نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نميتونم با كسي ارتباط برقرار كنم من

1236
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32058
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نميتونم با كسي ارتباط برقرار كنم من

سلام
    من ٢٤ سالمه و جديدا از يه آقاي ٢٦ ساله خوشم اومده .
    خيلي پيش مياد كه از يه نفر خوشم بياد و خيلي سريع هم فراموش ميكنم.
    اما اين سري با خودم گفتم من چرا با همه پسرهاي اطرافم ميتونم دوست باشم و باهاشون بگم و بخندم اما توجهشون به من دقيقا مثل بقيه دوست هاي پسرشونه؟
    من چون هميشه تا از يه نفر خوشم مياد به خودم ميگم تو كه رابطه نميخواي و اصلا الان طرف بگه عاشقته تو كه قبول نميكني واسه همين هرگز اين فكر به سرم نزده بود كه پسرا چرا با من همچين برخوردي دارن.
    الان كه از اين آدم خوشم اومده و هنوز هم از حسم مطمئن نيستم و تازه مطمئن بودم بازم حاضر به رابطه نبودم رفتم و چندتا سايت رو نگاه كردم براي جذب پسر و اين حرفها. همه نوشته بودن زل بزنيد تو چشمشون و من اينكار رو كردم خيلي شديد اينقد كه چند دقيقه به هم خيره ميشيم تا يكيمون خندش بگيره ولي بازم نتيجه نداد . طرف بازم فك ميكنه من رفيق دبيرستانشم .از اينكه هيچكس من رو مثل يه دختر دوست نداره بدم مياد. من هم نياز دارم يكي بهم پيشنهاد دوستي بده و قبول نكنم .
    البته از دوست پسر داشتن ميترسم چون به نظرم رابطه بدون هدف احمقانه ست و من هم هدفي ندارم. چه كنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نميتونم با كسي ارتباط برقرار كنم من

سلام دوست عزیزم
    اینکه کسی با شما ارتباط برقرار نمی کنه تو نوع نگاه و خیره شدن و از این حرفها نیست. باید رفتارتون رو تغییر بدید. شما باید ببینید که خانمهای دیگه چطوری رفتار می کنن و شما هم همون کار رو تکرار کنید. اینکه ذل بزنید به چشم طرف که نشد راه جذب کردنش. با رفتارتون باید جذبشون کنید.
    اول از همه اینکه زیاد با آقایون قاطی نشید و سعی کنید که حرمت ها رو حفظ کنید . دوما اینکه معقول برخورد کنید و سعی نکنید که همه چیز رو به شوخی برگزار کنید . سوم اینکه سعی کنید که مودبانه سر صحبت رو باز کنید و کوتاه سخن بگید باهاشون . چهارم اینکه باید خواست اینو داشته باشید که یه آقا به شما توجه کنه، اگه فقط یه گفت و شنود بخواید از رابطتون خب هیچ وقت نمی تونید با کسی غیر از این موضوع رابطه ای داشته باشید.
    به هر حال تا اونجایی که من می دونم آقایون از خانمهایی خوششون میاد که زیاد مردونه رفتار نکنن و حالتهای خانمها رو داشته باشن و در ضمن به طور غیر مستقیم روشون تاثیر بذاره.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نميتونم با كسي ارتباط برقرار كنم من

هزاران هزار راه برای آشنا شدن با افراد جدید در زندگی وجود دارد. هر فرد جدیدی میتواند یک فرصت و یا یک تهدید برای شما باشد اینکه چطور این موضوع را دریابیم (این مقاله را بخوانید) هدف اصلی این بحث نیست. هدف اصلی این مقاله این است : ابزارهایی به شما معرفی کند تا در هر زمان و مکانی با هرکسی ارتباط برقرار کنید.
    شاید فرد خجالتی باشید که نمیتوانید راحت با هرکسی ارتباط برقرار کنید. شاید از ترد شدن یا جواب سربالا شنیدن میترسید.
    شاید اصلا احساس میکنید ارزش برقرار ارتباط با فرد مورد نظر را ندارید. تمام این ها عادی است و همه تجربه میکنند اما قرار است شما یاد بگیرید بر آنها غلبه کنید.

قبل از شروع بحث 2 قانون مهم رو باید به شما یاد آوری کنم:

• قانون شماره 1 : ارتباط زمان و مکان نمیشناسد. یا ارتباط برقرار میکنید و یا بهانه می آورید. هیچ زمان و مکان بهتری وجود ندارد.
    • قانون شماره 2 : حضور داشته باشید. تا وقتی کسی شما را نبیند نمیتواند با شما ارتباط برقرار کند.
    • قانون شماره 3 : برقراری ارتباط خوب ذاتی نیست و کاملا اکتسابی است.

خب شروع کنیم؛ شما برای اینکه یک ابر-ارتباط-برقرارکن (!) باشید در قدم اول باید همه جا حضور داشته باشید مخصوصا مکان هایی که افرادی آنجا حضور دارد و یا حضور خواهند یافت که بدنبال برقراری ارتباط با آنها هستید. برای مثال اگر کسب و کاری در حوزه پوشاک راه اندازی کردید باید هر سمیناری، هر جشنواره ای و هر حراجی پوشاکی دیدید در آن شرکت کنید.
    چرا؟ چون شما باید اول ببینید و بعد دیده شوید.

برای این مثال :
    حتی اگر با کسی حرفی هم نزنید تمام افراد اصلی آن حوزه چند برداشت از شما خواهند داشت:
    1) این فرد پیگیر است زیرا در هر جایی که به پوشاک مربوط میشود میبینیمش
    2) احتمالا فرد بروز و موفقی است و احتمالا در جشنواره های دیگری که ما شرکت نکردیم نیز شرکت کرده
    3) ارتباط برقرار کردن با او به نفع ما خواهد بود

شما نیز باید همچین حسی در رابطه با افرادی که میخواهید با آنها ارتباط برقرار کنید داشته باشید.
    خودتان را عقب نکشید اگر میترسید در مرکز توجه قرار بگیرید دقیقا همین کار را بکنید و در هر رویدادی در اولین ردیف ها بنشینید، در هر ملاقاتی زودتر از دیگری حضور داشته باشید و …
    شاید در ابتدا سخت و اصلا نشدنی به نظر آید اما نگران نباشید کافی است چند بار آگاهانه امتحان کنید دیگر کسی نخواهد توانست جلوی شما رو بگیره (!)
    اما فرض کنیم فرصت نیز محیا شد و شما با شخصی که میخواهید با او ارتباط برقرار کنید فرصت آنرا پیدا کردید که این کار را انجام دهید؛ سوال اصلی اینجاست :
    حالا چیکار کنید؟
    شما در ادامه میخوانید و یاد میگرید :

• در چند لحظه اول برخورد مهم ترین چیزی که توجه طرف مقابل را جذب میکند چیست؟
    • در برخورد اول 80% قضاوت شخصیت ما توسط طرف مقابل بر اساس چه چیزی صورت میگیرد و چطور میتوانیم از آن استفاده کنیم؟
    • چطور در جمعی که کسی را نمیشناسیم با دیگران رابطه برقرار کنیم؟
    • چرا نباید در اوایل برقراری ارتباط در مورد مسائل اصلی صحیت کنیم؟ و در رابطه با چه چیزی باید صحیت کنیم؟
    • چرا باید قبل از رفتن به جلسه و یا مهمانی باید اخبار گوش کنیم؟

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)