نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چه دانشگاهی برم؟

679
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

چه دانشگاهی برم؟

به نام خدا
    سلام به همه
    وقتتون بخیر
    من دانش آموزش پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم.
    یه درگیری ذهنی برام به وجود اومده و اونم اینه که چه دانشگاهی برم و اصلا چه رشته ای؟
    ساکن نیشابور هستیم.
    درس هام هم بد نیست و نمراتم خوبه.
    وضع مالی ما زباد خوب نیست و پدرم بنا بوده و الان از کار افتاده هست و مادرمم هم خانه دار.
    خواهرم هم لیسانس مامایی و یکی از برادرام هم کابینت ساز و برادر دیگم هم لیسانس حقوق از پیام نور داره و الان مدیر عامل یه شرکت پیمانکار شهرداریه.
    من به شخصه خودم مشکلی با کار کردن ندارم و تابستون تونستم فروشگاه اینترنتی بزنم و مقداری کار کردم اما به خاطر درس رهاش کردم.
    به نظر شما من برم دانشگاه پیام نور شهر خودمون یا دولتی شهر های دیگه؟
    من نظرم رو پیام نوره، چون تو شهر خودمونه و هم میتونم کار کنم و درس بخونم ، اما تو شهر دیگه نمیتونم کار کنم جون به دانشجو کار نمیدن
    و بعد 4 سال دست از پا دراز تر بیام خونه و بیکار باشم . بعد برم سربازی
    اما از طرفی در مورد اعتبار و ارزش مدرک پیام نور شک دارم.
    ممنون میشم راهنملیی کنید.

2. کاربران زیر از abolfazl-fth بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : چه دانشگاهی برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl-fth نمایش پست ها
    به نام خداسلام به همهوقتتون بخیرمن دانش آموزش پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم.یه درگیری ذهنی برام به وجود اومده و اونم اینه که چه دانشگاهی برم و اصلا چه رشته ای؟ساکن نیشابور هستیم.درس هام هم بد نیست و نمراتم خوبه.وضع مالی ما زباد خوب نیست و پدرم بنا بوده و الان از کار افتاده هست و مادرمم هم خانه دار.خواهرم هم لیسانس مامایی و یکی از برادرام هم کابینت ساز و برادر دیگم هم لیسانس حقوق از پیام نور داره و الان مدیر عامل یه شرکت پیمانکار شهرداریه.من به شخصه خودم مشکلی با کار کردن ندارم و تابستون تونستم فروشگاه اینترنتی بزنم و مقداری کار کردم اما به خاطر درس رهاش کردم.به نظر شما من برم دانشگاه پیام نور شهر خودمون یا دولتی شهر های دیگه؟من نظرم رو پیام نوره، چون تو شهر خودمونه و هم میتونم کار کنم و درس بخونم ، اما تو شهر دیگه نمیتونم کار کنم جون به دانشجو کار نمیدنو بعد 4 سال دست از پا دراز تر بیام خونه و بیکار باشم . بعد برم سربازیاما از طرفی در مورد اعتبار و ارزش مدرک پیام نور شک دارم.ممنون میشم راهنملیی کنید.
    سلامرشته منم ریاضی بود ای تی خوندم بعد 4 سال به این نتیجه رسیدم بهتر بود شهر خودمون بوددم و اما دلایلم : 1) تضمینی وجود نداره آینده کار پیدا کنی یا نه 2)دوری از خانواده واقعا سخته 3)هزینه بالایی که داره و......... پسر کلاسمون بعد از تمام شدن 4 سال راهی سربازی شدن و فقط 2 نفر ارشد قبول شدن البتهباز به خود شما بستگی داره ولی بنظرمن نزدیک خانواده باشی و کار کنی و بخصوص در کارکردن پیشترفت کنیو بتونی برای ایندت پس انداز کنی خیلی بهتره 4 سال دور از خانواده اذیت بشی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasan نمایش پست ها
    سلامرشته منم ریاضی بود ای تی خوندم بعد 4 سال به این نتیجه رسیدم بهتر بود شهر خودمون بوددم و اما دلایلم : 1) تضمینی وجود نداره آینده کار پیدا کنی یا نه 2)دوری از خانواده واقعا سخته 3)هزینه بالایی که داره و......... پسر کلاسمون بعد از تمام شدن 4 سال راهی سربازی شدن و فقط 2 نفر ارشد قبول شدن البتهباز به خود شما بستگی داره ولی بنظرمن نزدیک خانواده باشی و کار کنی و بخصوص در کارکردن پیشترفت کنیو بتونی برای ایندت پس انداز کنی خیلی بهتره 4 سال دور از خانواده اذیت بشی
    سلام
    ممنونمواز توضیحاتتون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

کار بهتره ، بتونی 19 سالگی و اینا وارد بازار کار و درگیری هاش بشی واسه آیندت بهتره چون دید بازتر و واقعی تری به زندگی بهت میده ! حالا دانشگاه فردوسی مشهد یا جایی که نزدیکتون باشه و دولتی باشه هم خوبه البته ... ولی کلا توی یه شهر دیگه سخته
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    تشکر شده 86 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl-fth نمایش پست ها
    به نام خدا
    سلام به همه
    وقتتون بخیر
    من دانش آموزش پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک هستم.
    یه درگیری ذهنی برام به وجود اومده و اونم اینه که چه دانشگاهی برم و اصلا چه رشته ای؟
    ساکن نیشابور هستیم.
    درس هام هم بد نیست و نمراتم خوبه.
    وضع مالی ما زباد خوب نیست و پدرم بنا بوده و الان از کار افتاده هست و مادرمم هم خانه دار.
    خواهرم هم لیسانس مامایی و یکی از برادرام هم کابینت ساز و برادر دیگم هم لیسانس حقوق از پیام نور داره و الان مدیر عامل یه شرکت پیمانکار شهرداریه.
    من به شخصه خودم مشکلی با کار کردن ندارم و تابستون تونستم فروشگاه اینترنتی بزنم و مقداری کار کردم اما به خاطر درس رهاش کردم.
    به نظر شما من برم دانشگاه پیام نور شهر خودمون یا دولتی شهر های دیگه؟
    من نظرم رو پیام نوره، چون تو شهر خودمونه و هم میتونم کار کنم و درس بخونم ، اما تو شهر دیگه نمیتونم کار کنم جون به دانشجو کار نمیدن
    و بعد 4 سال دست از پا دراز تر بیام خونه و بیکار باشم . بعد برم سربازی
    اما از طرفی در مورد اعتبار و ارزش مدرک پیام نور شک دارم.
    ممنون میشم راهنملیی کنید.

اگه درس بخونی و یه دانشگاه توپ بری میان دنبالت اگه رشتش هم خوب باشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد