نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اعتیاد پسر

1656
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33289
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد پسر

سلام.من دختری 24ساله هستم.سه سال پیش با پسری اشناشدم که 9سال ازمن بزرگتره.وادعاداشت که مرا دوست دارد و برای ازدواج میخواهد.وبه خاطر اینکه میداند پدرش مخالفت میکند باید صبر کنیم تا مشکلاتش برطرف شود وروی پای خودش بایستد.هیچوقت اجازه نمیداد خانواده اش را ملاقات کنم و با خواهرهایش ارتباط برقرار کنم درصورتی که خودش تمام اعضای خانواده مرا میشناسد.بعداز سه سال هنوز هیچ چیز درمورد خانواده اش نمیدانم .همش میگوید چیزی نپرس چون نمیتوانم رازهای خانوادگیم را فاش کنم.بعداز دوسال فهمیدم به مدت 8سال متادون مصرف داشته ولی به من نگفته بود.ازش پرسیدم گفت نمیخواستم از دستت بدهم.هنوز هم همین را میگوید مدعی است مرا دوست دارد و بدون من دوام نمی اورد ولی حاضر نیست برای خواستگاری اقدام کند و میگوید باید صبر کنیم و دوست داشتن باید بدون توقع باشد و نباید از من بخوای به خواستگاریت بیایم .باید بدون قیدوبند مرا دوست داشته باشی.من بخاطر او بسیاری از خواستگارهایم را بی دلیل رد کردم.وحالا مانده ام که بازهم باهاش ادامه بدهم یا نه.سه ساله که میگوید مشکل دارم و هیچ قدمی برای برطرف شدن مشکلش نمیکند.لطفا راهنماییم کنید دارم از فکرو خیال دیوانه میشوم.

2. کاربران زیر از sr.setareh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : قبل از ازدواج

سلام دوست عزیز
    ببینید شما سه سال صبر کردید هیچ خبری نشد حداقل یه قدم ایشون برنداشتن جلو و رو به پیشرفت باشن و تازه حقیقت و بهتون نگفتن مصرف متادون این دوست داشتن نیست دوست داشتن به چه قیمتی مگه قراره خاله بازی کنید قراره یه عمرر با هم زندگی کنید ایشون هنوز تکلیف خودشم نمیدونه و با تحریک احساس شما میخاد شما رو پیش خودش نگه داره ازکجا معلوم دوماه دیه نگه خووب ما اصلا مناسب هم نیستیم بعدشم شما دختری برای دختر ا تا یه سنی خواستگار خوب میاد به بعدش دیگه معلوم نیست دختر با پسر خیلی فرق داره عاقلانه تصمیم بگیر تا بتونی یه عمر عاشقانه زندگی کنی عزیز.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : قبل از ازدواج

آقا امان از خوش خیالی شما دخترا

5. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتیاد پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط sr.setareh نمایش پست ها
    سلام.من دختری 24ساله هستم.سه سال پیش با پسری اشناشدم که 9سال ازمن بزرگتره.وادعاداشت که مرا دوست دارد و برای ازدواج میخواهد.وبه خاطر اینکه میداند پدرش مخالفت میکند باید صبر کنیم تا مشکلاتش برطرف شود وروی پای خودش بایستد.هیچوقت اجازه نمیداد خانواده اش را ملاقات کنم و با خواهرهایش ارتباط برقرار کنم درصورتی که خودش تمام اعضای خانواده مرا میشناسد.بعداز سه سال هنوز هیچ چیز درمورد خانواده اش نمیدانم .همش میگوید چیزی نپرس چون نمیتوانم رازهای خانوادگیم را فاش کنم.بعداز دوسال فهمیدم به مدت 8سال متادون مصرف داشته ولی به من نگفته بود.ازش پرسیدم گفت نمیخواستم از دستت بدهم.هنوز هم همین را میگوید مدعی است مرا دوست دارد و بدون من دوام نمی اورد ولی حاضر نیست برای خواستگاری اقدام کند و میگوید باید صبر کنیم و دوست داشتن باید بدون توقع باشد و نباید از من بخوای به خواستگاریت بیایم .باید بدون قیدوبند مرا دوست داشته باشی.من بخاطر او بسیاری از خواستگارهایم را بی دلیل رد کردم.وحالا مانده ام که بازهم باهاش ادامه بدهم یا نه.سه ساله که میگوید مشکل دارم و هیچ قدمی برای برطرف شدن مشکلش نمیکند.لطفا راهنماییم کنید دارم از فکرو خیال دیوانه میشوم.

نیازی به این همه دیوانه شدن و نگرانی ندارید خیلی راحت رابطه رو کات کنید

اگر به خط اخر خودتون نگاه کنید شما باز دوست دارید چشماتونو به روی حقیقت ببندید پس چطور انتظار دارید امروز در آرامش باشید ؟

و از طرفی در آینده زندگی خوبی رو بسازید ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)