نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تهمت همسر

2552
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27657
    تشکـر
    8
    تشکر شده 32 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

تهمت همسر

همسرم در هر فرصتی بهم تهمت میزنه ،بی بند و بار فاحشه ،هرزه ،اینا چیزاییه که میگه ،نمیتونم کنار بیام هر بار حالم بد میشه ،عادت نمیکنم به حرفاش هر بار برام تازست،اصلا انگار این حرفا زدنش براش عادیه ،منم بهش میگم بی غیرت بی لیاقت
    فکر میکنم پ ا ر ا ن و ی ی د داره به همراه سادیسم ، درست مثل به اصطلاح مادرش، شما فرض کن تو پیاماش به حدی عصبیم میکنه که خودشم میترسه نکنه بلایی سر خودم بیارم ،تا این حد،بعد که میاد از سر کار خونه میاد ناز و نوازش میکنه و میگه ببخشید ،خییییلی عصبانی بودم ... ولی حتی ذره ای دلم نرم نمیشه
    آخه اصلا اهل چیزایی که میگه نیستم . فکر کن هزار با پاکیو نجابتت ثابت شه ولی یک بار اختلاف فرهنگی باعث سوتفاهم شه ،بعد همسرت همونو بکوبه تو سرت،عذابت بده زجرت بده ،چیزای ناجور بهت نسبت بده که دچار حمله عصبی بشی ،ولی اون براش مهم نیست دوباره و دوباره کارشو تکرار میکنه ،بعدش میاد ناز و نوازش ،این از همه چندش آورتره،روش میشه؟ انگار همش براش بازیه،مگه میشه یکی از رو عصبانیت این چیزا رو بگه؟ مطمینم مشکلی داره ،میخوام خنثی نباشم و بترسونمش تا اینقدر روحمو سوهان نده،دیگه میترسم برم بیرون میترسم برام حرف دربیاره ،میترسم تهمت بزنه،تحملشو ندارم دیگه،حالا فرض کنید من تا حالا حتی دوس پسرم نداشتم،اصلا بدم میومد.ولی حالا....
    میخوام بدونم از نظر قانون حکم تهمت که ثابت نشه چیه؟ اگر شکایت کنم نتیجش چی میشه؟

2. کاربران زیر از Sepideh7273 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تهمت همسر

سلام گلم
    متاسفم حرمتها که بشکنن دوباره ایجاد احترام خیلی سخت میشه
    شما میگید مادر ایشونم همینطور بودن پس ایشونم از همون ابتدا همینطور بودن
    دوران نامزدی مگه نداشتید ؟ چطور با دیدن این ویژگی بقول خودتون شخصیت پارانوئید تن به ازدواج دادید؟
    عزیزم ایشون حاضرن پیش روانشناس برن ؟ اگر راضیشون کنی که خیلی خوب میشه
    دکتر میتونه تشخیص بده دچار این اختلال هست یا نه و در صورت لزوم دارو تجویز میکنه
    یا شاید به کمک مشاوره وضعیت بهتر بشه
    اینطوری خود خوری نکن حتما دست بکار شو برای راضی کردنش به رفتن پیش روانشناس

4. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27657
    تشکـر
    8
    تشکر شده 32 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متاسفانه آشنایی تا عقد کوتاه بود،بعدم تو عقد اصلا نشون نمیداد این ویژگیها شکاکیو ،کلا اصلا هیچی از شخصیتیشو نشون نمیداد ،از رفتاراش حرفاش هیچی نمیفهمیدم،مادرش که بعد ازدواج میومد خونمون میموند گهگاهی ،یا حرفای برادرشوهرا که می شنیدم تااااازه میفهمیدم که بله فکر و ایده همسرم این بوده که اون رفتارو میکرده،اصلا خودشو لو نمیداد،ولی الان رسما تهمت میزنه،شکاکیش از مسایل ریییزه ریز بگیر تا اون بزرگ بزرگا،فقط امیدم به اینه حدسم درست نباشه و تحت تاثیر مادرش و خانوادش اینطور شده باشه و حالش خوب شه،میخوام بترسونمش و تهدید کنم،هر چند میدونه بی عرضه تر از این حرفام،فقط میخوام بدونم شکایت به خاطر تهمت راه به جایی میبره؟
    روانشناس و مشاور قبول نداره،داداشاش مشاوراشن،الگوهاشم از اونا میگیره کلا،حدس میزنم جاریای بدبختمم کشیدن مثل من،آخه اخلاقاشون خانوادگی شبیه همه
    گاهی میگم کاش معتاد بود ،راحت جدامیشدم ،الان هیچ دلیل محکمه پسندی واسه جدایی نیست
    هیچی برای یه زن سخت تر از این موضوع نیست.
    ویرایش توسط Sepideh7273 : 11-27-2016 در ساعت 11:49 AM

