نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکلات رفتاری همسر

1436
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18154
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات رفتاری همسر

یا سلام

حدود 15 سال هست که ازدواج کردیم و دارای یک فرزند پسر هستیم اوایل ازدواج وضع مالی خوبی نداشتم ولی با تلاش تونستم خانه ای بخرم و ماشی هم همینطور در زمان ازدواج هر دو ما لیسانس داشتیم و من برای کار دگر ادامه تحصیل ندادم ولی همسرم دوست داشت ادامه تحصیل بده و تا فوق لیسانس ادامه داد بعد از مدتی خانه را می خواستیم عوض کنیم همسرم گفت منزل را به نام من کن و من هم به خاطر علاقه ای که به ایشان داشتم خانه و ماشی را به نام ایشان زدم بعد از یک مدت یک بورسیه از مالزی برای ایشان آمد و گفت که باید برم و درس را ادامه دهم و بعد از آن پیشنهاد داد یک وکالت نامه برای گرفتن پاسپورت بدون اجازه همسر به او بدهم و من هم چون علاقه شدیدی به ایشان داشتم به ایشان وکالت را دادم ایشان الان سال آخر دکتری هست بعد از مدتی دیگر آن کسی که اول بود نیست مرتب می گه این خانه مال منه دیگه شوهر می خوام چیکار بدون اینکه به من بگه از ایران خارج میشه و پسرم هم را با خودش می بره . من الان تصمیم گرفتم یک خانه احاره ای دست و پا کنم و تنها زندگی کنم . با دوست هایی هم نشت و بر خاست می کنه که همه اگثرا طلاق گرفتن کلام ایشون اینه که اینا دیگه آقا بالا سر ندارن دارن راحت زندگی می کنند . هر وقت یاد کارهایی که من براش انجام دادم و ایشان با خیله و فریب آن وکالت و دیگر چیزها را از من گرفت به سادگی خودم لعنت می فرستم . الان ایشان استاد دانشگاه هستند و من دیگر نمی دانم چکاری انجام دهم . لطفا من را راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات رفتاری همسر

کار خاصی نمیتونید انجام بدید ... متاسفانه ایشون از اعتماد شما سوء استفاده کرده و

اسناد به نام ایشان هست و شما فقط میتونید وکالت خودتون مبنی بر خروج از کشور رو از ایشون پس بگیرید

و وکالت رو فسخ کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32663
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام و خسته نباشید
    من حدود 8 سال است که ازدواج کردم یک بچه 3 ساله دارم اخلاق شوهرم خیلی بده همه چی بهش برمیخوره خیلی زود عصبانی میشه اونموقع نه منا میشناسه نه بچه را قهر میکنه دیگه میشه یک آدم غریبه هیچ کاری تو خونه نمیکنه جوری که انگار ما اصلا تو خونه وجود نداریم. و من چون این جو را دوست ندارم مدام منت کشی میکنم حتی اون زمان هم با زور با من حرف میزنه و آشتی میکنه.خیلی خسته شدم دیگه نمیتونم این اخلاقشا تحمل کنم حتی خیلی وقتها به طلاق هم فکر میکنم لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون از شما

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط زینب.آرشیدا نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من حدود 8 سال است که ازدواج کردم یک بچه 3 ساله دارم اخلاق شوهرم خیلی بده همه چی بهش برمیخوره خیلی زود عصبانی میشه اونموقع نه منا میشناسه نه بچه را قهر میکنه دیگه میشه یک آدم غریبه هیچ کاری تو خونه نمیکنه جوری که انگار ما اصلا تو خونه وجود نداریم. و من چون این جو را دوست ندارم مدام منت کشی میکنم حتی اون زمان هم با زور با من حرف میزنه و آشتی میکنه.خیلی خسته شدم دیگه نمیتونم این اخلاقشا تحمل کنم حتی خیلی وقتها به طلاق هم فکر میکنم لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون از شما
    تاپیک جدا بزنید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranart نمایش پست ها
    یا سلام

حدود 15 سال هست که ازدواج کردیم و دارای یک فرزند پسر هستیم اوایل ازدواج وضع مالی خوبی نداشتم ولی با تلاش تونستم خانه ای بخرم و ماشی هم همینطور در زمان ازدواج هر دو ما لیسانس داشتیم و من برای کار دگر ادامه تحصیل ندادم ولی همسرم دوست داشت ادامه تحصیل بده و تا فوق لیسانس ادامه داد بعد از مدتی خانه را می خواستیم عوض کنیم همسرم گفت منزل را به نام من کن و من هم به خاطر علاقه ای که به ایشان داشتم خانه و ماشی را به نام ایشان زدم بعد از یک مدت یک بورسیه از مالزی برای ایشان آمد و گفت که باید برم و درس را ادامه دهم و بعد از آن پیشنهاد داد یک وکالت نامه برای گرفتن پاسپورت بدون اجازه همسر به او بدهم و من هم چون علاقه شدیدی به ایشان داشتم به ایشان وکالت را دادم ایشان الان سال آخر دکتری هست بعد از مدتی دیگر آن کسی که اول بود نیست مرتب می گه این خانه مال منه دیگه شوهر می خوام چیکار بدون اینکه به من بگه از ایران خارج میشه و پسرم هم را با خودش می بره . من الان تصمیم گرفتم یک خانه احاره ای دست و پا کنم و تنها زندگی کنم . با دوست هایی هم نشت و بر خاست می کنه که همه اگثرا طلاق گرفتن کلام ایشون اینه که اینا دیگه آقا بالا سر ندارن دارن راحت زندگی می کنند . هر وقت یاد کارهایی که من براش انجام دادم و ایشان با خیله و فریب آن وکالت و دیگر چیزها را از من گرفت به سادگی خودم لعنت می فرستم . الان ایشان استاد دانشگاه هستند و من دیگر نمی دانم چکاری انجام دهم . لطفا من را راهنمایی کنید
    وای خدای من! متأسفم برات. اما از نظر من جدایی بهتره چون چنین افرادی باید تنها بمونن البته وکالتت رو فسخ کن و بدون طلاق جدا شو تا نتونه با کسی ازدواج کنه خونتو جدا کن و به نظرم تو هم با فریب یه رضایت نامه بگیر ازش که بتونی همسر دوم بگیری این بیشتر یه زن رو میچزونه. خداییش من اگر بودم دیوونه میشدم صبرت تحسین برانگیزه اما دیگه لطف نکن چون لطف زیادی تبدیل شده به وظیفه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32769
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من در برخورد مقابل رفتارهاي همسرم به مشكل برخوردم
    3 ماه هست ازدواج كرديم
    همسرم زياد اهل رفت وامد نيست
    ومن هر جابيي دعوت ميشويم مجبور ميشوم تنها بروم چون دلم ميخواهد در ان مراسم ها باشم .براي نرفتنش بهانه ها و دلايلي مي اورد كه من از پاسخگويي عاجز ميمانم.وقتي از فاميل هايم دفاع ميكنم لج ميكند.ادم لجبازي هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد