نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: خسته شدم

2254
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته شدم

خیلی خسته ام;
    چندسال باهاش بودم,دیگه نمیخوامش,منو دوس نداره,فقط دنبال پولمه,همش میگه ما باید ماشین فلان و خونه فلان بخریم

آدم راحت طلبیه,بهش میگم باید شغل دولتی داشته باشی ولی میخواد از شرکت به اون بزرگی بیاد بیرون,میگه دلم میخواد تا ساعت 9 بخوابم,نمیخوام 6 صبح بیدار شم تا شب سرکار باشم,میگه حقوقشم کمه

چندین میلیون پول ازم گرفته,حتی یک ریال هم بهم پس نداده,هربار که بیرون رفتیم من باید پول ناهار یا شام رو حساب میکردم,حتی پول هتل توی مسافرتمون! پاساژ که میریم یه عالمه واسه خودش خرید میکنه ولی دریغ از یه روسری برای من

جواب پیامای من رو نمیده,ولی هروقت که زنگ میزنه اینقدر قربون و صدقم میره,میگه بدون من میمیره,هربار که ازش خداحافظی کردم و گفتم میخوام جدا بشم شروع کرده به گریه و زاری,چنددفعه اومده خونمون و التماس خونوادم کرده,هر روز بهم میگه نمیتونم ببینم زن یکی دیگه شدی,سکته میکنم,میگه نمیزارم مرد دیگه ای دستاتو بگیره,

توی گذشتش با یه دختر رابطه جنسی داشته,شایدم بیشتر,نمیدونم, من هم قبل از ایشون با آقایی شش ماه دوست بودم که خبر داره, توی این چند سال حتی یکبارم از گذشته من حرفی نزده, بعد از آشنایی با من همیشه میگه من نیاز دارم که س ک س کنم ولی قبل از عروسیمون نمیخوام بدنت رو لمس کنم,بعضی وقتا حرف های س ک سی میزنه,هروقت بهش گفتم اگه خسته شدی برو ازدواج کن میگه فقط با تو س ک س میکنم,حتی یک درصد به دختر دیگه ای فکر نمیکنم

عاشق بچه هم هست,حتی اسماشون رو انتخاب کرده,همیشه از آرزوی پدرشدنش میگه,میگه روزی که بچمون بدنیا میاد چون از خوشحالی گریه ام میگیره روم نمیشه بیام بیمارستان,
    حتی یه بار که بهش گفتم میخوام ازت جدا بشم بهم گفت زن من شو یه بچه برام بیار,بعدش برو زن هر دیوثی خواستی بشو,گفتم خب برو زن بگیر از زن خودت بچه دار شو,گفت فقط تو میتونی زن من بشی دیگه هیچ کس,گفتم خب برو بچه از پرورشگاه بگیر گفت میخوام مادرش تو باشی، میخوام شبیه تو باشه

چکار کنم؟خسته شدم,حرفهاش یعنی دوستم داره ولی بعضی از رفتاراش یعنی دوستم نداره
    ویرایش توسط رنگین کمان 2 : 01-05-2017 در ساعت 12:22 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خسته شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگین کمان 2 نمایش پست ها
    خیلی خسته ام;
    چندسال باهاش بودم,دیگه نمیخوامش,منو دوس نداره,فقط دنبال پولمه,همش میگه ما باید ماشین فلان و خونه فلان بخریم

آدم راحت طلبیه,بهش میگم باید شغل دولتی داشته باشی ولی میخواد از شرکت به اون بزرگی بیاد بیرون,میگه دلم میخواد تا ساعت 9 بخوابم,نمیخوام 6 صبح بیدار شم تا شب سرکار باشم,میگه حقوقشم کمه

چندین میلیون پول ازم گرفته,حتی یک ریال هم بهم پس نداده,هربار که بیرون رفتیم من باید پول ناهار یا شام رو حساب میکردم,حتی پول هتل توی مسافرتمون! پاساژ که میریم یه عالمه واسه خودش خرید میکنه ولی دریغ از یه روسری برای من

جواب پیامای من رو نمیده,ولی هروقت که زنگ میزنه اینقدر قربون و صدقم میره,میگه بدون من میمیره,هربار که ازش خداحافظی کردم و گفتم میخوام جدا بشم شروع کرده به گریه و زاری,چنددفعه اومده خونمون و التماس خونوادم کرده,هر روز بهم میگه نمیتونم ببینم زن یکی دیگه شدی,سکته میکنم,میگه نمیزارم مرد دیگه ای دستاتو بگیره,

توی گذشتش با یه دختر رابطه جنسی داشته,شایدم بیشتر,نمیدونم,بعد از آشنایی با من توی این چندسال همیشه میگه من نیاز دارم که س ک س کنم ولی قبل از عروسیمون نمیخوام بدنت رو لمس کنم,بعضی وقتا حرف های س ک سی میزنه,هروقت بهش گفتم اگه خسته شدی برو ازدواج کن میگه فقط با تو س ک س میکنم,حتی یک درصد به دختر دیگه ای فکر نمیکنم

عاشق بچه هم هست,حتی اسماشون رو انتخاب کرده,همیشه از آرزوی پدرشدنش میگه,میگه روزی که بچمون بدنیا میاد چون از خوشحالی گریه ام میگیره روم نمیشه بیام بیمارستان,
    حتی یه بار که بهش گفتم میخوام ازت جدا بشم بهم گفت زن من شو یه بچه برام بیار,بعدش برو زن هر دیوثی خواستی بشو,گفتم خب برو زن بگیر از زن خودت بچه دار شو,گفت فقط تو میتونی زن من بشی دیگه هیچ کس,گفتم خب برو بچه از پرورشگاه بگیر گفت میخوام مادرش تو باشی، میخوام شبیه تو باشه

سلام. الان رابطتون در چه حدیه؟ خودتون مایل به ازدواج با ایشون هستید با وجود شرایطی که گفتید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    سلام. الان رابطتون در چه حدیه؟ خودتون مایل به ازدواج با ایشون هستید با وجود شرایطی که گفتید؟
    رابطه ما مثل قبله,چندساله که روزی دوبار باهم حرف میزنیم,ایشون تهران هستند من شهرستان هستم,شش ماهی یکبار همو میبینیم,
    من نمیدونم که ازدواجم باهاش درسته یانه؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

رابطه ما مثل قبله,چندساله که روزی دوبار باهم حرف میزنیم,ایشون تهران هستند من شهرستان هستم,شش ماهی یکبار همو میبینیم,
    من نمیدونم که ازدواجم باهاش درسته یانه؟
    خودتون سبک سنگین کنید ببینید دوس دارید آخر رابطه تون به کجا برسه... اگر میخواهید رابطه جدی ای باایشون داشته باشید (ازدواج) مستقیما بهشون بگید این موضوع رو که از اینجور رابطه خسته شدید ... اگر هم حس میکنید که مناسب ازدواج با شما نیستند و این رابطه براشون جدی نیست رابطتونو تموم کنید... چون این رابطه نصفه و نیمه به ضرر شماست..برای حال حاضرتون که این رابطه براتون فرسایشی بوده، طوری که حس خستگی دارید ، در حالی که برای اون آقا برعکسه، خب معلومه که تا وقتی شما دارید باهاشون راه میاید ایشون نخواهند تغییر وضعیتی در رابطه تون بدن... تمام برخوردهای این آقا توی این مدت اشنایی تونو مجددا برسی کنید... معیاراتونو برای انتخاب همسر آیندتون تعیین کنید و حالا مقایسه کنید که ایشون شریک خوبی برای زندگیتون هستند یاخیر...
    اگه ممکنه سن خودتون و اون آقا رو هم بگید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطمون جدی هست,چندسال پیش اومدن خواستگاری ولی خونوادم گفتن نه,دلیل خونوادم منطقی نیست میگن چون تهرانیه و ما نمیتونیم هیچ شناختی از خودش و خونوادش پیدا کنیم پس نه,الان منتظرم ارشدش تموم بشه,من دانشجوی دکترا هستم ایشون هم ارشد,زمانی که اومدن خواستگاری لیسانس بودن ولی نشست درس خوند و ارشد بین الملل تهران قبول شد,من 27سالمه اونم 30سالشه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من معیارم واسه ازدواج فقط اخلاق خوبه و خونواده خوب, برای بقیه چیزا مثل مدرک و شغل هم داره درسشو ادامه میده,پارسال که ارشد قبول شد همزمان یه شرکت خوب مشغول به کار شد ولی خودش شغلشو دوست نداره,میگه کارمندیه,زحمت زیاد و حقوق کم,ولی من خودم از شغلش راضی هستم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من الان از رفتارهایی که ازش دیدم ناراحتم,نمیدونم منو واقعا دوست داره یا موقعیت منو میخواد,وقتی هم به خودش میگم چرا اینجوری رفتار کردی میگه اخلاقم همینه نمیتونم عوض بشم ولی دوستت دارم و دارم همه کار برات میکنم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خودش همیشه میگه همه پول هایی که بهم دادی رو بهت پس میدم,یه بار بهش گفتم زشته که من بهت پول بدم تو مگه غرور مردا رو نداری؟نباید از زنت پول بگیری میگه بهم فرصت بده بعدا همه محبت هاتو جبران میکنم
    بهش میگم وقتی حرف س ک سی میزنی احساس میکنم ازین مردای خراب و هوس بازی,میگه همه آدما به س ک س نیاز دارن اگه ازین حرفا نزنم یعنی مشکل دارم,میگه تو زن من هستی فقط با تو میتونم این حرفا رو بزنم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بابام باهاش مخالفتی نداره,میگه دختر و پسر فقط باید همدیگه رو دوست داشته باشن,میگه هرچی خودت میگی,از نگاه بابام میفهمم که خوشش میاد ازش,ولی مامانم و داداشام میگن این پسر تهرونی مخ تو رو زده

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اینقدر از نظر روحی خسته هستم که میگم بزنم زیر همه چی و باهاش خداحافظی کنم,هر هفته میرم حرم امام رضا تا خدا بهم صبر بده,ولی گیج شدم,نمیدونم حق با خونوادمه یا نه

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چقدر طول میکشه که مشاورا جواب منو بدن؟

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32935
    تشکـر
    32
    تشکر شده 24 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    از نظر من زیاد مورد مناسبی نیستن.احتمال شکست بعد از ازدواج هم زیاده.
    " آن چیز که تو را به شک اندازد آن را رها کن و واگذار ، آن چیز که تو را به شک نمیاندازد آن را بگیر و دنبال کن. زیرا که خوبی مایه آرامش و بدی مایه شک و دودلی هست ." پیامبر اکرم ص

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط داداش کایکو نمایش پست ها
    با سلام
    از نظر من زیاد مورد مناسبی نیستن.احتمال شکست بعد از ازدواج هم زیاده.
    " آن چیز که تو را به شک اندازد آن را رها کن و واگذار ، آن چیز که تو را به شک نمیاندازد آن را بگیر و دنبال کن. زیرا که خوبی مایه آرامش و بدی مایه شک و دودلی هست ." پیامبر اکرم ص
    با این چیزهایی که راجب ایشون گفتم,بنظرشما آدم خوبی نیست؟

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    پسرای تهرانی دخترای شهرستانی را ساده میدونن و فک میکنن با دوتا حرف عاشقونه و قربون صدقه رفتن و حرکت رمانتیک سرشون را شیره میمالن و ازشون سواستفاده میکنن ک باعرض شرمندگی درمورد شما صادقه.
    ببخشید اما ی مرد خیلی باید حقیر باشه ک با خانمش بره بیرون بعد همه خرجها با خانمش باشه ینی ی ذره غیرت نداره.
    یا با پول شما خرید میکنه و اونوقت حتی به روی خودش نمیاره برات چیزی بخره.
    خواهرمن این اقا دارن سرکیسه اتون میکنن همین.
    نمیگم میخواد ولت کنه و خواستگاریت نیاد
    نه میاد خواستگاریت و خودش را به اب و اتیش میزنه تا بهت برسه بعد حسابی سرت را کلاه میزاره و خونه و ماشین و این چیزا ک خریدین به نام خودش میکنه و بعد بای بای.
    واقعا هیچ مردی اینقدر... نیست ک بخواد خانمش واسه اون خرج کنه و اون هیچ خرجی نکنه.
    دیدم مردایی ک برای خانمشون لباس و این چیزا نمیخرن میگن خودت کار داری پول داری اما اینکه لباس و خرج خود مرده را هم خانمش بده نه دیدم نه شنیدم.
    بازم خودتون میدونید.

یا علی مدد

15. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    پسرای تهرانی دخترای شهرستانی را ساده میدونن و فک میکنن با دوتا حرف عاشقونه و قربون صدقه رفتن و حرکت رمانتیک سرشون را شیره میمالن و ازشون سواستفاده میکنن ک باعرض شرمندگی درمورد شما صادقه.
    ببخشید اما ی مرد خیلی باید حقیر باشه ک با خانمش بره بیرون بعد همه خرجها با خانمش باشه ینی ی ذره غیرت نداره.
    یا با پول شما خرید میکنه و اونوقت حتی به روی خودش نمیاره برات چیزی بخره.
    خواهرمن این اقا دارن سرکیسه اتون میکنن همین.
    نمیگم میخواد ولت کنه و خواستگاریت نیاد
    نه میاد خواستگاریت و خودش را به اب و اتیش میزنه تا بهت برسه بعد حسابی سرت را کلاه میزاره و خونه و ماشین و این چیزا ک خریدین به نام خودش میکنه و بعد بای بای.
    واقعا هیچ مردی اینقدر... نیست ک بخواد خانمش واسه اون خرج کنه و اون هیچ خرجی نکنه.
    دیدم مردایی ک برای خانمشون لباس و این چیزا نمیخرن میگن خودت کار داری پول داری اما اینکه لباس و خرج خود مرده را هم خانمش بده نه دیدم نه شنیدم.
    بازم خودتون میدونید.

یا علی مدد
    من اصلا برام مهم نیست که اون چیزی برام نمیخره,ولی ازینکه هروقت پول کم میاره به من میگه ناراحت میشم,به خودش هم گفتم که این کارات درست نیست,ولی بازم کار خودشو میکنه,یک ماه پیش شش تومن ازم گرفت که بزاره روی پول خودش که ماشین شاسی بلند بخره,هرچی بهش گفتم پولاتو نگه دار بعدا میخوای خونه بخری,گفت با ماشین شاسی بلند بیام خونتون خونوادت نرم میشن,خونه هم مامان و بابام باید برام بخرن,گفتم من شش تومن بهت نمیدم گفت تا آخرسال بهت پس میدم اگه ندادم زنگ بزن به بابام بگو

حق با شماست,من خیلی سادگی کردم,باید رابطه خودمو باهاش تموم کنم

17. 2 کاربران زیر از رنگین کمان 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اعصابم خورده,توی یه خونواده ای بزرگ شدم که هیچ کس اهل روابط دختر و پسر نبودن,همه فکر میکنن من دختر پست و کثیفی هستم,هیچی بهم نمیگن ولی از نگاه و رفتارشون میفهمم,مامان و بابام الان نزدیکه پونزده ساله که باهم حرف نمیزنن,با هیچ کس راحت نیستم نمیتونم حرف بزنم باهاشون,خسته شدم,خیلی خسته ام

19. کاربران زیر از رنگین کمان 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم
    منم به شدت با حرف فاطمه موافقم این آقا پسر فقط داره از شما سواستفاده میکنه
    مهم عملکرد هر شخصه وگرنه حرف و که همه میتونند خوب بزنند به خصوص این پسرای خوش خط و خال که رفتن دوره دیدن که مخ دخترا رو بزنن
    ازدواج با همچین فردی یعنی از چاله افتادن توی چاه
    لطفا دقت بیشتری بکن
    و برای مشکلاتت حتما اقدام کن و پیش یک روانشناس خوب برو
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

21. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    منم به شدت با حرف فاطمه موافقم این آقا پسر فقط داره از شما سواستفاده میکنه
    مهم عملکرد هر شخصه وگرنه حرف و که همه میتونند خوب بزنند به خصوص این پسرای خوش خط و خال که رفتن دوره دیدن که مخ دخترا رو بزنن
    ازدواج با همچین فردی یعنی از چاله افتادن توی چاه
    لطفا دقت بیشتری بکن
    و برای مشکلاتت حتما اقدام کن و پیش یک روانشناس خوب برو
    یه شب بهش پیام دادم که پولامو نیاز دارم اگه میتونی پس بده,اونم جواب نداد,روزبعدش زنگ زد مثل همیشه حرف میزد راجب پولام هیچ حرفی نزد,من بعدش بهش پیام دادم که اگه نمیتونی پولامو پس بدی نده فقط از زندگیم برو بیرون فقط همین,اونم ازون روز دیگه نه پیام داد نه زنگی زد,
    الان خیلی احساس خستگی میکنم,حوصله درس و کار و زندگی و هیچی رو ندارم,فقط دلم میخواد بمیرم,همین فقط

23. کاربران زیر از رنگین کمان 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز شما باید بشینی باهاش حرف بزنی از خواسته هات بگی و تکلیف تو مشخص کنی مگه شما عابر بانکی که ایشون هر وقت لازم داشتن بیان سراغ شما چه معنی داره خانوم تمام خرج آقا رو بده الان میگید مهم نیست ولی وقتی برید تو زندگی میشه بزرگترین مشکل زن کار کنه مرد همه رو خرج کنه یه گل سرم برا زنش نخره اوجا بهت حس بی ارزشی دست میده کار خونه کار بیرون آخر عابربانک آقا تازشم کلی غرغرم بشنوی این اخلاقشون خیلی بده اگه میخاین باهاشون ادامه بدید حتما برید با هم مشاوره سن شما هم سنی نیست که احساسی تصمیمی بگیرد باید منطقی رفتار کنید.

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر زندگی نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید بشینی باهاش حرف بزنی از خواسته هات بگی و تکلیف تو مشخص کنی مگه شما عابر بانکی که ایشون هر وقت لازم داشتن بیان سراغ شما چه معنی داره خانوم تمام خرج آقا رو بده الان میگید مهم نیست ولی وقتی برید تو زندگی میشه بزرگترین مشکل زن کار کنه مرد همه رو خرج کنه یه گل سرم برا زنش نخره اوجا بهت حس بی ارزشی دست میده کار خونه کار بیرون آخر عابربانک آقا تازشم کلی غرغرم بشنوی این اخلاقشون خیلی بده اگه میخاین باهاشون ادامه بدید حتما برید با هم مشاوره سن شما هم سنی نیست که احساسی تصمیمی بگیرد باید منطقی رفتار کنید.
    نمیخوام دیگه باهاش حرف بزنم. دیگه حالم از عشق و دوست داشتن بهم میخوره. حق با شماست اون دوستم نداره، فقط دنبال پوله. الان فقط دلم میخواد فردا صبح از خواب بیدار نشم.

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ وقت دوستم نداشت,هروقت بهش میگفتم حالم خوب نبوده رفتم بیمارستان رفتم آزمایشگاه اصلا نمی پرسید چی شده,براش همه کار میکردم که هیچ وقت غصه ای نداشته باشه,هیچ وقت سرش غر نمیزدم,آرزوم این بود که بعد از ازدواجم کنار خونوادم باشه که بتونم هر هفته به مامان و بابام سر بزنم,ولی بخاطر اون داشتم از همه برنامه هام و آرزوهام میزدم,چرا پسرا اینقدر نامردن,هیچ کدومشون آدم نیستن,هیچ کدومشون,از همشون حالم بهم میخوره,

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اهل نفرین کردن نیستم,ولی هیچ وقت نمی بخشمش,همش تقصیر خودمه,همون روزای اول که شناختمش باید ولش میکردم,آخه من چقدر احمقم,

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رنگین کمان عزیز چرا به خودت توهین می کنی? چرا خودت رو رنج میدی ? تو نه احمقی و ته زندگی به پایان رسیده ، ما ادمها اگه اشتباه نکنیم کی اشتیاه کنه ? موجوداتی که دارای اختیار نیستن ? اصلا ما اختیار داریم و همین اختیار باعث میشه اشتباه کنیم و این اشتباهات خیلی عزیزن چون اگه نباشن ما بزرگ نمیشیم تا اخر عمرمون یه موجود خام و خوش خیال و بی عقل میمونیم ، عزیزم در مرحله ی اول خودت رو دوست داشته باش ، تو یه دختر پاک و ساده دل و مهربون و عاشق بودی و قابل ستایشی ، دوم اطفا از قلب و ذهنت قبول کن که اون آ قا یه سواستفاده گره و علاقه ای به تو نداره، اینو از کسی بشنو که با همچین ادمی سر و کار داشته، تا زمانی که حتی یه ذره فکر کنی اون ادم دوستت داره اشتباهاتت ادامه پیدا خواهد کرد و هربار هم وخیم تر خواهد شد ، وقتی کاملاً اون رو از قلب و ذهنت خارج کردی بیا رو مدار منطق ، بشین حساب کن چقدر از نظر مالی بهت بدهکاره حتی اگه پولدار ترین دختر دنیا هم هستی از یک قرونش هم نگذر نذار پیش خودش بگه رفتم با دو تا قربون صدقه و ه خواستگاری مخ یه دختر پولدار شهرستانی رو زدم و از زرنگیش کیف کنه ، بالاخره یه مستنداتی از این انتقال پولها داری ، مگر اینکه اون پسر چیزی ازت داشته باشه که بتونه باهاش باج خواهی کنه در اون صورت هم بشین ببین قضيه رو همینجا تموم کنی و از خیر پولت بگذری مهمتره یا پولت و یک چیز رو هم هرگز فراموش نکن هر اتغاقی که بیفته پدر و مادر عاشقتن و پشتت ،نگو اگه شکایت قضايي کنم تنهام ، نگو اگه پسره ابرومو ببره بابا مامانم منو میکشن ، پدر و مادرا زیاد از این حرفا میزنن ولی پاش که بیفته سفت و سخت پشتتن ، لطفا این رو از من قبول کن و نگو نه پدر و مادر من فرق دارن ، و سوم حتما حتما در دفعه بعدی با کسی وارد رابطه ی اشنایی شو که وضع مالی بهتری از تو داشته باشه ، خواهش میکنم عزیزم ، و کلام آخر اینکه قدر خودتو بدون .

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط santamaria نمایش پست ها
    رنگین کمان عزیز چرا به خودت توهین می کنی? چرا خودت رو رنج میدی ? تو نه احمقی و ته زندگی به پایان رسیده ، ما ادمها اگه اشتباه نکنیم کی اشتیاه کنه ? موجوداتی که دارای اختیار نیستن ? اصلا ما اختیار داریم و همین اختیار باعث میشه اشتباه کنیم و این اشتباهات خیلی عزیزن چون اگه نباشن ما بزرگ نمیشیم تا اخر عمرمون یه موجود خام و خوش خیال و بی عقل میمونیم ، عزیزم در مرحله ی اول خودت رو دوست داشته باش ، تو یه دختر پاک و ساده دل و مهربون و عاشق بودی و قابل ستایشی ، دوم اطفا از قلب و ذهنت قبول کن که اون آ قا یه سواستفاده گره و علاقه ای به تو نداره، اینو از کسی بشنو که با همچین ادمی سر و کار داشته، تا زمانی که حتی یه ذره فکر کنی اون ادم دوستت داره اشتباهاتت ادامه پیدا خواهد کرد و هربار هم وخیم تر خواهد شد ، وقتی کاملاً اون رو از قلب و ذهنت خارج کردی بیا رو مدار منطق ، بشین حساب کن چقدر از نظر مالی بهت بدهکاره حتی اگه پولدار ترین دختر دنیا هم هستی از یک قرونش هم نگذر نذار پیش خودش بگه رفتم با دو تا قربون صدقه و ه خواستگاری مخ یه دختر پولدار شهرستانی رو زدم و از زرنگیش کیف کنه ، بالاخره یه مستنداتی از این انتقال پولها داری ، مگر اینکه اون پسر چیزی ازت داشته باشه که بتونه باهاش باج خواهی کنه در اون صورت هم بشین ببین قضيه رو همینجا تموم کنی و از خیر پولت بگذری مهمتره یا پولت و یک چیز رو هم هرگز فراموش نکن هر اتغاقی که بیفته پدر و مادر عاشقتن و پشتت ،نگو اگه شکایت قضايي کنم تنهام ، نگو اگه پسره ابرومو ببره بابا مامانم منو میکشن ، پدر و مادرا زیاد از این حرفا میزنن ولی پاش که بیفته سفت و سخت پشتتن ، لطفا این رو از من قبول کن و نگو نه پدر و مادر من فرق دارن ، و سوم حتما حتما در دفعه بعدی با کسی وارد رابطه ی اشنایی شو که وضع مالی بهتری از تو داشته باشه ، خواهش میکنم عزیزم ، و کلام آخر اینکه قدر خودتو بدون .
    مچکرم بابت دلگرمیتون,نه اون هیچ مدرکی ازم نداره که بخواد آبروی منو ببره,جز چند تا عکس توی رستوران که مهم نیست,اون اصلا دنبال ریختن آبروی من نیست,درسته که منو سرکیسه کرده ولی پسر مهربونیه,توی این چندسال یکبار ندیدم غیبت کنه یا از کسی بد بگه,از خونواده اصیلی هست,همیشه هم از آبروریزی و این چیزا بدش میومد,ولی من خودم نمیخوام ازش شکایت کنم,به خودش گفتم پولمو نیاز دارم اگه خواست پس میده اگرم نخواست مهم نیست,حوصله شکایت و این کارا رو ندارم,فقط میخوام همه چی تموم بشه,

30. کاربران زیر از رنگین کمان 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

این آقا بیشتر دنبال پول شما بوده ولی این دلیل نمی شود که از همه مردها متنفر باشید ضمنا افسوس از گذشته هیچ کمکی به شما نمی کند پس ما می توانیم فقط از گذشته درس بگیریم و اشتباهات گذشته دیگر تکرار نکنیم ان شاءالله خدا یک همسر خوب نصیبتون بکند موفق و موید باشید

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    این آقا بیشتر دنبال پول شما بوده ولی این دلیل نمی شود که از همه مردها متنفر باشید ضمنا افسوس از گذشته هیچ کمکی به شما نمی کند پس ما می توانیم فقط از گذشته درس بگیریم و اشتباهات گذشته دیگر تکرار نکنیم ان شاءالله خدا یک همسر خوب نصیبتون بکند موفق و موید باشید
    مچکرم,شما هم موفق باشید

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32935
    تشکـر
    32
    تشکر شده 24 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش تقریبا علت اصلی مشکلات ما خودمون هستیم.
    با اینکه میدونیم کاری که میکنیم اشتباهه ولی بازم ادامش میدیم و آخرش همون میشه که نباید میشد.
    سعی کنین برای همیشه این نوع ارتباطات رو بزارین کنار تا با یک آدم درست و هم فکر بتونین ازدواج کنین.
    گذشته دیگه گذشت مهم اینکه ازش برای آینده استفاده کنیم.

34. کاربران زیر از داداش کایکو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خیلی خسته ام;

توی گذشتش با یه دختر رابطه جنسی داشته,شایدم بیشتر,نمیدونم, من هم قبل از ایشون با آقایی شش ماه دوست بودم که خبر داره, توی این چند سال حتی یکبارم از گذشته من حرفی نزده, بعد از آشنایی با من همیشه میگه من نیاز دارم که س ک س کنم ولی قبل از عروسیمون نمیخوام بدنت رو لمس کنم,بعضی وقتا حرف های س ک سی میزنه,هروقت بهش گفتم اگه خسته شدی برو ازدواج کن میگه فقط با تو س ک س میکنم,حتی یک درصد به دختر دیگه ای فکر نمیکنم

خیلی ساده خودتونو سرکار گذاشتید و به ندیدن زدید و جوابی که سالها بعد قراره بهش برسید همین امروز میدونید

فقط دوست دارید با کلمات بازی کنید و بین کلمات دوست داشتن و .... بگردید و خودتون رو توجیح کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط داداش کایکو نمایش پست ها
    راستش تقریبا علت اصلی مشکلات ما خودمون هستیم.
    با اینکه میدونیم کاری که میکنیم اشتباهه ولی بازم ادامش میدیم و آخرش همون میشه که نباید میشد.
    سعی کنین برای همیشه این نوع ارتباطات رو بزارین کنار تا با یک آدم درست و هم فکر بتونین ازدواج کنین.
    گذشته دیگه گذشت مهم اینکه ازش برای آینده استفاده کنیم.
    بله درست گفتید,

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

نمیخوام دیگه باهاش حرف بزنم. دیگه حالم از عشق و دوست داشتن بهم میخوره. حق با شماست اون دوستم نداره، فقط دنبال پوله. الان فقط دلم میخواد فردا صبح از خواب بیدار نشم.
    دوست عزیز درسته اشتباه کردید شما ولی مهم اینه الان فهمدید و دیگه نمیخاین رویه سابق رو در پیش بگیرید شما جونی و هنوز فرصت داره ناامید نباش بشین برای زندگیت برنامه بریز ودیگه به گذشته فک نکن سخته ولی گذشت زمان همه چیز و حل میکنه خودتونو سرگارم کارو فعالیت و کارهنری که دوست دارید بکنید باشگاه ورزشی برید روحیه تون عوض بشه هی نشینید یه گوشه زانو غم بغل بگیرید اگه هم طرفتون دوباره به پیسی خورد و باز اومد سراغ شما 4تا حرف عشقولانم گفت دیگه گول حرفاشو نخورید.

38. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر زندگی نمایش پست ها
    دوست عزیز درسته اشتباه کردید شما ولی مهم اینه الان فهمدید و دیگه نمیخاین رویه سابق رو در پیش بگیرید شما جونی و هنوز فرصت داره ناامید نباش بشین برای زندگیت برنامه بریز ودیگه به گذشته فک نکن سخته ولی گذشت زمان همه چیز و حل میکنه خودتونو سرگارم کارو فعالیت و کارهنری که دوست دارید بکنید باشگاه ورزشی برید روحیه تون عوض بشه هی نشینید یه گوشه زانو غم بغل بگیرید اگه هم طرفتون دوباره به پیسی خورد و باز اومد سراغ شما 4تا حرف عشقولانم گفت دیگه گول حرفاشو نخورید.
    چشم,تلاش میکنم با این قضیه کنار بیام,ایشون مناسب ازدواج با من نبودن رابطه خودم باهاش قطع کردم,

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33230
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خیلی ساده خودتونو سرکار گذاشتید و به ندیدن زدید و جوابی که سالها بعد قراره بهش برسید همین امروز میدونید

فقط دوست دارید با کلمات بازی کنید و بین کلمات دوست داشتن و .... بگردید و خودتون رو توجیح کنید
    من سر کار نرفتم,ساده هم نبود,من خواستگار زیاد دارم,ولی برای اینکه ببینم بخاطر خودم اومدن یا بخاطر موقعیتم برای همه شرط میذاشتم که باید درسشون رو ادامه بدن,هیچ کدوم حاضر نبودن دوباره شروع کنن به درس خوندن,ولی ایشون شروع کرد و خوند,اول آشناییمون کارگاه داشت ولی کارگاهش ول کرد و فقط درس میخوند,انتخاب من درست بود ولی رفتارم اشتباه بود,باید اولین باری که ازم کمک خواسته بود بهش میگفتم نمیتونم بهت پول بدم تا حساب کار دستش بیاد ولی دلم نمیومد کمکش نکنم,چون بخاطر من دیگه شغلش رو ول کرده بود و درآمدی نداشت,ایشون هم بخاطر رفتار من عادت کردند که ازم پول بگیرن,اگه الان باهاش خداحافظی کردم بخاطر پولم نبوده,بخاطر این بود که ایشون جنبه نداشتن و عوض شدند,شاید اگه از اول باهاش مهربون نبودم الان ایشون دستشون توی جیب من نبود و الان احساس خوشبختی هم میکردم,

درضمن فکر میکنم مشاورا برای دادن مشاوره خوب باید بازی با کلمات رو یاد بگیرن,ولی متاسفانه شما بازی با کلمات رو بلد نیستید,توی بعضی از جواب هاتون هم مشخصه که مطلبی رو کپی پیست کردید,

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)