نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: چگونگی خواندن درس زیست برای کنکور

4200
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    15280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونگی خواندن درس زیست برای کنکور

من واقعا توی درس زیست ضعیفم یعنی درس رو میفهمم ولی نمیتونم نکته هاش رو در بیارم قبلن کتاب خیلی سبز کار میکردم تستاش برام خیلی راحت بود ولی توی ازمونا نتیجه نمیگرفتم و گفتن که خیلی سبز دیگه برای کنکور جواب نمیده.الان ای کیو گرفتم ولی سطحش خیلی بالاس و نمیتونم حلش کنم.مشاورم گفته درسنامه ی کتابا رو نخونم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32916
    تشکـر
    24
    تشکر شده 25 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چگونگی خواندن درس زیست برای کنکور

من زمانی که کنکور داشتم هر روز زیست و شیمی تو برنامم بود
    برای زیستم یه فصلو به چند بخش تقسیم میکردم هر روز یه بخش کمیشو میخوندم تست هایه کتاباهام معمولا زوج وفرد میکردم
    که تو دو نوبت بزنم از اون طرفم بیشتر تو ذهنم بمونه برای مرورم خیلی راحت تر بودم چون وقتی شما 300 تا تست رو باهم بزنید مغزتون هنگ میکنه
    ولی وقتی تا آخر اسفند150 تا از هرفصل بزنی ،نصف دیگشو بزاری سه ماه آخر 100 درصد بازده بهتری میده
    من خودم دفتر نکته نویسی برای زیست نداشتم فقط یادمه نکته هایی که یادم میرفت با فسفر رنگیش میکردم ،از کتاب درسی اواخر سال برای فقط یاد آوری قید ها استفاده میکردم ،برای دوره هم از کتابایه همایش استفاده کردم
    در ضمن تا اونجا که من خبر دارم زمان ما کتاب خیلی سبز معروف بود الان کتابایه دکتر هاشمی تو زیست شناسی حرف اول رو میزنه
    امضای ایشان
    بیخیال زندگی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27983
    تشکـر
    10
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت حضرتعالی

اتفاقی پرسش شما را دیدم

برای مطالعه درس زیست شناسی راهکارهای زیر را مدنظر بگیرید :

1 - هر روز در یک بازه ی زمانی ثابت، هر چند کوتاه، زیست شناسی بخوانید.

2 - سعی کنید از کتاب های تست گوناگون(نمونه سوالات سال های گذشته و سوالات تالیفی - حداقل چهار کتاب) استفاده کنید تا انوع گوناگون سوالات را ببینید.

3 - کتاب درسی را کامل بخوانید و پس از آن به مطالعه درسنامه ها یا خلاصه درس ها بپردازید.

4 - قسمت هایی از کتاب که در کنکورهای سال گذشته آمده اند را با مارکر سبز نشانگذاری کنید تا بدانید از چه قسمت هایی تست نیامده است. اصولا چهل درصد تست های از قسمت هایی است که تا به حال تست نیامده است.

5 - با ابزار گوناگون نظیر فلش کارت(کارتهای حاوی خلاصه درس)، مطالبی که فکر میکنید فراموش میکنید را یادداشت نمایید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    تشکر شده 86 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mim نمایش پست ها
    من واقعا توی درس زیست ضعیفم یعنی درس رو میفهمم ولی نمیتونم نکته هاش رو در بیارم قبلن کتاب خیلی سبز کار میکردم تستاش برام خیلی راحت بود ولی توی ازمونا نتیجه نمیگرفتم و گفتن که خیلی سبز دیگه برای کنکور جواب نمیده.الان ای کیو گرفتم ولی سطحش خیلی بالاس و نمیتونم حلش کنم.مشاورم گفته درسنامه ی کتابا رو نخونم.
    سلام دوست عزیر قلم چی شرکت می کنید؟

پیش دانشگاهی هستید؟

زیست چند درصد میزنید؟

در مورد آیکیو باید بهتون بگم که اگه پشت کنکوری هستید بزنید اگه نیستید نزنید. هرگز. من خودم آیکیو میزنم. صفحه به صفحه پیش میرم. بعضی تستاش غلطه و بعضی تستاش هم چرته. خیلی کم پیش میاد که تو یه صفحه غلط نزده باشم. بعضی سوالاش خیلی ترکیبیه و بعضی خیلی ریز. شما باید این کتاب رو بذارید اخر تر از بقیه کتاب تستای زیست بزنید.

درصد زیست من تو آزمونا فعلنه بالای هشتاد درصده خدا رو شکر. اگه به سوالات اول پستم جواب بدید خیلی بهتر می تونم کمکتون کنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    15280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کاربر انجمن نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر قلم چی شرکت می کنید؟

پیش دانشگاهی هستید؟

زیست چند درصد میزنید؟

در مورد آیکیو باید بهتون بگم که اگه پشت کنکوری هستید بزنید اگه نیستید نزنید. هرگز. من خودم آیکیو میزنم. صفحه به صفحه پیش میرم. بعضی تستاش غلطه و بعضی تستاش هم چرته. خیلی کم پیش میاد که تو یه صفحه غلط نزده باشم. بعضی سوالاش خیلی ترکیبیه و بعضی خیلی ریز. شما باید این کتاب رو بذارید اخر تر از بقیه کتاب تستای زیست بزنید.

درصد زیست من تو آزمونا فعلنه بالای هشتاد درصده خدا رو شکر. اگه به سوالات اول پستم جواب بدید خیلی بهتر می تونم کمکتون کنم
    ازمون گاج شرکت میکنم.درصدم بالاترینش 42بود ولی همیشه تقریبا 20میزنم.پشت کنکورم نیستم.ممنونم که جواب دادی.امسال توی کنکور رتبه ات چند شد...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    15280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هومن23 نمایش پست ها
    من زمانی که کنکور داشتم هر روز زیست و شیمی تو برنامم بود
    برای زیستم یه فصلو به چند بخش تقسیم میکردم هر روز یه بخش کمیشو میخوندم تست هایه کتاباهام معمولا زوج وفرد میکردم
    که تو دو نوبت بزنم از اون طرفم بیشتر تو ذهنم بمونه برای مرورم خیلی راحت تر بودم چون وقتی شما 300 تا تست رو باهم بزنید مغزتون هنگ میکنه
    ولی وقتی تا آخر اسفند150 تا از هرفصل بزنی ،نصف دیگشو بزاری سه ماه آخر 100 درصد بازده بهتری میده
    من خودم دفتر نکته نویسی برای زیست نداشتم فقط یادمه نکته هایی که یادم میرفت با فسفر رنگیش میکردم ،از کتاب درسی اواخر سال برای فقط یاد آوری قید ها استفاده میکردم ،برای دوره هم از کتابایه همایش استفاده کردم
    در ضمن تا اونجا که من خبر دارم زمان ما کتاب خیلی سبز معروف بود الان کتابایه دکتر هاشمی تو زیست شناسی حرف اول رو میزنه
    میتونم بپرسم که توی کنکور چه نتیجه ای گرفتین

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mim نمایش پست ها
    ازمون گاج شرکت میکنم.درصدم بالاترینش 42بود ولی همیشه تقریبا 20میزنم.پشت کنکورم نیستم.ممنونم که جواب دادی.امسال توی کنکور رتبه ات چند شد...
    کتابی مثل فاگوزیست اصلا نیاز نیست. فاگوزیست کتابیه که الکی کش داده... خیلی خیلی خیلی... دانش آموز خودش باید انقدر تمرین کنه تا بتونه مباحث رو به طور ترکیبی و ... بخونه. بجای وقت گذاشتن رو فاگوزیست میتونی وقت بذاری واسه تست زدن. تست زدن یه مهارته. شاید خیلی از معلمای با سواد هم نتونن کنکور خوب بزنن. چون تست زدن با دونستن و بلد بودن زیست فرق داره. بعضی از سوالای کنکور غلطه. یا مطابق با نکته ای که دبیر گفت نیست. بعضیاش شک بر انگیزه. باید انقدر تست بزنی تا ماهر بشی. یه نفر فقط با فوتبال دیدن فوتبالیست نمیشه. بلکه فوتبال بازی کردن و تمرین مهم تره. از فاگوزیست فقط موقعی استفاده کن که مثلا یه قسمتی از درس رو نفهمیدی رجوع کن بهش و درسنامه فاگوزیست رو بخون. مثل یه کتاب مرجع. اونقدرا لازم نیست. به جای وقت گذاشتن رو فاگوزیست کتاب رو بخون و تست بزن.

در صمن اینو یادت باشه واسه زیست دنبال نکته حفظ کردن و ... نباش. دنبال مهارت تست زنی باش و همراه با تست نکته ها رو یاد بگیر. فقط نکته نویسی بدردت نمی خوره.

سر جلسه کنکور باید هر چهار گزینه رو بخونی سه تا گزینه رو کاملا رد کنی و تست رو بزنی یا به یه گزینه خیلی خیلی مطمئن باشی و تست رو بزنی. سعی کن مهارتتو در این راستا افزایش بده. شانسی نزن. شک داری نزن. یا از درست بودن یه گزینه مطمئن باش و بزن. یا اینکه سه گزینه دیگه رو با اطمینان رد کن و گزینه مشکوک رو بزن

سعی کن سه کتاب تست داشته باشی. آسون متوسط و سخت. کتاب آسون نمی دونم هست یا نه ولی کتاب های قدیمی خیلی سبز آسونن... کتاب متوسط زیست کتابی مثل گاج نقره ای... و سخت یه چیزی مثل نشر الگو یا آیکیو که البته تست غلط هم دارن.

سعی کن درس همون روز رو همونروز بخونی مخصوصا زیست. همچنین پیشخوانی داشته باشی واسه درسا. پیشخوانی تا حدی که فقط بدونی موضوع چیه اما برای زیست میتونی کتاب رو از رو بخونی و وقتی دبیر درس میده بهتر بفهمی. بعد که اومدی خونه به مدت خیلی کم کتاب رو بخون و کمی تست خط به خط خیلی سبز رو بزن. فردا یا پس فردا تستای کتاب خیلی سبز رو بزن (به عنوان تستای آسون). تستایی که نکته خوبی داشت رو تو کتاب یا دفتری وارد کن. چند روز بعدش برو سراغ کتاب گاج نقره ای و تستای اونو بزن و نکاتشو وارد کن. البته همه تستای یه درس خیلی سبز یا گاج رو مطمئنن نمی تونی تو یه روز بزنی و منظورم من هم این نیست که همه رو تو یه روز بزنی. منظورم اینه که از آسون برو سمت سخت.

اگه وقت کردی تست آیکیو یا نشر الگو (هر کدومو که داری) بزن.

البته هنگام تست زدن هر جایی رو که مشکل داشتی اونجا رو دقیق بخون. کلا مشکل هم نداشتی کتاب رو دقیق بخون. خیلی دقیق.

سعی کن برنامه زوج و فرد داشته باشی. مثلا روزای زوج ریاضی و زیست و ادبیات و زبان بخونی و روزای فرد فیزیک و شیمی و عربی و دینی. روزای پنجشنبه و جمعه هم جبرانی. اون چیزایی ه در طول هفته باید میخوندی و نرسیدی.

دفتر برنامه ریزی هم اگه گاج مثل قلم چی داره بخر و استفاده کن. البته نیاز نیست همشو پر کنی. ولی بعضی جاهاش مثل ساعت مطالعه و برنامه خیلی مهمه و باید انجامش بدی.

سعی کن سال چهارم بجای گاج بیای قلم چی ثبت نام کنی.

در اخر هم باید بگم من وضعیتم در روز کنکور خوب نبود. اما به هرحال پزشکی قبول شدم اما پردیس. رتبم هم شده نزدیک 3000.

اینو همیشه یادت باشه. موفقیت نتیجه تلاش است.

زیاد تست بزن.
    ویرایش توسط کاربر انجمن : 01-04-2017 در ساعت 02:03 AM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

کتابی مثل فاگوزیست اصلا نیاز نیست. فاگوزیست کتابیه که الکی کش داده... خیلی خیلی خیلی... دانش آموز خودش باید انقدر تمرین کنه تا بتونه مباحث رو به طور ترکیبی و ... بخونه. بجای وقت گذاشتن رو فاگوزیست میتونی وقت بذاری واسه تست زدن. تست زدن یه مهارته. شاید خیلی از معلمای با سواد هم نتونن کنکور خوب بزنن. چون تست زدن با دونستن و بلد بودن زیست فرق داره. بعضی از سوالای کنکور غلطه. یا مطابق با نکته ای که دبیر گفت نیست. بعضیاش شک بر انگیزه. باید انقدر تست بزنی تا ماهر بشی. یه نفر فقط با فوتبال دیدن فوتبالیست نمیشه. بلکه فوتبال بازی کردن و تمرین مهم تره. از فاگوزیست فقط موقعی استفاده کن که مثلا یه قسمتی از درس رو نفهمیدی رجوع کن بهش و درسنامه فاگوزیست رو بخون. مثل یه کتاب مرجع. اونقدرا لازم نیست. به جای وقت گذاشتن رو فاگوزیست کتاب رو بخون و تست بزن.

در صمن اینو یادت باشه واسه زیست دنبال نکته حفظ کردن و ... نباش. دنبال مهارت تست زنی باش و همراه با تست نکته ها رو یاد بگیر. فقط نکته نویسی بدردت نمی خوره.

سر جلسه کنکور باید هر چهار گزینه رو بخونی سه تا گزینه رو کاملا رد کنی و تست رو بزنی یا به یه گزینه خیلی خیلی مطمئن باشی و تست رو بزنی. سعی کن مهارتتو در این راستا افزایش بده. شانسی نزن. شک داری نزن. یا از درست بودن یه گزینه مطمئن باش و بزن. یا اینکه سه گزینه دیگه رو با اطمینان رد کن و گزینه مشکوک رو بزن

سعی کن سه کتاب تست داشته باشی. آسون متوسط و سخت. کتاب آسون نمی دونم هست یا نه ولی کتاب های قدیمی خیلی سبز آسونن... کتاب متوسط زیست کتابی مثل گاج نقره ای... و سخت یه چیزی مثل نشر الگو یا آیکیو که البته تست غلط هم دارن.

سعی کن درس همون روز رو همونروز بخونی مخصوصا زیست. همچنین پیشخوانی داشته باشی واسه درسا. پیشخوانی تا حدی که فقط بدونی موضوع چیه اما برای زیست میتونی کتاب رو از رو بخونی و وقتی دبیر درس میده بهتر بفهمی. بعد که اومدی خونه به مدت خیلی کم کتاب رو بخون و کمی تست خط به خط خیلی سبز رو بزن. فردا یا پس فردا تستای کتاب خیلی سبز رو بزن (به عنوان تستای آسون). تستایی که نکته خوبی داشت رو تو کتاب یا دفتری وارد کن. چند روز بعدش برو سراغ کتاب گاج نقره ای و تستای اونو بزن و نکاتشو وارد کن. البته همه تستای یه درس خیلی سبز یا گاج رو مطمئنن نمی تونی تو یه روز بزنی و منظورم من هم این نیست که همه رو تو یه روز بزنی. منظورم اینه که از آسون برو سمت سخت.

اگه وقت کردی تست آیکیو یا نشر الگو (هر کدومو که داری) بزن.

البته هنگام تست زدن هر جایی رو که مشکل داشتی اونجا رو دقیق بخون. کلا مشکل هم نداشتی کتاب رو دقیق بخون. خیلی دقیق.

سعی کن برنامه زوج و فرد داشته باشی. مثلا روزای زوج ریاضی و زیست و ادبیات و زبان بخونی و روزای فرد فیزیک و شیمی و عربی و دینی. روزای پنجشنبه و جمعه هم جبرانی. اون چیزایی ه در طول هفته باید میخوندی و نرسیدی.

دفتر برنامه ریزی هم اگه گاج مثل قلم چی داره بخر و استفاده کن. البته نیاز نیست همشو پر کنی. ولی بعضی جاهاش مثل ساعت مطالعه و برنامه خیلی مهمه و باید انجامش بدی.

سعی کن سال چهارم بجای گاج بیای قلم چی ثبت نام کنی.

در اخر هم باید بگم من وضعیتم در روز کنکور خوب نبود. اما به هرحال پزشکی قبول شدم اما پردیس. رتبم هم شده نزدیک 3000.

اینو همیشه یادت باشه. موفقیت نتیجه تلاش است.

زیاد تست بزن.
    منم از الان میخوام استارت بزنم میتونم ۷۰۰۰ منطقه۲ و ۱۵ هزار کشوری بیارم؟؟؟
    امضای ایشان
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

9. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم خانومای گل نمایش پست ها
    منم از الان میخوام استارت بزنم میتونم ۷۰۰۰ منطقه۲ و ۱۵ هزار کشوری بیارم؟؟؟
    خواستن توانستن است.

باید تلاش کنی. اگه تلاش کنی میتونی زیر 1000 هم بیاری. تلاش درست.

پارسال چند شدی؟

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

خواستن توانستن است.

باید تلاش کنی. اگه تلاش کنی میتونی زیر 1000 هم بیاری. تلاش درست.

پارسال چند شدی؟
    40هزار منطقه 2
    فقط ماه اخر رو خوندم روزی 2-3 ساعت

شما کنکور داری؟
    میشه منو راهنمایی کنی؟
    هر روز از استرس میمیرم
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

12. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

40هزار منطقه 2
    فقط ماه اخر رو خوندم روزی 2-3 ساعت

شما کنکور داری؟
    میشه منو راهنمایی کنی؟
    هر روز از استرس میمیرم
    کنکور دادم پردیس ثبت نام کردم و دوباره میخوام کنکور بدم. (من همون اشکانم. همون آقا محسن گل) خب طبیعیه که نخوندید همچین رتبه ای رو بیارید. تازه هر چی عقب تر باشید احتمال آسیب دیدگی از تقلب بیشتره. منظورم اینه که خیلی از افرادی که رتبه های بهتری از شما میارن تا حدود 8000 با تقلب همچنی رتبه ای رو میارن. اگه خیلی نباشه بعضی هست. البته هستن افرادی که با تقلب زیر 5000 هم بشن اما تعدادشون نسبت به رتبه های قبل 5 هزار کم تره.

اگه مشکلتون استرسه اول باید این مشکل رو رفع کنید. شما از الآن استرستون شروع شده در حالی که بنده حتی شب کنکور هم استرس نداشتم. اون روز استرس داشتن کمی طبیعیه ولی باید کنترل بشه.

باید یادتون باشه هر چقدر تلاش کنید همونقدر نتیجه می گیرید یا کمی کمتر.

باید یادتون باشه آزمون دو حالت بیشتر نداره. یا خوب ازمون میدید یا بد ازمون میدید. یا خراب میشه یا قبول میشید. از خراب شدن ازمون نباید ناراحت باشید.

کسی که نمی خواد شما رو بکشه که از همین الآن می ترسید.

شما باید روزانه درس بخونید. با برنامه پیش برید. قلم چی هم ثبت نام کنید.

راستی شما همونی نیستید که پرستاری میخونه؟

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

کنکور دادم پردیس ثبت نام کردم و دوباره میخوام کنکور بدم. (من همون اشکانم. همون آقا محسن گل) خب طبیعیه که نخوندید همچین رتبه ای رو بیارید. تازه هر چی عقب تر باشید احتمال آسیب دیدگی از تقلب بیشتره. منظورم اینه که خیلی از افرادی که رتبه های بهتری از شما میارن تا حدود 8000 با تقلب همچنی رتبه ای رو میارن. اگه خیلی نباشه بعضی هست. البته هستن افرادی که با تقلب زیر 5000 هم بشن اما تعدادشون نسبت به رتبه های قبل 5 هزار کم تره.

اگه مشکلتون استرسه اول باید این مشکل رو رفع کنید. شما از الآن استرستون شروع شده در حالی که بنده حتی شب کنکور هم استرس نداشتم. اون روز استرس داشتن کمی طبیعیه ولی باید کنترل بشه.

باید یادتون باشه هر چقدر تلاش کنید همونقدر نتیجه می گیرید یا کمی کمتر.

باید یادتون باشه آزمون دو حالت بیشتر نداره. یا خوب ازمون میدید یا بد ازمون میدید. یا خراب میشه یا قبول میشید. از خراب شدن ازمون نباید ناراحت باشید.

کسی که نمی خواد شما رو بکشه که از همین الآن می ترسید.

شما باید روزانه درس بخونید. با برنامه پیش برید. قلم چی هم ثبت نام کنید.

راستی شما همونی نیستید که پرستاری میخونه؟
    بله چطور مگه؟؟؟
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

15. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

بله چطور مگه؟؟؟
    خب هفت هزار بیارید دوباره همین پرستاری قبول میشید دیگه...

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

خب هفت هزار بیارید دوباره همین پرستاری قبول میشید دیگه...
    خب به نظرتون میشه چه رتبه ای اورد؟؟؟
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

خب به نظرتون میشه چه رتبه ای اورد؟؟؟
    هر رتبه ای رو میشه آورد... بستگی به تلاش داره... و مدت تلاش... هنوز دیر نشده واسه زیر 5000 آوردن

,اگه میخواهید رشته های بهتر از پرستاری برید باید زیر 5000 بیارید...

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

هر رتبه ای رو میشه آورد... بستگی به تلاش داره... و مدت تلاش... هنوز دیر نشده واسه زیر 5000 آوردن

,اگه میخواهید رشته های بهتر از پرستاری برید باید زیر 5000 بیارید...
    ۵۰۰۰ کشوری؟؟؟میشه منو کمک و راهنمایی کنید؟؟؟
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

۵۰۰۰ کشوری؟؟؟میشه منو کمک و راهنمایی کنید؟؟؟
    منطقه

مشکلتون چیه؟ در چه زمینه ای؟

اگه کمکی از دستم بر اومد حتما

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

منطقه

مشکلتون چیه؟ در چه زمینه ای؟

اگه کمکی از دستم بر اومد حتما
    خب با این چی میشه قبول شد؟؟؟
    نمیدونم چطور برنامه بریزم و بخونم
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

خب با این چی میشه قبول شد؟؟؟
    نمیدونم چطور برنامه بریزم و بخونم
    زیر هزار منطقه دو پزشکی و دندون پزشکی و داروسازی دولتی جای خوب قبوله

بین دو هزار تا سه هزار منطقه دو پزشکی و دندون پزشکی و داروسازی جای متوسط یا دور

سه هزار تا دو هزار پزشکی دندون پزشکی و داروسازی پردیس و آزاد

چهار هزار تا سه هزار (فیزیوتراپی و رادیولوژی و علوم آزمایشگاهی و دامپزشکی و ...)

بنظرم پرستاری رشته خوبیه... اگه میخواهید دوباره بخونید باید از دانشگاه مرخصی بگیرید. بعد می رسیم به برنامه...

چیزی حدود هشت الی ده ساعت باید در روز درس بخونید... وقتشو دارید؟

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

زیر هزار منطقه دو پزشکی و دندون پزشکی و داروسازی دولتی جای خوب قبوله

بین دو هزار تا سه هزار منطقه دو پزشکی و دندون پزشکی و داروسازی جای متوسط یا دور

سه هزار تا دو هزار پزشکی دندون پزشکی و داروسازی پردیس و آزاد

چهار هزار تا سه هزار (فیزیوتراپی و رادیولوژی و علوم آزمایشگاهی و دامپزشکی و ...)

بنظرم پرستاری رشته خوبیه... اگه میخواهید دوباره بخونید باید از دانشگاه مرخصی بگیرید. بعد می رسیم به برنامه...

چیزی حدود هشت الی ده ساعت باید در روز درس بخونید... وقتشو دارید؟
    بله مرخصی گرفتم. پزشکی دوس دارم با فیزیوتراپی
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

بله مرخصی گرفتم. پزشکی دوس دارم با فیزیوتراپی
    خب روزی هشت کم کم... متوسط ده... و زیاد دوازده ساعت باید درس بخونید...

کتاب تست باید بخرید... یا از دوستان تهیه کنید (بهتره از دوستان و آشنایان بگیرید چون گرون هستن)

کتاب های پیشنهادی من:

ادبیات: گاج موضوعی

عربی: گاج نقره ای

دینی: گاج نقره ای

زبان: مبتکران

ریاضی: گاج نقره ای همچنین اگه ریاضیتون خوبه و میخواید تست سخت کار کنید گاج آیکیو

زیست: گاج نقره ای + نشر الگو یا گاج آیکیو

فیزیک: گاج نقره ای یا نشر الگو

شیمی: خیلی سبز

قلم چی ثبت نام کنید.

با دفتر برنامه ریزی پیش برید.

البته چون شروع کار هستید و شاید زمینه ای از دروس دبیرستان نداشته باشید باید کتاب رو مطالعه کنید.

به خاطر اینکه شروع کار هستید بهتره پیش یه مشاور هم برید. آخه یدفه که نمی تونید تست بزنید. باید کم کم راه بیفتید. یه مشاور خوب پیدا کنید برید پیشش... کسی که بخاطر پول کار نکنه و هدفش پول نباشه

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

خب روزی هشت کم کم... متوسط ده... و زیاد دوازده ساعت باید درس بخونید...

کتاب تست باید بخرید... یا از دوستان تهیه کنید (بهتره از دوستان و آشنایان بگیرید چون گرون هستن)

کتاب های پیشنهادی من:

ادبیات: گاج موضوعی

عربی: گاج نقره ای

دینی: گاج نقره ای

زبان: مبتکران

ریاضی: گاج نقره ای همچنین اگه ریاضیتون خوبه و میخواید تست سخت کار کنید گاج آیکیو

زیست: گاج نقره ای + نشر الگو یا گاج آیکیو

فیزیک: گاج نقره ای یا نشر الگو

شیمی: خیلی سبز

قلم چی ثبت نام کنید.

با دفتر برنامه ریزی پیش برید.

البته چون شروع کار هستید و شاید زمینه ای از دروس دبیرستان نداشته باشید باید کتاب رو مطالعه کنید.

به خاطر اینکه شروع کار هستید بهتره پیش یه مشاور هم برید. آخه یدفه که نمی تونید تست بزنید. باید کم کم راه بیفتید. یه مشاور خوب پیدا کنید برید پیشش... کسی که بخاطر پول کار نکنه و هدفش پول نباشه

آشنایی با درسا دارم.پارسال هم کنکور دادم.
    دانش اموز بودم .
    کتاب هم دارم.
    مشکلم انگیزس.
    من پزشکی میخوام
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

26. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

آشنایی با درسا دارم.پارسال هم کنکور دادم.
    دانش اموز بودم .
    کتاب هم دارم.
    مشکلم انگیزس.
    من پزشکی میخوام
    خواستن مهم نیست. باید تلاش کنی... باید درسارو ریش ریش کنی. درس بخونی. بخونی بخونی بخونی بخونی. هیچی حالیت نباشه... نه انگیزه نه مرگ نه زندگی... ینی حتی از آسمون سنگ هم اومد باید درس بخونی بدون هیچ بهانه ای.

محمود رو میشناسی؟ احمدی نژاد؟

محمود خواست و تونست و رییس جمهور شد.

تو از محمود که کمتر نیستی؟ تازه میخوای پزشک شی نه رییس جمهور. پس غیر ممکن نیست.

اگه بخوای و تلاش کنی می تونی. تلاشتو بکن. باز بگی من تلاش کردم زحمتمو کشیدم. بعدا پشیمون نشی.

بیخیال باش. فک غم و غصه و انگیزه رو نکن. باید شورع کنی... نباید به این چیزای منفی انگیزه ندارم و ... فک کنی... شروع کن. مثل یه کامپیوتر...

ورزش کن نماز بخون و ... استراحت مفید هم داشته باش. استراحت فان fun.

تا شروع نکنی هیچی درست نمیشه. شروع کن انگیزه میاد. به هدفت فک کن. به آیندت به چیزای خوب.

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

خواستن مهم نیست. باید تلاش کنی... باید درسارو ریش ریش کنی. درس بخونی. بخونی بخونی بخونی بخونی. هیچی حالیت نباشه... نه انگیزه نه مرگ نه زندگی... ینی حتی از آسمون سنگ هم اومد باید درس بخونی بدون هیچ بهانه ای.

محمود رو میشناسی؟ احمدی نژاد؟

محمود خواست و تونست و رییس جمهور شد.

تو از محمود که کمتر نیستی؟ تازه میخوای پزشک شی نه رییس جمهور. پس غیر ممکن نیست.

اگه بخوای و تلاش کنی می تونی. تلاشتو بکن. باز بگی من تلاش کردم زحمتمو کشیدم. بعدا پشیمون نشی.

بیخیال باش. فک غم و غصه و انگیزه رو نکن. باید شورع کنی... نباید به این چیزای منفی انگیزه ندارم و ... فک کنی... شروع کن. مثل یه کامپیوتر...

ورزش کن نماز بخون و ... استراحت مفید هم داشته باش. استراحت فان fun.

تا شروع نکنی هیچی درست نمیشه. شروع کن انگیزه میاد. به هدفت فک کن. به آیندت به چیزای خوب.
    اگه خوب بخونم و زیاد چی؟؟؟؟
    بازم نمیتونم به پزشکی برسم؟؟؟؟
    بیشتر از زیست شناسی واهمه دارم که برام غول شده
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

29. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزپیشنهاد میکنم یکبار از کساییکه سی دی های اموزشی قلمچی دردرس زیست شناسی رو ک استاد علی کرامتی توضیح داده بگیرین نگاه کنین زمانی ک من دبیرستانی والبته کنکوری بودم سی دی هاشو نگاه میکردم و هماهنگ با توضیحات هردرس ک خعلی واضح و خوب میگف نکته ها رو هم یادداشت میکردم چون طوری میگفت ک معلوم بود نکته های درس چیه؛امیدوارم موفق باشید و ب اهدافتون برسید.

31. کاربران زیر از zoli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    32451
    تشکـر
    125
    میزان امتیاز
    0

اگه خوب بخونم و زیاد چی؟؟؟؟
    بازم نمیتونم به پزشکی برسم؟؟؟؟
    بیشتر از زیست شناسی واهمه دارم که برام غول شده
    میتونی... من که گفتم میتونی... مگه من از آسمون اومدم... یا بقیه... تلاش کنی میتونی...

ترس نباید داشته باشی... باید بخونی... نخوندی خب معلومه نباید هم بلد باشی. باید تلاش کنی... بجای ترس و ... تلاش کن

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط zoli نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزپیشنهاد میکنم یکبار از کساییکه سی دی های اموزشی قلمچی دردرس زیست شناسی رو ک استاد علی کرامتی توضیح داده بگیرین نگاه کنین زمانی ک من دبیرستانی والبته کنکوری بودم سی دی هاشو نگاه میکردم و هماهنگ با توضیحات هردرس ک خعلی واضح و خوب میگف نکته ها رو هم یادداشت میکردم چون طوری میگفت ک معلوم بود نکته های درس چیه؛امیدوارم موفق باشید و ب اهدافتون برسید.
    شما چه سالی کنکور دادید؟؟؟من این فیلما رو پیدا کردم ولی مال دو سال پیشه
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

میتونی... من که گفتم میتونی... مگه من از آسمون اومدم... یا بقیه... تلاش کنی میتونی...

ترس نباید داشته باشی... باید بخونی... نخوندی خب معلومه نباید هم بلد باشی. باید تلاش کنی... بجای ترس و ... تلاش کن
    وای ممنونم.‌تمام تلاشمو میکنم حتما
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

35. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    میزان امتیاز
    0

شما چه سالی کنکور دادید؟؟؟من این فیلما رو پیدا کردم ولی مال دو سال پیشه
    سال93کنکور دادم ازاونجاییکه من دوسال کانون قلمچی میرفتم سرازمونها بهمون میدادند؛نمیدونم الان هم مثل اون وقتها سی دی میدن یا نه!؟چون من خودم دغدغه درس زیست رو داشتم واقعا درک میکنم

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

سال93کنکور دادم ازاونجاییکه من دوسال کانون قلمچی میرفتم سرازمونها بهمون میدادند؛نمیدونم الان هم مثل اون وقتها سی دی میدن یا نه!؟چون من خودم دغدغه درس زیست رو داشتم واقعا درک میکنم
    نه توی موسسه رهپویان دانش و اندیشه به طور جامع دی وی دی دادن برای تمام فصول هر ۳کتاب
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

38. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    میزان امتیاز
    0

نه توی موسسه رهپویان دانش و اندیشه به طور جامع دی وی دی دادن برای تمام فصول هر ۳کتاب
    یعنی تدریس استادکرامتی هس؟اگه هس بهتره نگاه کنین واگه قابل قبول بود براتون ومفیدواقع شد استفاده کنین

39. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

یعنی تدریس استادکرامتی هس؟اگه هس بهتره نگاه کنین واگه قابل قبول بود براتون ومفیدواقع شد استفاده کنین
    بله تدریس همین استاده
    امضای ایشان

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)