مستقلین....اصن تو خارج بچه بعد 18 از خونه میره.....دیگه هم سرش تو کار پدر مادر نیس...فقط دوست شون داشته باش ....
    کانون خانواده سر جاشه انگار با این موضوع کنار اومدن نمیدونم چجوری توضیح بدم پدر و مادرم خیلی خوبن باهم ولی این کارو هم میکنن ینی مطمئنم قصد طلاق ندارن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد