نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: باشوهرم چیکار کنم؟!

964
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31378
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باشوهرم چیکار کنم؟!

سلام من 9ماه هستش ازدودج کردم به شوهرم اعتمادکامل داشتم خیلی غیرتی هستم شوهرم دانشجو دکتری شهردیگه ای هستش مردادماه بودتوی گوشیش مکالمه صمیمانه ای باخانومی دیدم وقتی بهش گفتم انکارکرد وگفت چیزی وجودنداشته واوناروپاک کردبخشیدمش امادوباردیگه توی تلگرام ولاین چنین اتفاقی افتادوبازهم مکالماتی دیدم که تاحدی که بامن صمیمی هس صمیمانه صحبت کردن میخوامت عشقم بگودلیلش رو چراجواب نمیدی و...امامتاسفانه اینقدر ناراحت شدم همونجانشونش ندادم وتاریخ وشماره رو یادداشت نکردم این درحالی هس که من درطول روز پیام های محبت آمیزمیدم هواشودارم قربون صدقش میرم وخودش هم بارهامیگه توچیزی برام کم نذاشتی برای زنی مث من اینکه مردروابطی بازن داشته باشه حتی کلمات محبت آمیز مث این میمونه که زن عکس برهنه خودش رو توی شبکه های اجتماعی بذاره نمیدونم چیکارکنم لطفاسریعاکمک کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : باشوهرم چیکار کنم؟!

سلام
    باهاشون صحبت کنین
    نه غمگین نه سرزنش امیز باشه
    اگه غمگین بگین سعی میکنه با کلمات بازی کنه و با چندتا کلمه ذهنتون را پاک کنه
    اگه سرزنش گر باشه جبهه میگیره و اوضاع خرابتر میشه
    باهاش قاطع و صمیمی حرف بزنین بهش بگین زندگیم برام خیلی ارزشمنده و دوست ندارم چیزی یا کسی باعث بشه خدشه ای به زندگی مون وارد بشه ثبات ی زندگی به صداقت و پاکی و اعتماد اون هست و بعد ازش علت اون پیام هارا بپرس بعد بگو نه میخوام قضاوتی کنم نه بدبین باشم فقط میخوام از زبون خودت بشنوم ک همسرم دلیل این پیام های صمیمی اش به ی خانم نامحرم چیه؟!

یا علی مدد

3. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شخصی استاد نمایش پست ها
    سلام من 9ماه هستش ازدودج کردم به شوهرم اعتمادکامل داشتم خیلی غیرتی هستم شوهرم دانشجو دکتری شهردیگه ای هستش مردادماه بودتوی گوشیش مکالمه صمیمانه ای باخانومی دیدم وقتی بهش گفتم انکارکرد وگفت چیزی وجودنداشته واوناروپاک کردبخشیدمش امادوباردیگه توی تلگرام ولاین چنین اتفاقی افتادوبازهم مکالماتی دیدم که تاحدی که بامن صمیمی هس صمیمانه صحبت کردن میخوامت عشقم بگودلیلش رو چراجواب نمیدی و...امامتاسفانه اینقدر ناراحت شدم همونجانشونش ندادم وتاریخ وشماره رو یادداشت نکردم این درحالی هس که من درطول روز پیام های محبت آمیزمیدم هواشودارم قربون صدقش میرم وخودش هم بارهامیگه توچیزی برام کم نذاشتی برای زنی مث من اینکه مردروابطی بازن داشته باشه حتی کلمات محبت آمیز مث این میمونه که زن عکس برهنه خودش رو توی شبکه های اجتماعی بذاره نمیدونم چیکارکنم لطفاسریعاکمک کنید
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی اینها متاسفانه اختلالات و اعتیادها و...جدیده که در اثر دنیای مجازی و استفاده نادرست از آن بویژه در جامعه ما رایج گردیده و وارد رفرنسهای جدید گردیده

و صد البته این دلیل بر اختلال ایشونه نه بدی و یا بد بودن شما!

کوتاه سخن:

تا روشن شدن مطلب توسط یکی از همکاران متخصص ما برای هر دوی شما و تصمیم درست برای ادامه زندگی از بچه دار شدن بپرهیزید(فرزند درمان هیچ دردی نیست)

هر دو با هم به یکی از همکاران مشاور رجوع کنید

استقلال مالی داشته باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    عزیزم الان با پیشرفت تکنولوژی خیلی از زنها و مردها تو محیطهای اجتماعی ازادانه با ادمهای دیگه صحبت میکنن و اصلا هم فکر نمیکنن این کار خیانت محسوب میشه شوهر منم یبار تویه برنامه فیسبوک دیدم دخترا ادش میکنن و اونم قبول میکرد میدونم قصد بدی نداشت ولی واقعا اذیت میشدم
    یروز باهاش جدی صحبت کردم و گفتم ازین برنامه ها اجتماعی بیزارم و اگه می خوای من ازت راضی باشم پاکشون کن
    خیلی قاطع و جدی صحبت کردم اونم تمام برنامه هاشو پاک کرد فسبوک لاین وی چت اینستاگرام
    خداروشکر بعدش ارامش به خونمون برگشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد