نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سرد مزاجی نامزد

1911
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32798
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد مزاجی نامزد

سلام و وقت بخیر
    چهار ماهی هست با یه آقایی نامزد شدم, ایشون قبلا ب مدت 4 سال نامزد داشتن ک بهم خورد, وقتی از نامزد سابقشون پرسیدم دلیل جداییشون چی بوده گفتن سردی و بی احساسی این آقا.
    با خودشون ک حرف زدم گفتن ک ب خاطر دروغای همسر سابقشون بوده ک سرد شدن بهشون و اینکه در کل اون خانوم رو دوست نداشتن. من بهشون علاقه ی زیادی داشتم و خانواده مو راضی کردم و الان عقد موقت خوندیم برای اینکه آشنا تر شیم خانواده ی من خیلی سختگیرن برای همین اجازه ندارم خیلی با ایشون تنها باشم و ما فقط میتونیم بیرون از خونه چند ساعت پیش هم باشیم اونم هفته ای یه بار.
    البته ب غیر از اون تایم همیشه تو چت هستیم و تلفنی حرف میزنیم با هم.
    من از این آقا هیچگونه سردی ای ندیدم تا حالا... ینی اگه تجربه ی سابقشون نبود میگفتم ایشون خیلی هم گرم و احساساتی ان... همین الانشم خیلی اصرار دارن ب برقراری رابطه و میگن ما محرم هستیم ب هم و نباید انقدر محدودیت باشه و ب خاطر تو تحمل میکنم و از نظر ابراز احساس هم اصلاااااااا کم نمیذارن برام.
    از نظر خانواده گی و فرهنگی و مذهبی هم خیلی تفاهم داریم با هم. البته خانواده ی من هنوز راضی نیستن خیلی, اما با دیدن رفتار ایشون خیلی بهتر شده دیدگاهشون.
    حالا قراره آخر این ماه عقد دائم بخونیم اما من ترس افتاده ب وجودم ک نکنه بعد ازینکه یه مدت رابطه داشته باشیم سرد بشه چون من برام گرم بودن طرف مقابلم خیلی مهمه... میشه اولش خیلی مایل باشه و احساساتی و بعدش سرد بشه بهم؟ اون خانوم گفت از اولش اونقدر بد نبود ولی بازم گرم نبود اما خب آخراش دیگه مثه برادرم شده بوده باهام و اون خانوم میگفت من نمیدونم دلیلش چی بود ک اونطور شد اون خانوم هم الان ازدواج کرده و خودش میگفت ک الان زندگیم خیلی عالیه و شوهرم میپرسته منو و این حرفا... نمیدونم حرف کدومو باورم کنم... :| البته تماس گرفتم با شوهر دختر عموی نامزد سابقشون ک دوست نامزدم هم میشدن صحبت کردم و خیلیییییییی تعریف نامزدم رو کردن و گفتن ک عالی هستن.
    البته اینو بگم ک با اون خانوم هیچ وجه مشترکی نداشتن ایشون از نظر مذهبی و سطح خانواده گی و فرهنگی منظورمه.
    خلاصه اینکه خیلی شک دارم... با خودشونم حرف نزدم چون اگه بگن تا حالا از من سردی دیدی قطعا جوابی ندارم بدم.
    مشاور بریم چقدر میتونه کمک کنه؟ تستی هست ک نشون بده سردی و گرمی مرد رو؟
    ممنون میشم جواب بدید.

2. کاربران زیر از helia68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سرد مزاجی نامزد؟

سلام عزیزم.

یه سری قواعد کلی هست که با دقت در اونها تا حدودی میشه تمایل جنسی رو حدس زد ولی هیچ کدوم صد در صد نیستن٬

بهتر اینه تا نامزدتون حضورا با یک مشاور صحبت داشته باشن تا بشه به نتایج دقیقتری رسید.

سطح انرژی و تحرک

افرادی که از نظر جنسی گرم هستند، افراد پرشور و پر انرژی ای هستند. آنها مدام در حال تحرک و ورزش اند. یک جا بند نمی شوند و خیلی دیر خستگی به سراغ شان می آید. این افراد در یک کلام پرانرژی و فعال توصیف می شوند و به همین نسبت در زندگی جنسی شان هم پرشور و پرانرژی هستند. در مقابل افراد اسلوموشن و کندی که به سختی از یک برنامه پیروی می کنند، میل و اشتیاق کمتری در حرکاتشان دارند و اهل ورزش و تحرک نیستند امکان سرد مزاجی در آنها بیشتر است.

توجه به خود

افرادی که برای ظاهر خود ارزش قائل هستند، به پوشاک و سلامتی و زیبایی شان می رسند، اندام شان را متناسب نگه می دارند، تغذیه سالمی دارند و سعی می کنند ظاهر موجهی داشته باشند، برای کیفیت روابط جنسی شان هم ارزش بیشتری قائلند و این به معنی گرم تر بودن آنها است.

طبیعت مردانه و زنانه

مردانی که از نظر جنسی گرم هستند، خلق و خوی مردانه تری دارند. آنها شبیه به تعاریف استعاری مردانگی، انگیزه پیشرفت، مبارزه و اراده قوی دارند. غیرتمند هستند. ممکن است در مواجهه با برخی موقعیت ها خشمگین شوند و در یک کلام، خونِ گرمی دارند. در مقابل، زنانی که از این نظر گرم هستند روحیات زنانه پررنگ تری دارند. آنها خموده نیستند و ظرافت های رفتاری زنانه دارند.
    افراد سردمزاج عموما چاق، سفیدپوست، علاقمند به خوردن شیرینی ها، دارای موهای نازک و کم پشت و بدون حالت، دارای رنگ چشم قهوه ای روشن هستند. حرکات آرام و کند دارند. تنبل و کم حرف و پرخواب و سنگین خواب هستند

طب سنتی چه می گوید؟

در طب سنتی بر اساس ظواهر افراد سرد مزاجی و گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی آنها مشخص می شود. این مشخصات البته قطعی و صد در صد نیستند اما می توانند تا حدود زیادی روشنگر باشند:
    افراد گرم مزاج اغلب لاغر، سبزه، علاقمند به خوردن ترشی ها و کم میل به خوردن شیرینی ها، دارای موهای درشت و پرپشت و حالت دار، دارای چشم قهوه ای مایل به سیاه هستند.
    حرکات آنها تند و تیز است. کم خوابند و خواب سبک دارند. فعالیت فکری و فیزیکی زیاد، حرارت بالای بدن و بی استعدادی در چاقی از دیگر علایم آنهاست. آنها ترجیح می دهند کارها را خودشان با سرعت بیشتر انجام دهند، میانه ای با افراد تنبل ندارند و خیلی سریع فکر می کنند و تصمیم می گیرند.

در مقابل، افراد سردمزاج عموما چاق، سفیدپوست، علاقمند به خوردن شیرینی ها، دارای موهای نازک و کم پشت و بدون حالت، دارای رنگ چشم قهوه ای روشن هستند. حرکات آرام و کند دارند. تنبل و کم حرف و پرخواب و سنگین خواب هستند و از خوردن گرمی ها لذت می برند. درست برخلاف گرم مزاج ها که با گرمیجات، جوش می زنند و گر می گیرند. این افراد استعداد چاقی زیادی دارند.

4. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

عرض سلام و ادب خدمت دوستان
    اول از همه آفرین به استارتر عزیز که به این جنبه مهم از زندگیشون در این مرحله اهمیت میدن، امیدوارم بهترین تصمیم رو بتونید بگیرید و خوشبخت بشید
    متشکر از دوست عزیزمون حرف هاشون تا حدود زیادی درست هستن
    اما راستش در مورد طب سنتی من نمیدونم چرا گاهی تناقض میشه حداقل برای خود من
    مثلا میگن سفید پوست ها سردن یا کسایی که شرینی جات دوست دارن
    خب شاید کسی پوستش سفید باشه و هم ترشی دوست داشته باشه و هم شیرینی..!
    اگه یه دستگاهی یا معیار خیلی دقیقی بود که این آیتم رو میشد باهاش دقیقا شناخت خیلی عالی میشد
    هر چند میگن آدم ها تا زیر سقف نرن دقیق نمیشه کسی رو بشناسی ولی تا حدودی رو میشه به شناخت رسید.
    امیدوارم همه دختر پسرهای جوون قبل از ازدواجشون به این مورد مهم توجه لازم داشته باشن که بعدها دچار مشکل نشن.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام اگه رفتار ایشون باشما گرم هست و رابطه را خواهان هستن این ینی شما تونسین ایشون را حذب کنید و اون خانم نتونستن .
    از اینکه رابطه ای اول گرم هست و بعد سرد میشه بخاطره رفتارهای طرفین هست اینکه اول عقد به زیبایی و ایجاد اشتیاق تلاش میکنید اما بعد از چندماه براتون میشه عادی و دیگه باهرلباسی و بدون ارایش و بدون حرفای عاشقانه وارد رابطه بشین خوب طبیعی هست ک باعث ایجاد سردی میشه.
    همیشه براش متفاوت و پرهیجان باشید تا هیچوقت ازتون سرد نشه.
    مشاوره هم خیلی میتونه تو شناخت رفتار کمک کنه.
    ان شاالله خوشبخت بشین

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد