نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: 10فرمان زنانه برای رام کردن تندخوترین مردان دنیا!

1290
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

10فرمان زنانه برای رام کردن تندخوترین مردان دنیا!

۱۰فرمان زنانه برای رام کردن تندخوترین مردان دنیا

فرمان اول:باورش کن
    بیشتر مردان دل شان می خواهد که که همسرشان باورشان کند .اصلا خوششان نمی آید که همسرشان در توانایی ها واستعدادهایشان(مثلا در تامین امنیت ورفاه و...)شک داشته باشد.با رفتار و گفته هایتان به آن ها بفهمانید که توانایی ومهارت واستعدادوپشتکارشان را باور داریدالبته دروغ نگویید چون اساساخوب نیست.

فرمان دوم:حرف بزن
    برای اینکه همسرتان بفهمدشما اورا درک میکنیدخودتان را موظف کنیدکه هر روز به مدت کوتاهی درهمین خصوص با او حرف بزنید..بیست دقیقه که در هر روز زیاد نیست .هست؟حتی اگر جوابتان به این سوال مثبت باشد.باز هم این صحبت بیست دقیقه ای را از همسرتان دریغ نکنیدچون تاثیرش خیلی بیشتر از بیست دقیقه است که در ذهن شماست.آیا همسرتان ارزش ۲۰دقیقه ندارد؟

فرمان سوم:تاییدش کن
    اکثر آدم ها دوست دارند مورد تاییدباشندهمسر شماهم مثل بقیه چه فرقی میکندتا میتوانید در مناسبت های مختلف همسرتان را تایید کنید.نه با استفاده ازجملات کلیشه ای ومسخره مثل«وااااااای تو فوق العاده ای...بی نظیری....تو حرف نداری..این حرف ها را دیگر هیچ مردی باور نمیکند.خودتان راخسته نکنیددلتان باید با زبانتان یکی باشداگر بتوانید این کار را بکنیدقدم بزرگی در تحکیم پیوندتان برداشته اید.

فرمان چهارم:روی اعصابش راه نرو
    آیا شما خوشتان می آید کسی به شما بگوید که این کار را بکن وآن کار رانکن؟مردها هم مثل شما دلشان نمیخواهدهمسرشان مدام از انها بخواهد که زیر ورو شوندتا آنجا که میتوانید مردتان را آنچنان که هست قبول کنیدخیلی از مردهااز اینکه همسرشان بخواهد آن ها را مدام تغییربدهدآزرده خاطر وگاه خشمگین میشوند.ادم میتواند خودش را خیلی راحت عوض کندولی عوض کردن دیگران خیلی سخت است.

فرمان پنجم:مغزش را گاز نزن
    اگر شوهرتان خسته است ومیخواهید به مطلب مهمی رو بگویید بلافاصله به اصل مطلب برید وحاشه پردازی نکنیداگر نیاز به دانستن جزییات باشند خودشان پرس و جو میکنند

فرمان ششم:چرتکه نیانداز
    به هر طریق ممکن..محبتتان را به همسرتان نشان دهید وچرتکه نیاندازید.دنبال یک موقعیت خاص نباشیدخیلی از مردها هستند که از خودشما هم رمانتیک ترند.

فرمان هفتم:احترام بگذار
    وقتی همسرتان دارد افکار وعقایدش را به شما میگویدتو ذوقش نزنیدهمیشه وهمه جا نشان دهید که برایش احترام قایل اید.وقتی همسرتان خسته از کار برمیگرددخودتان را بی حوصله ومشغول به کار نشان ندهیدوبه آشپز خانه دور خودتان نگردید.

فرمان هشتم:امان بده
    تقریبا تمام ادم های روی زمین احتیاج دارند که در پایان روز دوباره انرژی بگیرندوجسم وروحشان را بازسازی کنندمردها که از مریخ نیامده اند.بازهم خوششان نمی آید که وقتی ازکار خسته وکوفته برمی گردند شما تمام اتفاقات روز را برایشان بازگوکنیدامان بدهیدبگذارید کمی استراحت کنندوبعدآرام آرام به شرح ماوقع شروع کنید.

فرمان نهم:اعتماد کن
    اعتماد...حیاتی تریت عامل برای شکل گیری یک ازدواج موفق است.اگر به هر دلیلی به همسرتان اعتماد کامل نداریدبه جاسوسی متوسل نشوییدچون اوضاع خراب تر میشودمنطقی ترین کار این است که از یک آدم امین ودارای صلاحیت مشاوره بخواهید.

فرمان دهم:رفیق اش باش
    رابطه تان را طوری با همسرتان تنظیم کنیدکه هم عاشقش باشید وهم بهترین دوست ورفیقش...برای اینکه بتوانیدسال های سال دوست وهمراه همسرتان باشیدباید راه هایی پیدا کنیدتا وقت بیشتری را با بگذرانیدوکارهای بیشتری را با کمک همدیگر انجام بدهید.

2. 10 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : 10 فرمان زنانه برای رام کردن تندخوترین مردان دنیا!!!

باشه

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : 10فرمان زنانه برای رام کردن تندخوترین مردان دنیا!

غالب اوقات رسم خانه شما این است که پس از چند روز قهر دوباره صلح برقرار شود. حال شما از همان ابتدا پیش‌قدم شده و این رسم کهنه را بشکنید. عصبانیت و کشدار کردن ماجرا را به روزهای بعدی موکول کنید و با آرامش به حرف‌های همسرتان گوش فرا دهید.

۶- تکنیک مه‌آلود: این تکنیک به شما کمک می‌کند تا عیب‌جویی‌های بی‌دلیل را دفع کنید چون عیب‌جویی باعث می‌شود عصبانیت همسرتان اوج گرفته و اوضاع بدتر شود، به جای بحث کردن با همسرتان درباره موضوع پیش‌آمده سعی کنید او را از فضای عصبانیتش منحرف کرده و وارد جاده مه‌آلود کنید.

به‌طور مثال وقتی او به خاطر خودپسندی شما عصبانی است به او بگویید موافقم بعضی وقت‌ها درباره عواقب کارها فکر نمی‌کنم اما در این راه سعی خودم را بیشتر می‌کنم یا اگر او به خاطر تأخیرتان عصبانی است به جای دلیل آوردن تنها به او بگویید می‌دانم تأخیر داشته‌ام سعی می‌کنم همین امروز این مسئله را طور دیگری جبران کنم.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

امضای ایشان
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

7. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

ادل خوشگلم یاد کتاب باربارا دی انجلس افتادم.

واقعا چقدر سادست تسخیر کردن قلب مردها ، مردها موجودات ساده ای هستن

این موردایی که گفتی واقعا معجزه گرن!بنظر من اعتماد کردن مهمترین نکته ست!

کافیه مرد زندگی ادم بفهمه که خانومش بهش اعتماد نداره اونوقته که اقتدار مردونش میشکنه!

ولی کافیه فقط بفهمن سوپر من زندگی خانومشونن

خانوما کافیه زن باشن!

عزیزم نمیدونم این تایپیک منو خوندی یا نه ؟

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/

البته تو خودت ماهریا ولی یه نگاه بهش بنداز میتونه پیرو این تایپیک تو باشه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

9. 3 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

دو تا آقا در شرکت هستند زن های هر دوشون تلفن میزنند و آمار شوهرانشون رو از منشی ها میگیرند
    یکی میپرسه ساعت ورود و خروجش کی هست
    اون یکی میزان دریافتی و حقوق شوهرش رو میپرسه
    حتی گاهی واسه این موضوعات با منشی ها بحث میکنند

در اینکه کار اون دو تا آقا ایراد داره که نتونستند اعتماد همسرشون رو جلب کنند حرفی نیست
    اما کاری که همسران آنها انجام میدن به مراتب بدتر از کار اون آقایون هستش

نکنید این کارها رو شوهرانتون رو چک نکنید اون هم از طریق کسی دیگه آن هم در محل کار
    بعد ناراحت هستند چرا مردها خیانت میکنند غرور مردها رو خورد نکنید
    یکی شون بااینکه خانمش بارداره در حال خیانته

با تخلیه اطلاعاتی مسائل مربوط به مرد از سمت کسی دیگه، برای نابودی زندگی و عدم اعتماد شوهرتون به شما قدم بر میدارید

11. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    ادل خوشگلم یاد کتاب باربارا دی انجلس افتادم.

واقعا چقدر سادست تسخیر کردن قلب مردها ، مردها موجودات ساده ای هستن

این موردایی که گفتی واقعا معجزه گرن!بنظر من اعتماد کردن مهمترین نکته ست!

کافیه مرد زندگی ادم بفهمه که خانومش بهش اعتماد نداره اونوقته که اقتدار مردونش میشکنه!

ولی کافیه فقط بفهمن سوپر من زندگی خانومشونن

خانوما کافیه زن باشن!

عزیزم نمیدونم این تایپیک منو خوندی یا نه ؟

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/

البته تو خودت ماهریا ولی یه نگاه بهش بنداز میتونه پیرو این تایپیک تو باشه
    سلام عزیز دلم

کاملا درسته٬مردها پیچیدگی خانومها رو ندارن و شخصیتشون روون و ساده ست!

با صبر و سیاست و محبت همسرانشون ؛ انقد خواستنی و جذاب میشن که میشه بهترین لحظات رو در کنارشون تجربه کرد!

درست میگی عزیزم اعتماد معجزه میکنه واقعا!
    برای مردها یادآوری اعتماد همسرشون حکم اسفناج ملوان زبل رو داره !
    انرژی و انگیزه فوق العاده ای میده بهشون.

آره خانومی تاپیکتو خوندم٬ البته هنوز همشو نخوندم اما عاااالی ی ی بود

تمام چیزایی که یه زن توی زندگی لازمه بدونه!
    یه مجموعه کامل و جامع!

دیگه فدات بشم که لینک تاپیکتو گذاشتی تا مطلب من تکمیلتر بشهart|

13. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    دو تا آقا در شرکت هستند زن های هر دوشون تلفن میزنند و آمار شوهرانشون رو از منشی ها میگیرند
    یکی میپرسه ساعت ورود و خروجش کی هست
    اون یکی میزان دریافتی و حقوق شوهرش رو میپرسه
    حتی گاهی واسه این موضوعات با منشی ها بحث میکنند

در اینکه کار اون دو تا آقا ایراد داره که نتونستند اعتماد همسرشون رو جلب کنند حرفی نیست
    اما کاری که همسران آنها انجام میدن به مراتب بدتر از کار اون آقایون هستش

نکنید این کارها رو شوهرانتون رو چک نکنید اون هم از طریق کسی دیگه آن هم در محل کار
    بعد ناراحت هستند چرا مردها خیانت میکنند غرور مردها رو خورد نکنید
    یکی شون بااینکه خانمش بارداره در حال خیانته

با تخلیه اطلاعاتی مسائل مربوط به مرد از سمت کسی دیگه، برای نابودی زندگی و عدم اعتماد شوهرتون به شما قدم بر میدارید
    متاسفانه این تجسس ها خوره ایه که به جون بعضی خانومها میوفته و این روزها هم با اومدن ماهواره و فضاهای مجازی و شکستن قبه رابطه با جنس مخالف خیلی داغتر شده انگار!

درسته در اطمینان و بدگمانی تعامل دو طرفه این حالتو به وجود میاره ؛

همیشه یک طرف یه کاری کرده که طرف دیگه شکاک شده٬

اما چیزی که اوضاعو خرابتر میکنه دامن زدن به این موضوع از طرف خانوم و رفتارای غلطیه که به جای اینکه کارو درست کنه بدتر اوضاعو پیچیده و ناراحتیها رو بیشتر میکنه!

متاسفانه اینم مثل صدها رفتار اشتباهیه که بعضی زن و شوهرا نسبت به هم دارن و در حالی که ممکنه با مطالعه و کمک گرفتن از کارشناس حلش کنن٬ با نابلدی و به کار بردن مشاوره های غلط دیگران روز به روز اوضاعشونو وخیم تر میکنن!

15. 3 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

متاسفانه آدمای این زمونه بعضیاشون این مدلی شدن
    به قول دوستان با اومدن شبکه های مجازی خیلی شدید شده این موضوع خیانت و بگومگوی بین زن وشوهرا
    هر چند در مورد همه زوج ها صادق نیست
    من معتقدم اگه هزارتا تکنولوژی پیشرفته تر و جدیدتر هم بیاد که همه محدودیت های بین دو جنس مخالف برداشته بشه
    اگه زن و شوهری بهم اعتماد قلبی و ایمان داشته باشن هیچوقت به همدیگه خیانت نمیکنن
    و این به نظرم خیلیش برمیگرده به اصالت خونوادگی فرد
    کسی که از خونواده اصیلی باشه حتی تو اوج سختی ها و مشکلت نه تنها خیانت نمیکنه بلکه مثل یه رفیق همیشه پایه از همسرش و زندگیش حمایت میکنه
    اصلا مگه زن و شوهر بودن غیر از این هست؟
    برادرم میگفت زن و وشوهری بودن که اولای زندگیشون بودن و زندگی خوبی داشتن
    اون اوایل که تازه شبکه های اجتماعی رایج شده بودن آقاهه هم خواسته بود که همسرش مثلا از تکنولوژی جا نمونه و یه گوشی هوشمند واسه همسرش خریده بود و از این برنامه های شبکه های اجتماعی روش نصب کرده بود
    چند وقت بعد میبینه هر موقع که خونه میاد خانومش گوشیشو یه دیقه زمین نمیذاره و عذر میخوام حتی دستشویی هم میبره خودش!
    ماجرا از این قرار بوده که خانومه با یه آقایی توی نت آشنا میشه و انقدر وابسته اش میشه که نمیتونه بیخیال بشه
    بعد هم فکر کنم از هم جدا شده بودن!
    من یه همکلاسی داشتم میگفت هر موقع شوهرم خونه میاد هم جیباشو باید چک کنم که مبادا سیگاری چیزی بکشه و یا یه چیز مشکوک!
    و هم اینکه می گفت رمز حساب های اینترنتیشو همه رو بلد شدم و همیشه چک می کنم
    و می گفت تو کل فامیل همه از عشق بین ما تعریف و تجمید میکنن
    من گفتم این درست نیست به نظرم برگشت گفت تو خیلی خوش خیالی
    اول زندگی باید زندگیتو دودستی بچسبی وگرنه کلاهت پس معرکه است!
    اما انصافا این درست نیست حالا شوهره هم اطلاعی از این چیزا نظارت کردنا نداشته باشه آیا درسته از اعتمادش سوع استفاده کرد؟
    یا همینطور هم خانوم
    بعدش بقیه بچه هایی که متاهل بودن گفتن این مردا رو نباید زیاد بهشون اعتماد کرد
    یکیشون می گفت شوهر من مثلا ساعت دوازده شب هست یه کاری ازش بخوام میگه خوابم میاد
    ولی ساعت دو نیمه شب بیدار میشم از خواب میبینم سرش تو گوشیشه!
    شاید هم یه جورایی حق داشتن ولی به نظرم راهش اینه که به جای تجسس و آمار گرفتن با همدیگه حرف بزنن و مشکل رو حل کنن
    و یه نکته دیگه اینکه متاسفانه چون توی خیلی از ازدواج ها همه مسائل بین زن و شوهر بیان نمیشه و زن و وشوهر شناخت درستی از مسائل زناشوییشون پیدا نمیکنن
    بعد از ازدواج بعضیاشون به مشکل برمیخورن و این باعث میشه پایه زندگی سست بشه
    هر چند در هیچ حالتی خیانت یه اشتباه بزرگه و توجیح منطقی براش نیست
    واقعا خیلی سخته وقتی آدم نتونه به شریک زندگیش اعتماد کنه چجوری میتونه در کنارش به اون آرامشی که خدا گفته برسه؟
    امیدوارم عشق بین همه زن و شوهرا جوونه بزنه و خیانت از زندگی ها بره.

17. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    متاسفانه آدمای این زمونه بعضیاشون این مدلی شدن
    به قول دوستان با اومدن شبکه های مجازی خیلی شدید شده این موضوع خیانت و بگومگوی بین زن وشوهرا
    هر چند در مورد همه زوج ها صادق نیست
    من معتقدم اگه هزارتا تکنولوژی پیشرفته تر و جدیدتر هم بیاد که همه محدودیت های بین دو جنس مخالف برداشته بشه
    اگه زن و شوهری بهم اعتماد قلبی و ایمان داشته باشن هیچوقت به همدیگه خیانت نمیکنن
    و این به نظرم خیلیش برمیگرده به اصالت خونوادگی فرد
    کسی که از خونواده اصیلی باشه حتی تو اوج سختی ها و مشکلت نه تنها خیانت نمیکنه بلکه مثل یه رفیق همیشه پایه از همسرش و زندگیش حمایت میکنه
    اصلا مگه زن و شوهر بودن غیر از این هست؟
    برادرم میگفت زن و وشوهری بودن که اولای زندگیشون بودن و زندگی خوبی داشتن
    اون اوایل که تازه شبکه های اجتماعی رایج شده بودن آقاهه هم خواسته بود که همسرش مثلا از تکنولوژی جا نمونه و یه گوشی هوشمند واسه همسرش خریده بود و از این برنامه های شبکه های اجتماعی روش نصب کرده بود
    چند وقت بعد میبینه هر موقع که خونه میاد خانومش گوشیشو یه دیقه زمین نمیذاره و عذر میخوام حتی دستشویی هم میبره خودش!
    ماجرا از این قرار بوده که خانومه با یه آقایی توی نت آشنا میشه و انقدر وابسته اش میشه که نمیتونه بیخیال بشه
    بعد هم فکر کنم از هم جدا شده بودن!
    من یه همکلاسی داشتم میگفت هر موقع شوهرم خونه میاد هم جیباشو باید چک کنم که مبادا سیگاری چیزی بکشه و یا یه چیز مشکوک!
    و هم اینکه می گفت رمز حساب های اینترنتیشو همه رو بلد شدم و همیشه چک می کنم
    و می گفت تو کل فامیل همه از عشق بین ما تعریف و تجمید میکنن
    من گفتم این درست نیست به نظرم برگشت گفت تو خیلی خوش خیالی
    اول زندگی باید زندگیتو دودستی بچسبی وگرنه کلاهت پس معرکه است!
    اما انصافا این درست نیست حالا شوهره هم اطلاعی از این چیزا نظارت کردنا نداشته باشه آیا درسته از اعتمادش سوع استفاده کرد؟
    یا همینطور هم خانوم
    بعدش بقیه بچه هایی که متاهل بودن گفتن این مردا رو نباید زیاد بهشون اعتماد کرد
    یکیشون می گفت شوهر من مثلا ساعت دوازده شب هست یه کاری ازش بخوام میگه خوابم میاد
    ولی ساعت دو نیمه شب بیدار میشم از خواب میبینم سرش تو گوشیشه!
    شاید هم یه جورایی حق داشتن ولی به نظرم راهش اینه که به جای تجسس و آمار گرفتن با همدیگه حرف بزنن و مشکل رو حل کنن
    و یه نکته دیگه اینکه متاسفانه چون توی خیلی از ازدواج ها همه مسائل بین زن و شوهر بیان نمیشه و زن و وشوهر شناخت درستی از مسائل زناشوییشون پیدا نمیکنن
    بعد از ازدواج بعضیاشون به مشکل برمیخورن و این باعث میشه پایه زندگی سست بشه
    هر چند در هیچ حالتی خیانت یه اشتباه بزرگه و توجیح منطقی براش نیست
    واقعا خیلی سخته وقتی آدم نتونه به شریک زندگیش اعتماد کنه چجوری میتونه در کنارش به اون آرامشی که خدا گفته برسه؟
    امیدوارم عشق بین همه زن و شوهرا جوونه بزنه و خیانت از زندگی ها بره.

در مورد شک و بدبینی چیزی که هست اینه که اگه این بدبینی اگر حالت بیمارگونه نداشته باشه و روابط سالمی هم بین زن و شوهر برقرار باشه و این تردید به درستی بیان بشه و پاسخ داده بشه اصلا چیز بدی نیست و نشون دهنده عشق و علاقه س!!!

بالاخره همه ما نیاز داریم تا برای عزیزانمون مهم باشیم و این کاملا عادیه اما باید مراقب باشیم این تردید سریعا بهش پاسخ داده بشه و همونجا هم تموم بشه چون ادامه ش باعث تخریب رابطه میشه!

شما کاملا درست میگی عزیزم ٬ اگه آدم شخصیت با ثباتی داشته باشه اگه صبح تا شب غلت بزنه توی این فضاها بازم به سمت خیانت نمیره!

متاسفانه یه مورد تجسس در مورد همین افراد اتفاق میفته و اینجوریه که زن و مردی بخواد بی پایه و بدون هیچ دلیل موجهی رو حساب خیانتی که اطرافش میبینه و براساس توهمات ذهنی خودش تجسس کنه؛
    که صد در صد بیماره و رسما عامل از هم پاشیدن زندگیش خودشه!

فرهنگ جامعه ما با اومدن همین فضاها و بعضی شبکه های مخرب ماهواره ٬ با وجود افرادی که توی شخصیتشون خلأهایی داشتن دچار دوگانگی شده!

این افراد آدمای بدی نبودن و با کمبودهای درونیشون کنار اومده بودن و داشتن سخت یا آسون زندگیشونو میکردن؛
    اومدن این تکنولوژی مثل بنزینی بود که روی شعله کوچیکی که شاید رفته رفته کوچیکترم میشد پاشید و شعله ورش کرد!

منظورم این نیست که مشکل از رشد تکنولوژیه٬ در واقع مشکل از ضعفهای شخصیتی بعضی افراده که پیشرفت علم بهش پر و بال داده!

حالا بعضی از این افراد زندگیشونو دوس دارن اما از طرفی هم غرق میشن توی هیجانات اشتباهی که باعث سرزندگیشون میشه!

شاید در ظاهر با تجسس و چک کردنهای مداوم همسراشون بترسن و خودشونو از این خطرات دور کنن تا زندگیشون آسیب نبینه اما این مشکل قطعا با این روش قابل حل نیست؛

میشه مثل بچه شیطونی که از مامانش میترسه و تا چشم مامانشو دور میبینه به شیطنتاش ادامه میده!

چیزی که کاملا مشخصه اینه که اگه توی زندگی بی اعتمادی باشه اصلا نمیشه زندگی کرد ٬ فکری که آروم نباشه نمیتونه زندگی آرومی چه برای خودش چه برای اطرافیانش بسازه!

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    ۱۰فرمان زنانه برای رام کردن تندخوترین مردان دنیا

فرمان اول:باورش کن
    بیشتر مردان دل شان می خواهد که که همسرشان باورشان کند .اصلا خوششان نمی آید که همسرشان در توانایی ها واستعدادهایشان(مثلا در تامین امنیت ورفاه و...)شک داشته باشد.با رفتار و گفته هایتان به آن ها بفهمانید که توانایی ومهارت واستعدادوپشتکارشان را باور داریدالبته دروغ نگویید چون اساساخوب نیست.

فرمان دوم:حرف بزن
    برای اینکه همسرتان بفهمدشما اورا درک میکنیدخودتان را موظف کنیدکه هر روز به مدت کوتاهی درهمین خصوص با او حرف بزنید..بیست دقیقه که در هر روز زیاد نیست .هست؟حتی اگر جوابتان به این سوال مثبت باشد.باز هم این صحبت بیست دقیقه ای را از همسرتان دریغ نکنیدچون تاثیرش خیلی بیشتر از بیست دقیقه است که در ذهن شماست.آیا همسرتان ارزش ۲۰دقیقه ندارد؟

فرمان سوم:تاییدش کن
    اکثر آدم ها دوست دارند مورد تاییدباشندهمسر شماهم مثل بقیه چه فرقی میکندتا میتوانید در مناسبت های مختلف همسرتان را تایید کنید.نه با استفاده ازجملات کلیشه ای ومسخره مثل«وااااااای تو فوق العاده ای...بی نظیری....تو حرف نداری..این حرف ها را دیگر هیچ مردی باور نمیکند.خودتان راخسته نکنیددلتان باید با زبانتان یکی باشداگر بتوانید این کار را بکنیدقدم بزرگی در تحکیم پیوندتان برداشته اید.

فرمان چهارم:روی اعصابش راه نرو
    آیا شما خوشتان می آید کسی به شما بگوید که این کار را بکن وآن کار رانکن؟مردها هم مثل شما دلشان نمیخواهدهمسرشان مدام از انها بخواهد که زیر ورو شوندتا آنجا که میتوانید مردتان را آنچنان که هست قبول کنیدخیلی از مردهااز اینکه همسرشان بخواهد آن ها را مدام تغییربدهدآزرده خاطر وگاه خشمگین میشوند.ادم میتواند خودش را خیلی راحت عوض کندولی عوض کردن دیگران خیلی سخت است.

فرمان پنجم:مغزش را گاز نزن
    اگر شوهرتان خسته است ومیخواهید به مطلب مهمی رو بگویید بلافاصله به اصل مطلب برید وحاشه پردازی نکنیداگر نیاز به دانستن جزییات باشند خودشان پرس و جو میکنند

فرمان ششم:چرتکه نیانداز
    به هر طریق ممکن..محبتتان را به همسرتان نشان دهید وچرتکه نیاندازید.دنبال یک موقعیت خاص نباشیدخیلی از مردها هستند که از خودشما هم رمانتیک ترند.

فرمان هفتم:احترام بگذار
    وقتی همسرتان دارد افکار وعقایدش را به شما میگویدتو ذوقش نزنیدهمیشه وهمه جا نشان دهید که برایش احترام قایل اید.وقتی همسرتان خسته از کار برمیگرددخودتان را بی حوصله ومشغول به کار نشان ندهیدوبه آشپز خانه دور خودتان نگردید.

فرمان هشتم:امان بده
    تقریبا تمام ادم های روی زمین احتیاج دارند که در پایان روز دوباره انرژی بگیرندوجسم وروحشان را بازسازی کنندمردها که از مریخ نیامده اند.بازهم خوششان نمی آید که وقتی ازکار خسته وکوفته برمی گردند شما تمام اتفاقات روز را برایشان بازگوکنیدامان بدهیدبگذارید کمی استراحت کنندوبعدآرام آرام به شرح ماوقع شروع کنید.

فرمان نهم:اعتماد کن
    اعتماد...حیاتی تریت عامل برای شکل گیری یک ازدواج موفق است.اگر به هر دلیلی به همسرتان اعتماد کامل نداریدبه جاسوسی متوسل نشوییدچون اوضاع خراب تر میشودمنطقی ترین کار این است که از یک آدم امین ودارای صلاحیت مشاوره بخواهید.

فرمان دهم:رفیق اش باش
    رابطه تان را طوری با همسرتان تنظیم کنیدکه هم عاشقش باشید وهم بهترین دوست ورفیقش...برای اینکه بتوانیدسال های سال دوست وهمراه همسرتان باشیدباید راه هایی پیدا کنیدتا وقت بیشتری را با بگذرانیدوکارهای بیشتری را با کمک همدیگر انجام بدهید.
    آخه نمیشه که پس آقایون نباید مارو آروم کنند؟ مرد میاد خواستگاری پس خودشم باید کنار بیاد اینکه ما هم کوتاه بیایم بزرگترین لطف در حقشون حالا چرا اینهمه فرمول واسه اونا؟ یه فرمول بدید به آقایون تا بدونن باید چطور با یه خانوم رفتار کنند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    آخه نمیشه که پس آقایون نباید مارو آروم کنند؟ مرد میاد خواستگاری پس خودشم باید کنار بیاد اینکه ما هم کوتاه بیایم بزرگترین لطف در حقشون حالا چرا اینهمه فرمول واسه اونا؟ یه فرمول بدید به آقایون تا بدونن باید چطور با یه خانوم رفتار کنند
    قرار نیست آقایون بیکار بشینن؛

۱۰ فرمان هم برای آقایون کنار گذاشتم که عنوان خواهد شد.

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی ناراحتیم عصبانی هستیم آرام باشید سکوت کنید
    همه چیز بعدش درست میشه به آن شکل میشه که شما میخواهید

22. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

24. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)