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

اگر كسي در حضور خودمان به ما تهمت بزند چگونه با آن رفتار كنيم و چه جوابي به آن بدهيم و اينكه اگر كسي مثلا مقداري نماز خود را طول دهم و بگويند اين قدر ريا نكند به آن چه جوابي بدهيم؟

در برخورد با چنين فردي راه کارهاي ذيل پيشنهاد مي گردد :
    1- به طور کلي در اين موارد بايد از برخورد هاي احساسي و نسنجيده و انفعالي خود داري کرد .

2-اگرفرد تهمت زننده اهل منطق و استدلال است و انسان منصفي است مي توانيد با آرامش براي او توضيح دهيد که شما اشتباه مي کنيد و اين مطلب واقعيتي ندارد .

3- دربرخي روايات آمده است که معصومين -ع- در برابر تهمت زنندگان بي منطق به آنها چنين مي گفتند : اگر اين مطلبي که به من نسبت مي دهي درست باشد و اين صفت زشت در من باشد خداوند مرا ببخشد و اگردورغ باشد و مرا بي دليل متهم مي کني خداوند تو را ببخشد . بنا بر اين اگر اين فرد اهل انصاف و منطق نباشد و بحث با او بي ثمر باشد به تبعيت از ائمه -ع- مي توانيد چنين جمله اي به او بگوييد .

4- آن چه براي مومن مهم است خشنودي الهي است وانسان خداجو بايد به وظيفه خود عمل کند واعمالش را براي رضاي خدا و با نيت صادقانه انجام دهد واهميتي به حرف و قضاوت ديگران ندهد . نبايد به خاطر حرف ديگران در انجام اعمال دچار ضعف و سستي و ترديد شد و سخن آنها اثري بر روند اعمال و برنامه ما داشته باشد .

5- در پاسخ به کسي که به ما تهمت ريا در عبادت و نماز مي زند مي توان گفت : من اگر نيکم اگر بد تو برو خود را باش و به او گفت هر کس مسئول اعمال خود است و بايد مراقب خود و اعمال خود باشد .

6-البته لزومي ندارد انسان به هر حرفي پاسخ بدهد و خود را درگير بحث هايبي حاصل کند زيرا اين گونه سخنان دل را تيره مي کند و موجب هدر رفتن وقت و عمر ارزشمند انسان مي شود .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35265
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون
    __________________________________________________ _________________
    در انتخاب وکیل دقت داشته باشید. زیرا انتخاب یک وکیل خوب در انجام یک پرونده بسیار موثر هست و این وکیل می باشد که می تواند نقش بسزایی در امور وکالتی شما داشته باشد. موسسه حقوقی تهران وکیل، یکی از موسسات قدیمی دارای بهترین وکیل تهران می باشد و قادر می باشد متناسب با پرونده شما، بهترین وکیل را معرفی کند. اگر شما در انتخاب بهترین وکیل تهران دچار سردرگمی شدید می توانید از مشاوره رایگان موسسه استفاده کنید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

با یه وکیل مشاوره کنید و البته اگه شد همسرتون را ببرید مشاور خانواده

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26395
    تشکـر
    63
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم و امروز تصمیم گرفتم که جدا بشم چون واقعا دارم دیونه می شم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد