نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تفکرات همسر

895
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تفکرات همسر

سلام .ممنون میشم جوابمو بدین دوستان عزیزم.من یکم رو خاهرشوهرم با شوهرم حساس شدم نمیدونم چطور میتونم کمتر کنم این حساسیتمو.
    مثلا من شوهرم براش عکس خنده دار فرستاده بودم.بعد خاهرش اینا اونجا بودن.ب مامانو خاهرش نشون داده‌.منم ناراحت شدمو گفتم تو باید اجازه میگرفتی میگه یعنی من اینقد حق ندارم عکس تو رو نشون بدم.ازت حتما باید اجازه بگیرم.بعد امروز ی چالش بود براش فرستادم اونم برا همه فرستاده بود بعد از صفحه گوشیش عکس گرفته بود جوابارو بهم نشون داد گفت الان عکس میگیرم ببینی بعد همرو فرستاد جز خاهرش گفتم دیگه کسی نیس گف ن همرو فرستادم اما خاهرش رو ن.خودش گف اونم جواب داده.منم گفتم اونو نفرستادی.ی جور ک بفهمه ناراحتم میگه شاید دوس نداشته باشه ب تو نشون بدم بفهمی چی جواب داده.بعد بهش میگم پس من چی حق ندارم دوس داشته باشم عکسمو نشون ندی میگه من با تو راحتم و صمیمی.اما با اون اونقد صمیمی نیستم.شاید بعدا از دهنت در بره ناراحت بشه.من چکار کنم.این درسته خب؟میگه چون با تو خیلی صمیمی ام.اما با اون نه.خب من میگم تو بفرسی میتونی بگی حرفی نزنی.منم چیزی نمیگم.اگه انقد با من صمیمی.میگه حساسیتتو باید کم کنی تو اشتباه فکر میکنی.من چیکار کنم حساسیتم نسبت بهش کم شه .چجور با شوهرم رفتار کنم.یا تهدید میکنه ببینم حساس شدی منم رو ی نفر از خانوادت حساس میشم.بعدا ک خیلی باهم خوبیم رو در روییم بهم میگه من اینارو الکی میگم ک تو بحث الکی نکنی.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تفکرات همسر

دوست عزیز اگر دقت کنید تا وقتی از خودتون حساسیت نشون بدید چنین تنش هایی اجتناب ناپذیره

بهتره اول با همسرتون در مورد حساسیت ها و حدود زندگی و رفتارهای خصوصیتون صحبت کنید

ولی در این مورد اصلا" از خودتون واکنش تند نشون ندید تا ایشون در کنار شما احساس ارامش داشته باشه و مجبور به پنهان کاری نباشه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بهتره بجای اینکه به همسرتون بگین به خواهرت نشون نده یا به خانواده ات نشون نده بهتره بهش بگی دوست ندارم به کسی نشون بدی چون من با تو صمیمی هستم بعضی عکسا و متن ها را برای تو میفرستم چون تو را جز خودم میدونم و دوست ندارم خانواده پن یا هیچ کس دیگه ببینن
    بهتره حساسیت خودتون را واضح نکنین رو فرد خاصی ک جبهه گیری صورت بگیره
    همیشه اول از خانواده خودت بگو و خوش مطلب را بگیره ک نباید به خانواده خودش نشون بده یا بگه.

یا علی مدد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye1376 نمایش پست ها
    سلام .ممنون میشم جوابمو بدین دوستان عزیزم.من یکم رو خاهرشوهرم با شوهرم حساس شدم نمیدونم چطور میتونم کمتر کنم این حساسیتمو.
    مثلا من شوهرم براش عکس خنده دار فرستاده بودم.بعد خاهرش اینا اونجا بودن.ب مامانو خاهرش نشون داده‌.منم ناراحت شدمو گفتم تو باید اجازه میگرفتی میگه یعنی من اینقد حق ندارم عکس تو رو نشون بدم.ازت حتما باید اجازه بگیرم.بعد امروز ی چالش بود براش فرستادم اونم برا همه فرستاده بود بعد از صفحه گوشیش عکس گرفته بود جوابارو بهم نشون داد گفت الان عکس میگیرم ببینی بعد همرو فرستاد جز خاهرش گفتم دیگه کسی نیس گف ن همرو فرستادم اما خاهرش رو ن.خودش گف اونم جواب داده.منم گفتم اونو نفرستادی.ی جور ک بفهمه ناراحتم میگه شاید دوس نداشته باشه ب تو نشون بدم بفهمی چی جواب داده.بعد بهش میگم پس من چی حق ندارم دوس داشته باشم عکسمو نشون ندی میگه من با تو راحتم و صمیمی.اما با اون اونقد صمیمی نیستم.شاید بعدا از دهنت در بره ناراحت بشه.من چکار کنم.این درسته خب؟میگه چون با تو خیلی صمیمی ام.اما با اون نه.خب من میگم تو بفرسی میتونی بگی حرفی نزنی.منم چیزی نمیگم.اگه انقد با من صمیمی.میگه حساسیتتو باید کم کنی تو اشتباه فکر میکنی.من چیکار کنم حساسیتم نسبت بهش کم شه .چجور با شوهرم رفتار کنم.یا تهدید میکنه ببینم حساس شدی منم رو ی نفر از خانوادت حساس میشم.بعدا ک خیلی باهم خوبیم رو در روییم بهم میگه من اینارو الکی میگم ک تو بحث الکی نکنی.
    سخت نگیر اینا که مشکل نیست راحت باش ریلکس و بیتفاوت باش نسبت به این چیزا بگو دوست نداری ولی خودتو زیاد اذیت نکن زیر عکسهایی که براش میفرستی بنویس این پیام صرفا برای اشتراک گذاشتن با همسرمه و بنویس هرکس دیگه بخونه یا نگاه کنه مدیونه منه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد