نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: پشیمانی از ازدواج

3051
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32072
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پشیمانی از ازدواج

سلام دوستان پسری هستم 32 ساله با کار و موقعیت اجتماعی خوب،حدود 4 ماهه با ی خانم ک چهار سال کوچکتر از خودم عقد کردم،خانواده ها از نظر مالی و فرهنگی تقریبا شبیه هم فقط خانواده من پرجمعیت تر.تا قبل ازدواج با دختر رابطه آنچنانی و جدی نداشتم . این دو سه سال اخر اصلا نیازی نمیدیدم ب جنس مخالف ولی یخاطر اصرار خانواده و اطرافیان ازدواج کردم بعد از حدود هفت مورد دیدن دختر و به اصطلاح خاستگاری. ولی الان پشیمونم از ازدواج ن اینک مشکل خاصی باشه چ دختر یا خانوادش فقط احساس میکنم میتونستم با ی نفر دیگ ازدواج کنم ک از این همسر فعلی برتر و یهتر باشه.تقریبا از همون هفته اول این احساس پشیمانی و خودخوری دارم یکی دوبار ب خانوادم گفتم ولی اونا میگن نه و قسمتت همین بوده و دختر خوبیه و گناه دار و .... شاید ی خرد کم از نظر ظاهر و اندامش بیشتر اندام جنسی خوشم نیاد و بیشتر همین مورد میاد تو ذهنم و این احساس پشیمونی بیشتر و بیشتر میکنه.تو ای چند ماه شده ک ی هفته نرفتم و ندیدمش اونم نیومده،تو صحبتای قبل عقد گفته بودم ک ادم بی احساس و سردی ام،تنهایی دوس دارم،هدفم از ازدواج فقط ازدواج کردن چون همه اینکارو میکنن،بعد بچه دار شدن و... این حس پشیمانی مخصوصا وقتی تنهام داغونم میکنه،دوس ندارم برم خونه پدرخانمم ولی اونا میگن حداقل ی سال دیگ تو عقد بمونه دخترشون،فک نمیکنم بتونم تحمل کنم. ازدواج این شکلی دوس نداشتم تو رویام این بود ک عاشق بشم و ازدواج کنم ولی نشد.کاش حرف خواهر و مادر ... گوش نمیکردم و مثل چنتا خاستگاری قبلی راحت میگفتم نه جالبه واسم ی مدت ک میگذر و نمیرم ببینمش اونم نمیاد خونه ما البته الان دیگ تنهام و همه ازدواج کردن ولی اون داداش و خواهرش هستن هنوز ،میگه دوس دارم شوهرم ازم بخاد،منم گفتم خب من دلم تنگ نمیشه اون اندازه حالا اگ تو دلت تنگ میشه بیا خونه ما ولی تاحالا نشد ک بیاد غیر از ی بار ک اونم خودش گفت فقط واس سورپرایز. در کل شاید مهمترین موضوع ک خیلی سخته واسم همین احساس ک میگه شاید بهتر ازین پیدا میشد و کاش میتونستم امکان انتخاب داشته باشم هنوز. نمیدونم اینده مون با این فکرا چ میشه و میتونیم ادامه بدیم یا نه،دوستان کمک کنین و نگین برو پیش مشاور چون رفتم و تاثیری نداشته و این خودخوری هنوز هست...یا علی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : پشیمانی -یعنی همسر من اینه

سلام

شما وقتی میدیدی این خانم با معیارات جور نیست نباید قبول میکردی

حالا اگه اخلاقشو میپسندی باهاش بمون وگرنه بیخیالش شو

در ضمن دختر خوشگلای همسن شما خیلی وقته ازدواج کردن

سخت بشه دختر خوشگل همسن شما یافت که مجرد باشه
    ویرایش توسط Experience : 11-09-2016 در ساعت 10:43 PM

3. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پشیمانی -یعنی همسر من اینه

شما هزار سال هم ازدواج نمیکردید چنین حس و حالی رو داشتید ....

چون هر چقدر سن بالاتر میره ..این وسواس فکری بیشتر میشه و فکر نکنید اتفاق خاصی میفتاد

پس از عمر باقی مانده برای بهتر زندگی کردن استفاده کنید چون ایشون از نظر شما دختر خوبی هست و میتونید زندگی آرامی رو شروع کنید

و گرنه با چنین افکاری نباید وارد چنین رابطه ای میشدید و با احساسات و آبرو و زندگی یکی دیگه بازی کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پشیمانی از ازدواج

براساس تحقیقی که روی ۴۰۰۰ زوج انجام گرفت، مشخص شد که یک چهارم مردها و زن های متاهل از ازدواج با همسر خود پشیمان هستند، درحالیکه ۱۵% از زوج هایی که قصد ازدواج دارند به عواقب ازدواج خود شک و تردید دارند. اما واقعاً چرا بیشتر افراد از ازدواج خود پشیمان می شوند؟

براساس تحقیقات انجام گرفته، زوج ها به طور متوسط بعد از دو سال و شش ماه و ۲۵ روز از عشق و ازدواج خود خسته می شوند. ما فکر می کنیم که مردم وقتی ازدواج می کنند که عاشق هم باشند اما نتیجه این تحقیق نشان می دهد که افراد به دلایل مختلف ازدواج می کنند. و خیلی از آنها حتی از این تصمیم خود مطمئن نیستند.
    · چهار درصد از افراد متاهل شرکت کننده در تحقیق گفتند که به دلایل اشتباه و نادرست ازدواج کرده اند. دلیلشان برای ازدواج عشق نبود، خیلی از آنها فقط دوست داشتند مراسم عروسی داشته باشند و هدیه های عروسی بگیرند.
    · ۲۳ درصد گفتند اگر می توانستند همه چیز را از نو شروع کنند به هیچ عنوان همسر فعلیشان را دوباره بعنوان همسر انتخاب نمی کردند و ۱۴ درصد آرزو می کردند با کسی در گذشته خود ازدواج می کردند.
    · فقط ۲۸ درصد اعتراف کردند که وقتی همسر آینده شان را دیدند باکره بودند و رابطه جنسی قبلی نداشتند. عده ای می گفتند که به طور متوسط با چهار نفر قبل از همسرشان رابطه جنسی داشته اند و این مقدار برای بعضی ها به ۲۰ مورد هم می رسید. (این آمار مربوط به کشور آمریکا میباشد.)
    · ۳۳ درصد می گفتند که همسرشان بهترین شریک جنسی که تا به حال داشته اند نیست و ۳۳ درصد دیگر ادعا می کردند که مجرد بودن خیلی بهتر از متاهل بودن است.
    · ۱۲ درصد می گفتند فقط به این دلیل با همسرشان می مانند که حوصله ندارند فرد جدیدی را برای خود پیدا کنند.
    · ۱۵ درصد از زن و شوهرها اعتراف کردند که درمورد زندگی عشقی سابق خود به هم دروغ گفته اند و تعداد کسانی که در زندگی گذشته شان بوده است را کمتر از تعداد واقعی آن به هم گفته اند. این درحالی است که ۲ درصد این تعداد را به دروغ افزایش داده اند.
    · ۸۳ درصد از زن و شوهرها گفتند که از سومین سالگرد ازدواجشان به بعد دیگر برای ازدواجشان سالگرد نگرفته اند.
    · هفت نفر از ده مرد تایید کردند که همسرانشان با شلختگی های آنها مشکلی ندارند و خیلی راحت جوراب ها و لباسهایشان را همه جای خانه بریزند. این در حالی است که ۷۹ درصد اعتراف کردند که حتی دیگر برای بستن در توالت هم به خود زحمت نمی دهند.
    · دو سوم خانم های متاهل اعتراف کردند که برای رسیدن به خودشان و زیبا لباس پوشیدن و آرایش کردن برای همسرانشان وقت نمی گذارند. یک سوم دیگر هم اعتراف کردند که خیلی دور از همسرانشان روی تخت می خوابند و ادعا می کنند که برای ************ با شوهرانشان وقت ندارند.
    · ۵۴ درصد از خانم ها اعتراف کردند که دیگر برای شوهرانشان آرایش نمی کنند، ۶۱ درصد تایید کردند که همیشه تی شرت های کهنه و شلوارک های گشاد و راحت در خانه می پوشند. و ۱۰ درصد دیگر هم اعتراف کردند که برای تحریک شوهرانشان از لباس زیر های زیبا و ************ی استفاده نمی کنند.
    · ۸۳ درصد از زن و شوهرها در چند ماه اول ازدواج همه جا دست های همدیگر را می گیرند اما بعد از یک دهه از ازدواج فقط ۳۸ درصد اینکار را تکرار می کنند.
    · قبل از اولین سالگرد ازدواج، زن و مردها بیشتر از ۸ بار در روز همدیگر را در آغوش می گیرند که این میزان بعد از گذشت ده سال از ازدواج به پنج مرتبه یا حتی کمتر می رسد. ۶۰ درصد از شرکت کننده ها گفتند که از بعد از ازدواجشان هیچ شب رمانتیک و عاشقانه آنچنانی نداشته اند.
    اینطور به نظر می رسد که خیلی ها در ازدواجشان دچار رکود شده اند و بااینکه هنوز همسرشان را دوست دارند، کمی بیش از اندازه با هم خودمانی شده اند. زوج ها باید بتوانند در احساس راحتی با همدیگر و نادیده گرفتن همدیگر توازن ایجاد کنند.
    دلایل درست و غلط برای ازدواج

پشیمانی از ازدواج معمولاً به این علت اتفاق می افتد که آنها که قصد ازدواج دارند، از همان ابتدا هدف خود را از آن مشخص نمی کنند. آنها هیچوقت به نقاط قوت و ضعف ازدواج فکر نمی کنند و همه وقت، توجه و پول خود را صرف رسیدگی به آن مراسم رویایی ازدواج می کنند و به این ترتیب برای ازدواجی برنامه ریزی می کنند که فقط یک روز دوام دارد.
    دلایل خوب و بدی برای ازدواج کردن وجود دارد اما عروس و دامادهای آینده بیشتر وقت خود را صرف برنامه ریزی برای مراسم عروسی می کنند تااینکه بخواهند خودشان را برای ازدواج و سختی های بعد از روز اول آن آماده کنند.
    عروس های آینده معمولاً برنامه های خود را در فروشگاه ها و مزون های لباس عروس، گلفروشی ها، جواهرفروشی ها، شیرینی فروشی ها و از این قبیل می گیرند و فقط به مراسم روز عروسی، ماه عسل، دی جی و عکاس و فیلمبردار روز جشن فکر می کنند.
    ازدواج بدون پشیمانی

اگر واقعا می خواهید بدون پشیمانی ازدواج کنید که زندگیتان یک عمر دوام داشته باشد، باید خودتان را برای ازدواج مهیا کنید. برای این منظور باید این سوال ها را قبل از بله کفتن در روز عروسی از خودتان بپرسید:
    ۱٫ حل مشکلات در ازدواج
    ۲٫ درک نقش فرد مقابل
    ۳٫ ارتقاء رابطه جنسی
    ۴٫ بالا بردن آگاهی مالی و اقتصادی
    ۵٫ احترام گذاشتن و حفظ تعهدات ازدواج
    ازدواج کردن به دلایل اشتباه و نادرست خیلی زود منجر به ازدواجی ناموفق می شود که سرنوشت آن طلاق است. دلیل آن این است که دو طرف خود را برای ازدواج آماده نکرده اند یااینکه برای ازدواج خیلی جوان بوده اند و نمی دانستند که ازدواج کردن و ازدواج موفق داشتن دو چیز کاملاً مختلف است.

7. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    اگر واقعا می خواهید بدون پشیمانی ازدواج کنید که زندگیتان یک عمر دوام داشته باشد، باید خودتان را برای ازدواج مهیا کنید. برای این منظور باید این سوال ها را قبل از بله کفتن در روز عروسی از خودتان بپرسید:
    ۱٫ حل مشکلات در ازدواج
    ۲٫ درک نقش فرد مقابل
    ۳٫ ارتقاء رابطه جنسی
    ۴٫ بالا بردن آگاهی مالی و اقتصادی
    ۵٫ احترام گذاشتن و حفظ تعهدات ازدواج
    ازدواج کردن به دلایل اشتباه و نادرست خیلی زود منجر به ازدواجی ناموفق می شود که سرنوشت آن طلاق است. دلیل آن این است که دو طرف خود را برای ازدواج آماده نکرده اند یااینکه برای ازدواج خیلی جوان بوده اند و نمی دانستند که ازدواج کردن و ازدواج موفق داشتن دو چیز کاملاً مختلف است.
    جایگاه عشق و عاشقی در ازدواج کجاست؟

عشق و عاشقی حقیقت داره یا یه توهم گمراه کننده است؟

ازدواج در سن کم امکاناتش فراهم نیست و در سن بالاتر احساس نرسیدن به عشق واقعی وجود داره

در هر صورت آدم بازندست دیگه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

ازدواج مثه یه مزرعه میمونه

اگه فک کنی که باید تا آخر مزرعه بری و بهترین خوشه گندم رو پیدا کنی

فقط عمرت رو هدر میدی چون هرچی جلوتر بری میگی نه حتما اون آخر یکی بهتر هست

انقد میری که میرسی به آخر مزرعه و انتخاب نکردی و تو میمونی و عمر بر باد رفته

اما اگه همون اول مزرعه یه خوشه رو انتخاب کنی که نظرت رو جلب کرده

هم زیبایی مزرعه رو بیشتر حس میکنی بجای اینکه فقط دربدر یه خوشه بشی

هم اینکه میبینی هر خوشه گندم برکت خودش رو داره و رنگ و زیبایی خودش رو

پس دل دل نکن

دل یه دختر رو هم نشکن

وقتی شما بهش محبت نمیکنی فک میکنه سربار میشه بیاد خونتون

بیشتر حواستون باشه...به زندگیتون

10. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    شما با هر کس دیگه ای هم ازدواج می کردید همین حس رو داشتید ، همیشه آدم فکر می کنه که بهترین ازش دوره بهتره دیدتون رو عوض کنید اولا آدمهاخیلیاشون دور نمای خوبی دارن وقتی باهاشون وارد روابط جدی می شید می بینید که اونی که فکر می کردید خیلی خوبه اصلا اینطوری نیست دوما کسی که بهتره باید باهاش بهتر برخورد کنید با این وضعیت بی احساسی و برخورد شما فکر نکنم که هیچ خانمی حاضر بشه که با هاتون بمونه حتی فکر نکنم که همین خانمتون بتونه بعد ازدواج این رفتار بی تفاوتی و بی احساسی و از جانب شما تحمل کنه.
    در ضمن بهتره که به یه مشاوره مراجعه کنید ، چون آدمهایی مثل شما رو دیدم که طلاق می گیرن می رن با یکی دیگه بعد اونم طبق معیارهاشون نیست دوباره طلاق می گیرن می رن با شخص سوم اما به خاطر حرف مردم دیگه نمی تونن از سومی طلاق بگیرن و یه عمر زندگی تو شرایط بدبختی رو ادامه می دن.
    بهتره که این ویژگیتون رو درمان کنید.
    در ضمن منهم اگه جای همسرتون بودم نمی اومدم خونتون . معلومه که شما باید ازش بخواید که بیاد اونجا . چه بخواید و چه نخواید تو ایران مهمون دعوت نکرده و نخونده جایی نمی ره. مخصوصا تازه عروس که باید حتما دعوت شه. حالا خودتون هم اینکار رو نمی کنید می تونید از مادر تون یا خواهرتون بخواید که زنگ بزنن و دعوتش کنن.
    و در آخر هیچ کس تو زندگی آدم ارزشمند تر از همسرش نیست. پدر و مادر خوبن و مقدس ، اما کسی که با بدی و خوبی و نداری و دارایی و همه حال ما کنار میاد همسر آدمه ، و هیچ چیز بدتر از این نیست که آدم همسرش رو جلو دیگران خورد کنه اینکه شما رفتید به همه گفتید که پشیمونید از اینکه باهاش ازدواج کردید فقط باعث تحقیر اون دختر می شید. بهتره که عوض همه اینها به خودش بگید و تمومش کنید و اونم اذیت نکنید.

12. 2 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

آدمی که از اول سن بلوغ تا الان منتظر عشق بوده چطور الان این حسو سرکوب کنه؟

یه چیزایی میگین ولی شدنی نیست

در تمام وقتهای تنهاییش فقط به امید تجربه کردن اون احساس عشق دووم آورده

اگه عشق احساس غلطیه و توهمه پس چرا این همه در موردش شعر گفتن و کتاب نوشتن و فیلم میسازن؟

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    آدمی که از اول سن بلوغ تا الان منتظر عشق بوده چطور الان این حسو سرکوب کنه؟

یه چیزایی میگین ولی شدنی نیست

در تمام وقتهای تنهاییش فقط به امید تجربه کردن اون احساس عشق دووم آورده

اگه عشق احساس غلطیه و توهمه پس چرا این همه در موردش شعر گفتن و کتاب نوشتن و فیلم میسازن؟

کسی که چیزی براش مهمه پس طبق اون چیز عمل می کنه . نمی شه که من بگم مثلا عاشق اینم که پولدار شم بعد تا لنگ ظهر بخوابم و بعد از ظهرم برم یه دور با دوستام بزنم خب معلومه که من هیچ وقت به عشقم نمی رسم.
    ایشون
    اگه خیلی براش این احساس مهمه از اول باید بهش عمل می کرده حالا که اسم گذاشته رو یه دختر و تو شناسنامش تازه یادش اومده که عاشق نشده مگه بچه کوچیک بوده که حواسش نبوده مامانش رفته عقدش کرده؟!!!!
    ایشون عقد کردن یعنی زن گرفتن یعنی ازدواج کردن یعنی تعهد دادن حالا پشیمون شدن؟!!!!!!!!!!! چرا همه ما فکر می کنیم که تاوان اشتباهات اینه که مثلا مثل بچگی ها مامانمون گوشمون رو بپیچونه و تموم شه ، نه گاهی تاوان اشتباهات خیلی سنگینه . یه لحظه ندونم کاری گاهی آخرش معلوم نیست به کجا ختم می شه.
    ولی به هر حال من می گم حالا که این اشتباه رو کرده باید تاوانش رو هم بده . تا اونجایی که حق مهریه اون خانم هست پرداخت کنه و به خود خانم نه به کس دیگه بگه که من نمی تونم باهات زندگی کنم.
    همین. بعد بره عاشق هر کی میخواد بشه.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32072
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان
    حالا اگ من ی هفته ک نبینمش و دلم تنگ نشه طبیعیه ایا؟
    منم قبل عقد گول بعضی حرفارو خوردم ک اره اگ نخاستیش طلاق و ... به همین راحتی
    اصلا فک کنم هیچکس نتونه با من زندگی کنه و من نمیتونم کسیو ب عنوان همسر قبول کنم
    اصلا نوع دوست داشتن همسر نمیدونم چ شکلیه
    فقط خیلی سخته

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط jaber551 نمایش پست ها
    ممنون دوستان
    حالا اگ من ی هفته ک نبینمش و دلم تنگ نشه طبیعیه ایا؟
    منم قبل عقد گول بعضی حرفارو خوردم ک اره اگ نخاستیش طلاق و ... به همین راحتی
    اصلا فک کنم هیچکس نتونه با من زندگی کنه و من نمیتونم کسیو ب عنوان همسر قبول کنم
    اصلا نوع دوست داشتن همسر نمیدونم چ شکلیه
    فقط خیلی سخته
    اینطور فکر نکنید راجع بهش اولا که اصلا طبیعی نیست دوما بهتره برید مشاوره و درمان کنید خودتون رو به همین راحتی سوما یکم طرز فکرتون رو عوض کنید. اینجوری نیست که آدمهایی که قبل ازدواج دوست بودن همه خوشبختن یا اونایی که ازدواج سنتی داشتن نه خیلی بدبخت شدن.
    عشق توی زندگی به هر حال به وجود میاد
    الان تو کل اطرافیان هم سن و سال خودم من تنها کسی بودم که با همسرم دوست بودم و عاشق هم شدیم و بعد ازدواج کردیم ، همه دوستان و اقوام ازدواجاشون سنتی بوده البته می گم کسایی که تو رده سنی ما بودن ، اما همشون اگه بیشتر از من خوشبخت نباشن کمتر هم نیستن.
    به همسرتون عشق بدید مطمئن باشید چند برابرش رو دریافت می کنید ازش.

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

به دو مورد هم توجه کنید:

اول اینکه عاشق میشی ازدواج میکنی و بعدش دائماً باید دست به سینه وایسی و مطیع اوامر باشی و اونم هر چی میتونه زور بگه

دوم اینکه بدون عاشق شدن ازدواج میکنی و بعدش دست به سینه وایمیستن هر چی امر میکنی اطاعت میکنن و توقعاتشونم سر به فلک نمیکشه و از محدوده توانت بیشتر نمیشه و کوچکترین محبتی از طرف شما زیاد حساب میشه

حالا مورد دوم برا شما پیش اومده که چندان هم بد نیست و شاید نوع دیگه ای از خوشبختیه و شاید اصل خوشبختی همین باشه و خوب نیست شما تا این حد سرد و بیتوجه باشین بهشون، هر چی باشه اسمش توی شناسنامتونه و همسر شما حساب میشه و روزی دو سه بار تماس تلفنی داشتن و احوالشو پرسیدن یا در هفته دو بار با هم بودن چیزی از شما کم نمیکنه
    ویرایش توسط Experience : 11-10-2016 در ساعت 08:14 AM

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان پسری هستم 32 ساله با کار و موقعیت اجتماعی خوب،حدود 4 ماهه با ی خانم ک چهار سال کوچکتر از خودم عقد کردم،خانواده ها از نظر مالی و فرهنگی تقریبا شبیه هم فقط خانواده من پرجمعیت تر.تا قبل ازدواج با دختر رابطه آنچنانی و جدی نداشتم . این دو سه سال اخر اصلا نیازی نمیدیدم ب جنس مخالف ولی یخاطر اصرار خانواده و اطرافیان ازدواج کردم بعد از حدود هفت مورد دیدن دختر و به اصطلاح خاستگاری. ولی الان پشیمونم از ازدواج ن اینک مشکل خاصی باشه چ دختر یا خانوادش فقط احساس میکنم میتونستم با ی نفر دیگ ازدواج کنم ک از این همسر فعلی برتر و یهتر باشه.تقریبا از همون هفته اول این احساس پشیمانی و خودخوری دارم یکی دوبار ب خانوادم گفتم ولی اونا میگن نه و قسمتت همین بوده و دختر خوبیه و گناه دار و .... شاید ی خرد کم از نظر ظاهر و اندامش بیشتر اندام جنسی خوشم نیاد و بیشتر همین مورد میاد تو ذهنم و این احساس پشیمونی بیشتر و بیشتر میکنه.تو ای چند ماه شده ک ی هفته نرفتم و ندیدمش اونم نیومده،تو صحبتای قبل عقد گفته بودم ک ادم بی احساس و سردی ام،تنهایی دوس دارم،هدفم از ازدواج فقط ازدواج کردن چون همه اینکارو میکنن،بعد بچه دار شدن و... این حس پشیمانی مخصوصا وقتی تنهام داغونم میکنه،دوس ندارم برم خونه پدرخانمم ولی اونا میگن حداقل ی سال دیگ تو عقد بمونه دخترشون،فک نمیکنم بتونم تحمل کنم. ازدواج این شکلی دوس نداشتم تو رویام این بود ک عاشق بشم و ازدواج کنم ولی نشد.کاش حرف خواهر و مادر ... گوش نمیکردم و مثل چنتا خاستگاری قبلی راحت میگفتم نه جالبه واسم ی مدت ک میگذر و نمیرم ببینمش اونم نمیاد خونه ما البته الان دیگ تنهام و همه ازدواج کردن ولی اون داداش و خواهرش هستن هنوز ،میگه دوس دارم شوهرم ازم بخاد،منم گفتم خب من دلم تنگ نمیشه اون اندازه حالا اگ تو دلت تنگ میشه بیا خونه ما ولی تاحالا نشد ک بیاد غیر از ی بار ک اونم خودش گفت فقط واس سورپرایز. در کل شاید مهمترین موضوع ک خیلی سخته واسم همین احساس ک میگه شاید بهتر ازین پیدا میشد و کاش میتونستم امکان انتخاب داشته باشم هنوز. نمیدونم اینده مون با این فکرا چ میشه و میتونیم ادامه بدیم یا نه،دوستان کمک کنین و نگین برو پیش مشاور چون رفتم و تاثیری نداشته و این خودخوری هنوز هست...یا علی
    خب اینکه شما بخای بزنی زیر همه چیزو بگی نمیخوامت دور از جوانمردیه و اون خانوم که مجبورت نکرده بود بری خواستگاریش. اما اگه مشکلات اندام جنسیشه و نظرتو جلب نمیکنه ازش بخواه بره باشگاه و بیشتر براش لباسهای ************ی بخر و برو دنبالش و ببر خونتون و باهم عشق بازی کنید نقاط مثبتش رو ببین تشویقش کن بره باشگاه و الآن دیگه تو باشگاه وقتی به مربی بگی شکم لاغرو مثلا باسن خوش فرم و.... میخوام تمرینهایی میده که واقعا تأثیر میذاره رو هیکل تو این 1 سال که خونه پدرشه ازش بخواه بره باشگاه حتما. و خودت باید کمک کنی تا اونم بتونه همسر دلخواهت بشه تو باید انتظاراتو مطرح کنی اگر شما رو جذب نمیکنه ایراد از اون خانومه. چرا که وظیفه زنه که هرکاری کنه تا مرد مؤمن رو که شوهرشه سیراب کنه البته شما هم نباید سرد باشی شما هم باید بیشتر نازشو بخری و بهش محبت کنی و ازش بخوای که خوش تیپ و خوش هیکل باشه به هر حال مشکل شما با جدایی حل شدنی نیست. یه موقع میری سمت یه دختر خوش هیکل و ************ی اما بعد ازدواج میشه یه زنه پتیاره و بد هیکل که جز آرایش کار دیگه ای نمیکنه. تو اگه اینقدر اندام برات مهمه خانومت حتما باید باشگاه بره همیشه چه این خانوم چه خانومه دیگه باشه

19. کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

از هر خوبی خوبتری هست پس انسان همیشه حسرت می خورد که چرا به بهتر از این نرسیده. به قول سعدی چشم مال دنیادوست را یاقناعت پر کند یا خاک گور. پس این وسوسه ها از ذهنتون دور کنید و بیشتر به فکر این باشید که چگونه می توانم با همسرم به خوشبختی برسم با او مهربانی کنید مطمئنا او هم به شما مهر خواهد ورزید کم کم علاقه میان شما و او برقرار خواهد شد پس از مدتی خواهید دید که عاشق او شده اید

21. 5 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

سنتون رفته بالا وسواس فکری پیدا کردین پسرخاله منم هم سن شما به اصرار خالم و خانوادش بالاخره رضایت داد زن بگیره مصیبت ها داشتیم کلی دختر معرفی کردیم همش ایراد میگرفت چند جا رفت خواستگاری بهم زد کلی خجالت کشیدیم پیش اون دخترایی که معرفی میکردیم تا بالاخره دیگه حوصله همه سر رفته بود دیگه به یکی از دخترای آشناها رضایت داد تا بره باهاش صحبت کنه و اومد گفت بد نیست ما هم گفتیم مبارکه ولی همونم کلی نازو نوز میکرد لابد منتظر بود دختر بیل گیتس بزرگ شه بره اونو بگیره والا .... برادر من شما اولین نفر نیستی آخریش هم نیستی که توی سن بالا ازدواج کردی و احساس رضایت نداری شما با هر کسی ازدواج میکردی همین بود چون مشکل از خودته . خانمتون هم که خدا رو شکر ایراد خاصی نداره و از نظر شماهم قابل قبوله فقط میگی عاشق نیستی برادر من شما اگه میخواستی عاشق شی باید ده پونزده سال پیش میشدی حتما کلا اینجوری هستی پس منتظر عشق رویایی نباش بهتره با یک مشاور هم صحبت کنی تا بتونی یه زندگی خوب و گرم وشاد برای خودت و همسرت بسازی ....‌ فقط به این فکر کن که باید همه چیزو درست کنی

23. 3 کاربران زیر از seyaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25493
    تشکـر
    83
    تشکر شده 91 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    9

تو از یه بچه چهار ساله هم کوچیک تری مگه رفتی لباس بخری که الان بعد از عقد تازه یادت افتاده که خوشت نمی یاد با اینکه خیلی بیشعور هستی ولی خوب ادامه دادن بیشعوری از شروعش هم بد تره برو صاف وایسا بگو من بچگی کردم منو ببخشید هر کاری هم بگید می کنم ولی خانواده اون دختر و خود دختر حق دارن تا آخر عمر نبخشند و ازت متنفر باشن.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان
    esmiz

25. 2 کاربران زیر از Esmiz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32072
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Esmiz عزیز فک کنم شما از همه بیشتر مشکل داری و بهتر اول اونو حل کنی و بعد نظر بدی،سایر دوستان تشکر

27. کاربران زیر از jaber551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز به عقیده ی من شما اگر با بهترین دختر روی کره ی زمین هم ازدواج میکردی بازم ازش عیب درمیاوردی

همیشه اینو مد نظرت داشته باش که شما از همه نظر کامل نیستی یعنی هیچ کس کامل نیست حالا خودتو جای همسرت بذار
    ببین دوست داری که همسرت چشمش فقط کمبود هاتو ببینه مدام توی قلبش خودشو سرزنش کنه ازدواج با همچین مردی

شما با اجبار ازدواج نکردی ببینم مگر سر سفره ی عقد کارد اومدن زیر گلوت گذاشتن که بله دادی؟

حتی اگر هم تصمیم اشتباهی گرفته باشی نباید دیگران و مقصر بدونی مسئول زندگی هرکسی خودش هست

مطلب دیگه ایی که باید بگم معمولا یه دختر موجه هیچ وقت نمیره عشق و گدایی کنه
    این شمایید که باید برید جلو نه اینکه توقع داشته باشید اون بیاد ناز شما رو بکشه احساس میکنم شما توقع دارید در رابطه ی شما و همسرتون نقشتون باهم عوض بشه انگار که شما زنید و اون مرد !!!

میدونی چرا هرچی پیش مشاور رفتی درست نشده؟!
    به خاطره اینکه همش داری خودتو توجیح میکنی و خودت نمیخوای تغییر به وجود بیاری تا خودت نخوای پیش هیلگاردم بری مشکلت درست نمیشه

ببینید خوشبختی حق اون دختره اگر میبینی نمیتونی از لحاظ عاطفی و ... تامینش کنی و نسبت بهش سردی توی همین عقد بگو و تمومش کن
    چون تا با خودت به یک نتیجه ی محکم نرسی شروع زندگیتون اشتباهه محضه.

در بعضی موارد طرفین میگن خب عیب نداره باهم عروسی میکنیم درست میشه اخلاق همسرمون در صورتی که این اشتباهه محضه شما باید اینو بدونید که کسی که باهاش هستید و باید همین طور بپذیرید و فکر کنید که اصلا نمی توانید تغییرش بدید

و در نهایت باید بگم دو اصلی که باعث میشه زندگی محکم و صمیمی داشته باشید تعهد و عشق هست
    تعهد و عشق یعنی تا آخرش هر طوری که هستید همو رو بپذیرید و توی غم و شادی باهم بمونید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

29. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

مردی پیش دانایی رفت و گفت:
    وقتی همسرم را انتخاب کردم، در نظرم طوری بود که گویا خداوند مانندش را در دنیا نیافریده!
    وقتی نامزدشدیم، بسیاری را دیدم که مثل او بودند!
    وقتی ازدواج کردیم، خیلی ها را از او زیباتر یافتم!
    چند سالی را که را با هم زندگی کردیم، دریافتم که همه زنها از همسرم بهتراند.
    مرد دانا گفت:
    آیا دوست داری بدانی از همه اینها تلخ تر و ناگوارتر چیست؟
    گفت:آری
    گفت: اگر با تمام زنهای دنیا ازدواج کنی،
    احساس خواهی کرد که سگهای ولگرد محله ی شما، از آنها زیبا تراند!

لبخندی زد و گفت: چرا این حرف را زدی؟
    گفت: چون مشکل در همسر تو نیست!
    مشکل اینجا است که وقتی انسان قلبی طمع کار و چشمانی هیز داشته باشد و از شرم خداوند خالی باشد، محال است که چشمانش را بجز خاک گور، چیزی دیگر پر کند!
    آیا دوست داری دوباره همسرت زیباترین زن دنیا باشد؟
    مردگفت:بله!
    گفت: چشمانت را حفاظت کن.
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

31. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دو تا زوج به نظرم باید از لحاظ ظاهر به هم بخورن مثلا شما خودت اگه خوشکلی باید توقع داشته باشی زنت خوشکل باشه.این مشکلیه که اکثر پسرای ایران گرفتارشن .مشکل زیاده خواهی !!قیافه پسره شبیه دسته کلنگه اونوقت حوری بهشتی میخواد یکی نیست بگه مگه تو خودت قلما هستی تو خودت مگه شبیه مردای هالیوودی هستی که دوست داری زنت باشه؟؟؟!!!!شما اگر از نظر زیبایی به همسرتون بیشتر هستید (البته اگر مردم بگن نه خودتون)و زیبایی براتون در این حد مهمه ادامه ندید چون این دختر حقش نیست به خاطر خوب بودنش موقعیت های بهتر از شما رو از دست بده و همسری داشته باشه که بهش بی توجه نباشه.چون خودتون میدونید که تو این دوره زمونه چیزی که کمه دختر پسر خوب و سالمه.

33. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اگه نبودن خانمهایی که پوشش نامناسب دارن، چنین مشکلاتی کمتر پیش میومد

از یه طرف به آقایون میگن چشماتونو حفظ کنید، از اون طرف خودشون رعایت نمیکنن، این که نمیشه

نتیجش میاد در همین انتخاب همسر بروز پیدا میکنه

باعث دیر ازدواج کردن پسرا بازم خود دخترا هستن با توقعاتشون

پسرا رو با توقعاتشون عذاب میدن، بعد یه مدت نوبت پسرا میشه که اونا رو عذاب بدن

خوب وقتی یه پسر ازت خوشش اومد قبول کن برو چرا اذیت میکنی منتظری کی بیاد؟

اگه شما خانما مرد پولدارتر میخواین خوب ما آقایونم زن خوشگلتر میخوایم

البته ما آقایون ابتدای جوونیمون این شکلی نیستیم یه دختر میبینیم خوشمون میاد اگه قبول کنه ازدواج میکنیم

اصلاً این نوع اتفاقات که میفته حق دختراست بذارید بگم دلم خنک شه

به نظر من زن باید از شوهرش خوشگلتر باشه

اگرم آدم نمیتونه از قیافه یه نفر خوشش بیاد مجبور نیست قبولش کنه و بهتره همون اول در رودروایسی قرار نگیره

نباید وارد رابطه ای بشه که از همون اول احساس سرخوردگی پیدا کنه

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

خب من نمیخوام مثل بقیه سرزنشت کنم ، هر چند باعث و بانی بسیاری از مشکلات زندگی هامون خودمون هستیم و قشنگترین تعبیرش هم این جمله ی آل پاچینو توی فیلم رایحه زن هستش :
    توی زندگیم هر وقت به یه دوراهی رسیدم بدون استثنا میدونستم راه درست کدومه اما همیشه راه اشتباه رو انتخاب کردم
    میدونی چرا؟
    چون راه درست لعنتی همیشه سخت تر بود

البته اینم منکر نمیشم که جامعه و محیط به شدت در اینکه آدم چه راهی را انتخاب کنه موثر هستش (در اینجا ازدواج در سنین پایین تر ) .... عموم یه تعبیر قشنگی داره در مورد ازدواج توی سنین مختلف ، میگه آدما مثل مجسمه سفالی میمونن ، مجسمه را تا پند دقیقه بعد از اینکه ساختی میتونی هنوز تغییر شکلش بدی به راحتی ، بعد از چند ساعت یکم سخت تر میشه تغییر شکل دادنش ، بعد از یه روز شاید بتونی در حد چند میلی متر توی بدنش تغغیر ایجاد کنی ، بیشتر بخوای تغغیر ایجاد کنی ترک بر میداره ، بعد از چند هفته هم اصلا نمیتونی تغییرش بدی و هر تلاشی که واسه تغییر دادنش انجام بدی منجر میشه که مجسمه ات بشکنه ! مجسمه ای هم که بشکنه با هرچسبی هم که بخوای بچسبونیش دیگه درست بشو نیست و مثل روز اولش نمیشه !

آدما هم همینن ، بالاخره شما توی دهه سوم زندگیتون هستید و نسبت به یه جوون 19-20 ساله احساساتتون کمتره و طبیعی هم هستش ، و خیلی انتظار تغییر نمیره توی رفتارتون ، به خصوص تا وقتی که خودتون نخواهید هزار تا مشاوره هم برید مادامی که نخواهید تغییری توی بروز احساستتون رخ نمیده ! البته اینم اضافه کنم که نسل به نسل احساسات رنگ باخته و مادیات فقط برا همه مهم شده ، چه واسه پسرا (دختری را میپسندند که ظاهر رو فرم تری داشته باشه -هر چند مهمه ولی خیلی ها اونقدر توی این مورد غرق میشن که خصوصیات مهمتر مثل اخلاق و کردار و ... را به کلی از یاد میبرن - ) و برای دخترا هم اینکه پسره پولدار باشه ، یا ظاهرش جوری باشه که چشم اطزافیانشون در بیاد (اینم غلطه به همون دلیل که اخلاقیات و کردار رنگ میبازه و ازون طرف شوهر خیلی خوشگل باعث میشه که بالاخره مورد توجه افرادی غیر از همسرش باشه و ادامه داستان ... ) در مورد نسل های قبل تر هم من چیزایی دیدم با چشمام که تا بازگو میکنم باورش برای کسایی که میشنون سخته !

من گریه شوهر خواهرمو دیدم ، زمانی که خواهرم توی بیمارستان به خاطر یه آنفولانزای ساده بستری بود (ازدواجشون کاملا سنتی بود و الان هم خداراشکر خوشبختن )
    داییمو دیدم که موقعی که همسرش داشت زایمان میکرد اونقدر استرس داشت که نمازشو میخواست بخونه قبله را برعکس ایستاده بود
    گریه مادربزرگمو دیدم موقعی که پدر بزرگم به دلیل پارکینسون نمیتونست درست غذا بخوره و از دستش میریخت و بعدش هم حدود 7-8 سالی زمین گیر شد و توی هر ثانیه اون 7-8 سال مامانبزرگم بالا سر بابابزرکم پرستاریشو میکرد و عاشقانه ازش مراقبت میکرد ... بعد از 50-60 سال زندگی مشترک همچنان عاشق هم بودن ، چرا که تنها چیزی که نمیدیدن مادیات بود ، قدیمیا شعور داشتن ، سواد خوندن و نوشتن نداشتن ولی احساس داشتن !
    از پدر مادر خودمم اونقدری احساسات دیدم که بازگو کردنش توی این فضای محدود جا نمیشه ، البته قبل از ازدواج عاشق هم بودن ، هر چند ظاهر ازدواجشون سنتی بود ولی از قبل عاشق بودن !

واقعیت اینه که نسل به نسل اوضاع داره بی ریخت تر میشه (نه تنها ایران که کل این کره مزخرف) ... چه بر سر ما اومده که با کوچکترین نا سازگاری میخوایم طلاق بگیریم ؟ نسل ما هیچ وقت روی خوشبختی را نمیبینه ! چون موفقیت را توی پولدار بودن و داف تر بودن همسرش میبینه ما از خدا (معنویت ، همبستگی ، انسجام و اتحاد بین افراد جامعه) دور شدیم که این بلا ها داره سرمون میاد ، دلیل دیگه ای هم نداره جز پول پرستی و مادی گرایی بیش از حد !

راه کاری هم ندارم راسش ، این مشکل شمای تنها نیست ، کل هم نسلی های شما و نسل های بعد تر شما (دهه هفتاد و هشتاد) به مراتب با دوز بیشتر درگیر این بی احساسی و بی تفاوتی هستن ! اگه میبینید واقعا نمیتونید این خانومو خوشبخت کنید ، مرد و مردونه بهش اینو بگید و نزارید با ادامه رابطه بعد ها با خیانت یا طلاق ، موقعی که فرزند هم دارید ، تموم بشه !

و یا اینکه پنجره قلبتون را باز کنید و عشق را به این خانوم عرضه کنید و ببینید چجوری شما را مورد محبت قرار میده ! عاشق شدن هم اونقدرا چیز خفنی نیست ، هجوم یک باره کلی هورمونه ، موقعی که به شدت تنهایید و یه حس سرخوشی عجیبی بهتون دست میده ، البته با مصرف چند خط کوکایین از لحاظ علمی برابری میکنه )
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

36. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32072
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تشکر مجدد دوستان
    فک کنم در اولین اقدام این حس ایده ال گرایی باید ی کاری کرد،اخرش نفهمیدم خوبه یا بد!
    برخلاف صحبتای برخی دوستان اصلا ادم هیز و چشم دنبال این و اون باش نیستم و نبودم راستش تا قبل ازدواج با هیچکس رابطه نداشتم ک حالا بخام مقایسه کنم
    خوذمم زیاد سراغ دارم پسرایی ک شاید بخاطر همین ایده ال گرایی اصلا ازدواج نکردن ولی من نمیخاستم مث اونا باشم و دوس دارم حس پدر بودن بفهمم. بخدا محبت کردن دوس دارم....

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

تشکر مجدد دوستان
    فک کنم در اولین اقدام این حس ایده ال گرایی باید ی کاری کرد،اخرش نفهمیدم خوبه یا بد!
    برخلاف صحبتای برخی دوستان اصلا ادم هیز و چشم دنبال این و اون باش نیستم و نبودم راستش تا قبل ازدواج با هیچکس رابطه نداشتم ک حالا بخام مقایسه کنم
    خوذمم زیاد سراغ دارم پسرایی ک شاید بخاطر همین ایده ال گرایی اصلا ازدواج نکردن ولی من نمیخاستم مث اونا باشم و دوس دارم حس پدر بودن بفهمم. بخدا محبت کردن دوس دارم....
    خیلی خوبه که مشکلتونو فهمیدید اولین قدم اینه که خودتون بخواهید و بفهمید

همیشه این مطلب و در نظر داشته باشید که زن پر از ناز است و مرد نیاز این شمایید که باید اول به سمت زنتون برید بهش محبت کنید

بهتون پیشنهاد میکنم خودتونو مجبور کنید وقت بیشتری با همسرتون بگذرونید مثلا هر روز یه زمان مشخص با هم بیرون برید این تعاملات خیلی تاثیر توی شناختتون داره دوره ی عقد دوره ی آشنایی و پیدا کردن حس دوست داشتن هست اگر توی همین عقد تونستید به جایی برسید که هیچ اگر نه که سر خونه زندگیتونم برید نه تنها درست نمیشه بلکه بدتر میشه

سعی کنید همسرتونو از زوایای دید مختلف بشناسید یه دفتر برای خودتون بردارید و هر خصوصیت و اخلاقی که میبینید داره رو بنویسید دفتر شناخت در واقع
    مطمئنن توی همین تعاملاتتون بلاخره متوجه حستون میشید یا رومی روم یا زنگیه زنگی در این بین رفتن مداوم پیش یه روانشناس حاذق میتونه خیلی موثر باشه

اون داستان هم که توی تاپیکتون آوردم قصد توهین یا بی احترامی به شما رو نداشتم دیدم موضوع داستان کمی به داستان شما میخوره قرار دادم که همه استفاده ببرند

امیدوارم که زندگی سرشار از عشق و آرامش و در کنار همسرتون تجربه کنید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

همیشه مرغ همسایه غازه. پسر خوب بشین زندگیتو بکن همه زنها مثل هم هستن فقط یه کوچولو تو قیافه و چاق و لاغریشون تفاوت هست که ارزش نداره یه عمر بخای بهش فکر کنی و عمر خودتو خانومتو تلف نکن واسه زنت خرج کن و براش عشق هزینه کن ببین از همه دخترای شهر زیباتر و بهتر میشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)