نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: انگیزه هیچ کاری رو ندارم

2156
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30282
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy انگیزه هیچ کاری رو ندارم

سلام. من 15 سالمه و تقریبا دو ماهه که انگیزه هیچ کاری رو ندارم و هیچی واسم مهم نیس. حتی با وجود اینکه میدونم مثلا فردا امتحان دارم و خیلیم مهمه اصلا واسش تلاش نمیکنم و عین خیالمم نیس. این موضوع هم باعث شده خودم حسابی احساس عذاب وجدان کنم واسه کارام چون واقعا دست خودم نیست و هم پدر و مادرم ازم رضایت قدیم رو ندارن. با توجه به اینکه توی مدرسه تیزهوشانم درس میخونم احتمال اینکه به زودی به مشکل بخورم خیلی زیاده. تو رو خدا کمکم کنین. ممنونم

2. کاربران زیر از Kimia_BS731 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32486
    تشکـر
    58
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انگیزه هیچ کاری رو ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimia_BS731 نمایش پست ها
    سلام. من 15 سالمه و تقریبا دو ماهه که انگیزه هیچ کاری رو ندارم و هیچی واسم مهم نیس. حتی با وجود اینکه میدونم مثلا فردا امتحان دارم و خیلیم مهمه اصلا واسش تلاش نمیکنم و عین خیالمم نیس. این موضوع هم باعث شده خودم حسابی احساس عذاب وجدان کنم واسه کارام چون واقعا دست خودم نیست و هم پدر و مادرم ازم رضایت قدیم رو ندارن. با توجه به اینکه توی مدرسه تیزهوشانم درس میخونم احتمال اینکه به زودی به مشکل بخورم خیلی زیاده. تو رو خدا کمکم کنین. ممنونم
    در بحرانی ترین بحرانی ترین و بحرانی ترین مقطع سنی هستی,
    اصلا غم به دلت راه نده,و مطما باش هیچ خدایی به اندازه پدر مادر خوبی بچشون رو نمیخواد, ایمان داشته باش,
    و وسط اجتماع باش, وسط وسطه اجتماع باش, برو بیرون بجای نشستن پای اینترنت, این لعنتی نابود کنندس, و
    هیچی به غیر از افسوس واست نداره,
    ای کاش در نوجوانی صاحب سیستم نمیشدم و با فضای مجازی اشنا نمی شدم...!

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

شاید چون در مدرسه تیزهوشانی و رقیبای سرسختی داری همش خودتو داری با اونا مقایسه میکنی و با خودت میگی هرچقدرم تلاش کنی اخرش ممکنه اونا نتیجه بهتری بگیرن و نمرشون ازت بیشتر بشه . همین الان به این وسوسه های شیطان که باعث میشه این حس ناامیدی و مقایسه رو در تو ایجاد کنن مقابله کن . بدون اگر هر چقدر امروز تلاش کنی فردا نتیجشو میگری هر چقدر بهتر و با عشق و علاقه نه به خاطر نمره بلکه به خاطر عشق به درس و فهمیدن یه موضوع جدید درسارو بخونی و اینکه هرگز نمره خودتو با دوستات مقایسه نکنی و کاری به نمره اولی و دومی و... نداشته باشی به اندازه اون تلاشت مطمن باش نتیجشو در اینده میبینی. درضمن راهه تو از تمام دوستات جداست و تو یه انسان خاص با استعداد های متفاوت و متمایزمخصوص به خودت هسی و این نمره ها ملاک برتری و بدتری نیست .همین الان با عشق به خوده درسا شروع کن به خوندن ، زیر نکات مهمو خط بکش مطمنن تو این درسا رو بلدی کاری نیست که تو از پسش بر نیای فقط با عشق درس بخون کاری هم به نمره نداشته باش فقط سعی کن خوب بخونیشون
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30282
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان. بعد از حدود یکسال برگشتم به پیجم. به یه نفر که مثل یه مشاور تحصیلی پیگیر کارام باشه و کمکم کنه نیاز دارم. مرسی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام کیمیا جان خسته نباشی،من خودم امسال کنکور دادم و توی اون دوران همش میخاستم بکی مدام پیگیره دری خوندن من باشه،توش سابقه ای ندارم ولی اطلاعات دارم کم و بیش اگ دوس داری ک پیگیر درست باشم این آیدی تلگراممه @roghayeh_11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)