نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نمیدونم کودک‌آزاری یا...

1589
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16054
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم کودک‌آزاری یا...

سلام
    من ۱۵ سالمه و خدا لطف کرده بهم یه خواهر حدودا ۱ و نیم ساله داده. منتها مادر من بخاطر شیطونیای خواهرم مدام سرش داد میکشه و اونو با چیزای مختلف از هاپو تا ماشین لباس‌شویی میترسونه. وقتایی که عصبی باشه اصلا به گریه و حال ناراحت خواهرم اهمیت نمیده و حتی باهاش بدرفتارتر میشه. گاها نفرینش میکنه و حتی چند بار آرزوی مرگ یه بچه یک سال و چهار ماهه رو کرده. من واقعا نمیدونم چیکار کنم؛ واقعا از این شرایطی که واسه خواهرم ایجاد شده نگرانم و از طرفیم کاری از دستم بر نمیاد. مدام بی‌چاره رو میترسونن و من خوندم که ترسوندن بچه به مغزش آسیب وارد میکنه. خب بچس و طبیعیه که کمی شیطون باشه. مثلا مادرم انتظار داره وقتی سفره غذا رو انداخت خواهرم به هیچ چیز دست نزنه و مثل ماها کنار سفره بشینه! نمیدونم باید چیکار کنم. خداوند شاهده از وسطای این متن، با تداعی‌شدن یه سری تصاویر تو ذهتم گریم گرفته. خدا رو خوش نمیاد بچه به این معصومی رو اذیت کنی و "کودک‌آزاری" بکنی. من چند بار یهو ترکیدم و با مادرم دعوام شده. تهش هیچ نتیجه‌ای نداشته و فقط اعصاب من خورد شده. ازتون خواهش میکنم کمکم کنید. هر روز توی این خونه، یه طفل معصوم داره عذاب میکشه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : نمیدونم کودک‌آزاری یا...

سلام
    وقتی ادم از ی سنی مبگذره حوصله گریه و بزرگ کردن بچه را نداره.
    بهتره شما کمی کمک احوال مادر باشین و مثلا مواقعی ک سفره میزاره یا میبینید ک حوصله نداره بچه را بغل کنین و به اتاق خودتون ببرین یا باهاش بازی کنین .
    جز این کار دیگه ای ازتون ساخته نیست. فقط باید خودتون جبران کنید تا اسیب نرسه به خواهر گلتون.

یا علی مدد

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خیلی متاسف شدم .به نظرم فرزند بزرگ کردن مسئولیت میخواد من برام سواله چرا کسایی که این مسئولیت رو نمیتونن به خوبی انجام بدن بچه دار میشن؟!!!!به نظرم بهترین کار اینه خودتون یه مشاوره حضوری برید و کم کم مادرتون رو ببرید تا باهاشون صحبت کنن.البته یه مشاوره حاذق و خوب

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام
    mahd111 عزیزم من عاشقت شدم خیلی عاقل و پخته هستی یه لحظه حس کردم باید جای تو مامانت عوض شه اصلا کیف کردم نظر و درکت راجب خواهرت

من واقعا نظر خواصی ندارم ولی به نظرم یه خورده شرایط مادرت هم باید درک کنی چون ایشون بعد 15 سال بچه دار شدن قطعا حوصله و حال 15 سال پیش و ندارن

تنها کار این همین حرف هایی که به ما میزنی یه روز تو خلوت و ارامش که میدونی مامانت حالش خوبه باهاش حرف بزن و ازش بخواه مشاور حضوری بره

موفق باشی

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35915
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم یه خواهرکوچک دارم وتوومادرت رودرک میکنم به نظرمنم بهتره توهم تومواقع بیکاری وازادت به مامانت کمک کنی واز بچه نگه داری کنی بچه ها تاسن ۴-۵سالگی خیلی شیرین هستندخودت کم کم ازاین که مراقب خواهرت باشی لذت می بری درموردمامانت هم اگه رفتارش خیلی بدبودبهتره بایک بزرگترکه راز داروخوب باشه توفامیل مشورت کنی یاپیش مشاوربرید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد