نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره شغلی

2033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

مشاوره شغلی

سلام
    من مدت 5 ماه هست که در یک کلینیک دندانپزشکی مشغول ام.این پیشنهاد کاری توسط دوستم که دختر مدیر بود انجام شد.اول قرار بود من در قسمت پذیرش مشغول شم اما با اومدن فرد جدید من دستیار شدم. پس از دو ماه تقریبا قادر به جوابگویی به سایر پزشکان شدم.مدیریت هم از من راضی بود به همین منظور منو بیمه کرد.علاوه بر دستیاری مسولیت کارهای سیستمی با من بود.تا اینکه فردی که مسئول پذیرش بود به دلیل رفتار نادرست از چشم مدیریت افتاد و از من خواست تا محاسبات و شیوه کاری بیمه ها رو یاد بگیرم تا در صورت لزوم جایگزین شوم
    حالا چند تا مشکل دارم
    1.من اصلا فعالیت در این بخش را دوست ندارم
    2-جسارت کمی در ابراز نظرات ام دارم
    3- همواره یه ترس کاذب دارم که باعث دست پاچگی ام میشه
    4-کمی در محاسبات ضعیف ام
    5-مدیر مجموعه فردی دم دمی مزاج است که با اومدن فرد جدید شروع به تحقیر پرسنل قبلی می کنه
    6-همواره انتظار زیادی از پرسنل دارد
    من به قدری در یادگیری غرق بودم که خیلی از کارهای خودم به تاخیر افتاده
    فشار کاری زیادی و گاهی دو شیفت مشغول ام
    گاهی جا می زنم و می خوام انصراف بدم اما با این مسئله فکر می کنم که ایشون منو ظرف دو ماه بیمه کردن و مورد اعتمادشون هستم و از طرفی منو دارن اموزش میدن تا تو مرکز فعال باشم مردد ام کرده لطفا در تصمیم گیری درست کمک ام کنید
    به نظرتون تو این کار بمونم یا برم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره شغلی

سلام.
    اولین مورد خیلی توجهم رو جلب کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا90 نمایش پست ها
    این مسأله خیلی مهمه، بهترین شغل دنیا هم باشه این ویژگی رو براتون نداشته باشه خسته کننه و فرسایش دهنده می‌شه...
    تصمیم موندن یا رفتن رو فقط خودتون می‌تونید بگیرید. با توجه به تحلیل خوبی هم که از مسائل این شغل داشتید به نظرم خودتون بهترین تصمیم رو می‌تونید بگیرید. شرایطی که نوشتید رو بسنجید و مسائل مختلف رو ارزش گذاری کنید جواب آخر به دست میاد.
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

3. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشاوره شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا90 نمایش پست ها
    سلام
    من مدت 5 ماه هست که در یک کلینیک دندانپزشکی مشغول ام.این پیشنهاد کاری توسط دوستم که دختر مدیر بود انجام شد.اول قرار بود من در قسمت پذیرش مشغول شم اما با اومدن فرد جدید من دستیار شدم. پس از دو ماه تقریبا قادر به جوابگویی به سایر پزشکان شدم.مدیریت هم از من راضی بود به همین منظور منو بیمه کرد.علاوه بر دستیاری مسولیت کارهای سیستمی با من بود.تا اینکه فردی که مسئول پذیرش بود به دلیل رفتار نادرست از چشم مدیریت افتاد و از من خواست تا محاسبات و شیوه کاری بیمه ها رو یاد بگیرم تا در صورت لزوم جایگزین شوم
    حالا چند تا مشکل دارم
    2-جسارت کمی در ابراز نظرات ام دارم
    3- همواره یه ترس کاذب دارم که باعث دست پاچگی ام میشه
    4-کمی در محاسبات ضعیف ام
    5-مدیر مجموعه فردی دم دمی مزاج است که با اومدن فرد جدید شروع به تحقیر پرسنل قبلی می کنه
    6-همواره انتظار زیادی از پرسنل دارد
    من به قدری در یادگیری غرق بودم که خیلی از کارهای خودم به تاخیر افتاده
    فشار کاری زیادی و گاهی دو شیفت مشغول ام
    گاهی جا می زنم و می خوام انصراف بدم اما با این مسئله فکر می کنم که ایشون منو ظرف دو ماه بیمه کردن و مورد اعتمادشون هستم و از طرفی منو دارن اموزش میدن تا تو مرکز فعال باشم مردد ام کرده لطفا در تصمیم گیری درست کمک ام کنید
    به نظرتون تو این کار بمونم یا برم؟

شما کافیه برای مدتی کوتاه خودتون رو خوب نشون بدید تا خیال مدیریت از بابت شما راحت بشه

بعد از مدتی اونقدر کار روتین و راحت میشه که بدون استرس انجامش میدی و میتونی برای تغییر شغلت کانال بزنی و با صحبت کردن راهی برای تغییرش پیدا کنی

ولی در حال حاضر باید خودتو در این کار اثبات کنید ...لااقل برای خودت که ثابت کنی میتونی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد