نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: برگشت به زندگی افراد خیانت دیده

989
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

برگشت به زندگی افراد خیانت دیده

سوالم اینه اگه كسی بخاطر یک اشتباه مورد خیانت واقع شده باشه ما بعنوان یک فرد برای کمک به اون فرد چه باید بکنیم تا طرف به زندگی خودش برگرده

Sent from my E6833 using Tapatalk
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : برگشت به زندگی افراد خیانت دیده

چقدر سوالت پیچیده بود یکم شفافتر بگو . چه اشتباهی ؟ چه نوع خیانتی؟
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

خیانت خیلی چیز پیچده ای هستش اینطور نمی شه راجع بهش نظر داد.
    یادمه یه آشنایی داشتیم چند سال پیش که خانمش بهش خیانت کرده بود با کسی دوست شده بود و رابطه داشت. از اونجائیکه ما خیلی باهاشون رفت و آمد داشتیم وقتی موضوع رو به همسرم گفته بود آقاهه من خیلی شکه شدم اصلا نمی تونستم باور کنم و از خانمه متنفر شدم پیش خودم گفتم که اینا که انقدر زندگی خوبی داشتن و آقاهه که انقدر دوستش داشت آخه چرا این احمق بازی و از خودش درآورد. تا اینکه فرداش خانمه بهم زنگ زد و ازم خواهش کرد که برم خونشون منم در کمال بی میلی رفتم با اینکه فکر می کردم که هر دلیلی هم بیاره بازم مقصره.
    خلاصه وقتی صحبت کردیم دیدم نه کاملا تقصیره خانمه نبوده شاید 50 درصد و یا بیشتر تقصیره خود آقاهه هم بوده ، چرا چون ایشون خود ارضایی می کرده و اصلا با خانمش رابطه ای نداشته بود تو این چند سال و حتی برای اولین بار هم پیش دکتر رفته بودن که ایشون خانم بشه. خلاصه با پیگیری های ما آقاهه خودش رو به یه دکتر نشون داد و درمان رو شروع کرد و خانمه هم دیگه دست از کارای بدش برداشت الان یه دختر خوشگلم دارن و خیلی هم زندگیشون خوبه.
    واسه همین می گم که خیانت پیچیده است هیچ وقت نمی شه که یه طرفه به قاضی رفت. باید حرف دو طرف رو شنید و بعد راهنمایی کرد اینکه من به دوستم بگم می دونم خیلی کار بدی کرده طرف و سزاش اینه که بری بزنیش یا نمی دونم ولش کنی درمان نیست برای اون فرد ، شاید واقعا کاری کرده که طرفش مجبور شده که خیانت کنه بهش. بهتره که بره پیش یه مشاور تا راهنمایی بشه.

4. 3 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

ولی من درکل از خیانت متنفرم از نظر من دربدترین شرایط هم نباید کسی خیانت کرد چون اعتماد که ازبین بره عشق از بین میره و در حافظه ادم میمونه مگر اینکه طرف الزایمر بگیره که بشه بخشیدش
    ولی حالا برای کمک به اون طرف خیانت دیده باید حتما پیش مشاور بره چون دید فرد به زندگی و خیلیا چیزا بد میشه تا اینکه بخوات دوباره حالش خوب بشه و از شکاکی و بدبینی نسبت به همه در بیاد زمان بر هست . ولی سوال استارتر یکم پیچیده هست قضیه اشتباه و خیانت رو شفافتر بیان بشه بهتره
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

6. 5 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    خیانت خیلی چیز پیچده ای هستش اینطور نمی شه راجع بهش نظر داد.
    یادمه یه آشنایی داشتیم چند سال پیش که خانمش بهش خیانت کرده بود با کسی دوست شده بود و رابطه داشت. از اونجائیکه ما خیلی باهاشون رفت و آمد داشتیم وقتی موضوع رو به همسرم گفته بود آقاهه من خیلی شکه شدم اصلا نمی تونستم باور کنم و از خانمه متنفر شدم پیش خودم گفتم که اینا که انقدر زندگی خوبی داشتن و آقاهه که انقدر دوستش داشت آخه چرا این احمق بازی و از خودش درآورد. تا اینکه فرداش خانمه بهم زنگ زد و ازم خواهش کرد که برم خونشون منم در کمال بی میلی رفتم با اینکه فکر می کردم که هر دلیلی هم بیاره بازم مقصره.
    خلاصه وقتی صحبت کردیم دیدم نه کاملا تقصیره خانمه نبوده شاید 50 درصد و یا بیشتر تقصیره خود آقاهه هم بوده ، چرا چون ایشون خود ارضایی می کرده و اصلا با خانمش رابطه ای نداشته بود تو این چند سال و حتی برای اولین بار هم پیش دکتر رفته بودن که ایشون خانم بشه. خلاصه با پیگیری های ما آقاهه خودش رو به یه دکتر نشون داد و درمان رو شروع کرد و خانمه هم دیگه دست از کارای بدش برداشت الان یه دختر خوشگلم دارن و خیلی هم زندگیشون خوبه.
    واسه همین می گم که خیانت پیچیده است هیچ وقت نمی شه که یه طرفه به قاضی رفت. باید حرف دو طرف رو شنید و بعد راهنمایی کرد اینکه من به دوستم بگم می دونم خیلی کار بدی کرده طرف و سزاش اینه که بری بزنیش یا نمی دونم ولش کنی درمان نیست برای اون فرد ، شاید واقعا کاری کرده که طرفش مجبور شده که خیانت کنه بهش. بهتره که بره پیش یه مشاور تا راهنمایی بشه.
    همون طور که eli خانم گفتند ؛ خیانت خیانته !
    متاسفانه هیچ گونه دلیل توجیح کننده ای براش وجود نداره و نخواهد داشت
    اگر در یک رابطه 1001 مشکل هم وجود داشته باشه که کاملا طرف مقابل مقصر باشه ؛ بالاخره این فی مابین یک تعهدی وجود داره و تا وقتی تعهد وجود داره به نظرم نمیشه توجیحش کرد
    اگر مشکلی هست خب بالاخره باید اول طلاق گرفت و یه رابطه ای رو کاملا تموم کرد و بعدش ...
    قبل از اینکه خیانتی به وجود بیاد ؛ 2 طرف باید بشینن راجع به مشکلات تصمیم گیری کنند و راه حلی پیدا کنند و اگر نشد یا طلاق بگیرن، یا همون وضعیت رو تحمل کنند !
    متاسفانه 2 چیز همیشه تو ذهن من نابخشودنیه؛ یکی خیانت و دیگری دورویی

8. 5 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    همون طور که eli خانم گفتند ؛ خیانت خیانته !
    متاسفانه هیچ گونه دلیل توجیح کننده ای براش وجود نداره و نخواهد داشت
    اگر در یک رابطه 1001 مشکل هم وجود داشته باشه که کاملا طرف مقابل مقصر باشه ؛ بالاخره این فی مابین یک تعهدی وجود داره و تا وقتی تعهد وجود داره به نظرم نمیشه توجیحش کرد
    اگر مشکلی هست خب بالاخره باید اول طلاق گرفت و یه رابطه ای رو کاملا تموم کرد و بعدش ...
    قبل از اینکه خیانتی به وجود بیاد ؛ 2 طرف باید بشینن راجع به مشکلات تصمیم گیری کنند و راه حلی پیدا کنند و اگر نشد یا طلاق بگیرن، یا همون وضعیت رو تحمل کنند !
    متاسفانه 2 چیز همیشه تو ذهن من نابخشودنیه؛ یکی خیانت و دیگری دورویی
    منم
    هیچ وقت خیانت رو نمی تونم ببخشم اما باید شرایط رو نگاه کرد در موردی که گفتم خانم چند بار با آقا صحبت کرده بود و بهش تذکر داده بود اما ایشون محل نداده بود به گفته خانم در ضمن خانم امکان جدایی هم نداشت چه از نظر مالی و چه از نظر خانوادگی . می گم نمی شه قضاوت کرد . درسته که الان مثلا ما می گیم که این خانم مقصره اما به نظر من اون آقا هم کم مقصر نبوده ما باید به طرفمون اهمیت بدیم و براش وقت بزاریم چیزای مهمی وجود دارن که باید اگه توش مشکل داریم حلش کنیم حالا هر طور که صلاح می دونیم یا با مشاور یا با هر کار دیگه ای .
    خیانت کار نا بخشودنی هستش اما اگه من باعث خیانت همسرم بشم پس یکی از چیزهایی که نمی تونم ببخشم خودم هستم . اول باید همه انتظاراتی که همسرم از من داره رو بهش پاسخ بدم و بعد ازش طلب وفاداری کنم .

10. 2 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    منم
    هیچ وقت خیانت رو نمی تونم ببخشم اما باید شرایط رو نگاه کرد در موردی که گفتم خانم چند بار با آقا صحبت کرده بود و بهش تذکر داده بود اما ایشون محل نداده بود به گفته خانم در ضمن خانم امکان جدایی هم نداشت چه از نظر مالی و چه از نظر خانوادگی . می گم نمی شه قضاوت کرد . درسته که الان مثلا ما می گیم که این خانم مقصره اما به نظر من اون آقا هم کم مقصر نبوده ما باید به طرفمون اهمیت بدیم و براش وقت بزاریم چیزای مهمی وجود دارن که باید اگه توش مشکل داریم حلش کنیم حالا هر طور که صلاح می دونیم یا با مشاور یا با هر کار دیگه ای .
    خیانت کار نا بخشودنی هستش اما اگه من باعث خیانت همسرم بشم پس یکی از چیزهایی که نمی تونم ببخشم خودم هستم . اول باید همه انتظاراتی که همسرم از من داره رو بهش پاسخ بدم و بعد ازش طلب وفاداری کنم .
    در مورد این خانومی که شما عرض کردید و n مورد دیگه مسلما کسی نمیتونه نظر بده و پیشاپیش قضاوت کنه. منم وقتی از قضیه به صورت کامل مطلع نیستم حق اظهار نظر رو ندارم
    اما برای 99.9 درصد شرایط به نظر من باید یه چیزی وجود داشته باشه شاید ایشون هم شاملش بشه )
    اگر خلاءی توی زندگی از طرف مقابل احساس میشه { چه مادی چه مسائل زناشویی یا چه از لحاظ احساسی و ... }
    اگر خیانتی صورت بگیره زندگی 2 نفر اینجا خراب میشه
    پارتنر مقابل هم بالاخره یا ازدواج کرده یا میکنه ؛ خواه ناخواه تاثیرش رو تو زندگی مشترک اون هم میزاره ! اینجام شد 2 نفر
    سرجمع 4 نفر + خانواده ها که درگیر این مسئله میشن و عواقب اخروی و دنیویی که ... !
    و همه این مشکلات به وجود میاد به دلیل اینکه 1 نفر از خود گذشتگی نکرد و شرایطی رو تحمل نکرد
    بهتره زوج یا زوجه مثل شمع بسوزه و بسازه ! درسته که شاید حقش از زندگی این نیست ؛ اما از اون سمت هم به نظر من حقش خیانت در حق بقیه نیست !
    بالاخره چرخ روزگاره و دنیاست ...

12. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    در مورد این خانومی که شما عرض کردید و n مورد دیگه مسلما کسی نمیتونه نظر بده و پیشاپیش قضاوت کنه. منم وقتی از قضیه به صورت کامل مطلع نیستم حق اظهار نظر رو ندارم
    اما برای 99.9 درصد شرایط به نظر من باید یه چیزی وجود داشته باشه شاید ایشون هم شاملش بشه )
    اگر خلاءی توی زندگی از طرف مقابل احساس میشه { چه مادی چه مسائل زناشویی یا چه از لحاظ احساسی و ... }
    اگر خیانتی صورت بگیره زندگی 2 نفر اینجا خراب میشه
    پارتنر مقابل هم بالاخره یا ازدواج کرده یا میکنه ؛ خواه ناخواه تاثیرش رو تو زندگی مشترک اون هم میزاره ! اینجام شد 2 نفر
    سرجمع 4 نفر + خانواده ها که درگیر این مسئله میشن و عواقب اخروی و دنیویی که ... !
    و همه این مشکلات به وجود میاد به دلیل اینکه 1 نفر از خود گذشتگی نکرد و شرایطی رو تحمل نکرد
    بهتره زوج یا زوجه مثل شمع بسوزه و بسازه ! درسته که شاید حقش از زندگی این نیست ؛ اما از اون سمت هم به نظر من حقش خیانت در حق بقیه نیست !
    بالاخره چرخ روزگاره و دنیاست ...
    شاید من با نظر شما موافق باشم و یا نباشم و این فقط نظر ماست ، نه نظر کسی که داره تو اون وضعیت زندگی می کنه . در ضمن که باید در نظر گرفت که ما هیچ کدوممون تو اون شرایط قرار نگرفتیم. فکر کنم که خیانت خیلی تنفر برانگیزه ، تنفر برانگیزترین چیزی که تو زندگی یه نفر بتونه اتفاق بیافته .
    اما من فقط منظورم از بیان این حرفها یه چیزه اونم اینه که یه فردی که الان مثلا مورد خیانت واقع شده رو ما میام التیام بدیم و ناراحتیش رو کم کنیم در حالیکه این فرد خودش یه پای ایجاد همین مشکل خیانت بوده . حالا این میره با یه نفر دیگه رابطه برقرار می کنه و دوباره بهش خیانت می شه .
    دیدم اطرافم که می گم . کسی رو می شناسم که تا حالا 1 بار ازدواج کرده و 4 بار نامزد و همه بهش خیانت کردن . خوب این معلومه دیگه یه مشکلی خودش داره که همه بهش خیانت می کنن.
    فقط خواستم بگم با راهنماییهای الکی زندگی افراد رو بیشتر خراب نکنیم اگه کسی به ما گفت که مورد خیانت واقع شده بهتره که راهنماییش کنیم بره پیش مشاور تا زندگیش رو بتونه درست کنه.

14. 2 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

اونی که خیانت میکنه قطعا یه زمانی از خیانت منزجر بوده و از روی شکم سیری سراغ خیانت نرفته. ( کاری ندارم به آدمای هوس بازی که هر روز میخوان با یکی باشن)

اشتباه کرده ٬ بدترین کارو کرده٬ اما یه جایی به یه دلیلی کم آورده ؛

یا حرف میزنه میره مشاوره و نهایتا جدا میشه و یا به هر دلیلی که ما نمیتونیم قضاوت کنیم اینکارا رو نمیکنه و راه دیگه که خیانته میره.

اما چیزی که هست؛
    اینه که در هر صورت یه دلیلی این وسط بوده...

کی میدونه اگه ما خودمونم جای اون آدم بودیم همین کارو نمیکردیم؟؟؟!!!

منم از خیانت متنفرم ولی اگه همسرم یه روز بهم خیانت کنه اول فک میکنم کجا واسش کم گذاشتم که چنین کاری کرده؟ !!

نگاه میکنم ببینم آیا بهم گفته بوده که خسته شده؟ آیا باهام حرف زده بوده و من متوجه اشتباهم شده بودم؟
    آیا من دلیل موجهی داشتم برای بی توجهیام؟
    خودمو میزارم جاش ببینم با همه اینا من بودم تحمل میکردم؟

اگه واقعا جواب همه اینا نه باشه ٬ در این صورت من بهش حق میدم!

و به نظر من کسیم که بهش خیانت شده هیچکس نمیتونه کمکش کنه جز خودش.
    باید بشینه زندگیشو آنالیز کنه و با همسرش حرف بزنه و خودشون مشکلشونو حل کنن.

همه جا بارها اینو گفتم که جرئیات زندگی زناشویی انقدر زیاده که هیچ کس از بیرون نمیتونه قضاوتشون کنه؛
    چون وسط رابطشون نبوده و از همه چیز خبر نداره.
    و قطعا آدم وقتی از چند و چون یک موضوع اطلاع کافی نداشته باشه نمیتونه کمک کنه.

16. 4 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

مرسی بابت جواباتون ولی فکر میکنم کلا منظورمو نفهمیدین ولی من تا این حدی میتونم بگم طرف تو شرایط تحمیلی بهش خیانت شده و هیچ کاری ازش بر نمیومده حالا اون مونده و نتیجه غیر قابل جبران اون فرد باید چجوری زندگی کنه؟
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد