نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خیانت زن با برادر زادهای مرد

2679
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33252
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت زن با برادر زادهای مرد

نزدیک ب یکماه پیش ناگهان ب منزل امدم که دیدم زنم با برادرزاده۲۵ساله ام در حال ارتباط جنسی هست دنیا رو سرم خراب شد بعد از کلی تحقیق و....متوجه شدم با برادر اونم که ۲۳ساله هست هم ارتباط داشته حالا اصلا هیچی برام مهم نیست فقط حاصل ده سال زندگیم دختر هشت سالم و پسر چهار سالم برام مهمه از طرفی نمیتونم فراموش کنم دارم دیونه میشم حقیقتش تصمیمی تو ذهنم دارم که دوست ندارم عملی کنم اما راهی برام نمونده که البته خودکشی نیست و نمیزارم این سه تا بمانن و من برم لطفا بگید چگونه میشه فراموش کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت زن با برادر زادهای مرد

واقعا چیزی که شما دیدین خیلی دردناکه ولی مطمئن باشین ارزش خودکشی نداره
    ما تو فامیل یه مورد داشتیم طرف خودکشی کرد ، زن و بچش موندن ، خانمه هم بچه ها رو گذاشت و رفت با همونی که ارتباط داشت
    شما هم نیازی نیست خودتو از بین ببری یعنی واقعا ارزششو نداره از بین بردن جونت
    برای فراموش کردن هم باید کمی زمان ببره چون هرگاه همسرت رو میبینی یاد اون صحنه میفتی و ...
    مشاورین به زودی برای پاسخ های بیشتر میان ....
    منتظر باشین

3. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    چرا بخوای زندگیت را نابود کنی
    گناه را همسرت کرده شما خودت را مجازات میکنی
    باهمسرت صحبت کن و دلیل این کارش را بپرس. اگه واقعا گناهی گردن شما نیست و شما کم کاری نکردین ایشون همچین کاری کردن ادامه زندگی باایشون ینی نابود کردن بچه هاتون.
    خیلی بده ک بچه ها شاهد خیانت مادرشون باشن
    هم تو روحیه اشون و هم تو تربیت شون و هم زندگی اینده اشون مشکل ایجاد میکنه.

یا علی مدد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام خیلی موقعیت سختی دارید
    من نمیتونم بگم شما چیکار کن
    اما میدونم اگر تصمیم اشتباهی بگیرید تا اخر عمر چوبش رو می خورید
    اگر کسی گناهی مرتکب شده خدا خودش مجازاتش میکنه قانون مجازاتش میکنه و نیاز نیست شما تنها دست بکار بشید.
    اگر می خواید قانونی پیگیری کنید فکر کنم بتونید از هر سه شون شکایت کنید برای اطلاعات بیشتر با یه وکیل صحبت کنید
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

وای خدا مخم سوت کشید .خدا صبرتون بده
    امضای ایشان
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط a.n نمایش پست ها
    نزدیک ب یکماه پیش ناگهان ب منزل امدم که دیدم زنم با برادرزاده۲۵ساله ام در حال ارتباط جنسی هست دنیا رو سرم خراب شد بعد از کلی تحقیق و....متوجه شدم با برادر اونم که ۲۳ساله هست هم ارتباط داشته حالا اصلا هیچی برام مهم نیست فقط حاصل ده سال زندگیم دختر هشت سالم و پسر چهار سالم برام مهمه از طرفی نمیتونم فراموش کنم دارم دیونه میشم حقیقتش تصمیمی تو ذهنم دارم که دوست ندارم عملی کنم اما راهی برام نمونده که البته خودکشی نیست و نمیزارم این سه تا بمانن و من برم لطفا بگید چگونه میشه فراموش کنم
    سلام

عزیز متن شما رو خواندم و واقعا متاسفم از آنچه که خواندم. حتما ضربه بسیار سنگین و سختی برای شما بوده و جبران این ضربه روانی واخلاقی برای شما بسیار سخته.

در 85% موارد مردم نمیتوانند خیانت رو ببخشند و اگر هم ببخشند سایه شک و سو ظن شدیدی باعث میشه که زندگی داشته باشند که با زندان هیچ فرقی نداره!!!!

این زندگی زندگی شماست, البته صد در صد علل مختلفی باعث این خیانت شده که خارج از بحث ماست. تا حالا حتما اشتباهاتی چه از طرف شما و چه از طرف ایشون بوده که باعث این خیانت شده(البته

انسان عادی و یا سالم خیانت نمیکنه بلکه از رابطه کنونی خارج میشه و سپس......).

پس حتما از این به بعد بهتره که دست از خطاهای پیشین برداشت و با عقل و تدبیر و..... عمل کرد.

پس:

ماندن یا رفتن از این زندگی تصمیم شخص شماست .ولی دست از این فکرهای بیمار گونه که خودکشی میکنم و یا میکشم و...... بردارید که کهملا اشبیاهند و غلط و بیمارگونه شما پدرید و اکنون مسئولیت

سنگینی در قبال 2 فرزند خود دارید. پس باید برای اونها باشید و حمایت و سرپرستی. باز کردن مسئله نیز غیر از فرو پاشی خانواده خودتان(مادر و پدر و...........) نتیجه دیگری نخواهد داشت.

گرفتن انتقام و جان و....... نیز که نه انسانیه و نه دینی و نه راه حل. پس حتما بهتره که حضورا به یکی از همکاران مشاور (حاذق) مرد ما در شهر خودتون رجوع کنید. چون اولا مشاورین و... محرم اسرارند دوما

وقتی انجا حضورا بگوئید کمی از بار زخم روانی این موضوع برای شما کاسته خواهد شد سوما با مشاوره میتوانید تصمیم درستی برای بقیه زندگی خودتان بگیرید و کم کم این زخم رو با کمک همکار ما ببندید.

نترسید شما در این موارد تنها نبودید و نیستید .من مراجعین دیگه ای داشتم که موارد مشابه کیس شما بوده اند و الان به زندگیشان دارند ادامه میدن و از آن زخم بر پیکره زندگیشان فقط اثر اندکی مونده.

با آرزوی بهترینها برای شما

موفق باشید

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. 7 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

من اگر جای شما بودم جدامیشدم طلاق میدادم و بچه ها مو برمیداشتم میبردم یه شهر دیگه کلا یه زندگیه جدید

یا اگر شرایط کاریتون اجازه نمیده لااقل خونه رو عوض کنین برید محله ی دیگه که دایم اون صحنه جلوچشمتون نیاد

این حداقل کاریه که میتونین برا ارامش خودتون انجام بدین
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

10. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38158
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باید دید چجوری این رابطه شروع شده احتمالش هست خانم شما یه جنده حرفه ایی باشه برادر زاده هاتون مچشو گرفتن با خودشون گفتن زن عمویی که به همه میده و همه را سیراب کرده چرا ما ازش لذت نبریم زنه هم فکر کرده واسه اینکه جندگیش لو نره به اینا بده نمک گیرشون کنه وگرنه چه خبره برادرزاده هات همه سوار زنت شدن

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

خودکشی یا قتل بدترین و اشتباه ترین راه حله
    اطز طرفی بخشش هم خیلی سخته چون کار به رابطه جنسی رسیده. یعنی خیاتن در حد صحبت و چت و تلفن رو میشه بخشید ولی رابطه جنسی خیلی دردناکه
    فکر میکنم منطقی ترین کار جدایی باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد