نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خساست-علاقه برای ازدواج

1371
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32298
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خساست-علاقه برای ازدواج

سلام
    من نزدیک به۸ ساله با پسر یکی از اقوام دوستیم. دوستی بدون رابطه جنسی. تاالان ازدواج نکردیم بخاطرتحصیلات هردو و کار ایشون
    الان سربازی رفته و چندوقته مشغول کاره . قراره چندوقت بعد باهم عقدکنیم
    اما یه مشکلی هست یابهتره بگم دوتا
    حس میکنم خسیسه. اوایل دوستی برامن ی کادوخرید اما من ب دلایلی میخواستم رابطه تموم کنم(البته تو اون ماجرا خودش مقصربود)کادوهارو دادم بهش و رفتم. امابعدچندماه آشتی کردیم. تواین چندسال نه هدیه روز تولد ونه هیچ هدیه دیگه ای برامن نگرفته میگفت تا یادبگیری هدیه پس ندی😕 منم اون روزا چون دانشجو بودیم و بعدش سرباز شد زیاد بهش گیرنمیدادم میگفتم شایدپول نداره
    اما الان میره سرکار و انتظار دارم.امسال موقع تولدم بیکار بود.(البته یکی دوسال قبل سرکارمیرفته اما دائمی نبوده.)بهم ک تبریک گفت بعدش گفت چی برات بخرم هدیه تولد گفتم بزار رفتی سر کار بخر😕 واونم دیگه اصراری نکرد ک میخرم حالا یاحرفی.بعدچندماه بهم گفت تو گفتی هدیه نمیخوام😮😮😢
    الان جای خوبی مشغول ب کار شده.۳سال پیش ک سرباز بود قول داده بود برام ی هدیه بخره ک قیمتش۳۰۰هزار بود.الان ک میره کار قراربود مرخصی اومد بریم بخریمش.اما هردفعه یجور حرف میزنه ک انگارمیخواد بپیچونه🙁
    واقعا از کاراش ناراحتم.روزتولدم حتی ی شاخه گلم برام نخرید حتی دیدنمم نیومد تا دوروز بعدش.🙁
    بهش گفتم من دارم درس میخونم کل پولم میدم کتاب برای این آزمون و کلی خرج کتابخونه و خوراکی.هم باید پول شارژ بدم هم پول اینترنت.پول شارژم تو بده دیگه.باورتون نمیشه اصلاااااا به روی خودش نیاورد.حتی چندبارگوشیم شارژنکردم تا اس داد بفهمه شارژ ندارم بخره دیدم اصلا انگارنه انگار😟😟
    یه بار برام ی کورنومترخرید بعد۲۰روزبعد بهش گفتم برام ی گردنی یاهرچیزی بخر ک خراب نشه یادگاری نگهش دارم.بهم میگه اون کورنومترخریدم دیگه🙁🙁😮😮
    شایدبگیدپول نداره شاید.آدمی ک تو ی ماه ۴ جفت کفش بخره تو قیمت۸۰ تا۱۰۰ پول نداره؟چند روزبعدتولدمن۶۰۰داد ی گوشی.
    اما برامن اصلااا😢😢😢
    باورتون میشه این چندسال این همه بیرون میرفتیم ی کافه یارستوران نرفتیم حتی یبار چیزی نمیخوردیم؟؟؟حتی یبار بهش گفت ناهار یاشام بریم بیرون باهم میگفت تو باید حساب کنی توپیشنهاد دادی 😮😟 بعدش گفت باشه اما الان ۲یا۳سال میگذره نرفتیم😕🙁
    جزامسال تابستون ک سر ی جریانی ی تیکه انداختم بهش گفتم ما۸سال باهمیم ی بستنی باهم نخوردیم.بعد اون ۳ یا۴ بار بستنی خرید
    میخواستم ی سفرچندروزه برم تهران بهش گفتم رفتم توام۱۰۰ تومن بده بهم میگفت براچیته میخوای چکارش کنی گفتم لازم دارم.بازم به روی خودش نیاورد
    بخدا چندبار امتحانش کردم.خسیسه. یاحداقل برامن خسیسه.چون براخانوادش اینجوری نیست
    خواهرش۳ساله ازدواج کرده شهر دیگه تابستون تولدش بوده عید اومده اینجا رفته کیک خریده ک تولد بگیره چون پیشش نبودن(من نمیگم چرا برای خانوادش کاری میکنه.میگم چرا برا من انجام نمیده؟ ماکه دوستیمون دوماهه نیست چندسال همو میشناسیم میدونه دنبال تیغ زدن نیستم.خودش میگه همه ب علاقه ماحسادت میکنن.پس این رفتاراچیه؟)
    دوستام میگن بهش نمیگی .دیدید ک میگمم ج نمیده.یانمیخره و خودش میزنه ب اون راه یا باید انقدربگی و بعدش بخره ک اصلا دیگه خوشحال نشی بابت خریدش
    ادم خیلی کوچیک میشه با این رفتاراش.دوستام میگفتن بگو تا یادبگیره...
    وضع مالیشون از مابهتره کلی زمین و خونه دارن.مامانشم ب خسیسی مشهوره توفامیل.داییشم شوهر دوستمه ک بسییییییار شبیه ایشونه. وقتی بهش میگم کلی گارد میگیره ک من خسیس نیستم و مثل داییم نیستم
    ۲. ماقراربود چندماه بعدسرکاررفتن آقا عقدکنیم ک مادربزرگم فوت شد وموندبعدسالگرد مادربزرگم تقریبا۶ ماه دیگه
    اما زیاد حرفی درباره ازدواج و... نمیزنه
    البته الان بهتره. چون دید من ناراحت میشم چندبار بهش گفتم تو برنامه ای برا آیندت نداری .دوستای من حتی شام جشن عقدشونم مشخص کردن یکم بهتر شده. اما بازهم زیاد مشتاق نیست
    ازین ناراحتم ک همه چی بعد چندسال داره درست میشه برا ازدواج اما رابطه ما ازنظر من مشکل داره😢😢😢
    نمیدونم بایدچکارکنم
    من۲۴ سالمه لیسانس
    اقا۲۸ساله لیسانس
    کمکم کنید دارم دیوونه میشم خیلی ناراحتم
    ببخشید طولانی شد
    ویرایش توسط لیلی یاس : 11-21-2016 در ساعت 04:34 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خساست-علاقه برای ازدواج

سلام دوست عزیز
    دلایل متعددی میتونه داشته باشه شاید به خاطر طولانی شدن رابطتتون هست که باعث شده شما برای ایشون تکراری بشید و اینکه حس میکنه چه با خریدن چه نخریدن ، چه با محبت چه بدون محبت همیشه ماله خودش هسید ازین بابت یه جورایی خیالش از بابت موندن شما راحت شده و اون جذابیت اولیه رو براش از دست دادید .یه دلیل دیگشم میتونه به خاطر این باشه که شاید ازینکه بخوات با شما ازدواج کنه شک داره و فکر میکنه که ممکنه داره با خریدن هدیه کاره بیهوده ای انجام میده. البته شما هم نباید با گفتن برام هدیه بخر و فلان و فلان شخصیت خودتونو کوچیک کنید اگر میخواستین ایشونو امتحان کنید باید به صورت غیر مستقیم انجام میگرفته وشایدم ممکنه ایشون فکر کردن شما پولو هدیه ایشونو میخواین نه خودشو
    فقط پیشنهاد میکنم زودتر تکلفتونو با این ایشون مشخص کنید وازش بخواین زودتر به خاستگاری شما بیان و اگر سال به سال عقب بندازه ممکنه فقط شما سرکار باشید و قصده ازدواج با شما رو نداشته باشه . و بعد از نامزادی اگر باز این خساستو نشون داد باید در انتخابتون بیشتر فکر کنید چون شما رو این موضوع حساسید و ممکنه در اینده ضربه روحی زیادی بخورید.
    توصیه میکنم حتما در این زمینه حضورا مشاوره بروید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    همونجوری که الی خانوم گفت فک کرده که مثه زن و شوهر هستید
    زن و شوهرا هم که ماشالا
    برا تولد هم هیچی نمیخرن
    شما باید با پنبه سر ببری
    به شوخی تیکه بنداز بهش
    بهش بگو که خسیسی
    تا بگه ن
    بعد بهش بگو ثابت کن
    اگه بیخیال شد هی تکرار کن
    مردا هم واسه اینکه زن غر نزنه سرشون هرکاری میکنن
    چندبار که اینجوری کردی دیگه چیزی خواستی یکم داد و بیداد کردی میخره
    تا واسش عادت شه که زن گرفتن خرج داره و با دوران مجردی فرق داره
    موفق باشید
    و البته در کنار هم خوشبخت

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32298
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا دوست ندارم با دادبیداد ازش چیزی بخوام.اخه هدیه اسمش با خودشه نباید گفتش یا اون چیزایی که گفتم بخر و جواب هایی که داده بخونید دوباره.خودش میزنه ب اون راهچندسالپیش ب من گفت یادگیری برام ی گردنی نقره بخر منم بخدا باپول توجیبیم عرض یک هفته رفتم خریدم. اما چیزایی ک من میخوام اون پشت گوش میندازهعید برای سفره هفت سین خودمون شمع خریدیم که قیمتش زیاد نبود من دیدم نازه یه دونه ام برا اون خریدم گفتم سال تحویل روشن کن ب یادم باش ،قبل اینکه کفش عیدبخرم بردمش ک ببیندش ازشوخی بهش گفتم میخوای تو برام بخرش بهم گفت چطور تو شمع بخری من کفشبخدا برا دوستام میگم باورشون نمیشه میگن مگه پسرهمچین اخلاقی داره دایی من نامزده یبار قراربود براش کیک درست کنم واقعا برام جورنشد بعدبهم گفت توفقط لب و دهنی گفتی درست میکنم نکردی بعدخواهرش ازتهران براش کیک درست کرداورد برام عکسش فرستاد منم خیلی عصبانی بودم ازحرفش بهش گفتم کارایی ک تو براخواهرت میکنی برا منم انجام میدادی منم برات ازتهران کیک میفرستم. خیلی دلم میخواست بگم عزیزم کادو ها وپولایی که تو به مناسبت های مختلف به خواهرت میدی ب منم میدادی منم این کارو میکردمباورتون نمیشه بگم چقدرمسافرت میرفت وحتی ی سوغاتی برام نمیاورد بهونشم این بود تو هدیه پس دادی زن داییش بهم میگه خدایی ب چه امیدی به پای این موندیبخدا دوست پسر دوستم ی شهر دوراز ما بودتلفنی آشناشده بودن پسره اولش دانشجوبود و بعدش سرباز برای دوستم شارژ میفرستاد پول میفرستاد کلاهم یک بار همو دیده بودن بعد اونم که سرباز شد هرماه یه مقدار ازحقوق سربازیشو به این میداد کم بود اما در حد خودش بود بخدادوستم میگفتم تولدام برام پول میفرسته بعدتولدخودش ک میشه میخوام براش پولی بریزم قبول نمیکنه حتی میگم بزار یه شارژ برات بفرستم قسم میده این کار نکناخه نمیدونم این چرا با بقیه فرق دارهشما میگید عادی شدم براش خب چکار کنم که عادی نباشم؟ این از اولشم اینجوری بود اما من میذاشتم پای دانشجو و....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)