نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: هک کردن چت خواهرم توسط همسرم

2032
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32318
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هک کردن چت خواهرم توسط همسرم

سلام من خانم 27 ساله ام که 8 ساله ازدواج کردم و دو تا بچه دارم و ساکن یکی از شهرستانها
    راستش چند روزه همش دارم سعی میکنم یه راهی پیدا کنم تا همه چیزو فراموش کنم ولی خیلی سخته و نمیتونم که فراموش کنم .
    یه راست میرم سر اصل مطلب:
    چون لپ تاپم معمولا توی خونه است همسرم هر وقت نیازی داشته باشه از لپ تاپ استفاده میکنه معمولا هم تو سایتهای خبری میچرخه یا کارهای بانکی رو انجام میده، چند روز پیش حوصلم سر رفته بود رفتم تو سایتها داشتم میچرخیدم که متوچه شدم ایمیل همسرم باز هست ، حس فضولیم گل کردو رفتم تو ایمیلش همینطور که داشتم عنوانای ایمیلشو چک میکردم یه ایمیل که بدون موضوع بود و به یکی دیگه از ایمیلهای خودش فرستاده بود توجهمو جلب کرد و من ایمیلشو باز کردم دیدم متن یه چت خانم با یه آقاییه ، خیلی ترسیدم و ضربان قلبم به شدت زیاد شده بودو دست و پام شروع به لرزیدن، که همین طور گه داشتم چت ها رو میخوندم متوجه شدم این گفت و گو اصلا به همسرم مربوط نیست و چت خواهرم با یه آقاییه که در آخر حرفاشون به جاهای باریک هم کشیده شده بود
    اون موقع نمیدونستم باید خوشحال باشم یا ناراحت ؛ خوشحال ازینکه این چت هیچ ربطی به شوهرم نداره و ناراحت ازینکه چرا شوهرم باید وارد گفت و گوی خصوصی خواهرم با کسی باشه
    البته یه گریزی میزنم به ماجرای خواهرم که ایشون مطلقه هستن ، از ممن بزرگتره و تهران مشغول تحصیله خونوادم مذهبی هستن ولی خواهرم زیاد اهل کارای مذهبی نیست و یه جورایی بعد از طلاق ایشون خیلی از کارای گرفتن مهریه و دادگاهی ایشون رو شوهرم وکالت داره تا انجام بده و بابام بعد از طلاق آبجیم از همسرم خواهش کردن که یه جورایی هوای خواهرمو داشته باشه و منم البته همین انتظارو از شوهرم داشتم و واقعا شوهرم هر کاری از دستش بر میومده همیشه انجام داده و ما سعی کردیم وقتی آبجیم میاد شهرستان بهش خوش بگذره و مثل خواهرو برادر هواشو داشته باشیم ولی خواهرم کلا همیشه آدم قدر نشناسی بوده و همیشه بازم توقعش از همه و همه کس زیاد بوده
    پیش خودم میگم احتمال قوی این کار همسرم به خاطر سر در آوردن از کارای آبجیم باشه چون آبجیم با اینکه فکر میکنه خیلی زرنگه ولی واقعا ساده است و خیلی زود تحت تاثیر دیگران قرار میگیره یا بهتر بگم خیلی زود گول میخوره هم تو ازدواجش گول شوهرشو خورد هم تو طلاقش ولی با این حال بازم مثل یه دختر 18 ساله است خیلی خام رفتار میکنه وهم فکر میکنه و اصلا بزرگ نشده
    اگه اون چتش در آخر انقدر حرفای بد زده نمیشد شاید اصلا عین خیالمم نبود ولی وقتی فکر میکنم شوهرم اونو که ببینه یاد حرفاش میفته یا وقتی توی خونه از آبجیم حرف زده میشه کلا قاطی میکنم یاد حرفای مزخرفشون میفتم و همش فکر میکنم شوهرمم یاد این چیزا میفته من اصلا با آبجیم کاری ندارم هر غلطی میخواد بکنه انجام بده چون واقعا هیچ حرفیو قبول نداره و فقط حرف خودشو میزنه ولی من نگران زندگی خودمم دوست ندارم وقتی اون بیاد اینجا حتی ببینمش چه برسه به اینکه با شوهرم حضورشو هر جایی حتی احساس کنم بالاخره ما خونواده مذهبی هستیم هم من هم شوهرم ولی آبجیم وقتی میاد اینجا واقعا خیلی از چیزا رو رعایت نمیکنه قبلا زیاد حساس نبودم ولی الان واقعا روی این موضوع حساسم مامانم همیشه بهش گوشزد میکنه میگه حد اقل جلوی شوهرم بیشتر رعایت کنه ولی اون اصلا گوش نمیده
    قراره یه هفته دیگه بیاد متاسفانه ما با مامانم اینا تو یه ساختمون دو طبقه ایم و اگه اون بیاد معمولا ناهار و شامها رو همش باهمیم ولی من اصلا تحمل حضورشو ندارم
    واقعا نمیدونم باید چیکار کنم هزار دفعه خواستم سر شوهرم داد بزنم که چرا اینکارو کرده ولی خیلی خودمو کنترل کردم آخه من قبلا خیلی موبایل همسرمو چک میکردم یه مدت خیلی با هم بگو مگو داشتیم ولی با هم تصمیم گرفتیم تا این اخلاقمو کنار بزارم و واقعا با اینکه خیلی سخت بود ولی به هر زحمتی بود دیگه سراغ گوشیش نمیرفتم ، آخه با این کار فقط خودم اذیت میشدم و اون همیشه بهم میگفت که هیچوقت تو کار دیگران فضولی نکن ولی وقتی دیدم خودش فضولیه دیگرانو میکنه آتیش گرفتم
    آخه یه بارم صدای یکی از همکاراشو ضبط کرده بود که همکارش داشته واسه دوستش تعریف میکرده که یه نفرو میخوادو باهاش دوسته و ازین حرفا ولی وقتی از شوهرم پرسیدم چرا اینکارو کرده گفت که اصلا به این صدای ضبط شده گوش نکرده و چون فکر میکرده تو محیط کارش داره اتفاقایی میفته میخواسته سر در بیاره که بعدا متوجه شده که فکرش اشتباه بوده و به اون مکالمه حتی گوش نکرده
    ولی این ماجرا دوباره تکرار شده و من واقعا داغونم مثلا وقتی تو خلوتمون با من حرف میزنه همش فکر میکنم حرفای اون پسره به خواهرمو داره بهم میزنه و من ناخودآگاه یاد اون میفتم و اون وسط واقعا عذاب میکشم ولی نمیتونم هیچ واکنشی از خودم نشون بدم فقط میتونم تحمل کنم
    با اینکه کار وکالت شوهرم تو گرفتن مهریه آبجیم تازه 10 روزه درست شده و من قبلا چقدر از شوهرم میخواستم اینکارو واسه آبجیم انجام بده ولی الان اصلا دوست ندارم حرف آبجیم پیش خودمون زده بشه چه برسه به اینکه بخواد بره کارای اونم انجام بده
    وای خدایا خودت کمکم کن اصلا نمیدونم باید چه رفتاری با شوهرم داشته باشم اصلا به روش بیارم یا نه خواهش میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : هک کردن چت خواهرم توسط همسرم

سلام دوست عزیز
    به نظره من الان فعلا دست نگه دار و هیچ عکس العملی نشون نده صبر کن خواهرت بیاد و بعد عکس العمل شوهرت رو ببین چطوره ؟
    بعد اگر تصمیم گرفتی بهش بگی یه جور غیر مستقیم بهش بگو چون اگر مستقیم بگی بهت میگه بازم منو چک کردی؟!
    و بعد دست پیش میگیره پس نیوفته
    مثلا بگو خواهرم بهم گفته یکی هکش کرده بعد حرفایی که خودش درمورد دخالت توی کار دیگران و اینا بهت میزد و تحویل خودش در غالب داستان بده
    به نظره من که خانواده ات اشتباه کردن از شوهرت خواستن خواهرت رو بپاد چون اگر مسئله ایی پیش دید شوهرت نسبت به خانوادت و خواهرت بد میشه که الان تقریبا شده و بعد میتونه از همین به عنوان یه آتو استفاده کنه
    همیشه سعی کن اعضای خانوادتو جلو ی شوهرت خوب جلوه چون باعث عزت و احترام خودت میشه.
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

3. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32318
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

miss eli عزیزم ممنون بابت وقتی که گذاشتی و راهنمایی که کردی
    راستش من فکر میکنم این قضیه مربوط به الان یا حداقل به این تازگی نباشه شاید این قضیه برای همسرم کهنه شده باشه و صبر کردن من برای رسیدن خواهرم و دیدن واکنش شوهرم بی فایده است ، الان که فکر میکنم میبینم که خیلی وقتا که صحبت از رفتن به مسافرت با خونوادم میشد شوهرم میگفت خواهرت نیاد یا مثلا وقتی صحبتی از خونه گرفتن برای خواهرم پیش میومد مخالف صد در صد بود و میگفت اون موقع دیگه نمیشه خواهرتو جمعش کرد . من سعی میکردم این ذهنیتو از شوهرم در مورد آبجیم دور کنم ولی الان که فکر میکنم میبینم شوهرم ببیراه نمیگفته و اگه منم جای اون بودم شاید بدتر ازین فکرا رو میکردم.
    من فقط تحمل حضور آبجیمو دیگه ندارم ازش متنفر شدم ، دوست ندارم شوهرم اونو ببینه چون ممکنه یاد حرفاشون بیفته ، تحمل این موضوع واسم خیلی سخته دیگه دوست ندارم کوچکترین ارتباطی با خواهرم داشته باشیم ولی این موضوع تقریبا غیر ممکنه . حتی این موضوع به روابط خصوصی من و شوهرم هم نفوذ کرده و من همش یاد حرفای مزخرف اونا میفتم میترسم شوهرم هم اینطور شده باشه .
    از مشاورین خواهش میکنم بهم کمک کنند چه جوری این ذهنیتو از خودم دور کنم
    من اگه به روی شوهرم بیارم که چرا این کارو کرده ممکنه فایده ای به حال من داشته باشه یا نه ؟میترسم در آینده بازم این کار تکرار بشه
    خواهش میکنم میکنم راهنمایی کنید نمیدونم چرا از دیشب تا حالا هیچ کس جوابی بهم نداده دیشب واقعا تا صبح خوابم نمیبرد و همش کابوس میدیدم چند بار بیدار شدم بیام اینجا رو چک کنم ببینم کسی جوابی داده یا نه ولی ترسیدم شوهرم از موضوع با خبر بشه کلی صبر کردم تا صبح شوهرم بره سرکار بیام اینجا ولی وقتی دیدم فقط یه راهنمایی دارم خیلی دپرس شدم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانوم محترم
    کاملا کار اشتباهی کردین که به شوهرتون بد بین شدین
    و حتی به این فک کردین که تقصیر کار شوهذتونه
    چون خودتون مطمئنید که خواهرتون یک ادم بی بند و باره و به هیچ چیزی اعتقاد نداره
    و این نیاز به فک کردن نداره
    شما باید ارتباط شوهرتون با خواهرتون رو قطع کنید و هرطوری که شده لغو وکالت کنید تا از خواهرتون دور بشه
    و بهش بگید که روی اون نظارت داشته باشه
    و درمورد سرک کشیدن به ایمیلش هم بهش حقیقت رو بگید
    چند روز یا چند هفته دعوا بهتر از ابنه که خدایی نکرده شوهر و خواهرتون به جاهای بدتری بکشن
    چون واقعا راحت هست و شما باید جلوشو بگیرین
    اگه از لفظ بدی استفاده کردم هم معذرت میخوام. موفق باشید.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست عزیز ممکن زیادی شکاک هستن چون خودتونم گفتین قبلا هم صدای دوستشون ضبط کرده ممکن از خواهرتون چیزی دیدن که میخواستن مطمئن بشن بلاخره آبرو خواهرت آبروی شماهم هست اگه این موضوع رو بگین ممکن شوهرتون برای اینکه کارش کمرنگ بکن شروع به توهین به خواهرتون یاشما بکن اگه میتونین تحمل بکنین وچیزی نگین موضوع روبیان کنین ودليل بخواین اگرهم نه پس فعلا چیزی نگین اما سعی بکنین رابطه خواهرتون باشوهرتون کم بکنین بازم برای اینکه کار اشتباهی نکنین با مشاور متخصص مشورت بکنین

7. کاربران زیر از e.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)