نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: شوهر سرد مزاج

4808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

شوهر سرد مزاج

سلام ۵ ساله ازدواج کردم شوهرم خیلی سرد مزاجه و من برعکس اون گرم مزاج . البته اون از نظر زبانی بهم محبت میکنه ولی علاقه ای به لمس و بوسیدن و رابطه نداره دقیقا نقطه مقابل من . هر چی خواهش میکنم و صحبت میکنم دعوا میکنم هیچ راهی جواب نمیده اون هر روز سردتر میشه و نیاز من بیشتر واقعا دیگه دارم داغون میشم مشکلات دیگه زندگیم داره کمتر میشه و درگیری کمتری با هم داریم ولی از نظر رابطه هر روز سردتر میشیم میگه بخاطر فشار کاری و درگیری ذهنیه ولی خب تازه دوساله که نظامی شده قبلش که موبایل فروشی هم داشت همینجوری بود و باز میگفت ذهنم درگیره میگه من از بچگی ذهنم درگیر بود همش .حتی جلوی موهاش سفید شده از قبل ازدواج هم سفید بود من فکر میکنم بخاطر اعصابشه . نمیدونم سرد مزاجیش بخاطر عصبی بودنشه یا درگیری ذهنیه یا کلا سرده و ربطی به اینا نداره یا من براش جذابیت ندارم شاید به کس دیگه ای فکر میکنه نمیدوووووونم . دارم دیوونه میشم تو رو خدا بگین چطور میشه زندگیمو گرم کنم آیا میشه مرد سرد مزاج رو درمان کرد و آیا در آینده مثلا ۴۰ سالگی به بعد دیگه ممکنه کلا به من تمایلی نداشته باشه . الان هر دومون ۲۷ سالمونه . راهنمایی کنین دوستان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : شوهر سرد مزاج

سلام گلم مراجعه کن کلینیک های مشاوره جنسی یا پیش س ک س لوژیست اگر شوهرت نمیاد خودت تنها برو روش درمان رو نشونت میدن.

3. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

مشخصه و علت های مردان سرد مزاج چیست؟ سردمزاجی اصطلاح عامیانه‌ای است که در میان مردم برای مردان یا زنانی که دچار کاهش یا فقدان میل جنسی هستند، به کار می‌رود. سردمزاجی یا کاهش میل جنسی مفهومی علمی دارد و نمی‌توان به راحتی به هر کسی گفت سردمزاج. باید شرح‌حال درستی از فرد گرفته شود تا منظورش از به کار بردن این کلمه مشخص شود. هرگاه مردی که بیشتر از 20 سال سن دارد، ازدواج کند و فاصله بین دو رابطه زناشویی‌اش 10 روز یا بیشتر باشد، به او سردمزاج گفته می‌شود.

میل جنسی رابطه مستقیم با سن انسان‌ها دارد و این میل در هر 2 جنس با افزایش سن کاهش می‌یابد ولی شدت کاهش متفاوت است. اگرتناسب نسبی در نیازها و تمایلات جنسی هر دو نفر وجود داشته باشد مشکلی نیست مشکل وقتی است که یکی از طرفین هر روز تمایل به برقراری رابطه زناشویی داشته باشد و دیگری هر ماه! اینجاست که موضوع سردمزاجی یا همان کاهش میل جنسی مطرح می‌شود.

سردمزاجی 2 نوع است؛ اولیه که از همان روزهای نخستین بعد از ازدواج، مرد مایل به برقراری روابط زناشویی با فاصله زیاد است و سردمزاجی ثانویه. در این نوع مرد از ابتدا چنین مشکلی نداشته و بعدها دچار کاهش میل جنسی شده است.

کاهش میل جنسی ممکن است خفیف، متوسط یا شدید باشد. در نوع شدید ممکن است مرد ماه‌ها یا اصلا تمایلی به برقراری رابطه زناشویی نداشته باشد. سردمزاجی در آقایان خیلی زودتر آشکار می‌شود، در حالی که در زنان به‌خصوص در مراحل خفیف معمولا پنهان باقی می‌ماند.

عواملی مانند مشاغل نامناسب، مشغله فکری زیاد، مشکلات زندگی، افسردگی و اضطراب و اختلال در رابطه عاطفی با همسر از مشکلاتی هستند که به روان مرد صدمه می‌زنند و می‌توانند باعث کاهش میل جنسی او شوند. از موارد مهمی که روی میل جنسی تاثیر می‌گذارد، کاهش هورمون مردانه است. هورمون مردانه در سنین بالا به‌تدریج کاهش می‌یابد و متعاقب آن میل جنسی کمتر می‌شود ولی گاهی در افراد جوان یا میانسالان روند کاهش این هورمون سریع است و مشکل‌هایی را برای مرد پدید می‌آورد.

مردانی که کاهش میل جنسی تدریجی دارند، بهتر است سطح هورمونشان به روش آزمایشگاهی اندازه گرفته شود. یکی دیگر از مواردی که باعث کاهش میل جنسی مردان می‌شود، مصرف داروهای اعصاب است. این داروها فقط باید به وسیله پزشک تجویز شوند. در صورتی که بیماران با مصرف دارو دچار سردمزاجی شدند، باید موضوع را به پزشک اطلاع دهند و هرگز نباید خودسرانه اقدام به ترک دارو یا تغییر دوز آن کنند.
    دوست عزیز بهتره شوهرتون متقاعد بکنین تا باهم به پزشک مراجعه بکنین.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

ابتدا به عوامل سرد مزاجی مردان و وظیفه زنان نسبت به آنها اشاره می کنیم :
    1- عوامل ژنتیکی و ارثی در این عامل تمام اعضای خانواده آستانه تحریک جنسی بالایی داشته و عبارت دیگر زود تحریکی ندارند.
    2- عوامل تربیتی : وقتی پدر و مادر خود روابط عاطفی مناسبی ندارند اعضای خانواده هم دچار خشکی و سردی در روابط عاطفی با همسران خود خواهند بود حتی برخی از روان شناسان معتقدند افرادی که مادرانی بسیار دلسوز یا بسیار خشمگین و عصبانی دارند دچار مشکلات جنسی با هسرانشان هستند.
    3- استرس شغلی و فشار کار
    4- افسردگی و سایر اختلالات روانی مانند بدبینی ها و...
    5- تغییرات هورمونی و نبود ویتامین ها
    6- تغییرات در وضعیت احساس و عواطف به دلیل برآورده نشدن انتظارات و خواسته ها از طرف همسر، مرد ممکن است خودانگیخته وارد روابط جنسی نشود.
    7- مصرف سیگار و...
    8- وجود محرک های جذاب تر از همسر در محیط
    9- به دلیل احساسی تصمیم گرفتن در ازدواج و کاهش طبیعی احساسات فرد به طور کلی از ازدواج با همسر خود پشیمان شده است.
    10- نبود مهارت های شوهر داری در زن
    هریک از این عوامل فوق درمان خاص خودش را دارد.
    وظیفه زن در مقابل سرد مزاجی شوهر:

زن باید با خویشتن داری و خود کنترلی تا زمان بهبودی همسر به راهکارهای زیر عمل کند:
    1- ورزش و تحرکات بدنی
    2- برنامه ریزی دقیق روزانه و پرهیز از وقت گذارانی
    3- کاهش مصرف غذاهای پر کالری و پر انرژی
    4- حذف محرک های برانگیزاننده جنسی تصاویر و افکار
    5- شرکت در مجالس مذهبی و معنوی
    6- کشف کردن محرک هایی که می تواند همسرش را تحریک کند .

خیلی از خانم ها بر این باورند میل جنسی زیادی دارند با این وجود پس از ازدواج و آغاز فعالیت جنسی به این نتیجه میرسند که باور آنها از دنیای جنسی خود اشتباه بوده و آنگونه که فکر میکردند بعد از تجربه رابطه جنسی گرایش آنچنانی نسبت به آن ندارند ، بالعکس زنانی هستند که به کل نگرشی در مورد مسائل جنسی و نیاز جنسی ندارند اما بعد از تجربه آن ، نسبت به آن میل بیشتری از خود نشان میدهند ،

اکثر مواقع علت بوجود امدن این دو حالت متفاوت عاملی به نام فانتزی جنسی یا تخیلات جنسیاست زمانی که فردی قبل از ازدواج فانتزی جنسی خاصی داشته باشد و بعد از ازدواج در عمل فانتزی های جنسی وی عملی نشود این فرد علیرغم دارا بودن میل جنسی زیاد از رابطه جنسی لذت نمیبرد و معمولا با خودارضائی ارضا می شود چرا که درخود ارضائی میتواند فانتزی جنسی ذهنی خود را دنبال کند و این فرد کم کم میل جنسی خود راتا حد زیادی از دست میدهد.

این دسته از افراد باید در مورد فانتزی جنسی و تخیلات ذهنی خود با همسر خود صحبت کرده و از او بخواهد رابطه جنسی را مطابق با فانتزی جنسی وی انجام دهد ، اما چرا افرادی که نگرشی درمورد رابطه جنسی و میل جنسی زیادی قبل از ازدواج ندارند بعد از ازدوج و تجربه جنسی میل جنسیشان بیشتر می شود ؟ این افراد چون فانتزی جنسی ثابتی ندارند به نوعی ذهنیت خاصی در مورد رابطه جنسی ندارند در نتیجه مغز و روان آنها به ساده ترین فرایند جنسی نیز پاسخ میدهد و راحتر ارضاء می شوند و از رابطه جنسی لذت میبرند

البته در شرایط فعلی این افراد زیاد نیستند . به عبارتی توقعات این افراد در رابطه جنسی به همانند دسته اول نمیباشد لذا راحتر و زودتر ارضا می شوند ، فراموش نکنید قدرت روان و مغز در فریاند ارضا شدن مهمترین نقش را ایفا میکند در صورتی که اکثرا بر این باورند که حرکت یا پوزیشن فعالیت جنسی مهمتر است که این یک باور اشتباه است ، مگر در افرادی که به صرف وجود اختلالات جنسی نظیر انزال زودرس ناچارند پوزیشنهای خاصی را برای نزدیکی انجام دهند و تکنیکهای فیزیکی خاصی را پیاده کنند ( انزال زودرس یکی از شایع ترین اختلالات جنسی در اقایان است که معمولا با متد روان درمانی و ************ درمانی قابل درمان و بهبود است )
    خیلی از خانم ها بر این باورند میل جنسی زیادی دارند با این وجود پس از ازدواج و آغاز فعالیت جنسی به این نتیجه میرسند که باور آنها از دنیای جنسی خود اشتباه بوده و آنگونه که فکر میکردند بعد از تجربه رابطه جنسی گرایش آنچنانی نسبت به آن ندارند ، بالعکس زنانی هستند که به کل نگرشی در مورد مسائل جنسی و نیاز جنسی ندارند اما بعد از تجربه آن ، نسبت به آن میل بیشتری از خود نشان میدهند ،

اکثر مواقع علت بوجود امدن این دو حالت متفاوت عاملی به نام فانتزی جنسی یا تخیلات جنسیاست زمانی که فردی قبل از ازدواج فانتزی جنسی خاصی داشته باشد و بعد از ازدواج در عمل فانتزی های جنسی وی عملی نشود این فرد علیرغم دارا بودن میل جنسی زیاد از رابطه جنسی لذت نمیبرد و معمولا با خودارضائی ارضا می شود چرا که درخود ارضائی میتواند فانتزی جنسی ذهنی خود را دنبال کند و این فرد کم کم میل جنسی خود راتا حد زیادی از دست میدهد.

این دسته از افراد باید در مورد فانتزی جنسی و تخیلات ذهنی خود با همسر خود صحبت کرده و از او بخواهد رابطه جنسی را مطابق با فانتزی جنسی وی انجام دهد ، اما چرا افرادی که نگرشی درمورد رابطه جنسی و میل جنسی زیادی قبل از ازدواج ندارند بعد از ازدوج و تجربه جنسی میل جنسیشان بیشتر می شود ؟ این افراد چون فانتزی جنسی ثابتی ندارند به نوعی ذهنیت خاصی در مورد رابطه جنسی ندارند در نتیجه مغز و روان آنها به ساده ترین فرایند جنسی نیز پاسخ میدهد و راحتر ارضاء می شوند و از رابطه جنسی لذت میبرند

البته در شرایط فعلی این افراد زیاد نیستند . به عبارتی توقعات این افراد در رابطه جنسی به همانند دسته اول نمیباشد لذا راحتر و زودتر ارضا می شوند ، فراموش نکنید قدرت روان و مغز در فریاند ارضا شدن مهمترین نقش را ایفا میکند در صورتی که اکثرا بر این باورند که حرکت یا پوزیشن فعالیت جنسی مهمتر است که این یک باور اشتباه است ، مگر در افرادی که به صرف وجود اختلالات جنسی نظیر انزال زودرس ناچارند پوزیشنهای خاصی را برای نزدیکی انجام دهند و تکنیکهای فیزیکی خاصی را پیاده کنند ( انزال زودرس یکی از شایع ترین اختلالات جنسی در اقایان است که معمولا با متد روان درمانی و ************ درمانی قابل درمان و بهبود است )

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

باید به چه پزشکی مراجعه کنیم ؟ فکر نمیکنم در شهر ما س...لوژیست وجود داشته باشه .

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط seyaneh نمایش پست ها
    باید به چه پزشکی مراجعه کنیم ؟ فکر نمیکنم در شهر ما س...لوژیست وجود داشته باشه .

سلام

به طبیب متخصص طب سنتی مراجعه کنید و مشورت بگیرید

حتماً موثر خواهد بود

اگه ایشون سراغ شما نمیاد، شما برید سراغش

همه کارایی که دوس دارین باهاتون انجام بده رو باهاش انجام بدین( لمس کردن - نوازش - ماساژ - گاز گرفتن )

میل جنسیشو به یه طریقی بیدار کنید

شاید اصلاً بلد نیست بعضی از این روشها رو
    ویرایش توسط Experience : 11-14-2016 در ساعت 07:23 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

به طبیب متخصص طب سنتی مراجعه کنید و مشورت بگیرید

حتماً موثر خواهد بود

اگه ایشون سراغ شما نمیاد، شما برید سراغش

یکم ماساژش بدین یا چه میدونم گازش بگیرین

همه کارایی که دوس دارین باهاتون انجام بده رو باهاش انجام بدین

میل جنسیشو به یه طریقی بیدار کنید

شاید اصلاً بلد نیست بعضی از این روشها رو
    خیلی راه ها رو امتحان کردم حتی ماساژ ولی جوابی نگرفتم و هر چی تلاش میکنم بیشتر از خودم متنفر میشم و ناامیدتر . ۵ ساله من دارم تلاش میکنم ولی هر روز سردتر میشیم کاش شرایطشو داشتم و جدا میشدم اونموقع دیگه میدونم که شوهر ندارم و خیالم راحت میشه . کاش اصلا ازدواج نمیکردم و خونه بابام بودم آخه الان زندگیم چه فرقی کرده اونجوری یه امیدی داشتم که یه روز یکی بیاد که بهم عشق بورزه و عاشقانه با هم زندگی کنیم ولی الان چی همه چیمو باختم دیگه امیدی به بهبود نیست شرایط هر روز بدتر میشه تا چند سال دیگه کاملا واسه هم غریبه میشیم .

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    میتونین پیش متخصص برین تا برای سد مزاجی همسرتون دارو بده...

همچنین مراجعه به مشاوره هم خوبه، تا تشویقشون کنه به نیاز های شما توجه کنه...

غذا های مزاج گرم هم میلشون رو افزایش میده...

11. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    میتونین پیش متخصص برین تا برای سد مزاجی همسرتون دارو بده...

همچنین مراجعه به مشاوره هم خوبه، تا تشویقشون کنه به نیاز های شما توجه کنه...

غذا های مزاج گرم هم میلشون رو افزایش میده...
    پیش چه متخصصی باید بریم طب سنتی فقط از راه غذایی درمان میکنه شاید تا حدودی تاثیر بذاره ولی موقته من برای چند سال دیگه نگرانم که سنمون بالا بره و فشارهای زندگی بیشتر بشه دیگه کلا رابطمون قطع بشه تا همینشم به التماس و خواهش و صحبت و تهدید و هزار راه سمتم میاد که خودم حالم از خودم بهم میخوره که باید التماسش کنم آخه دیگه تا کجا غرورمو له کنم تا چند وقت دیگه همینشم قبول نمیکنه و مثل خواهر و برادر میشیم از تصورش داره حالم بهم میخوره خدایا آخه چرا . آقا من غلط کردم ازدواج کردم کاش میشد خودمو بکشم ولی از جهنم میترسم . دختر ۶ ماهم چی میشه چه بلایی سر اون میاد 😢😢

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

پدر شوهر و مادر شوهرم زندگیشون همینطوره طلاق عاطفی دارن اصلا با هم گرم نیستن مثل دو تا غریبه با هم زندگی میکنن وقتی میخوان حرف بزنن حداقل ۴ _۵ متر فاصله دارن تا بحال ندیدم نزدیک هم بشینن . شوهر منم بی احساسه وقتی میرم نزدیکش همش سعی میکنه من از خودش دور کنه یا با فیلم خودشو مشغول میکنه یا گوشی اصلا انگار نه انگار که زن و شوهریم موقع خوابم میگیره میخوابه دریغ از یه نوازش 😔 چیکار کنم بدش میاد برم سمتش . میگم ازم بدم میاد طلاقم بده میگه نه دوستت دارم میگه من سرد مزاجم . آخه واسه چی زن گرفته وقتی نیازی به زن نداره اونم تو سن ۲۳ سالگی . خب زن نمیخواستی میزاشتی بعد ۳۰ میگرفتی چه عجله ای بود

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    شاید بارداری شما و بعد از اون تولد بچه باعث سردتر شدن آقا شده؟؟ ولی خودش اعتراف میکنه که شما رو دوست داره. تعداد روابط شما در ماه چقدر است؟ آیا تولد بچه تاثیر گذاشته؟
    در ضمن حداقل نتیجه ازدواج شما بچه تون هست پس زیاد هم پشیمون از ازدواج نباشین

15. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31152
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درکت میکنم...

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31152
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درکت میکنم...

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

پیش چه متخصصی باید بریم طب سنتی فقط از راه غذایی درمان میکنه شاید تا حدودی تاثیر بذاره ولی موقته من برای چند سال دیگه نگرانم که سنمون بالا بره و فشارهای زندگی بیشتر بشه دیگه کلا رابطمون قطع بشه تا همینشم به التماس و خواهش و صحبت و تهدید و هزار راه سمتم میاد که خودم حالم از خودم بهم میخوره که باید التماسش کنم آخه دیگه تا کجا غرورمو له کنم تا چند وقت دیگه همینشم قبول نمیکنه و مثل خواهر و برادر میشیم از تصورش داره حالم بهم میخوره خدایا آخه چرا . آقا من غلط کردم ازدواج کردم کاش میشد خودمو بکشم ولی از جهنم میترسم . دختر ۶ ماهم چی میشه چه بلایی سر اون میاد

قبل اینکه پیش متخصص اورولوژی برین،
    قبلش با همسرتون پیش یک مشاور خانواده برین تا همسرتون رو آگاه کنه که برای زندگیش تلاش کنه، و نیاز جنسی همسر رو کوچیک نشمره..
    بعدش که انگیزه همسرتون را با کمک مشاور برای حفظ زندگی زناشویی بالا بردین، برای مسئله جنسی برین پیش یک ارورلورژی..

19. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

اگه من نرم سمتش و مجبورش نکنم اون یه ماهم بگذره نمیاد ولی هفته ای دوبار هست البته به اجبار چون خودش چندان تمایل نداره . به خودشم میگم پشیمونم میگه دلت میاد دختر به این نازی داری از زندگی با من پشیمونی . قدیما مردم فکر میکردن هدف ازدواج بچس ولی یه چیزای دیگه هم باید باشه فقط بچه که خوشبختی نمیاره وقتی ما دوتا با هم خوش نیستیم بچه فقط یه اجبار برای با هم بودنمونه

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    قبل اینکه پیش متخصص اورولوژی برین،
    قبلش با همسرتون پیش یک مشاور خانواده برین تا همسرتون رو آگاه کنه که برای زندگیش تلاش کنه، و نیاز جنسی همسر رو کوچیک نشمره..
    بعدش که انگیزه همسرتون را با کمک مشاور برای حفظ زندگی زناشویی بالا بردین، برای مسئله جنسی برین پیش یک ارورلورژی..
    ممنون باید همینکارو کنم حداقل بعدا پشیمون نمیشم که چرا همه تلاشمو نکردم .

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

شما قبل از ازدواج فرصت صحبت درباره این موضوع رو با آقا پیدا نکردید و یا مشاوره جنسی نرفتید؟
    ای کاش در این شرایط فعلا فرزند آوری نمیکردید. در هر صورت اون بچه به دنیا آمده و شما مسئولید در قبال اون. البته زندگی بدون روابط عاطفی و جنسی خیلی تحت فشار میزاره آدمو. ولی مطمئن باشید که این مشکل با مشاوره حل میشه. در اولین فرصت اقدام کنید

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    شما قبل از ازدواج فرصت صحبت درباره این موضوع رو با آقا پیدا نکردید و یا مشاوره جنسی نرفتید؟
    ای کاش در این شرایط فعلا فرزند آوری نمیکردید. در هر صورت اون بچه به دنیا آمده و شما مسئولید در قبال اون. البته زندگی بدون روابط عاطفی و جنسی خیلی تحت فشار میزاره آدمو. ولی مطمئن باشید که این مشکل با مشاوره حل میشه. در اولین فرصت اقدام کنید
    مشکلات جنسی با مشاوره حل میشه ؟ نه ازدواج ما سنتی بود و خب خجالت کشیدم بپرسم ولی من فکر میکردم گرم مزاج باشه ولی اشتباه فکر کردم شاید خودشم فکر میکرده طبیعیه . نمیدونم

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

بله که حل میشه. اصلا روانشناسان میگن که 80 درصد مشکلات جنسی از تفکرات و مغز نشات میگیره. حتما مشاوره مشکل شما رو برطرف میکنه.البته منظورم این نبود که حتما خودتون سوال میکردید. تو مشاوره قبل از ازدواج این مسائل تا حدودی مطرح میشه

25. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

من تو این ۵ سال چندین بار بخاطر درگیری هامون و دعواهامون پیش مشاور رفتم چند بار هم با هم رفتیم ولی در میره یه بار نیم ساعت نشست هیچی نگفت مشاور هر چی گفت حرف بزن ساکت بود دیگه مشاور هم گفت برین هر موقع خواستین حرف بزنین بیایین . مشاوره خیلی طول میکشه جلسات خیلی زیادی باید بری نهایت راهنمایی که کردن گفتن بچه دار نشو ولی مگه دست من بود ۳ سال بچه دار نشدم بخاطر حرف مشاور روزی ۱۰۰ بار به بقیه جواب پس میدادم دیگه راهی نبود مجبور شدیم بچه دار بشیم . هنوزم اندر خم همون کوچه ایم باز بریم مشاور .خیلی کشش میدن دوس دارم توی چند جلسه تمومش کنن یه وقت میدن میره معلوم نیست باز کی وقت بدن کلی هزینه و آخرشم هیچی کاش مشاورای منطقه ما یکم مسئولیت پذیر بودن و دلشون واسه زندگی مردم میسوخت . ارولوژی بهتر جواب نمیده ؟

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

ممنون باید همینکارو کنم حداقل بعدا پشیمون نمیشم که چرا همه تلاشمو نکردم .

دقیقا، حتما برین و براش تلاش کنید.
    پیش مشاور خانواده که برین خودش بهتون پیشنهاد میکنه کجا پیش کودوم متخصص برین بهتره...

28. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

با مشاوران کانون مساوران ایران تماس بگیرید .
    زیر همین پست بنده روی تملس بگیرید کلیک کنید .
    اگر تهران نیستید مشاوره تلفنی هم انجام میشه براتون
    مشکلتون رو در یک الی دو جمله مطرح کنید .

شما رو به متخصص مربوطه ارجاع میدن

شاید تونستند به مراکزی در شهر خودتون معرفی کنند شما رو .
    موفق باشید .
    تا علت سرد مزاجی همسرتون مشخص نشه
    به نظرم قبل از تماس با مشاورین بهتره همسرتون از نظر هورمونی
    چک بشه .
    این آزمایشات رو پزشک داخلی و حتی عمومی هم میتونه براشون تجویز کنه .
    شاید نیاز باشه که پاسخ آزمایشات رو برای متخصصین کانون ارسال کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

30. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

خانم سیانه
    شما ۸ مورد دیگه تاپیک زدید .
    نمونه اش تاپیک قبل از این

http://forum.moshaver.co/f138/%D9%86...4%D9%87-32835/

یه مقدار تناقض وجود داره بین این دو تاپیک اخیرتون البته هر دو یک موضوع دارند
    ولی تو تاپیک قبل عنوان کردید که همسرتون دست بزن داره فحاشه و...
    ولی تو تاپیک بالا فرمودید از نظر زبانی ابراز محبت میکنه ولی از نظر جنسی نه
    با توجه به عنوان
    تاپیک های قبلی

خواهر شوهر فحاش
    به بن بست رسیدم
    آبروریزی شوهر
    اختلال شخصیتی
    مشکل با پدر شوهر
    واسطه ازدواج و...
    بهتره حتما مشاوره حضوری داشته باشید
    مشکل شما فقط مشکل جنسی نیست .
    یا فقط مشکلتون در رابطه با همسرتونه و زندگیتون رو تحت الشعاع قرار داده
    حتما همسرتون رو راضی کنید مشاوره حضوری داشته باشید
    به خاطر فرزندتون
    اگر راضط نمیشه مراجعه کنه
    خودتون به تنهایی مراجعه کنید .
    یه مشاور خوب ابتدا بهتون کمک میکنه که با مشکلاتتون کنار بیایید
    بعد آروم که شدید به مشکل سرد مزاجی همسرتون بپردازید .
    شاید با ارائه راه حل در موارد بالا توسط مشاور
    وبرگشتن آرامش به زندگیتون مشکل سرد مزاجی همسرتون تا حدودی برطرف شد .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    خانم سیانه
    شما ۸ مورد دیگه تاپیک زدید .
    نمونه اش تاپیک قبل از این

یه مقدار تناقض وجود داره بین این دو تاپیک اخیرتون البته هر دو یک موضوع دارند
    ولی تو تاپیک قبل عنوان کردید که همسرتون دست بزن داره فحاشه و...
    ولی تو تاپیک بالا فرمودید از نظر زبانی ابراز محبت میکنه ولی از نظر جنسی نه
    با توجه به عنوان
    تاپیک های قبلی

خواهر شوهر فحاش
    به بن بست رسیدم
    آبروریزی شوهر
    اختلال شخصیتی
    مشکل با پدر شوهر
    واسطه ازدواج و...
    بهتره حتما مشاوره حضوری داشته باشید
    مشکل شما فقط مشکل جنسی نیست .
    یا فقط مشکلتون در رابطه با همسرتونه و زندگیتون رو تحت الشعاع قرار داده
    حتما همسرتون رو راضی کنید مشاوره حضوری داشته باشید
    به خاطر فرزندتون
    اگر راضط نمیشه مراجعه کنه
    خودتون به تنهایی مراجعه کنید .
    یه مشاور خوب ابتدا بهتون کمک میکنه که با مشکلاتتون کنار بیایید
    بعد آروم که شدید به مشکل سرد مزاجی همسرتون بپردازید .
    شاید با ارائه راه حل در موارد بالا توسط مشاور
    وبرگشتن آرامش به زندگیتون مشکل سرد مزاجی همسرتون تا حدودی برطرف شد .
    بله خیلی مشکلات زیادی داشتیم شوهرم کلا مشکل عصبی و روانی داره مثلا قاطی میکنه و همه چیو بهم میریزه بعدش میاد قربون صدقم میره و از دلم درمیاره کلا نمیشه روی رفتارش حساب کرد ولی چند ماهه سعی کرده رفتاراشو اصلاح کنه داره تلاششو میکنه خیلی زندگیمون بهتر شده قبلا هم مشکل سرد مزاجی داشت و در کنارش پرخاشگر و بددهن هم بود ولی خدا رو شکر داره بهتر میشه فقط سرد شدنش بیشتر شده انگار که کلا منو نادیده میگیره درگیری کمتری داریم ولی سردیش هم بیشتر شده .

33. کاربران زیر از seyaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز مشکل اصلی شما دقیقا چیه لطفا توضیح دهید نقل قول که متوجه بشم

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

35. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پژمان نمایش پست ها
    نه اونوقت میگن چرا جو میدی
    خب خجالت نکشیدی این تاپیکو زدی
    حیای دختر به سرد مزاجیشه
    شمام سعی کن سرد مزاج باشی
    پژماااان، این انجمن برا چیه؟

مذهبی بودن و غیرتی شدن که جاش اینجا نیست
    ویرایش توسط Experience : 11-14-2016 در ساعت 11:48 PM

37. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

سپاس
    دکتر
    سلام مشکلات زندگی من خیلی زیادن ولی شوهرم داره سعی میکنه خودشو اصلاح کنه البته به زبون نمیاره ولی من میبینم که داره سعی میکنه خودشو کنترل کنه فعلا در حال حاضر سردی همسرم نسبت به من خیلی بیشتر از قبل شده نه اینکه قبلا نبود چرا قبلا هم نسبت به تماس و رابطه اکراه داشت ولی هر از چندگاهی ابراز محبت میکرد صدام میکرد برم پیشش ولی الان کمرنگتر شده حتی زبانی هم ابرازمحبت نمیکنه و همش سرش تو گوشیشه البته کنترلش کردم در مورد خیانت کمتر احتمال میدم بیشتر توی سایت شیپور و دیوار سرگرمه . یه ماهه ماشینشو فروخته ذهنش همش درگیره که دوباره بخره . امشب میگفت از بس به خانوادش و خودش گیر دادم اعصابش درگیره

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط پژمان نمایش پست ها
    نه اونوقت میگن چرا جو میدی
    خب خجالت نکشیدی این تاپیکو زدی
    حیای دختر به سرد مزاجیشه
    شمام سعی کن سرد مزاج باشی
    داداش شما راحت باش هنوز تخلیه روانی نشدی بیا ما رو بزن والا تعارف نکن

39. کاربران زیر از seyaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

سلام

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام مشکلات زندگی من خیلی زیادن ولی شوهرم داره سعی میکنه خودشو اصلاح کنه البته به زبون نمیاره ولی من میبینم که داره سعی میکنه خودشو کنترل کنه فعلا در حال حاضر سردی همسرم نسبت به من خیلی بیشتر از قبل شده نه اینکه قبلا نبود چرا قبلا هم نسبت به تماس و رابطه اکراه داشت ولی هر از چندگاهی ابراز محبت میکرد صدام میکرد برم پیشش ولی الان کمرنگتر شده حتی زبانی هم ابرازمحبت نمیکنه و همش سرش تو گوشیشه البته کنترلش کردم در مورد خیانت کمتر احتمال میدم بیشتر توی سایت شیپور و دیوار سرگرمه . یه ماهه ماشینشو فروخته ذهنش همش درگیره که دوباره بخره . امشب میگفت از بس به خانوادش و خودش گیر دادم اعصابش درگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها

سلام

ببینید عزیز آنطور که به نظر میاد وبا توجه به گفته های شما اگر مشکل شما در رابطه با طول مدت رابطه و مسائلی به مانند نغوظ و هورمونی و.... نباشه!

مشکل و اختلال تربیتی روانی و اختلالهای روانیست که میتوانه از باورهای ایشون و یا وسواس و یا نگاه ایشون نسبت به مسائل جنسی به صورت گناه و یا روابط فیزیکی مکانیکی نشات بگیره!!!؟؟

در نتیجه بهترین راه مراجعه ایشون و یا هر دو به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خودتونه.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

42. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

کاش قبل از ازدواج تست مزاج میگرفتن از دختر پسر تا این مشکلات رو بعد ازدواج نداشته باشن

44. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

سلام

ببینید عزیز آنطور که به نظر میاد وبا توجه به گفته های شما اگر مشکل شما در رابطه با طول مدت رابطه و مسائلی به مانند نغوظ و هورمونی و.... نباشه!

مشکل و اختلال تربیتی روانی و اختلالهای روانیست که میتوانه از باورهای ایشون و یا وسواس و یا نگاه ایشون نسبت به مسائل جنسی به صورت گناه و یا روابط فیزیکی مکانیکی نشات بگیره!!!؟؟

در نتیجه بهترین راه مراجعه ایشون و یا هر دو به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خودتونه.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    ممنونم امیدوارم بتونم قانعش کنم به مشاور مراجعه کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد