نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سرد شدن رابطه

1445
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33409
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن رابطه

با سلام،
    حدود ۴ ماه با دختری آشنا شدم ، اویل رابطه هر دو خیلی بهم علاقه داشتیم و من حتی در مورد ازدواج هم فکر میکردم.
    متاسفانه به دلیل استرس و فشار روحی من تو دو بار رابطه ج ن س ی که با هم داشتیم نتونستم از لحاظ جسمی و روحی عملکرد خوبی داشته باشم دچار اختلال شدم، بعد از این مدت بهم میگه بدلیل این مشکل حساش رو نسبت به من از دست داده و سرد شده رفتارش ولی هنوز یه کششی هست که جلوی جدا شدنمون رو گرفته. من به شخصه دوست دارم این رابطه ادامه پیدا کنه و مشکلاتم رو حل کنم.
    من سعی کردم یه چند روزی زیاد درگیر نباشم باهاش تا فکرش آزاد شه. خیلی نسبت بهش احساسات دارم و دلبستگی پیدا کردم ولی نمیدونم گذشت زمان چیزی رو درست میکنه. حتی برای مشکل ج ن س ی هم دکتر رفتم و دارو کاهش استرس و افزایش عملکرد گرفتم.

میخواستم تو این زمینه اگه میتونید راهنمایی بفرمایید

با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه عاطفی

همه‌ی این تلاش ها برای داشتن رابطه‌ی نا مشروع؟

---------------------------
    به هر حال اگر تجربه‌ای در این مسايل ندارید بدیهی هست که یکی دوبار اول هیجان و استرس و این چیزا بیاد روی شما تاثیر بگذاره.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33409
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه عاطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    همه‌ی این تلاش ها برای داشتن رابطه‌ی نا مشروع؟

---------------------------
    به هر حال اگر تجربه‌ای در این مسايل ندارید بدیهی هست که یکی دوبار اول هیجان و استرس و این چیزا بیاد روی شما تاثیر بگذاره.

دوست عزیز ممنون از پاسخ ، خیر تلاش هام فقط برای رابطه ج ن س ی نیست ، این رابطه ناموفق داره دوستیمون رو که دوست دارم به ازدواج منجر شه رو خراب میکنه، من برای اولین بار یا دومین بار تو زندگیم نیست که رابطه دارم بلکه خیلی بیشتر از این بوده ولی به خاطر یکسیری از استرس ها و مشکلات شخصی اختلال پیش اومده .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد