نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: همجنسگرایی شوهرم

11558
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همجنسگرایی شوهرم

سلام و ممنون پیشاپیش بابت وقتی که برام میگذارید.
    شوهرم فرد بسیار منفعل خجالتی و با اعتماد بنفس پایینه. توی دوره نامزدی مشکلات زیادی داشتیم و حتی تا پای طلاق هم پیش رفتیم ولی واقعا دیدم بعد طلاق شرایطم سخت تر می شه و تصمیم به سازش گرفتم. همیشه نسبت به مرد های دیگه که میدیدم نسبت به من سرد تر برخورد میکرد، گاهی قهر که میکردیم حتی تا یکی دو ماه سراغی از من نمیگرفت خیلی خود را بی تفاوت نشان میداد. در ضمن هیچ گونه حس غیرتی هم نسبت به من نداره و اصلا مهم نیست که کجا بروم و با چه کسانی ارتباط داشته باشم.
    حدود یکسال است که عروسی کرده ایم و من باردار هستم. واقعا توی این یکسال مشکل حادی با هم نداشتیم و من از زندگی با او راضی بودم، از نظر جنسی مشکل خاصی نداریم. در حد معمول روابط جنسی داریم و علاقه و محبتش را به من نشان میدهد، کار میکند و از نظر مالی هم زندگی متوسطی داریم.
    از همان ابتدا متوجه روابط غیر معمول او با پسرهای کم سن و سال تر از خودش بودم ولی هیچوقت این قضیه را جدی نمیگرفتم. هرچند هم چیزهایی پشت سر او شنیده بودم. بعد از عروسی بیشتر روی روابطش دقت کردم. بدون اینکه بداند پسورد گوشیش را دارم و هر چند وقت گوشیش رو چک میکنم البته میدونم که کار درستی نیست.
    ارتباطاتش و چت هاش رو توی شبکه های مجازی که پیگیری کردم متاسفانه متوجه حقایق بسیار وحشتناکی شدم که تمام زندگیم رو تیره و تار کرده. سعی زیادی در ایجاد ارتباط با پسر بچه های حدود10-12 داره که بعضی هاشون آشنان و بعضی هاشون رو تو دنیای مجازی پیدا کرده. حتی گاهی برای حفظ ارتباط خودش رو هم سن اونا معرفی میکنه. توی صحبت هاش با یکی نوشته بود که توی کودکی توسط پسر همسایه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته. خیلی زیاد توی چت هاش بطور بسیار وقیحانه ای در مورد مسائل جنسی صحبت میکنه و از طرفش برای انجام رابطه دعوت میکنه و از کلمات رکیکی استفاده میکنند. حتی یه جا دیدم یکی بهش میگفت عکسایی از رابطه با شوهرم داره و تهدید به پخش کردن اونا کرده بود. و مورد خیلی بدتر اینکه این اواخر دیدم گوشیش پر بود از فیلم های اصطلاحا گی از روابط همجنس بازی هست که حالم خیلی بد شد.
    جالب اینکه شوهرم از عکس و فیلم های پورن جنس مخالف بدش میاد و هیچوقت نگاه نمیکنه و به دوستاش هم گفته بود که ازین چیزا براش نفرستن و گفته بود از روابط زن و مردی بدش میاد و فقط دوست داره فیلم های همجنس بازی رو ببینه.
    خیلی خیلی باور و هضم چیزایی که گفتم برام سخته اوایل همش به شوخی میگرفتم و به شوهرم اطمینان داشتم ولی کم کم داره باورم میشه. تا دوره نامزدی اصلا نماز و روزه هاش قضا نمیشد و اهل مسجد و دعا و... بود ولی بعد عروسی همشو گذاشته کنار و گاهی میخونه گاهی نه. وقتایی که جنب هست رو من متوجه میشم ولی اون نمیدونه اوایل فکر میکردم خود ارضایی میکنه ولی الان دیگه دارم دیوونه میشم. احساس میکنم این اواخر اوضاش بدتر شده چون قبلا روابط جنسیمون مرتب تر بود. خدا میدونه که از نظر جنسی سعی کردم هیچوقت براش کم نذارم ولی ظاهرا مشکل جای دیگه است.
    تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چکار کنم ازش بدم اومده ولی مطمئنم اگه به روش بیارم شرایط بدتر میشه پیش روانشناس هم مطمئنم نمیاد. خواهش میکنم راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : همجنسگرایی شوهرم

سلام ...شوهر شما مشكل نداره خانم زياد نگران هم نباش و بدت نياد ببين اينجوري ك تو گفتي من فكر ميكنم شوهرت "گي" هست و اين چيزيه ك هست و نميشه كاريش كرد.
    گي ها سه دسته اند:
    تاپ: كه فقط ميكنند
    باد: كه فقط ميدن
    وي: كه هم ميدن و هم ميكنن
    ببخشيد رك گفتم جوري ديگه بلدنبودم.
    نظر من اينه كه اگه نميتوني با اين مسئله كنار بياي بايد حتما جدا بشي...بعدشم اين فكرو نكن ك اگه جدا بشي اسمون ب زمين مياد...ايمان داشته باش...قرار نيس ك تنها بشي ...ادامه زندگيتو بكن چ با اون چ بي اون از مشكلات هرچي بترسي بزرگتر ميشن فقط بايد قبولشون كني و بري جلو...اميدوارم وقتي بارداري فكراي منفي رو بريزي دور حتي اگه جداشدين هم با اعتمادبنفس باش وگرنه علاوه بر زندگيه خودت زندگيه اون بچتو هم خراب ميكني...واست بهترينارو ارزو ميكنمه

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست عزیز

خیلی تو اینترنت و کتابام دنبال چنین مسئله ای گشتم چیز زیادی برای درمان پیدا نکردم. بیشتر علت پیدایش چنین رفتاری در خانمها و اقایان بود.
    اما تنها چیزی که تو کتابا دیدم این بود که شما باید رفتارهای مردا را در همسرتون تقویت کنید
    مثلا نقش پدر بودن مرد بودن و نقش همسری ایشون رو پررنگ و پرنگ تر کنید.
    اگه ادم مذهبی هست از راه دین هم می توانید وارد شوید ایات قران و روایات فراوانی که در این زمینه هست را یا داور شوید.
    از نظر حکمی بهش یاداوری کنید که حکم چنین عملی اعدام هست.
    از نظر پزشکی بهش یاداوری کنید که هیچ پزشکی به چنین عملی توصیه نکرده و این رابطه جزء رابطه های پر خطر هست.
    در کتابی خوندم درمانش بسیار سخت اما 2-3 هفته طول می کشه و بعد مانند مواد مخدر از بدن پاک می شه.
    من همه جا این مطلب و دیدم که اولین راه درمانش سوق دادن چنین مردانی به سمت زنان و ازدواج انهاست . و البته علت بوجود اومدنشم نداشتن روابط عاطفی کافی بین پدر و پسر یکی از دلایلشه دور کردن فرزند پسر از بازی با دختران هم یکی دیگه از دلایلشه و .........
    امیدوارم مشکلتون حل شه. خیلی سخته اما درمان داره ناامید نباشید
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

4. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط رها 12127 نمایش پست ها
    سلام و ممنون پیشاپیش بابت وقتی که برام میگذارید.
    شوهرم فرد بسیار منفعل خجالتی و با اعتماد بنفس پایینه. توی دوره نامزدی مشکلات زیادی داشتیم و حتی تا پای طلاق هم پیش رفتیم ولی واقعا دیدم بعد طلاق شرایطم سخت تر می شه و تصمیم به سازش گرفتم.!!!! همیشه نسبت به مرد های دیگه که میدیدم نسبت به من سرد تر برخورد میکرد، گاهی قهر که میکردیم حتی تا یکی دو ماه سراغی از من نمیگرفت خیلی خود را بی تفاوت نشان میداد. در ضمن هیچ گونه حس غیرتی هم نسبت به من نداره و اصلا مهم نیست که کجا بروم و با چه کسانی ارتباط داشته باشم.!!!!!!
    حدود یکسال است که عروسی کرده ایم و من باردار هستم. واقعا توی این یکسال مشکل حادی با هم نداشتیم و من از زندگی با او راضی بودم!!!!!!، از نظر جنسی مشکل خاصی نداریم. در حد معمول روابط جنسی داریم و علاقه و محبتش را به من نشان میدهد، کار میکند و از نظر مالی هم زندگی متوسطی داریم.
    از همان ابتدا متوجه روابط غیر معمول او با پسرهای کم سن و سال تر از خودش بودم . هرچند هم چیزهایی پشت سر او شنیده بودم. بعد از عروسی بیشتر روی روابطش دقت کردم. بدون اینکه بداند پسورد گوشیش را دارم و هر چند وقت گوشیش رو چک میکنم البته میدونم که کار درستی نیست.
    ارتباطاتش و چت هاش رو توی شبکه های مجازی که پیگیری کردم متاسفانه متوجه حقایق بسیار وحشتناکی شدم که تمام زندگیم رو تیره و تار کرده. سعی زیادی در ایجاد ارتباط با پسر بچه های حدود10-12 داره که بعضی هاشون آشنان و بعضی هاشون رو تو دنیای مجازی پیدا کرده. حتی گاهی برای حفظ ارتباط خودش رو هم سن اونا معرفی میکنه. توی صحبت هاش با یکی نوشته بود که توی کودکی توسط پسر همسایه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته. خیلی زیاد توی چت هاش بطور بسیار وقیحانه ای در مورد مسائل جنسی صحبت میکنه و از طرفش برای انجام رابطه دعوت میکنه و از کلمات رکیکی استفاده میکنند. حتی یه جا دیدم یکی بهش میگفت عکسایی از رابطه با شوهرم داره و تهدید به پخش کردن اونا کرده بود. و مورد خیلی بدتر اینکه این اواخر دیدم گوشیش پر بود از فیلم های اصطلاحا گی از روابط همجنس بازی هست که حالم خیلی بد شد.
    جالب اینکه شوهرم از عکس و فیلم های پورن جنس مخالف بدش میاد و هیچوقت نگاه نمیکنه و به دوستاش هم گفته بود که ازین چیزا براش نفرستن و گفته بود از روابط زن و مردی بدش میاد و فقط دوست داره فیلم های همجنس بازی رو ببینه.
    خیلی خیلی باور و هضم چیزایی که گفتم برام سخته اوایل همش به شوخی میگرفتم و به شوهرم اطمینان داشتم ولی کم کم داره باورم میشه. تا دوره نامزدی اصلا نماز و روزه هاش قضا نمیشد و اهل مسجد و دعا و... بود ولی بعد عروسی همشو گذاشته کنار و گاهی میخونه گاهی نه. وقتایی که جنب هست رو من متوجه میشم ولی اون نمیدونه اوایل فکر میکردم خود ارضایی میکنه ولی الان دیگه دارم دیوونه میشم. احساس میکنم این اواخر اوضاش بدتر شده چون قبلا روابط جنسیمون مرتب تر بود. خدا میدونه که از نظر جنسی سعی کردم هیچوقت براش کم نذارم ولی ظاهرا مشکل جای دیگه است.
    تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چکار کنم ازش بدم اومده ولی مطمئنم اگه به روش بیارم شرایط بدتر میشه پیش روانشناس هم مطمئنم نمیاد. خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم بعضی از مواردی رو که فرمودید های لایت کردم تا متوجه بشید با اینکه نامزد بوده اید و پرچمهای قرمزی بالا بوده تن به ازدواج غلط داده اید!!!

که نشان از کم دانی شماست گلم. نمیدانم هردو چه خوانده اید و مدرک تحصیلیتان چیست ولی حتما نیاز به مراجعه به یکی از هنکاران متخصص ما در شهر خود دارید و گرنه کاری به تنهایی از دست شما بر نمیاد, اصلا و ابدا.

بگذارید مختصری روشن کنم مطلب رو براتون: همسر شما هم جنس گرا نیستن, هم جنس بازند(البته اگر گزارش شما دقیق و درست باشه) که اختلاله و در اثر تجاوزی که ازش در دوران کودکی برایشان رخ داده

نشات گرفته(معمولا قربانیان تجاوز خود تبدیل به متجاوزین در آینده میشوند) و این کار دستشون میده و هم چنین شما نیز در خطر هستید از لحاظ خیلی از بیماریهای مقاربتی و .....

نمیدانم چرا به این زودی بچه دار شدید ولی من متاسفم که میگم این حرف رو(که معمولا نمیگم مگر مواردی مثل شما) اینده ای در این زندگی نیست گلم

کوته سخن: کار و استقلال مالی داشته باشید.

به یکی از همکاران ما حضورا رجوع کنید

بیشتر بخوانید و بدانید

با آرزوی بهترینها برای شما

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام لطفا به من هم کمک کنین . من از پیج اینستای همسرم متوجه شدم حدود ده تا پیج مربوط به گی رو فالو کرده و چند باری هم درباره این موضوع بامن صحبت کرده بود ولی من چون واکنش شدید و تند به این موضوع نشان دادم دیگر حرف آن را پیش نکشید و بعد از مدتی ما بحثمان شد و همسرم از خانه زد بیرون . او جواب تلفن هایم را نمیدهد و از او خبر ندارم و میگوید ک هفته ی دیگر میاید به خانه و آن هم برای روشن کردن تکلیف من است ... من هم امشب اتفاقی در پیج اینستای او متوجه این پیج ها شدم
    خیلی ناراحتم از طرفی به شدت به او علاقه مندم و از طرفی هم خودم را ملامت و سرزنش میکنم که چرا با او دوستانه رفتار نکردم که او تمایلاتش را به من بگوید شاید اینگونه وضعیت بهتری داشتیم و او حالا در کنارم بود ... راستی وضعیت رابطه جنسیمان بسیار خوب است و او خیلی به من محبت میکرد اما احساس میکنم وقتی واکنش تند من نسبت به این موضوع همجنس گرایی را دید از من دلزده و سرد شد ...واقعا نمیدانم چه کنم احساس خیلی بدی دارم و نمیتوانم این موضوع را با خانواده هایمان درجریان بگذارم ... الان خانواده هایمان فکر میکنند که همسرم به سفرکاری رفته است و رابطه ی ما بسیار خوب است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)