نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل در دندان و فک

19935
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در دندان و فک

سلام من یک مشکلی دارم که از بچگی بشدت باعث کاهش اعتماد به نفس و روحیم شده خیلی واقعا اذیتم و عذاب میکشم و باعث افسردگیم شده .

من دندان هام پایین تر هست در واقع موقع خندیدن دندان هام مشخص نمیشه اصلا . لبخندم قشنگ نیست اصلا . لب ها روی دندانها را کامل پوشوندن . در حالت عادی مشکل ظاهری ندارم ولی موقع خندیدن ظاهر خوبی ندارم بخاطر همین سالهاست که فقط لبخند میزنم اصلا نمیتونم بخندم و موقع خنده هم جلوی صورت خودما میگیرم .

اصلا خجالت میکشم بخندم . کلا فرم فک و دهانم جوریه که دندانهام را اصلا نمیتونم حتی به کسی نشون بدم روی هم بزارم . شکل ظاهریم در حالت عادی خوبه و هیچ کس نقصی توی من متوجه نمیشه و حتی بهم میگن خوبم ولی این مشکلم برای مواقع خنده هست و از بچگی همش دپرسم و واقعا نمیتونم خوشحال باشم .

من بینیم قبلا شکسته برای عمل جراحی پیش یک دکتری رفتم گفتم که این مشکل هم دارم اگر بشه هم فک و بینی را باهم عمل کنم . گفت عمل فک خیلی سخته و حداقل 6 ماه کل صورتت باند پیچی هست هزینش هم زیاد و غیر از مایعات هم هیچی نمیتونی بخوری بیخیال شو .

کسیو ندیدم مشکلی مثل من داشته باشه . وقتی لبخند زیبای کسیو میبینم خیلی ناراحت میشم که من نمیتونم اینطوری بخندم .

کسی تجربه ی همچین عملی داشته ؟ نمیتونم تا اخر عمرم باهاش کنار بیام نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکل در دندان و فک

سلام نمی خوام دلداریتون بدم ولی همه ی ما یه نقصهایی تویه ظاهرمون داریم هیچ ادمی 100% بی نقص نیست!!!
    مثلا کسی که من دوستش داشتم دندونای پایینش خیلی کج و کوله بود همیشه میگفت بدم میاد از دندونام و دوست داشتم
    ارتودنسی کنم ولی هزینشو نداشتم اما من عاشق دندوناش بودم نمیدونم چرا
    یا من یه خال کوچیک رو صورتم دارم که بنظر خودم زشته اما همه میگن قشنگه..
    میگم بپذیر خودتو اینکه وقتی لبخند میزنی دندونان معلوم نمیشه که عیب نیست !! منم وقتی میخندم دندونام معلوم نمیشه فقط یکم از دندونای
    بالام معلوم میشه چون دهنم کوچیکه!!
    یه دوستی دارم دندوناش خیلی خیلی ریزه وقتی میخنده لثه هاش معلوم میشه جا دندوناش یعنی دندوناش دقیقا مثل دندون شیری بچه هاست
    اون خودشو خیلی دوست داره
    عیب نیستا عمل زیبایی ولی عملی که انقدر هزینه بره و انقدر دوران نقاحت داره!اخه چرا؟؟
    تاحالا کسی نبوده بهت بگه مشکلی نداره لبخندت؟مطمنم که این نظرو فقط خودت داری و از نظر بقیه لبخندت زیباست
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    سلام نمی خوام دلداریتون بدم ولی همه ی ما یه نقصهایی تویه ظاهرمون داریم هیچ ادمی 100% بی نقص نیست!!!
    مثلا کسی که من دوستش داشتم دندونای پایینش خیلی کج و کوله بود همیشه میگفت بدم میاد از دندونام و دوست داشتم
    ارتودنسی کنم ولی هزینشو نداشتم اما من عاشق دندوناش بودم نمیدونم چرا
    یا من یه خال کوچیک رو صورتم دارم که بنظر خودم زشته اما همه میگن قشنگه..
    میگم بپذیر خودتو اینکه وقتی لبخند میزنی دندونان معلوم نمیشه که عیب نیست !! منم وقتی میخندم دندونام معلوم نمیشه فقط یکم از دندونای
    بالام معلوم میشه چون دهنم کوچیکه!!
    یه دوستی دارم دندوناش خیلی خیلی ریزه وقتی میخنده لثه هاش معلوم میشه جا دندوناش یعنی دندوناش دقیقا مثل دندون شیری بچه هاست
    اون خودشو خیلی دوست داره
    عیب نیستا عمل زیبایی ولی عملی که انقدر هزینه بره و انقدر دوران نقاحت داره!اخه چرا؟؟
    تاحالا کسی نبوده بهت بگه مشکلی نداره لبخندت؟مطمنم که این نظرو فقط خودت داری و از نظر بقیه لبخندت زیباست
    هزینه ی ارتودنسی زیاد نیست و دوره ی درمانش هم نسبتا اسون تره و خیلیا راحت انجامش میدن . مشکل من سخت تره .
    وقتی میخندم گاهی بعضیا یجوری نگاهم میکنن . از دوران بچگی هم توی مدرسه چند باری مورد تمسخر قرار گرفتم توی ذهنم هک شد و دلم شکست .
    چند ماه پیشم با 2تا دوستام مسافرت رفتم و یکیشون بهم همینو گفت خیلی ناراحت شدم . تا اخر سفر بهم میگفت چرا یکدفعه دپرس شدی . حتی خودشم نفهمید چرا .
    خودم سعی میکنم بی تفاوت باشم ولی گاهی بدجوری توی فکرم میره و همش خودما جلوی اینه میبینم و صورت بقیه توی ذهنم میاد.
    خیلی مواقع حسودی میکنم به لبخند و از ته دل خندیدن بقیه .

موقع خنده بینیم کشیده میشه و یکم بزرگ میزنه و میخواستم عمل کنم شاید یکم بهتر بشه ولی اونم بخاطر هزینه هاش نتونستم . 4ساله بر اثر یک اتفاق بینیم شکسته جراحی ترمیم استخوان در کنار عمل زیباییش حدود 10 میلیون هزینه داره حتی نتونستم همینو درست کنم .

شاید با گفتن همین حرفام هم خیلیا بهم بخندن .

ولی خیلی وقتا میگم خدایا منم مثل بقیه این مشکلا نداشتم چی میشد .
    خنده و طرح لبخند زیبا خیلی توی روابط مهمه و موثره .

شایدم کسی درکم نکنه اصلا چون کسیو ندیدم این مشکلا داشته باشه .
    حتی گاهی به بعضی ادمهای خیلی سطح پایین تر از خودم حسودیم میشه فقط بخاطر اینکه این مشکلا ندارن .
    کاش حل میشد .
    شده یک رویا برام .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39651
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز....شما تنها نیستید منم این مشکل رو دارم و موقع خندیدن دندانهای بالام معلوم نمیشه. من تازه اینجا عضو شدم...آیا شما مشکلتون حل شده یا دنبالش رفتید و راه حل رو پیدا کردید؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf200 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز....شما تنها نیستید منم این مشکل رو دارم و موقع خندیدن دندانهای بالام معلوم نمیشه. من تازه اینجا عضو شدم...آیا شما مشکلتون حل شده یا دنبالش رفتید و راه حل رو پیدا کردید؟

سلام پیش یک دکتر رفتم گفت راحش عمل فک هست که خیلی سخته و نزدیک 6 ماهی به غیر از مایعات هیچی نمیتونم بخورم و هزینش هم بالاست و قطعا بیمه هم ساپورتی نمیکنه چون زیبایی محسوب میشه .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان.منم همین مشکل رو دارم دندان فک بالام اصلا دیدیه‌نمیشه دعا کنید با جراحی حل بشه خیلی اعتماد ب نفسم‌پایینه همش غصه میخورم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم دل شکسته نمایش پست ها
    سلام دوستان.منم همین مشکل رو دارم دندان فک بالام اصلا دیدیه‌نمیشه دعا کنید با جراحی حل بشه خیلی اعتماد ب نفسم‌پایینه همش غصه میخورم
    به قول یک شخصی که بهم گفت مراقب باش کاری نکنی که بعدش حسرت چهره ی قبلیت را بخوری

منم بخاطر همین مورد اعتماد به نفسم خیلی پایینه ولی سعی کردم یجوری بپذیرمش چون اگر بخوام عمل کنم خیلی پروسه ی سختیه و هزینه هاش هم ندارم .

حداقل اگرم میخوای عمل کنی پیش بهترین دکتر برو و اگر توانایی مالیشو داری باید براش خرج کنی .

برای این مورد خودتو دست هر کسی نده و با حساسیت و تحقیق جلو برو که خدای نکرده باعث یک عمر پشیمونی نشه .

موفق باشی

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45425
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط h@3!n نمایش پست ها
    به قول یک شخصی که بهم گفت مراقب باش کاری نکنی که بعدش حسرت چهره ی قبلیت را بخوری

منم بخاطر همین مورد اعتماد به نفسم خیلی پایینه ولی سعی کردم یجوری بپذیرمش چون اگر بخوام عمل کنم خیلی پروسه ی سختیه و هزینه هاش هم ندارم .

حداقل اگرم میخوای عمل کنی پیش بهترین دکتر برو و اگر توانایی مالیشو داری باید براش خرج کنی .

برای این مورد خودتو دست هر کسی نده و با حساسیت و تحقیق جلو برو که خدای نکرده باعث یک عمر پشیمونی نشه .

موفق باشی
    تنها راهش لمینیت هسته

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط امین زارعی نمایش پست ها
    تنها راهش لمینیت هسته

لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارین چون تاپیک برای سال 2016 هستش و استارتر خیلی وقته آنلاین نشده

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48173
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط h@3!n نمایش پست ها
    سلام من یک مشکلی دارم که از بچگی بشدت باعث کاهش اعتماد به نفس و روحیم شده خیلی واقعا اذیتم و عذاب میکشم و باعث افسردگیم شده .

من دندان هام پایین تر هست در واقع موقع خندیدن دندان هام مشخص نمیشه اصلا . لبخندم قشنگ نیست اصلا . لب ها روی دندانها را کامل پوشوندن . در حالت عادی مشکل ظاهری ندارم ولی موقع خندیدن ظاهر خوبی ندارم بخاطر همین سالهاست که فقط لبخند میزنم اصلا نمیتونم بخندم و موقع خنده هم جلوی صورت خودما میگیرم .

اصلا خجالت میکشم بخندم . کلا فرم فک و دهانم جوریه که دندانهام را اصلا نمیتونم حتی به کسی نشون بدم روی هم بزارم . شکل ظاهریم در حالت عادی خوبه و هیچ کس نقصی توی من متوجه نمیشه و حتی بهم میگن خوبم ولی این مشکلم برای مواقع خنده هست و از بچگی همش دپرسم و واقعا نمیتونم خوشحال باشم .

من بینیم قبلا شکسته برای عمل جراحی پیش یک دکتری رفتم گفتم که این مشکل هم دارم اگر بشه هم فک و بینی را باهم عمل کنم . گفت عمل فک خیلی سخته و حداقل 6 ماه کل صورتت باند پیچی هست هزینش هم زیاد و غیر از مایعات هم هیچی نمیتونی بخوری بیخیال شو .

کسیو ندیدم مشکلی مثل من داشته باشه . وقتی لبخند زیبای کسیو میبینم خیلی ناراحت میشم که من نمیتونم اینطوری بخندم .

کسی تجربه ی همچین عملی داشته ؟ نمیتونم تا اخر عمرم باهاش کنار بیام نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید ...

سلام دوست عزیز نمیدونم این پیام منو میبینی یا نه ...ولی میخوام بدونم مشکل شما حل شده؟بهم بگید لطفا خیلی برام مهمه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد